Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 14:13   #1021
Pozdrav! Ima li netko da se prebacivao s građevine u Splitu na građevinu u Mostaru? Ako da, priznaje li se sve položeno u Splitu, jer vidim da su predmeti skoro pa isti?
Ice-and-Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 19:02   #1022
Lijep pozdrav,

Imali tko iskustva sa upisivanjem srodnih studija i s priznavanjem predmeta na istim. Završio sam sestrinstvo i želim upisati fizioterapiju, zanima me koliko bi se toga priznalo od predmeta i dali bi morao ići 3 godine ili bi se to moglo riješiti u kraćem roku? Hvala
jurabj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 10:21   #1023
Bok ljudi! Jel možda netko zna da li na Ekonomskom faksu u Osijeku, preddiplomski studij priznaju ispite s drugih fakulteta a koji su srodni? Konkretno sa pravnog faksa u Osijeku od kojeg sam odustao i upisao ekonomiju isto u Osijeku? Recimo engleski sam položio i dao cijelu prvu i drugu godinu u kojoj sam imao i sociologiju,statistiku? Dao sam i ekonomske predmete Osnove ek. teorije,političku ekonomiju.... AKo netko zna ili ima iskustva bio bi zahvalan da napiše.
Kesobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 22:59   #1024
Dobar dan. Ja sam na pravu u Zg.Mene zanima moze li se prebaciti s prava na javnu upravu, i koji su uvjeti. Cula sam da se priznaje opca teorija prava i drzave,soc, nesto engleski. Uglavnom jel upucen netko? Da li bi onda bila redovan student na upravi, ili moram preko postani student ici..
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 17:03   #1025
Ima li tu itko s ANGLISTIKE u Rijeci da zna nešto o ovom upisu diplomskog na anglistici nakon završenog neistovrsnog preddiplomskog, s razlikovnim ispitima? Pliiiiiiiz =)
joy division7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:34   #1026
sto dalje

Imam probleme u vezi fakulteta, ne znam sto ciniti ima netko mozda savjet tu. uzasno me to sve pogada i ne znam vise sto bi. na pravu sam u zg,i tesko je uzasno ko god nije na pravu ne zna sto je ovo robijanje, htio ne htio poludis,,dala sam samo 2ispita ubijam se vise sam kampanjac nemam tako naviku ucenja zanima me to ali opet nmg jednostavno svladat toliko ucenje,i toliko gradiva.prebacila bi se negdje, ali nemam neki izbor.javna uprava ili upravljanje u kriznim uvjetima -veleuciliste velika gorica. sto je bolje. s tim da javna uprava je mozda za 2nijanse laksa od prava,a s tim bi radila za 4500 maksimalno a minimalno laksi od ovog..a upravljanje bi prolazila duplo lakse od ovo dvoje ali ne znam sto sam s tim..ili da se nastavim ubijat na pravu otisla sam psihicki od svega, imam simptome drhtanja ruke mi se tresu.ili da ostanem pa svaku god ponavljam.a javnu upravu nisam sigurna.fakat ne znam sto da radim, ima tko pametan savjet. bez vrijedanja molim
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 17:29   #1027
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Imam probleme u vezi fakulteta, ne znam sto ciniti ima netko mozda savjet tu. uzasno me to sve pogada i ne znam vise sto bi. na pravu sam u zg,i tesko je uzasno ko god nije na pravu ne zna sto je ovo robijanje, htio ne htio poludis,,dala sam samo 2ispita ubijam se vise sam kampanjac nemam tako naviku ucenja zanima me to ali opet nmg jednostavno svladat toliko ucenje,i toliko gradiva.prebacila bi se negdje, ali nemam neki izbor.javna uprava ili upravljanje u kriznim uvjetima -veleuciliste velika gorica. sto je bolje. s tim da javna uprava je mozda za 2nijanse laksa od prava,a s tim bi radila za 4500 maksimalno a minimalno laksi od ovog..a upravljanje bi prolazila duplo lakse od ovo dvoje ali ne znam sto sam s tim..ili da se nastavim ubijat na pravu otisla sam psihicki od svega, imam simptome drhtanja ruke mi se tresu.ili da ostanem pa svaku god ponavljam.a javnu upravu nisam sigurna.fakat ne znam sto da radim, ima tko pametan savjet. bez vrijedanja molim
Nemoj se prebacivati nego upisi nesto novo na jesen (i ako je potrebno polozi DM in nekog predmeta)
Rhaego is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 15:48   #1028
Jel itko zna da li ja moram pisati onaj prijemni za filozofski u Zagrebu ako se prebacujem sa drugog fakulteta? Ili samo pišem razliku predmeta?
aboveillusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 14:23   #1029
Može li se prebaciti s FKIT-a na PBF bez ponovnog ulogiravanja na 'Postani student'?
lazagnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:41   #1030
ima li netko iskustva sa prebacajem sa EFST na EFZG na specijalistički, dakle samo zadnje 2 godine? može li se to
LabeLLoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:46   #1031
Pozdrav forvme,

