Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 22:44   #81
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Manje od pola sata? Misliš pola sata trajanja filma ili filmskog pola sata?
Ali ok, možemo govoriti da se radi o ekstremno kratkom roku. Ali oko toga se još može smisliti logična Sci-Fi priča. Dovoljno da ubrzaš postojeći metabolizam iz nekog nepoznatog razloga. Barem već postoji logika metabolizma koju potenciraš.
Problemi nastaju kada postaviš baznu logiku a onda radiš nešto što nema veze sa logičnom bazom. Jednostavno se napraviš blesav pa preskočiš taj dio u ime impresije.
Obrati pažnju na ostale epizode serijala.
U nekim je epizodama glupost još više potencirana...transformacija mase od 200g do 250kg dešava u vremenu koje je potrebno jednom od protagonisa da izađe iz npr.neke prostorije (ode po šarafnciger...wtwr) i vrati se natrag u nju (cca 2-3minute).
I hop, eto ti goveda od 300kg...koje je u međuvreneo ispililo iz prijatelja/kompića koji leži na podu.
U ovom posljednjem nastavku, ne da je potrebno 2-3 minute...gamad praktički izleti kroz leđa onog ko je inficiran i praktički u trku ima već 100+kila!!???
I to nakon što je nekakva tamo spora (veličine zrnca peludi) uletila u uho jadnika...kojih 20 minuta ranije!?
Metabolizam...veliš.

Vrhunski!

Razlog zašto sam biologiju okarakterizirala irelevantnom je upravo "metaboličke" prirode.
Čitava je stvar/problem na razini elementarne fizike.
Nikakav metabolizam ( ma da je i 1000000 puta ubrzan) nije u stanju stvarat masu iz ničeg.
Moraš nekog varaga jest i varit.
Zar ne?

Takve "in the face" nelogičnosti čine film doslovno glupim.
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!

Zadnje uređivanje Della17 : 21.06.2017. at 23:11.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:08   #82
On ne mora iz nekog razloga.
Ja sam to shvatila da on jednostavno raste po zakonitosti svoje vrste. Da mozda povuce iz ljudskog tijela nutrijente, hormone i da ima neki unutarnji mehanizam koji ga pumpa. Ionako nam je puno toga oko njega nepoznato jer onda mozemo ici u dubioze odakle mu onolika vlaga i kako sintetizira kiselinu u cistom obliku.

Mozemo ga shvatit i metafizicki u smislu da iz covjeka uzme najgore, a toga ima pun klinac.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 23:22   #83
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
On ne mora iz nekog razloga.
Ja sam to shvatila da on jednostavno raste po zakonitosti svoje vrste. Da mozda povuce iz ljudskog tijela nutrijente, hormone i da ima neki unutarnji mehanizam koji ga pumpa. Ionako nam je puno toga oko njega nepoznato jer onda mozemo ici u dubioze odakle mu onolika vlaga i kako sintetizira kiselinu u cistom obliku.

Mozemo ga shvatit i metafizicki u smislu da iz covjeka uzme najgore, a toga ima pun klinac.
Kako to uzme 100kila nutrijenata od svog 80ak kila teškog "domaćina", a da domaćin ne izgubi ni grama od svoje težine!? Čimviše...niije ni svjestan da neki klinac nosi u sebi - dok ovaj ne izleti iz njega -za glavu veći- i već u trku guta sve oko sebe (otkida glave i ruši drveće).
Alien Savez.

Kužiš foru?

Meni se sve čini da je Ridli bio na drogama dok je pisao/lektorirao scenarij.
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 11:55   #84
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
On ne mora iz nekog razloga.
Ja sam to shvatila da on jednostavno raste po zakonitosti svoje vrste. Da mozda povuce iz ljudskog tijela nutrijente, hormone i da ima neki unutarnji mehanizam koji ga pumpa. Ionako nam je puno toga oko njega nepoznato jer onda mozemo ici u dubioze odakle mu onolika vlaga i kako sintetizira kiselinu u cistom obliku.

Mozemo ga shvatit i metafizicki u smislu da iz covjeka uzme najgore, a toga ima pun klinac.
Ti bi trebala pripazit da ti netko ne proda kanister od 20 litara veličine Zippo upaljača...

Zapravo, elijen uopće nije čudan: postoji gomila žena koje ne jedu ništa, a tove se ko prasad...
__________________
I nerođena djeca su pederi!

