Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 23:50   #41
Quote:
Leto Atreides kaže: Pogledaj post
imam i ja pitanje. radi se o filmu katastrofe u kojem veliki asteroid ili meteor prođe kroz zemljinu atmosferu i skoro dotakne njenu površinu. pri tome izazove gadne posljedice. nemogu se sitit ni ko glumi u filmu. čak sam mislija da glumi aaron eckhart, ali nije. i nije the core.
http://www.imdb.com/title/tt1227637/ možda?
mpoe13 is offline  
Old 04.11.2010., 08:03   #42
nažalost ne.
__________________
Leto Atreides III
Leto Atreides is offline  
Old 04.11.2010., 09:04   #43
Quote:
Leto Atreides kaže: Pogledaj post
imam i ja pitanje. radi se o filmu katastrofe u kojem veliki asteroid ili meteor prođe kroz zemljinu atmosferu i skoro dotakne njenu površinu. pri tome izazove gadne posljedice. nemogu se sitit ni ko glumi u filmu. čak sam mislija da glumi aaron eckhart, ali nije. i nije the core.
http://www.imdb.com/title/tt0118261/
WHUFC is offline  
Old 04.11.2010., 09:58   #44
Quote:
Megi Pegi kaže: Pogledaj post
Možda:

dead again

ne znam ima li cipela ili ukrasa za kosu ali je radnja slična, a možda je ovaj vilm remake tog tvog

nažalost nije
hvala svejedno!
ally21 is offline  
Old 04.11.2010., 10:11   #45
Quote:
Leto Atreides kaže: Pogledaj post
imam i ja pitanje. radi se o filmu katastrofe u kojem veliki asteroid ili meteor prođe kroz zemljinu atmosferu i skoro dotakne njenu površinu. pri tome izazove gadne posljedice. nemogu se sitit ni ko glumi u filmu. čak sam mislija da glumi aaron eckhart, ali nije. i nije the core.

Ne znam, mozda Deep Impact ili Armageddon ?
Gizehh is offline  
Old 04.11.2010., 11:46   #46
Znate li kako se zove film sa sljedecom radnjom:
Zena je doktorica, radi sa djecom, i odlazi u neku zemlju( mozda u Afriku, al nisam siguran). Pri povratku joj se bus srusio, i muza su joj obavijestili da su svi poginuli, i bila je trudna. Muz je predosjecao da nije mrtva, cak i dijeca iz bolnice su to pretpostavljala i crtala su crteze njenog lika, i jednog dana je odlucio da posjeti to selo u kojem mu je poginula, mjestani su mu rekli da su je pronasli, i da mu je rodila dijete i dali su mu to dijete. gledao sam ga prije nekih 3-4 godine, ako se ko moze sjetit biti cu mu zahvalan
Kena' is offline  
Old 04.11.2010., 12:06   #47
Quote:
Kena' kaže: Pogledaj post
Znate li kako se zove film sa sljedecom radnjom:
Zena je doktorica, radi sa djecom, i odlazi u neku zemlju( mozda u Afriku, al nisam siguran). Pri povratku joj se bus srusio, i muza su joj obavijestili da su svi poginuli, i bila je trudna. Muz je predosjecao da nije mrtva, cak i dijeca iz bolnice su to pretpostavljala i crtala su crteze njenog lika, i jednog dana je odlucio da posjeti to selo u kojem mu je poginula, mjestani su mu rekli da su je pronasli, i da mu je rodila dijete i dali su mu to dijete. gledao sam ga prije nekih 3-4 godine, ako se ko moze sjetit biti cu mu zahvalan
http://www.imdb.com/title/tt0259288/
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 04.11.2010., 15:37   #48
Quote:
..beana.. kaže: Pogledaj post
je,je!! hvala!
Nema na čemu
__________________
.
daisy boo is offline  
Old 04.11.2010., 21:35   #49
Quote:
Leto Atreides kaže: Pogledaj post
imam i ja pitanje. radi se o filmu katastrofe u kojem veliki asteroid ili meteor prođe kroz zemljinu atmosferu i skoro dotakne njenu površinu. pri tome izazove gadne posljedice. nemogu se sitit ni ko glumi u filmu. čak sam mislija da glumi aaron eckhart, ali nije. i nije the core.
Je li onda Deep Impact (1998)?

Evo ga
Megi Pegi is offline  
Old 04.11.2010., 21:50   #50
Quote:
Ben Marshall kaže: Pogledaj post
Dakle, maloprije gledam nešto na netu i naletim na 2 lutke. Jedna muška, jedna ženska.
Odmah sam se sjetio jednog horoca kojeg sam na tv-u gledao prije jedno 5/6 godina. A nikako da se sjetim naslova.

Znači, u filmu se radi o nekim živućim lutkama. Jedna muška, jedna ženska. Te lutke su zapravo brutalne serijske ubojice.
Neke scene iz filma su mi urezane u sjećanje. Npr. te lutke su znale voditi ljubav, bilo je dosta erotičnih i ljubavnih scena između njih dvoje
Taj muški je dosta unakažen i ružan. Na kraju filma njegova partnerica rodi dijete u nekom iskopanom grobu, dok njih dvoje bivaju ubijeni.


http://www.youtube.com/watch?v=qkzPpaHqM9s jel ovo???
kathyy is offline  
Old 04.11.2010., 22:11   #51
Quote:
Megi Pegi kaže: Pogledaj post
Je li onda Deep Impact (1998)?

