Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 12:22   #1321
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
13/14

Samo AM 2013., ako se ne varam. I onda se ljudi čude zašto uvijek igra tako u finalu.

Ne treba pretjerivati, imao je on dosta zajeba ove sezone, riskirao je s EL kao što je i Klopp prošle godine, no prošlo mu je.
Izgubio je još finale kupa od Benfice prije desetak godina. Koliko se sjećam to mu je falilo za treble.
Ne treba pretjerivat ali je drugi po uspjehu. Prvenstvo je bilo lutanja, grešaka i razočaravajućih partija (kod koje momčadi nije?) ali za United je sve osim prvog mjesta nezanimljivo a kako je Liga prvaka osigurana tu se napravilo što se moglo.

Što se tiče igre usporedbe sa Gaalom koja je gore povučena ne drži vodu. Nizozemac je imao posjed i ''kontrolu'' ali i frustrirajuću impotentnost u zadnjoj trećini gdje se po 90min znalo apsolutno ništa ne događat osim besmislenog kruženja. Žoze ponekad odigra bunkericu i kad ne treba ali ovo je bila zabavna sezona sa usponima i padovima te brdo prilika za emociju.

Klopp radi dobar posao ali na kraju popuši finale. Već ih je pet nanizao i to više nije slučajno. Onaj spektakl sa Sevillom je dobar primjer. Nema šanse da bi nam Žoze podario nešto slično već bi se kod slaganja taktike vodio svojim pragmatizmom pa bi na kraju dana davao pobjednički intervju nakon tvrdih i teško izborenih 1:0.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:33   #1322
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
S obzirom da brojis CS kao trofej, ergo osvojili ste tri trofeja ove sezone, to je jedan manje nego mi jer smo mi osvojili 2 FA kupa i 2 CS-a. Cista matematika.

#tripletari
Ma dobro, mi smo u post SAF eri osvojili više nego svi ti klubovi, poanta ostaje ista.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:05   #1323
Zaslužena pobjeda, iako se nema što puno komentirati. Neću reći da je rutinska jer ovakav United nikoga ne pobjeđuje rutinski. Ajax naprosto nije imao rješenja u napadu i zato je utakmica bila jednosmjerna ulica. A nije trebala biti, nije United ništa puno bolji od njih, bez obzira na mladost i relativne anonimuse. Stvar je bila do discipline, Mourinho je ipak doveo ove igrače u neki red, barem u fazi obrane. Ajax je dobio dva gola praktički iz ničega, ne može se tako dobiti europsko finale.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:40   #1324
Mislim da u životu nisam gledao dosadnije finale nekog europskog natjecanja od Europa Lige u srijedu! Svaka čast Mourinhu na pragmatičnosti i naslovu, ali ono ni navijač Manchestera Uniteda ne može reći da odobrava ili da mu se sviđa...
__________________
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.
Baka Slišković is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:41   #1325
Mislim da u životu nisam gledao dosadnije finale nekog europskog natjecanja od Europa Lige u srijedu! Svaka čast Mourinhu na pragmatičnosti i naslovu, ali ono ni navijač Manchestera Uniteda ne može reći da odobrava ili da mu se sviđa...
__________________
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.
Baka Slišković is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:57   #1326
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće ko Ajax.
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.