Zadnje uređivanje judolino : 22.06.2017. at 12:40.
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 14:23   #85
Quote:
Della17 kaže: Pogledaj post
Takve "in the face" nelogičnosti čine film doslovno glupim.
ponekad, ma šta ponekad, često sam sebe priupitam jeste li vi uopće gledali isti film?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 08:59   #86
Koje smeće od filma Tipičan televizijski "monster of the week" film

Jedini dobar dio je kraj i točno tad film postane zanimljiv i naravno odmah i završi

2/10
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 10:34   #87
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post

Zapravo, elijen uopće nije čudan: postoji gomila žena koje ne jedu ništa, a tove se ko prasad...
Kao i vaša jednooka čudovišta, sva su ogromna.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:58   #88
Quote:
Della17 kaže: Pogledaj post
Obrati pažnju na ostale epizode serijala.
U nekim je epizodama glupost još više potencirana...transformacija mase od 200g do 250kg dešava u vremenu koje je potrebno jednom od protagonisa da izađe iz npr.neke prostorije (ode po šarafnciger...wtwr) i vrati se natrag u nju (cca 2-3minute).
I hop, eto ti goveda od 300kg...koje je u međuvreneo ispililo iz prijatelja/kompića koji leži na podu.
U ovom posljednjem nastavku, ne da je potrebno 2-3 minute...gamad praktički izleti kroz leđa onog ko je inficiran i praktički u trku ima već 100+kila!!???
I to nakon što je nekakva tamo spora (veličine zrnca peludi) uletila u uho jadnika...kojih 20 minuta ranije!?
Metabolizam...veliš.

Vrhunski!

Razlog zašto sam biologiju okarakterizirala irelevantnom je upravo "metaboličke" prirode.
Čitava je stvar/problem na razini elementarne fizike.
Nikakav metabolizam ( ma da je i 1000000 puta ubrzan) nije u stanju stvarat masu iz ničeg.
Moraš nekog varaga jest i varit.
Zar ne?

Takve "in the face" nelogičnosti čine film doslovno glupim.
Moja greška je što nisam napomenuo da priznajem samo prvi i drugi dio Aliena. Ostatak je po meni samo silovanje franšize u ime love. Ostatke čak nisam uspio ni zapamtit.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:06   #89
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Kao i vaša jednooka čudovišta, sva su ogromna.
Uff, koji opaki return...

@judo je staro, prekaljeno, forumaško mučko đubre, ali moram priznati da mi je uvijek više imponiralo biti u društvu (makar virtualnom, i makar se sam ugurao u njega) elegantno opake ženske. Kapa dolje.

U korist rodne časti mogu samo napomenuti da ne izbjegavamo konzumaciju svakojakih nutrijenata, pa je veličina čudovišta u korelaciji s unosom, čak i uz usporeni metabolizam...(čisto u skladu s raspravom, dakle ovo pišem tek sukladno raspravi o očuvanju energije jer nema zidarski metar uz sebe, dok me moj nick diskreditira po pitanju osobnih gabarita)...

Quote:
Della17 kaže: Pogledaj post
Obrati pažnju na ostale epizode serijala.
U nekim je epizodama glupost još više potencirana...transformacija mase od 200g do 250kg dešava u vremenu koje je potrebno jednom od protagonisa da izađe iz npr.neke prostorije (ode po šarafnciger...wtwr) i vrati se natrag u nju (cca 2-3minute).
I hop, eto ti goveda od 300kg...koje je u međuvreneo ispililo iz prijatelja/kompića koji leži na podu.
U ovom posljednjem nastavku, ne da je potrebno 2-3 minute...gamad praktički izleti kroz leđa onog ko je inficiran i praktički u trku ima već 100+kila!!???
I to nakon što je nekakva tamo spora (veličine zrnca peludi) uletila u uho jadnika...kojih 20 minuta ranije!?
Metabolizam...veliš.

Vrhunski!

Razlog zašto sam biologiju okarakterizirala irelevantnom je upravo "metaboličke" prirode.
Čitava je stvar/problem na razini elementarne fizike.
Nikakav metabolizam ( ma da je i 1000000 puta ubrzan) nije u stanju stvarat masu iz ničeg.
Moraš nekog varaga jest i varit.
Zar ne?

Takve "in the face" nelogičnosti čine film doslovno glupim.
Dakle, da svima skratimo muke, imaš problem što rast aliena nije proporcionalan "unesenom materijalu", barem u filmskom vremenu?
Mislim, da se to izvesti na način sapunica, tako da svako malo ubaciš titl tipa "mjesec dana kasnije", ili barem "tjedan dana nakon toga"... istina, onda bi patila i radnja, koja bi imala neki paralelni i neusklađeni tijek vremena. Ali, već odavno prihvaćam da film nije "isječak života" u realnom vremenu, pa gutam i takve nelogičnosti, kakve navodiš.

S druge strane, kako rekosmo, imamo onu amebicu, gelastu amorfnu masu, bez ikakve strukture, i koja se uglavnom ponaša kao gušći fluid u rijeđem. Sad, nisam biolog, ali mislim da takvo nešto šljaka na jednostaničnoj razini, ali Calvin isto tako jako brzo "probavlja i transformira" živo tkivo oko sebe u sebe samoga.
Recimo da to nije bug, it's a feature... (jebemumiša, ne možeš pobjeći od MS Windows ni u aluzijama...)

Sad, vratimo se onda na ono amorfan: kako smo vidjeli, nema neku strukturu, nema specijalizirana tkiva, razlijeva se naokolo poput žive... ali ne, čak ni kad je veličine prosječne žvake, od bez problema "rukuje" medicinskim priborom, kad je malo veći ima jači "grif" od prekaljenog UFC borca i bez problema gnječi tkivo i lomi kosti čovjeka. A nema nikakvu mišičnu masu, ni ništa u tkivu nalik tome? Da ne spominjem inteligenciju bića koje prepoznaje mogućnosti instrumentarija koje prvi put vidi... pardon, ne vidi, jer očiju nema, ni nikakvog organa za raspoznavanje obika i boja u okolini...
Kojim silama oblikuje tkivo u oblik kakav mu treba? (pandan metaliziranom kiselinastom alienu? koji opet nekakvim teroretskim mambo-džambom to i može "sintetizirati od sirovina")
Dalje, ako kod "John Cartera" mogu progutati (a to je rani fantasy) da čovjek sa Zemlje skakuće po Marsu usljed manje gravitacije, ovdje je situacija upravo obrnuta: biće sa Marsa bi trebalo biti opterećenije. OK, prihvaćam da u svemirskoj stanici nema utjecaja gravitacije, ali bi barem zemaljska atmosfera trebala biti "preteška" za marsovsko biće. Da ne govorim da na kraju ni na Zemlji nije imao problema...

Sad probaj gledat Aliena kao nit poveznicu kroz žanrove:
1. Alien - horor (za promjenu u svemirskom brodu, ali nebitno)
2. Alien - spacetrupper "ratni fim", akcić
3. Alien - film atmosfere, drama u hermetički zatvorenom prostoru, gdje su svi u stvari potencijalna opasnost, a jedino rješenje je bijeg iz prostora
4. Alien - western. dvoboj vrsta, ovaj put suprotno od očekivanog macho šamaranja imaš duel "dvije matice", nadmudrivanje dva "matrijarhata", svaki, branići sebe, brani svoju vrstu.

Ako tako gledaš, serijal uopće nije o Alienu, nego je samo novo stavljanje Ripley u novu kušnju, novi žanr, novi scenarij. Alien može poprimiti i najčudnija obilježja, on je samo protivnik, materijalizirani strah protiv kojeg se bori...
Naravno, nije tako plošno, jer paralelno moraju razvijati i pozadinu aliena da bi sve držalo vodu...

Kakva je priča oko Calvina?
ultimativni predator, čudo jednostavne biologije, jedan "blob" koji guta sve oko sebe, dok cijeli planet ne postane on sam? Šta dalje? Raspadne se opet na stanice i čeka da ga neki radoznali outlander ne pokupi? Ili je tek kopija svakog filmskog aliena: genetski inženjering otišao ukrivo i proizveo nešto što je uništilo i svog tvorca, pa sad čeka što dalje...
Jebote, svi alieni su kopija ljudske vrste, destruktivni do autodestrukcije, samo ubrzanog ciklusa. Ali svi čekaju okidač, samo ljudi idu sami po njega...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 13:05   #90
Quote:
električni_zec kaže: Pogledaj post
Uff, koji opaki return...

