Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 22:26   #21
Ako zaista uživaš u istraživanju njegove kože onda mu čitavo tijelo postane erogena zona jer tvoj užitak i interes isijava kroz tvoj dodir (ili poljubac) i postaje željan svakog idućeg (mislim, tko to ne voli biti centar interesa osobi koja ga/ju privlači?).
Barem ono što sam zaključila u našoj vezi je da o mom dodiru (nježan, grublji, lagan, s noktima ili bez) ovisi jer se ne trza uvijek na ista mjesta i na isti način. That's why it's so much fun :klap:
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 01:41   #22
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ako zaista uživaš u istraživanju njegove kože onda mu čitavo tijelo postane erogena zona jer tvoj užitak i interes isijava kroz tvoj dodir (ili poljubac) i postaje željan svakog idućeg (mislim, tko to ne voli biti centar interesa osobi koja ga/ju privlači?).
Barem ono što sam zaključila u našoj vezi je da o mom dodiru (nježan, grublji, lagan, s noktima ili bez) ovisi jer se ne trza uvijek na ista mjesta i na isti način. That's why it's so much fun :klap:
Potpuno saglasna, lijepo rečeno!

Neki dečki nisu ni svjesni dok im se ne pomogne da otkriju mnoge zone
Neki stariji su ih obično već otkrili i onda je nekad lakše jer im uzbuđenje raste brže, ali je slatko manje iskusnima otkrivati oči (i još ponešto)...

Izdepilirani (znam, ovo je moja omiljena tema!) su obično i osjetljiviji, velika je razlika kada jezik prelazi po potpuno ogoljenom i glatkom, naročito genitalije i bradavice.
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:34   #23
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Potpuno saglasna, lijepo rečeno!

Neki dečki nisu ni svjesni dok im se ne pomogne da otkriju mnoge zone
Neki stariji su ih obično već otkrili i onda je nekad lakše jer im uzbuđenje raste brže, ali je slatko manje iskusnima otkrivati oči (i još ponešto)...

Izdepilirani (znam, ovo je moja omiljena tema!) su obično i osjetljiviji, velika je razlika kada jezik prelazi po potpuno ogoljenom i glatkom, naročito genitalije i bradavice.
Thanks
Slažem se, to je bio najzabavniji dio, kao da otkrijete Ameriku oboje u isti tren

Doduše, iskreno, nisam fan depiliranog muškarca, pogotovo ne depilirana prsa. Ok da se sredi malo dolje ali....ne znam...dlake...meni je to ta čar različitosti između rodova. Nježna ženska koža naspram "grube" muške (navodnici jer npr mm ima mekšu kožu od mene na pojedinim dijelovima što me uvijek iznenadi iznova).

Evo pitanje za muški rod- kad vas se dira iznad kukova po trbuhu, da li vam prija? Znači, čitava linija trbuha baš iznad hlača.
Ako da, da li je to zbog pomisli blizine "određenom" dijelu ili zbog osjećaja na koži?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:36   #24
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Evo pitanje za muški rod- kad vas se dira iznad kukova po trbuhu, da li vam prija? Znači, čitava linija trbuha baš iznad hlača.
Ako da, da li je to zbog pomisli blizine "određenom" dijelu ili zbog osjećaja na koži?
Pa to nije nešto osjetljivi dio.
Ok je, ali nije pretjerano uzbuđujuće
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:26   #25
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Evo ovak, nešto si razmišljam..
nemoj

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Znam da sam još prije pročitala onako usput da i muški imaju nekoliko erogenih zona
dis ti to pročitala crna plava crvena ženo?
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 21:36   #26
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Neki dečki nisu ni svjesni dok im se ne pomogne da otkriju mnoge zone
Neki stariji su ih obično već otkrili i onda je nekad lakše jer im uzbuđenje raste brže, ali je slatko manje iskusnima otkrivati oči (i još ponešto)...

Izdepilirani (znam, ovo je moja omiljena tema!) su obično i osjetljiviji, velika je razlika kada jezik prelazi po potpuno ogoljenom i glatkom, naročito genitalije i bradavice.
Neki mozda jesu osjetljiviji na nekim dijelovima tijela, samo jos nisu otkrili. Pa je jos ljepse kad ih otkriju s nekim pa se iznenade
Ja sam imala decke koji nisu bili tako osjetljivi nigdje, probala par puta i nista. Mozda je i do mene pa ih nisam znala dirati ali sumnjam bas, bivsi nije nigdje volio da ga se dira, osim dolje
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 21:53   #27
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Thanks
Slažem se, to je bio najzabavniji dio, kao da otkrijete Ameriku oboje u isti tren
Aha, tako nekako!
Quote:
Doduše, iskreno, nisam fan depiliranog muškarca, pogotovo ne depilirana prsa.
Bilo je par njih na kojem sam naletjela koji nisu nešto bili obdareni dlakama na prsima, pa je onda bilo bolje skinuti sve. A kada je oko bradavica depilirano onda je bolje i njima i meni naročito onima što su se snebivali da im se diraju bradavice, a sada bez toga ne mogu. Slatko je kad ih natreniraš, poslije samo malo pređeš jagodicama ili jezikom preko bradavica, trenutačno im se digne

