Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2010., 10:10   #61
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
@Xena - one bjeljance u Čiz kejku izmiksaš u snijeg ili samo 'vako umešaš?


ot: kuhala sam danas da, zelenu paštu sa kozicama i pokvarenim vrhnjem za kuhanje.
Da, da, izmiksaju se prvo... mislila sam da se podrazumijeva.

Jel te boli trbuh?



Danas - pohane šnicle na pariški i pužići sa šalšom(paradajz, paprike, luk) + zelena salata!
Gzena is offline  
Old 19.08.2010., 10:15   #62
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...meni bi trebao provjeren recept za neke fine lazanje...recimo mljeveno+povrće ili tako nešto...
ja ti kupim one Zara lazanje koje ne treba kuhati prethodno.

Napravim saft od mljevenog mesa(dinstam luk i češnjak s mesom, dodam paradajz sos, origano, lovorov list, malo vegete, peršina, soli... ne smije biti prerijetko ni pregusto, taman da se da razmazat).

E sad, ja radim bešamel, pa kad slažem, slažem prvo umak s mesom, pa bešamel, pa naribam sira i onda lezanje, pa opet.... dok sve sastojke ne potrošim(svinja se voli obžedaravat..)

No, ako želiš povrće, prodinstaj si grašak, mrkvicu i tikice(ili nešto drugo po želji) i slaži tako da ti je jedan red mesa, pa lazanje, pa red povrća pa lazanje i dok ne potrošiš... Ja bih ipak na meso naribala malo sira da bude ukusnije...

U pećnicu na 180 stupnjeva jedno pola sata.


Dobar tek!
Gzena is offline  
Old 19.08.2010., 10:40   #63
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Njamanjam! Uzmi Barilla lazanje, nije potrebno kuhanje prije stavljanja u pećnicu, a saftić od meseka i povrća valjda znaš napraviti?
...znam napraviti saftić nego sam mislila možda osim tog safta ubaciti i neko pečeno povrće tipa patliđan, tikvice, papriku...onda recimo jedan red safta, jedan povrća i tako dalje...samo ne znam dal da s tim samim povrćem u taj red ubacim i saft ili ne...ili možda vrhnje...
...jel se vidi da nisam nikad radila lazanje
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Old 19.08.2010., 10:41   #64
...xena ovo zvuči super
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Old 19.08.2010., 10:43   #65
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...znam napraviti saftić nego sam mislila možda osim tog safta ubaciti i neko pečeno povrće tipa patliđan, tikvice, papriku...onda recimo jedan red safta, jedan povrća i tako dalje...samo ne znam dal da s tim samim povrćem u taj red ubacim i saft ili ne...ili možda vrhnje...
...jel se vidi da nisam nikad radila lazanje
Vidi varijacije!

http://www.coolinarika.com/pretraziv...e&scope=recept

Uvijek kradnem ideje s Coolinarike pa modificiram.

Tjestenina arabiata i uz to salata od kozica s jabukama i celerom.
Skattemus is offline  
Old 19.08.2010., 11:28   #66
Što mogu napravit s cca pol kile srdela i 2 lokarde s gradela od sinoć? Osim dat mačkima Nekak mislim da mi ne bi valjalo da ih podgrijem u foliji, ima li alternativa? Pašteta? A?
Silajn is offline  
Old 19.08.2010., 11:32   #67
Pašteta ili salata?!
A možeš ih i takve pojist.

Skuhaj malo tjestenine, ribe istrgaj na komade, ubaci po želji - kukuruz, kisele krastavce i malo vrhnja za povezat.

Ili ribice istrgaj na komade i dodaj maslinovo ulje, peršin, češnjak i limun pa stavi na stari prepečeni kruh i jedi.


Majketi, osjećam se ko ona jadranka iz in magazina...
Gzena is offline  
Old 19.08.2010., 11:32   #68
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Što mogu napravit s cca pol kile srdela i 2 lokarde s gradela od sinoć? Osim dat mačkima Nekak mislim da mi ne bi valjalo da ih podgrijem u foliji, ima li alternativa? Pašteta? A?
Meni je srdela dobra i hladna. A možeš ih zmiksat u neki sos pa s tjesteninom saždrat isto.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 19.08.2010., 11:41   #69
Ja danas kupila karfiol pa ču jedan dio skuhat na lešo, a jedan ću spohati i uz kremenadle na tavi i to je to.A jučer šnicli u saftu ,pire krompir i mješanu salatu pomidor, paprika,krastavac,kapula i začinit.
mala ptica is offline  
Old 19.08.2010., 11:43   #70
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Što mogu napravit s cca pol kile srdela i 2 lokarde s gradela od sinoć? Osim dat mačkima Nekak mislim da mi ne bi valjalo da ih podgrijem u foliji, ima li alternativa? Pašteta? A?
mariniraj s dobrim maslinovim uljem, kapulom, ruzmarinom i limunovim sokom/ili dobrim vinskim octom (to se malo prokuha na prosulji pa zalije preko ribe).