... imaš problem što rast aliena nije proporcionalan "unesenom materijalu", barem u filmskom vremenu?
Mislim, da se to izvesti na način sapunica, tako da svako malo ubaciš titl tipa "mjesec dana kasnije", ili barem "tjedan dana nakon toga"... istina, onda bi patila i radnja, koja bi imala neki paralelni i neusklađeni tijek vremena. Ali, već odavno prihvaćam da film nije "isječak života" u realnom vremenu, pa gutam i takve nelogičnosti, kakve navodiš.

S druge strane, kako rekosmo, imamo onu amebicu, gelastu amorfnu masu, bez ikakve strukture, i koja se uglavnom ponaša kao gušći fluid u rijeđem. Sad, nisam biolog, ali mislim da takvo nešto šljaka na jednostaničnoj razini, ali Calvin isto tako jako brzo "probavlja i transformira" živo tkivo oko sebe u sebe samoga.
Recimo da to nije bug, it's a feature...
(jebemumiša, ne možeš pobjeći od MS Windows ni u aluzijama...)

Sad, vratimo se onda na ono amorfan: kako smo vidjeli, nema neku strukturu, nema specijalizirana tkiva, razlijeva se naokolo poput žive... ali ne, čak ni kad je veličine prosječne žvake, od bez problema "rukuje" medicinskim priborom, kad je malo veći ima jači "grif" od prekaljenog UFC borca i bez problema gnječi tkivo i lomi kosti čovjeka. A nema nikakvu mišičnu masu, ni ništa u tkivu nalik tome? Da ne spominjem inteligenciju bića koje prepoznaje mogućnosti instrumentarija koje prvi put vidi... pardon, ne vidi, jer očiju nema, ni nikakvog organa za raspoznavanje obika i boja u okolini...
Kojim silama oblikuje tkivo u oblik kakav mu treba? (pandan metaliziranom kiselinastom alienu? koji opet nekakvim teroretskim mambo-džambom to i može "sintetizirati od sirovina")
.
Upravo ta razine elementarne kakve-takve znanstvene utemljenosti/dosljednosti mi fali kod Aliena, koji je btw.dobar film...bolji od Life.

U Life, postoji ta elementarana logika.
Calvin polako raste, razvija se...jednom kad pobjegne, bori se za resurse koji život znače (uvuče se u onog koga je zgrabio, isiše sve nutrijenete iz organizma i OČEKIVANO, izađe van još veći i jači).

Da je kojim slučajem Alien imao takvu progresiju, bio bi filmski savršen.
Ok mi je njegova embrionalna faza (postoji vremenski odmak, nutrijenete je dobio od domaćina, izašao na način na koji je izašao...malen i zajeban)
Sve ok.
Da je kojim slučajem režiser dozvolio da neko od likova u filmu naleti na njega dok je još kržljav i da se na neki način (poput Calvina) uvuče u nesretnika (nakon što ga je savladao) i "posiše" ga iznuta...ili pohara nekakvo skladište i popapa sve u njemu, wtwr - i tek onda promjeni kožu i pokaže nam se u punoj snazi - nebi reč rekla.

Mislim da fabula/radnja nebi time ništa izgubila (to je možda 10ak minuta extra), a film bi samo dobio na vjerodostojnosti.

Ovakav kakav je, nije loš...no mogao je biti puno bolji.
Tu mislim prvenstveno na 1.dio, s obzirom da u 2. ne nailazimo na te baje (Goveda su se već dobrano namanožila i razvila, prije nego li je film i počeo) pa mi navedena nelogičnost ne pravi smetnje/"ne uljeće mi u vidno polje"...

U ovom najnovijem uratku (Savez), ta je baja toliko prenaglašena/izbanalizirana, i toliko je neprirodno "ubrzala" radnju da je film postao doslovno glup.
Ona spika; spore padaju na stanovnike grada, a 100kg-ska čudovišta, u trku iskaču iz domaćina (desetinku sekunde nakon što ga spora dotakne)...toliko bzo da nitko od okupljenih ne uspije pobjeć, iako šprinta ko sumanut.
I još k tome; ostavši zamrznut u položaju u kojem je bio dok je trčao, kad je 150kg-sko govedo (koje se u trenu razvilo), iskočilo iz njega.
Wtf!!!??

Ridli, Ridli...
__________________
* * * *

You don't get THE GOLD without THE DRAGON!

Zadnje uređivanje Della17 : 25.06.2017. at 14:33.
Della17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:30   #91
Quote:
Della17 kaže: Pogledaj post
Upravo ta razine elementarne kakve-takve znanstvene utemljenosti/dosljednosti mi fali kod Aliena, koji je btw.dobar film...bolji od Life.

U Life, postoji ta elementarana logika.
Calvin polako raste, razvija se...jednom kad pobjegne, bori se za resurse koji život znače (uvuče se u onog koga je zgrabio, isiše sve nutrijenete iz organizma i OČEKIVANO, izađe van još veći i jači).

Da je kojim slučajem Alien imao takvu progresiju, bio bi filmski savršen.
Ok mi je njegova embrionalna faza (postoji vremenski odmak, nutrijenete je dobio od domaćina, izašao na način na koji je izašao...malen i zajeban)
Sve ok.
Da je kojim slučajem režiser dozvolio da neko od likova u filmu naleti na njega dok je još kržljav i da se na neki način (poput Calvina) uvuče u nesretnika (nakon što ga je savladao) i "posiše" ga iznuta...ili pohara nekakvo skladište i popapa sve u njemu, wtwr - i tek onda promjeni kožu i pokaže nam se u punoj snazi - nebi reč rekla.

Mislim da fabula/radnja nebi time ništa izgubila (to je možda 10ak minuta extra), a film bi samo dobio na vjerodostojnosti.

Ovakav kakav je, nije loš...no mogao je biti puno bolji.
Tu mislim prvenstveno na 1.dio, s obzirom da u 2. ne nailazimo na te baje (Goveda su se već dobrano namanožila i razvila, prije nego li je film i počeo) pa mi navedena nelogičnost ne pravi smetnje/"ne uljeće mi u vidno polje"...

U ovom najnovijem uratku (Savez), ta je baja toliko prenaglašena/izbanalizirana, i toliko je neprirodno "ubrzala" radnju da je film postao doslovno glup.
Ona spika; spore padaju na stanovnike grada, a 100kg-ska čudovišta, u trku iskaču iz domaćina (desetinku sekunde nakon što ga spora dotakne)...toliko bzo da nitko od okupljenih ne uspije pobjeć, iako šprinta ko sumanut.
I još k tome; ostavši zamrznut u položaju u kojem je bio dok je trčao, kad je 150kg-sko govedo (koje se u trenu razvilo), iskočilo iz njega.
Wtf!!!??

Ridli, Ridli...
Meni elijen i nije bio tak problematičan. Ono, narasel je čas posla, al možda je provalil u špajzu i jel konzerve skupa s ambalažom. I vrganji brzo rastu, jebiga.
Samo kaj ovo u Kovenantu je fakat uvreda za mozak, pa nemreš narast iz ničeg snagom volje, jebem ti - to je kurac, a ne SF.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 22:00   #92
Pogledala sam film na nagovor nekoga tko ga je puno nahvalio. Nije mi se baš previše svidio.
Calvin me je iritirao; neuništivi, svemogući, nepobjedivi Calvin.

Već u prvoj polovici filma sam sumnjala kakav će kraj biti; upravo takav kakav je bio.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 14:03   #93
.

Jel to na kraju Stvor pao u priobalje otočja lubanje...i sad su ga pokupili oni seljani koji su napravili brodove po uzoru na brod kakvim su se u kongu vozali...kraj Konga i ovog se savršeno poklapaju....sad kad krenu cudovista iz iz svemira...iz zemlje...gorile...alieni...gojire...muto....sve u isti film....pa onda seriju ....
bonbon88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 00:08   #94
I onda nastane JČSPČ - Japanska čista stranka pravih čudovišta...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:51   #95
Quote:
Della17 kaže: Pogledaj post
Upravo ta razine elementarne kakve-takve znanstvene utemljenosti/dosljednosti mi fali kod Aliena, koji je btw.dobar film...bolji od Life.

U Life, postoji ta elementarana logika.
Calvin polako raste, razvija se...jednom kad pobjegne, bori se za resurse koji život znače (uvuče se u onog koga je zgrabio, isiše sve nutrijenete iz organizma i OČEKIVANO, izađe van još veći i jači).

Da je kojim slučajem Alien imao takvu progresiju, bio bi filmski savršen.
Ok mi je njegova embrionalna faza (postoji vremenski odmak, nutrijenete je dobio od domaćina, izašao na način na koji je izašao...malen i zajeban)
Sve ok.
Da je kojim slučajem režiser dozvolio da neko od likova u filmu naleti na njega dok je još kržljav i da se na neki način (poput Calvina) uvuče u nesretnika (nakon što ga je savladao) i "posiše" ga iznuta...ili pohara nekakvo skladište i popapa sve u njemu, wtwr - i tek onda promjeni kožu i pokaže nam se u punoj snazi - nebi reč rekla.

Mislim da fabula/radnja nebi time ništa izgubila (to je možda 10ak minuta extra), a film bi samo dobio na vjerodostojnosti.

Ovakav kakav je, nije loš...no mogao je biti puno bolji.
Tu mislim prvenstveno na 1.dio, s obzirom da u 2. ne nailazimo na te baje (Goveda su se već dobrano namanožila i razvila, prije nego li je film i počeo) pa mi navedena nelogičnost ne pravi smetnje/"ne uljeće mi u vidno polje"...

U ovom najnovijem uratku (Savez), ta je baja toliko prenaglašena/izbanalizirana, i toliko je neprirodno "ubrzala" radnju da je film postao doslovno glup.
Ona spika; spore padaju na stanovnike grada, a 100kg-ska čudovišta, u trku iskaču iz domaćina (desetinku sekunde nakon što ga spora dotakne)...toliko bzo da nitko od okupljenih ne uspije pobjeć, iako šprinta ko sumanut.
I još k tome; ostavši zamrznut u položaju u kojem je bio dok je trčao, kad je 150kg-sko govedo (koje se u trenu razvilo), iskočilo iz njega.

Wtf!!!??

Ridli, Ridli...
Ovaj nije da ti kvarim ugođaj ali nešto si malo pobrkao ono kad ih android bombardira sa ˝crnom tvari˝ ti nisu spore nego nekakva masa koju doslovno možeš programirati što da radi u prometeju je jedan od inžinjera(vanzemaljci) popio tu tvar koja ga je rastavila na molekule vjerovatno da pokrenu evoluciju ili genetičko mješanje koje bi stvorilo život
U ovom slučaju ta masa je bila programirana da sve one okupljene pretvori u ugljen praktički se kreče kao živo biče jer je bila programirana da uništava sve živo sa čime dođe u kontakt
Druga faza je bila razvoj onih ˝gljiva˝ iz kojih izlaze spore koje se nasele u živo biće koje vjerovatno da bi NARASLO koristi fluide domačina a kad izleti vjerovatno se i nahrani na svom bivšem domačinu ovdje je grickao sve uokolo
NA KRAJU TO JE SF zanemarimo našu biologiju sa ovog planeta iako je u orginalnim alien filmovima zvijer malo dulje rasla i prvo je jeo hranu koju je mogao nači usput a tek onda ljude oli ti njihov mozak pošto uvijek buši glavu
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 02:18   #96
Lupaš gluposti, ti dikoni il kak se već zovu rastu u roku odmah, praktično ni iz čega.
Bedastoća za tuljane kaj kurcu pojma nemaju kajzaslužejo nositi časni naziv SF.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 01:03   #97
Koje smeće
Vrijeđanje zdravog razuma u svemiru...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:29   #98
nije los film..za ubit vrijeme sasvim ok...mene film drzao do kraja ... ...kraj je malo predvidljiv..ali barem ima dovoljno materijala za napravit
nastavak...
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 00:03   #99
Quote:
bonbon88 kaže: Pogledaj post
Jel to na kraju Stvor pao u priobalje otočja lubanje...i sad su ga pokupili oni seljani koji su napravili brodove po uzoru na brod kakvim su se u kongu vozali...kraj Konga i ovog se savršeno poklapaju....sad kad krenu cudovista iz iz svemira...iz zemlje...gorile...alieni...gojire...muto....sve u isti film....pa onda seriju ....
Raširena je teorija po Internetu da je ovo prequel Venoma iz Spider-Man 3
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 10:28   #100
Meni je ovaj film bio zabavan.Nije filmčina,ali pošto mi je muka više od recikliranih,dosadnih,bezličnih,jednoličnih superjunaka,ovo mi je bilo sasvim zadovoljavajuće za promenu
__________________
Whatever you are,
be a good one.
partymonster is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.