imam želju prebaciti se sa studija kemijskog inžinjerstva (KTF-2. god.) na studij informacijske tehnologije(bilo gdje...). Zanima me jel takvo što moguće i kako bi to funkciniralo, ili bih morao ispočetka? Hvala.
mojofixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 16:37   #1032
Pozdrav svima, ja sam magistrirao na ekonomiji, no zanima me koji bi diplomski studij još teoretski mogao upisati? Naime, kolega je nakon završene ekonomije (preddipl.) upisao agroekonomiju na poljoprivrednom fakultetu, diplomski studij jel. Imao je neku manju razliku predmeta, cca 5 ispita. Što je još moguće?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 20:23   #1033
Bok

Mijenjam fakultet i na sadasnjem imam jedan predmet koji je isti kao i na faksu na koji cu se, nadam se, uspijet upisat. Zna li netko, ako na mom faksu taj predmet nosi 2 ECTSa, a na drugom faksu 5, hocu li moc to prebacit? Javila sam se vec u referadu da to pitam, ali rekli su mi da o tome odlucuje koordinatorica za ECTS bodove i to tek na pocetku iduce akademske godine. Ja to tek trebam polozit, pa me zanima ima li uopce smisla izlaziti na ispit jer je dosta zahtjevan, a mozda mi se nece priznati?
plavibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 12:55   #1034
Upis masters studija

Pozdrav svima,

ubrzo ću završiti trogodišnji stručni studij ekonomije (180 ECTS) i htio bih nastaviti dalje na masters studij, ali me zanima mogu li upisati masters koji nije povezan s ekonomijom. Ono što me zanima je informatika i u tome smjeru bih htio ići. Je li to moguće s obzirom da ću imati završen preddiplomski studij ekonomije?
Hvala!
Ramiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:52   #1035
2015./2016. sam pohađao jedan faks, pa slijedecu godinu odustao. Koji je proces ako zelim upisati 2017./2018. negdje drugdje?
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 01:12   #1036
Prijavit novi faks na postani studentu. Ispisat se sa tog prvog ako još nisi. Ne znam je li ti sada prekasno prijavit faks (svakako je prekasno prijavit maturu ako želiš nešto ponovno pisati).
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 19:55   #1037
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, ja sam magistrirao na ekonomiji, no zanima me koji bi diplomski studij još teoretski mogao upisati? Naime, kolega je nakon završene ekonomije (preddipl.) upisao agroekonomiju na poljoprivrednom fakultetu, diplomski studij jel. Imao je neku manju razliku predmeta, cca 5 ispita. Što je još moguće?
Zna li mozda netko?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:51   #1038
da li se plaća upis na diplomski nakon promjene fakulteta (ponovnog upisa od početka) s tim da je sveukupno za preddipl završen na drugom fakultetu od 3 godine kroz ukupno 6 akademskih? dvije godine na prvom, ispisao se , 4 na drugom.
lethargy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:44   #1039
Quote:
lethargy kaže: Pogledaj post
da li se plaća upis na diplomski nakon promjene fakulteta (ponovnog upisa od početka) s tim da je sveukupno za preddipl završen na drugom fakultetu od 3 godine kroz ukupno 6 akademskih? dvije godine na prvom, ispisao se , 4 na drugom.
Jesi li ikad prije upisivao diplomski?
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:27   #1040
Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Jesi li ikad prije upisivao diplomski?
ne
lethargy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.