http://www.coolinarika.com/clanak/mariniranje
kotulica is offline  
Old 19.08.2010., 11:49   #71
Dajte još malo ideja za kombinacije povrća za lazanje ili musake
Ruralna is offline  
Old 19.08.2010., 11:51   #72
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Pašteta? A?
e
vrhnja, majoneze, senfa, začina i u mikser
baja is offline  
Old 19.08.2010., 11:56   #73
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Dajte još malo ideja za kombinacije povrća za lazanje ili musake
to bar nije teško; natrpaš sve što imaš u frižideru

ako nađem brokule, danas ću napraviti salatu:
kratko prokuhati brokulu i mrkvu (da ostanu još "žive") i umješati s tjesteninom
začiniti maslinovim uljem, limunovim sokom, biberom, majčinom dušicom i sitno nasjeckanim sušenim voćem, preferiram brusnice
uz to šnicla na naglo
baja is offline  
Old 19.08.2010., 11:59   #74
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Majketi, osjećam se ko ona jadranka iz in magazina...


Kako ukloniti mrlje s fuga u kupaonici?
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Old 19.08.2010., 12:00   #75
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Što mogu napravit s cca pol kile srdela i 2 lokarde s gradela od sinoć? Osim dat mačkima Nekak mislim da mi ne bi valjalo da ih podgrijem u foliji, ima li alternativa? Pašteta? A?
Složi u vatrostalnu s dosta kapule, maslinovog ulja, octa i papra.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 19.08.2010., 12:02   #76
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Dajte još malo ideja za kombinacije povrća za lazanje ili musake
U klasične lazanje s mljevenim mesom, bešamelom i sirom ja dodam još i red blanširanog špinata.
Za moj ukus su fenomenalne.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 19.08.2010., 12:07   #77
Pastrve u kukuruznom brašnu

Pastrve začiniti ssa solju i biberom te istrljati smjesom bijelog luka i limunovog soka.
Uvaljati ih u kukuruzno brašno, te staviti u pleh i peći oko 30min na 200stupnjeva.

Krumpir salata

Skuhati krumpir. Uposudi pomješati limunov sok, krupnu morsku sol, papar i malo kapara.
Dodati krumpir u posudu, lagano promješati i satviti da se hladi.
Nakon lđenja tj prije posluživanja posuti peršinom i maslinovim uljem.

Pita od šljiva (nju ću popodne raditi)

Izraditi prhko tijesto od maslaca,šećera, brašna, žumanjaka i malo mlijeka i malo soli.
Šljive kuhati sa šećerom u prahu, vanilin šećerom i malo cimeta.
Razvaljati tijesto na 2 dijela,na prvi staviti nadjev i prekriti drugim dijelom.
Pitu premazati mlijekom, probosti vilicom i peči oko 30 min na 180 stupnjeva.
Posuti šećerom u prahu i njami
sophiella is offline  
Old 19.08.2010., 12:14   #78
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
U klasične lazanje s mljevenim mesom, bešamelom i sirom ja dodam još i red blanširanog špinata.
Za moj ukus su fenomenalne.
Ovo bi mi se moglo svidjeti
Je li koristiš neko crveno mljeveno meso ili može i sa puretinom?
Ruralna is offline  
Old 19.08.2010., 12:34   #79
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Dajte još malo ideja za kombinacije povrća za lazanje ili musake
Lazanje i musaka lovačka su jela: otvoriš frižider, pa šta uloviš.
Možeš poslagati apsolutno sve što ti se učini jestivim. (Inače, kad smo već kod musake, moja baka na vrh musake stavi panirane tikvice. Ne znam kako joj se da, ali dobro je.)
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 19.08.2010., 12:35   #80
Punjeni pileći file sa šunkom,paprikom,kiselim krastavcem,trapist sir
istucati veliki pileći file,na njega redati šunku,crvenu svježu papriku isjeći na rezanca,kiseli krastavac,i prekrijemo trapistom i začinimo vegetom i rolujemo.Utavu zagrijaTi maslac i staviti rolat oko 15 min.
__________________
napustila forum ... :w
Ameella is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.