Quote:
Ok da se sredi malo dolje ali....ne znam...dlake...meni je to ta čar različitosti između rodova. Nježna ženska koža naspram "grube" muške (navodnici jer npr mm ima mekšu kožu od mene na pojedinim dijelovima što me uvijek iznenadi iznova).
I to je dra prirode, neki dečki imaju kožu kao bebe... Ali najbitnije je da su kruti gdje treba

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Neki mozda jesu osjetljiviji na nekim dijelovima tijela, samo jos nisu otkrili. Pa je jos ljepse kad ih otkriju s nekim pa se iznenade
Ja sam imala decke koji nisu bili tako osjetljivi nigdje, probala par puta i nista. Mozda je i do mene pa ih nisam znala dirati ali sumnjam bas, bivsi nije nigdje volio da ga se dira, osim dolje
Sumnjam da su toliko neosjetljivi, ali to moraju i htjeti, slatko je kada prestanu da se opiru, sweet surrender...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:17   #28
Leđa... kad se noktima prođe po leđima aaaa... instant erekcija. Također područje oko vrata/ušiju
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:50   #29
Quote:
santorini89 kaže: Pogledaj post
Leđa... kad se noktima prođe po leđima aaaa... instant erekcija. Također područje oko vrata/ušiju
eee, pa da... i stražnju stranu treba natrenirati... i sa strane...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:21   #30
Fakat, žena koja to zna raditi... leđa, vrat, prsa, stomak (posebno donji dio) to je ono baš za poluditi...
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:42   #31
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Fakat, žena koja to zna raditi... leđa, vrat, prsa, stomak (posebno donji dio) to je ono baš za poluditi...
Dakle, ne moraš mi dat pice, ali mi samo prođi par puta noktima uzduž leđa aaaaa
santorini89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:39   #32
Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Izdepilirani (znam, ovo je moja omiljena tema!) su obično i osjetljiviji, velika je razlika kada jezik prelazi po potpuno ogoljenom i glatkom, naročito genitalije i bradavice.
Ako je nedugo nakon depilacije onda godi zato što to mjesto svrbucka. Kao kada mica maca liže ranice mačićima. Fora je ta erotiziranja njega.

Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Anus,al ozbiljno.
Samo sumnjam da si dovoljno hrabra da tamo ideš s jezikom
Čovječe...
Kakav ti je tamo zvjerinjak?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 09:25   #33
donja usna ako se znas ljubiti
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:36   #34
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Pa to nije nešto osjetljivi dio.
Ok je, ali nije pretjerano uzbuđujuće
Stvarno? Tu je tako tanka koža, nema skoro ništa dlaka...

Quote:
nudistica kaže: Pogledaj post
Aha, tako nekako!

Bilo je par njih na kojem sam naletjela koji nisu nešto bili obdareni dlakama na prsima, pa je onda bilo bolje skinuti sve. A kada je oko bradavica depilirano onda je bolje i njima i meni naročito onima što su se snebivali da im se diraju bradavice, a sada bez toga ne mogu. Slatko je kad ih natreniraš, poslije samo malo pređeš jagodicama ili jezikom preko bradavica, trenutačno im se digne


I to je dra prirode, neki dečki imaju kožu kao bebe... Ali najbitnije je da su kruti gdje treba


Sumnjam da su toliko neosjetljivi, ali to moraju i htjeti, slatko je kada prestanu da se opiru, sweet surrender...
Hej, ova ideja s treningom bradavica mi se ekstra sviđa Moj mi je odmah u startu obznanio da ne idem nigdje blizu njegovih bradavica jer mu to izuzetno smeta...ali sad se probudio mali vražićak muahahahaha :klap:
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 03:00   #35
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ako je nedugo nakon depilacije onda godi zato što to mjesto svrbucka. Kao kada mica maca liže ranice mačićima. Fora je ta erotiziranja njega.
Ne kužim kaj to svrbucka... Kad je sve iščupano...

Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Hej, ova ideja s treningom bradavica mi se ekstra sviđa Moj mi je odmah u startu obznanio da ne idem nigdje blizu njegovih bradavica jer mu to izuzetno smeta...ali sad se probudio mali vražićak muahahahaha :klap:
Pomalo oprezno ali zatim i hrabro sa vražićkom...
U stvari, nekima ih prvo treba kartko ali jako stisnuti - u prvom trenutku zaboli, ali je vrlo brzo prokrvljenost dobra i onda je cijela zona osjetljivija i onda prijemčivija za nježnosti... Probaš na svojima i onda primijetiš kako uzbuđenje brzo raste...
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:02   #36
Što ti je reći iskustvo
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 14:29   #37
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Fakat, žena koja to zna raditi... leđa, vrat, prsa, stomak (posebno donji dio) to je ono baš za poluditi...

Pustam noktice....samo boju zazeli
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 15:08   #38
Mislim da će crvena zadovoljiti
Astrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 18:34   #39
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Čovječe...
Kakav ti je tamo zvjerinjak?
Nije trebalo biti shvaćeno doslovno,niti se odnosilo na mene osobno.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 01:33   #40
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
Što ti je reći iskustvo
Aha!

Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post

Pustam noktice....samo boju zazeli
nudistica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger