Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2017., 17:23   #3701
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
e ekipa, kakve tipkovnice koristite?
kupio bi si nekaj a neznam kaj.
po mogucnosti nekaj kaj svijetli u mraku da vidim tipkat, da mogu macro programirat i da ne bude mehanicka jer mi se cine glasne sve mehanicke.
Za gaming mehanička i ništa drugo
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 19:43   #3702
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nema problema trenutno, narucujem povremeno i nisam naletio na ista posebno. Po meni, ebay ti je najbolja opcija, plus brzo stigne.
Tako ću vjerojatno i napravit.
Ovako usput mogu reć da gamepad u većini stvari djeluje poboljšan u odnosu na već odličan 360 ali ima i jedan problem na koji nisam siguran da ću se moć naviknut. Gljive su smanjene i uopće ne mogu uhvatit normalan grip a nemam velike ruke nego onako prosjek. Baš smeta i radio sam usporedbu One izgleda kao da su ga radili prilagođeno za djecu.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 18:12   #3703
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Tako ću vjerojatno i napravit.
Ovako usput mogu reć da gamepad u većini stvari djeluje poboljšan u odnosu na već odličan 360 ali ima i jedan problem na koji nisam siguran da ću se moć naviknut. Gljive su smanjene i uopće ne mogu uhvatit normalan grip a nemam velike ruke nego onako prosjek. Baš smeta i radio sam usporedbu One izgleda kao da su ga radili prilagođeno za djecu.
Meni je kod novog Onea bio problem bas to, premali kontroler. Tako da i dalje koristim X360 kontroler za Pc.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 10:26   #3704
Ovi 'novi' Wolfensteinovi, zelim ih odigrati. Kojim redom idu? Fala.

2009 verzija - New Order - Old Blood?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 20:25   #3705
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni je kod novog Onea bio problem bas to, premali kontroler. Tako da i dalje koristim X360 kontroler za Pc.
Baš se ne mogu naviknut. I ja sam odustao i pičim x360. Sad bi ga najradije prodao. U biti ako netko hoće za 300kn nije bed.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:05   #3706
Jel ima kakva igra slična NFS World? Dakle da je free, da se igra online sa mogućnošću eventualne kupovine koječega
lenas84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:20   #3707
Kupio sam prije par mjeseci Crysis 1 i 2 na Steamu na rasprodaji. Jedinicu sam odigrao i jučer probam dvojku. Nisam gejmer, u zadnjih 5 godina sam igrao otprilike isto toliko igara, tako da me uvod u Crysis 2 ostavio razrogačenih očiju. Baš sam se oduševio izgledom i uvodom, nadam se da gameplay neće razočarati.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:29   #3708
Quote:
lenas84 kaže: Pogledaj post
Jel ima kakva igra slična NFS World? Dakle da je free, da se igra online sa mogućnošću eventualne kupovine koječega
The Crew mislim da je takva.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 21:32   #3709
Igra li itko deathtrap. Kupila igru, dosta je teška. Što vi mislite....
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:53   #3710
Ekipa, da li se ovo isplati, mislim jel igrica čemu (vidim da je dosta velik popust): https://www.ekupi.hr/Star-Wars-Battl...S4-666040.aspx

Ili bolje npr ovo: https://www.ekupi.hr/The-Amazing-Spi...S4-438051.aspx
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 23:25   #3711
Koliko se sjećam svi pričaju da je Battlefront jako dobar, za Spidermana ne znam.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 21:02   #3712
Odigrao sam Crysis 2 za 16 sati igranja i samo mogu reći - wow.
Osjećao sam se kao u odličnom SF akcijskom filmu cijelo vrijeme, stvarno vrhunski uradak.
Inače nisam nikad bio osobit fan pucačina, skoro nikad ih nisam završavao jer su mi nakon nekog vremena postale dosadne, ali Crysis 1 i 2 su mi stvarno bomba. Drugi dio posebno, u prvom mi je užasno naporan dio u svemirskom brodu.
Scene New Yorka pod invazijom aliena su stvarno bombastične. Nisam nikad padao na grafiku ni kao dijete, ali ovo je stvarno impresivno.
Jedini minus je što su neprijatelji ponekad glupavi, zapinju jedni o druge i o okoliš. Ali opraštam im sve.
Jebeno dobro uloženih par eura na akciji na Steamu za jedinicu, dvojku, Wars i Warhead, trenutna cijena je 20 eura samo za dvojku
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:14   #3713
Zna li netko gdje ima za kupiti Steam link ili neka dobra (bolja) alternativa?
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:48   #3714
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje ima za kupiti Steam link ili neka dobra (bolja) alternativa?
Steam link si mogao kupiti na summersaleu za 16 eura + shipping, zajedno s steam controllerom 50 eura + 22 eura dhl shipping.

Nisam se bavio alternativama, pitam frenda koji ima nesto slozeno.
__________________
All You Zombies.

Zadnje uređivanje phiber : 12.07.2017. at 11:13.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 11:27   #3715
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Steam link si mogao kupiti na summersaleu za 16 eura + shipping, zajedno s steam controllerom 50 eura + 22 eura dhl shipping.

Nisam se bavio alternativama, pitam frenda koji ima nesto slozeno.
Nadao sam se da mozda neka trgovina drzi ali kita. Eventualno amazon ili game.co.uk

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 11:30   #3716
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Nadao sam se da mozda neka trgovina drzi ali kita. Eventualno amazon ili game.co.uk
Navodno ima refurbished i rabljenih prek ebaya, mozda da tamo bacis pogled?

Ja kad sam vidio da je 16 ojera, ubo odmah, nisam bil uvjeren da netko moze nadmasiti cijenu. A posto je bio kombo s kontrolerom, uzeo. Bas me zanima kak radi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:15   #3717
Meni je na steamu izbacivao cifru od 70 eura, jer mi je poštarina bila nekih 35.

Onaj deal sa kontrolerom sam u startu odj... jer im je kontroler kita.
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 12:25   #3718
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Meni je na steamu izbacivao cifru od 70 eura, jer mi je poštarina bila nekih 35.

Onaj deal sa kontrolerom sam u startu odj... jer im je kontroler kita.
Onda si fulao summer sale.
https://www.dropbox.com/s/66f51xqsjd...0link.JPG?dl=0

Meni je zajedno s kontrolerom, sve ispalo 70 ojera.

Koliko vidim, ima ih novih na ebayu i shippaju u hr.

http://www.ebay.co.uk/itm/Steam-link...IAAOSwc49Y7iwW
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 22:38   #3719
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Meni je na steamu izbacivao cifru od 70 eura, jer mi je poštarina bila nekih 35.

Onaj deal sa kontrolerom sam u startu odj... jer im je kontroler kita.
Stiglo, probao, radi odlicno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 23:39   #3720
E ekipa kak funkvionira daj steam link? Ne treba mi hdmi onda? Treba li mi tv bit smar tv ili je dovoljno da je neki najobicniji led lcd?

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.