Evo ga
To sam ju već pitala


Nego imam i ja jedan film, prepouka od frenda ali ni on ne zna kako se zove. Nije mi znao najbolje objasniti, ali radi se o trileru, uglavnom, grupa ljudi igra nekakvu igru, tipa domino valjda, jer je on mislio da se film zove domino. Dobije se nekakav papirić sa imenom neke osobe i onda moraš pronaći tu osobu prije nego što ona umre
Nešto u tom stilu.
Zna i netko??
Gizehh is offline  
Old 05.11.2010., 07:36   #52
nije ni deep impact, ni asteroid, ni armagedon, sve sam prekopa. nema veze.

p.s. leto je mušo.

Gizehh: poznato mi je to. nije loš film. nemogu se sitit imena. mislim da glumi josh hatrnett
__________________
Leto Atreides III
Leto Atreides is offline  
Old 05.11.2010., 11:37   #53
Quote:
Gizehh kaže: Pogledaj post
Dobije se nekakav papirić sa imenom neke osobe i onda moraš pronaći tu osobu prije nego što ona umre
Nešto u tom stilu.
Zna i netko??
Najvjerovatnije nije to, ali ovj dio s papirićima mene podsjeća na onu seriju Death like me (a ima i film: Dead Like Me: Life After Death).
WeepingWillow is offline  
Old 05.11.2010., 12:07   #54
Quote:
Leto Atreides kaže: Pogledaj post

p.s. leto je mušo.

Gizehh: poznato mi je to. nije loš film. nemogu se sitit imena. mislim da glumi josh hatrnett
Pardon

Tnx budem pregledala njegovu filmografiju pa možda nađem..

Sjećam se mutno ove serije dead like me, ali mislim da nije to. i hvala vam.
Gizehh is offline  
Old 05.11.2010., 15:17   #55
Gledao sam prije par godina na televiziji jedan film gdje neki policajac ili stražar ili tako nešto otme jednu djevojku i drži je u podrumu svoje kuće, a na kraju filma ona pobjegne.
pls, help!!
loposomix is offline  
Old 05.11.2010., 16:09   #56
eee ovako.. Skupi se neka ekipa i ide surfat..mislim da su 2 cure i nekoliko decka..uglavnom.. i nakon nekog vremena pocinju vidat sami sebe na toj plazi kak stoje totalno nepomicno.. Onda dode neki stari koje je totalno frik..oni otkriju da živi u nekakvom žbunju i tamo nalaze odvratne stvari..tipa ljudske oci itd.. jedna cura nestane i njezin decko je ode trazit i nade je kako je kod tog lika i seksaju se.. na kraju oni bjeze sa te plaze u kombiju ali ih taj stari uspije zaustavit i neke cak mislim ubije.. i ustanovi se da su oni vec bili na toj plazi..zato su i vidjeli sami sebe kako nepomicno stoje..

to sam prije nekih 6 godina gledala na A kanalu i nebi saznala kak se film zove da me ubijete
...mozda neko zna??
vicky0009 is offline  
Old 05.11.2010., 16:47   #57
Quote:
vicky0009 kaže: Pogledaj post
eee ovako.. Skupi se neka ekipa i ide surfat..mislim da su 2 cure i nekoliko decka..uglavnom.. i nakon nekog vremena pocinju vidat sami sebe na toj plazi kak stoje totalno nepomicno.. Onda dode neki stari koje je totalno frik..oni otkriju da živi u nekakvom žbunju i tamo nalaze odvratne stvari..tipa ljudske oci itd.. jedna cura nestane i njezin decko je ode trazit i nade je kako je kod tog lika i seksaju se.. na kraju oni bjeze sa te plaze u kombiju ali ih taj stari uspije zaustavit i neke cak mislim ubije.. i ustanovi se da su oni vec bili na toj plazi..zato su i vidjeli sami sebe kako nepomicno stoje..

to sam prije nekih 6 godina gledala na A kanalu i nebi saznala kak se film zove da me ubijete
...mozda neko zna??
Radnja me malo podsjeća na "Open Graves", ali nisam siguran kako se radi o tom filmu... http://www.imdb.com/title/tt0870937/
RogueFox is offline  
Old 05.11.2010., 21:09   #58
Rečeno mi je da se film zove 13 izazova ili tako nešto, tražim na imdb ali nisam siguran u neke izbore, ima neki 13 tzameti ali ne znam jel to to, pa ako netko zna.
Čive is offline  
Old 05.11.2010., 21:32   #59
Nvm ja mislim da sam ga naša, http://www.imdb.com/title/tt0883995/ .
Čive is offline  
Old 05.11.2010., 23:01   #60
hello!
mene zanima ime filma koji je prikazan na tv-u proslog ljeta, a radi se o liku koji s zenom posvoji kcer, M'galu iz Burkine Faso.. medjutim, zena mu pogine, a on upozna neku bogatu zenku koja je udata za nogometasa Buffalinija ili tako neko blesavo prezime ugl, nogometas ostavi tu svoju zenu (trudnu) i sad se ona misli bi li il ne bi bila s ovim drugim... crna britanska komedija, znam cilu radnju al ne mogu joj se sititi imena nikako i nigdi je ne mogu naci... zato heeelpppp....
Deedees is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.