Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2016., 17:40   #641
Kraj 54, Žuljana
Jel to ok adresa za Zuljanu?
Koliko je to daleko od plaze Vučine?
Kakva je plaža ispred te kuće?
Nasmijana?
Marmika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:34   #642
Ima netko restoran u Stonu za preporučiti, sa pristojnim cijenama naravno
Recimo Bota Šare ne dolazi u obzir
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:42   #643
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Ima netko restoran u Stonu za preporučiti, sa pristojnim cijenama naravno
Recimo Bota Šare ne dolazi u obzir
s bakusom spomenutim prije nekoliko postova ne mozes fulati
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 23:23   #644
Quote:
Marmika kaže: Pogledaj post
Kraj 54, Žuljana
Jel to ok adresa za Zuljanu?
Koliko je to daleko od plaze Vučine?
Kakva je plaža ispred te kuće?
Nasmijana?
Zuljana je tako mala da je svejedno gdje si i Vucine nisu daleko ni od jedne kice. Max 10 min setnje od najudaljenije kuce do plaze.
Ispred kuca u Zuljani su sitnosljuncane plaze sa savrseno bistrim i tirkiznim morem. Plaze se samo redaju od Vucina pa sve do iza Zuljane prema Trsteniku.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 12:12   #645
bookirano, uplaćena akontacija.....
jedva čekam!!!
Marmika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 13:51   #646
Brijesta?
Jelde da tamo nigdje nikog nema?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:29   #647
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Brijesta?
Jelde da tamo nigdje nikog nema?
Ako ne racunas domace i nesto turista.
Ides špijati tunel JNA tamo?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:36   #648
Zna li netko, ima li u Žuljani za rentati bicikle?
Marmika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 14:49   #649
Bok , da li netko zna da li ima ujutro kupiti svježe ribe u mjestu Drače ili Janjine ili u blizini , može i preporuka dobrih restorana a da su povoljni , hvala
veterangrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:45   #650
U Dracama ima restorana, jedan je ok, zaboravila sam mu ime. Sto se tice riba, ne znam ti reci, nema bas ribara tamo, u blizini se uzgajaju kamenice.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 12.08.2016. at 21:34.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 20:43   #651
Bok ljudofi,
Samo da prijavim da smo mi stigli u Zuljanu.
Putovali smo preko Bosne ( iz Slavonije) i cijela ruta bila je odlična.
Pelješac je za mene jedno posebno iskustvo. Definitivno najljepši dio Jadrana.
Bili smo danas i u Orebicu... Plan je dosta toga proći a dojmovi slijede nakon povratka.
Sutra moram promaći gdje kupiti fino vino u blizini? Kakve su cijene po domaćim vinarijama?
Marmika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 08:01   #652
brošura

Odlična brošura:
Brosura tematske ceste KB 2
sažeto dosta toga o čemu se ovdje pričalo
viz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 09:30   #653
Jako dobro napravljena brosura, ali nedostaje nesto jako vazno: karta sa oznacenim lokacijama!
Usput, moglo bi se ubaciti jos par kult. znamenitosti s Peljesca.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 08.09.2016. at 17:05.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 11:02   #654
Mene je fascinirala spila Nakovana, kako i istoimena oba sela, i naravno, mikro (ili nikakva) količina informacija o takvom važnom nalazištu.
U špilji je pronađeno ilirsko svetište iz helenističkog razdoblja (4.-1. stoljeće prije Krista).
Nema vođenih tura do tamo, ali nije teško doći do nje. Istraživanja se i dalje vrše, te je glavni ulaz u špilju zatvoren, ali može se ući u njeno predvorje. Žalosno je vidjeti da je tako važno nalazište zaštićeno samo granama i papirnatom ceduljom "ne ulazi"

__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:16   #655
Htjela bih ove godine na Pelješac, konkretno u Orebić, no zanima me jesu li tamo svuda pješčane plaže? Ne volim ih nekako tako da se dvoumim. Ako ima koja šljunčana plaža, gdje se ona nalazi i ima li hlada? Puno hvala na pomoći
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 18:54   #656
U Orebicu je jedna pješčana plaža Trstenica (iako je i na njoj sve manje pijeska), a sve ostale su šljunčane...po tom pitanju nemaš brige, cili Orebić ti je u malim plažama pa ćeš naći neku koja ti odgovara
bambushouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:42   #657
Imaju hoteli Bellevue ili Aminess Grad Azur u Orebiću nekakav parking kojeg mogu koristiti i osobe koje nisu gosti hotela? Čini mi se da su upravo kod tih hotela šljunčane plaže s najviše hlada. Ima li neka šljunčana plaža s hladom negdje drugdje u Orebiću?
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 01:58   #658
Bio netko u hotelu Faraon- Trpanj? Impresije ?
Razmisljam jel mi bolje uzeti all inclusive tamo pa sam mirna (glede kuhanja i pospremanja)
Opcenito, preporuke za (neki drugi) smjestaj?
Kakve su cijene po trgovinama?
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 08:05   #659
Da te netko prebaci barkom ili gliserom je najjednostavnije ali sigurno nije najjeftinije. Opcija da se dočepaš Ploča pa trajektom do Trpnja a iz Trpnja do Dube nisam ti siguran kako bi se prebacila jer ima 15-ak minuta autom. Mislim da ti je tu jedina opcija taxi. A možda se trebaš raspitati u Gradcu ima li kakav izletnički brod koji možda regularno vozi na ovu stranu
bambushouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:31   #660
Pozdrav,

da li je moguće rentati skuter na Pelješcu, pa napraviti đir po cijelom otoku?
anabanan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.