Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 01:10   #161
Apsolutno bih mogla živjeti u svijetu u kojem Eddie Redmayne i Johnny Depp više ne bi glumili niti u jednom filmu.
What a wonderful world would that be...:klap:

Divan svijet unutar tog njegovog kofera, zbilja sam jedan dio filma uživala u magiji koja se krije unutra i pokušava pobjeći van.
Međutim, u svemu ostalom nisam. Nisam uspjela zavoljeti likove, angažirati se oko razvoja priče, ništa.. bilo mi je na momente čak dosadno čekajući da nešto konkretno krene.
Jedan od onih filmova koji, što se mene tiče, nisu dostojni prašine koja se oko njih podigla.
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 04:10   #162
Thumbs up

Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Apsolutno bih mogla živjeti u svijetu u kojem Eddie Redmayne i Johnny Depp više ne bi glumili niti u jednom filmu.
What a wonderful world would that be...:klap:

Divan svijet unutar tog njegovog kofera, zbilja sam jedan dio filma uživala u magiji koja se krije unutra i pokušava pobjeći van.
Međutim, u svemu ostalom nisam. Nisam uspjela zavoljeti likove, angažirati se oko razvoja priče, ništa.. bilo mi je na momente čak dosadno čekajući da nešto konkretno krene.
Jedan od onih filmova koji, što se mene tiče, nisu dostojni prašine koja se oko njih podigla.
Kod mene je obratno,nisam očekivao ništa a dobio sam jedan od zabavnijih filmova godine.
Sqwas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:33   #163
što je značila pretvorba kolina u đonija??
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 16:59   #164
Pogledao juče.Prilično zabavan film Drago mi je da nema onog malog sa cvikerima
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 14:44   #165
Nije mi se svidio film,trebalo mi je 4 dana da ga pogledam.Uopće nije držao pažnju,ovaj glavni glumac mi je na momente djelovao ko da je zaostao,kemija između Tine i njega ,nikakva.
Jedino dobro u filmu je onaj pekar i sestra.
Eddie Redmayne je grozan,ne sviđa mi se nigdje jer ima neku specifičnu glumu koja je u svakom filmu predosadna.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:31   #166
Čim se magija preselila na sive ulice New Yorka i nestalo dječice koja pohađa magičnu školu, nestala je i potterovska magija. Nisam baš mario za bogznašto u filmu, bio mi je kao nekakva premijerna dvodijelna skuplja serija...
Čemu onako duugi kraj gdje se likovi rastaju ili kad se onom fatsou briše pamćenje... takvi krajevi kao da gledamo završetak petog ili šestog nastavka Fantastic Beastsa, kao da smo s tim likovima već deset godina...
A Redmayne kao da na momente glumi Hawkinga s poodmaklom bolešću u Theory of Everything...
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:46   #167
Nije los film. Bojao sam se da ce biti bas za djecu ali ispao je da i mi stariji mozemo uzivati. Vizualno dobar, ima solidnu pricu iako nije bas za pamcenje. Nisam znao da ce se jos filmova snimati, ne znam temu drugih nastavaka. ok, kad je Depp dosao na kraju film pretpostavio sam da nije castan za tih par sekundi
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 18:09   #168
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
što je značila pretvorba kolina u đonija??
Da je Đoni cijelo vrijeme bio Kolin?
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 00:02   #169
Nema bas veze sa samim filmom, ali ipak je ovo stvorenje dio tog svemira, pa evo jedna zanimljiva informacija zabavnog karaktera

Quote:
Ministrica Granger potvrdila nagađanja o novom napadu Dementora
http://www.ministarstvomagije.hr/ind...ju-kriv-trump/
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 09:42   #170
Meni se baš sviđa što je priča o nekom novom "svijetu" izvan Hogwartsa i ta šira slika čarobnjaka, različiti zakoni u različitim državama, a isti problemi s bezjacima. Film je mogao biti i dinamičniji, ali definitivno se veselim nastavku s Newtom i ekipom, i Grindelwaldom...
petrapan90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:39   #171
Odgledah skoro i nije mi se svideo. Ocekivao sam nesto bar blizu HP filmovima ali ovo je daleko od HP, cak ni blizu. Jedva izdrzah do kraja, bas mi nije bio zanimljiv film.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:35   #172
Pokupio sam prnje nakon 20 minuta. Nije ovo moj đir. Kao što reče jacob, ni blizu HP.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 18:46   #173
https://www.pottermore.com/news/jude...ic-beasts-film
Jude Law kao Dumbledore.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:42   #174
jeben glumac, obrisat će pod s onim jadnikom od johnnyja deppa
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 19:54   #175
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Yes to Jude

Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
jeben glumac, obrisat će pod s onim jadnikom od johnnyja deppa
Ma joj, bit ce i Johnny dobar u ovoj ulozi. Vidjet cete *fingers crossed*
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:45   #176
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Omg, fantastična vijest!
Nisam uopće očekivao da bi mogli njega uzeti...

Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
Ma joj, bit ce i Johnny dobar u ovoj ulozi. Vidjet cete *fingers crossed*
Ja sam skeptičan jer me nije baš impresionirao u tih par sekundi...
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:07   #177
A zadnja tri filma su bila blizu Harry Pottera?

Meni je žao što ovo nisam išao gledat u kino i što sam odgađao sramotnih pola godine da uopće pogledam film. Nije mi se također svidio setting filma ali ostao sam ugodno iznenađen na kraju. Yates, jako dobar posao!

Colin Farell me ugodno iznenadio glumom, nije mi bio drag u TD2 al ovdje se ispravio. Ezra Miller me poprilično živcirao u filmu i nadam se da je to to s njim što se tiče Čudesnih zvijeri, jednostavno nije djelovao kao mladić koji ima traume iz djetinjstva nego kao psihopat većinu vremena.

Eddie me isto na trenutke živcirao, jer iako je očigledno da je Newt čudak, Eddie je na trenutke djelovao ne kao čudak nego kao mentalno zaostala osoba. Što netko ranije reče, ima taj svoj neki đir u glumi koji se većini ljudi ne sviđa.

Same zvijeri su me jako ugodno iznenadile, žao mi je jako što toga nije bilo više, al eto tko bi svima udovoljio. Definitivno najljepši dio filma.

Spominje se pet nastavaka, nadam se da ćemo opet imati prilike vidjeti Hogwarts, materijala ima i bilo bi lijepo, mada im ne ću zamjerit ako nastave radnju u Americi jer meni ovo šljaka!

Pretpostavljam da će u zadnjem filmu naglasak bit na onoj čuvenoj borbi Dumbledore/Grindelwald. Nadam se da neće završit prije i da nećemo vidjet Voldemorta u filmu (a izgleda da će nažalost bit tako čim se spominju Lestrangeovi) jer mi se povraća više i od Toma Riddlea i njegove proslosti.

Taj dio bih volio vidjet u zasebnoj triologiji sa glavnim protagonistima James Potterom i Siriusom Blackom. Ako već mora.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 23:53   #178
PS Imam pitanje, davno sam čitao pa sam zaboravio....
Jel se možda u Darovima Smrti spominje kako je Newt iz Godricova dola?
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2019., 10:13   #179
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Pokupio sam prnje nakon 20 minuta. Nije ovo moj đir. Kao što reče jacob, ni blizu HP.
Takođe. Odustala sam od gledanja nakon 30-ak minuta. Nisam mogla sebe prisiliti da izdržim do kraja.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2019., 10:18   #180
prvi gledljiv, drugi dosadan i nezanimljiv
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.