Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 22:39   #1341
Quote:
Visnja73 kaže: Pogledaj post
Sto tocno o huri te zanima? Mogu poslati ime hotela.
Pa kako ste se odlučili za Huuru? Nebi opet na isto mjesto pa da pročitamo nešto unapred.
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:17   #1342
Pozdrav svima.. Imam jedno pitanje pa ako neko može pomoći. Ako ima netko ko je bio na Maldivima i Sejselima pa da mi usporedi ta dva mjesta. Planiram otići na jednu od te dvije destinacije, ali nikako se odlučiti kamo..
putnikzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 22:19   #1343
Quote:
NenadX kaže: Pogledaj post
Pa kako ste se odlučili za Huuru? Nebi opet na isto mjesto pa da pročitamo nešto unapred.
Mi smo trazili naseljen otok koji nije mafushi i da ne bude pre daleko od malea. Prijatelji su bili tamo tri mjeseca prije nas i kad smo vidjeli slike znali smo da je to to. Buduci nam je avion dolazio popodne, nismo stigli na trajekt pa smo uzeli prijevoz gliserom do otoka. E kako sam bila sretna sto je trajalo samo 30 min! Vrijeme taj dan je bilo katastrofa, valovi ogromni i nije nam bilo ugodno. Otok ima relativno veliku privatnu plazu, na kojoj nas je max bilo 20 ak. Koraljni grebeni su na par metara od obale. Istina uglavnom mrtvi( tako je to vecinom u plicaku na maldivima) ali prepuni riba. Otok ima svog doktora i nekoliko trgovina hranom sto je isto zgodno za znati. 50 m od otoka nalazi se prvi resort pa se lako moze otici jedan dan i tamo.
Visnja73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:41   #1344
Quote:
Visnja73 kaže: Pogledaj post
Mi smo trazili naseljen otok koji nije mafushi i da ne bude pre daleko od malea. Prijatelji su bili tamo tri mjeseca prije nas i kad smo vidjeli slike znali smo da je to to.
A radi se o kojem točno otoku?
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 19:06   #1345
Jel ko uzimao All-Inclusive na Kureduu? Isplati se?
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 10:00   #1346
Je li netko bio u Baros resortu možda, gledam da to možda bukiram?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:57   #1347
Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Jel ko uzimao All-Inclusive na Kureduu? Isplati se?
Evo, muž i ja idemo u 8. mjesecu na Maldive na medeni mjesec, baš u Kuredu Island Resort. Uzeli smo All inclusive, bungalov na plaži, a vjerojatno ćemo se i upgrade-ati na licu mjesta, u vilu na plaži, bar na 2-3 dana

Dugo smo istraživali Maldive, tražili otoke, resorte i na kraju smo se odlučili za Kuredu i to preko agencije Mondo travel.

kad se vratimo ću rado napisati svoj osvrt na boravak tamo
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:33   #1348
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Evo, muž i ja idemo u 8. mjesecu na Maldive na medeni mjesec, baš u Kuredu Island Resort. Uzeli smo All inclusive, bungalov na plaži, a vjerojatno ćemo se i upgrade-ati na licu mjesta, u vilu na plaži, bar na 2-3 dana



Dugo smo istraživali Maldive, tražili otoke, resorte i na kraju smo se odlučili za Kuredu i to preko agencije Mondo travel.



kad se vratimo ću rado napisati svoj osvrt na boravak tamo


Koliko para dodje taj Mondo aranzman? Vidim da im je polupansion 28000 za dvoje


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 18:22   #1349
Quote:
Ninuška18 kaže: Pogledaj post
Evo, muž i ja idemo u 8. mjesecu na Maldive na medeni mjesec, baš u Kuredu Island Resort. Uzeli smo All inclusive, bungalov na plaži, a vjerojatno ćemo se i upgrade-ati na licu mjesta, u vilu na plaži, bar na 2-3 dana

Dugo smo istraživali Maldive, tražili otoke, resorte i na kraju smo se odlučili za Kuredu i to preko agencije Mondo travel.

kad se vratimo ću rado napisati svoj osvrt na boravak tamo
I mi oćemo tamo na medeni od 1.9.

Koliko je novca na kraju?

Nama su ovo poslali iz jedne srpske agencije.

​​Kuredu Island Resort & Spa 4* ​​All Inclusive po ceni punog pansiona+besplatan transfer!​
Ukupna cena za dve osobe iznosi 2.479€- all inclusive,tip sobe:​ Garden Bungalow
Ukupna cena za dve osobe iznosi 2.603€- all inclusive,tip sobe:​ ​ Beach Bungalow
Ukupna cena za dve osobe iznosi 3.010€- all inclusive,tip sobe:​ ​ Beach Villa
Ukupna cena za dve osobe iznosi 3.133€- all inclusive,tip sobe:​ ​ Jacuzzi Beach Villa
Ukupna cena za dve osobe iznosi 4.032€- all inclusive,tip sobe:​ ​ Sangu Water Villa
Ukupna cena za dve osobe iznosi 5.203€- all inclusive,tip sobe:​ ​ Sultan Pool Villa
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 18:21   #1350
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Mi smo na Kuredu bili 2014, i imamo potpuno razlicito iskustvo. Izgleda da su u medjuvremenu sredili resort, i sukladno tome podignuli cijene (bome vise ne spada u jeftinije resorte, prije u one luksuznije). Bili smo u spici sezone, a ljude nismo vidjeli gotovo nigdje, osim u restoranima. Najvise je bilo Europljana. Smjestaj je bio fenomenalan, bili smo u jacuzzi beach villi, prekrasno uredjenoj i novoj. Na otoku je bio jedan dio s beach bungalowima, koji su izgledi dotrajalo, a bome ni plaza ispred njih nije bila tako tirkizna i lijepa kao na nasoj strani. Treba sve dobro prouciti prije nego sto se krene. A ocito je bitno i profiltrirati informacije, jer u 9 godina se u hotelijerstvu jaaaaaako puno toga moze promijeniti.
Ocemo u jacuzzi vilu. Koji dio otoka je najljepsi?

ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:24   #1351
Pozdrav,

jedno brzinsko pitanje: jel se može organizirati ljetovanje na Maldivima za oko 2000€ za dvije osobe u 8. mjesecu ili da se kanim ćorava posla?
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:50   #1352
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Pozdrav,



jedno brzinsko pitanje: jel se može organizirati ljetovanje na Maldivima za oko 2000€ za dvije osobe u 8. mjesecu ili da se kanim ćorava posla?


Moze al zaboravi da ces bit na resortu. Pogledaj si cijene na mafushi otoku. Naseljen otok. Al ce ti i tamo trebat ako mislis na izlete i hranit se jos cca bar soma eura
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 00:08   #1353
Aha, čitam da na tom otoku nema alkohola, ali bijeli pijesak, tirkizno more i palme su tu.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 01:48   #1354
Quote:
Brick Top kaže: Pogledaj post
Aha, čitam da na tom otoku nema alkohola, ali bijeli pijesak, tirkizno more i palme su tu.


Kad sam ja bio nije bilo al je bilo na nekim brodovima u moru pa te gliser vodi do tamo i cijena piva je oko 8 dolara bila. Ja nisam iso jer nisam imo potrebe za alkoholom.
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:08   #1355
Velassaru, netko bio? Ako da, kakvi su dojmovi. Izgleda dobro...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:04   #1356
Ma svagdje izgleda dobro... Bas nam ovih dana 5 godina da smo bili i FaceBook mi izbacio podsjednik sa slikama.

Do blizih otoka sa aerodroma voze gliseri sa 10-20 ljudi (20 minuta do sat valjda). Do daljih otoka voze hidroavioni, sto je experience sam za sebe, ali mojoj dragoj se bas ne mili taj oblik putovanja pa smo isli na Thulhalgiri koji je u dohvatu glisera.

Kako nas ima raznih, tako su nam i prohtjevi razni. Mi smo uzeli polu-pansion sa doruckom i vecerom. Mrak pada u 6 sati. Ne pijemo alkohol i rucak bi nam bio previse u toj vrucini.

Uzeli smo svoje peraje i maske pa smo dane provodili na plazi i uglavnom ispod vode (guzice u zraku). Ponesite si i neke majice za snorkanje jel moze se izgoriti.
__________________
Alaj volem kad smislim ovako nešto.
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:39   #1357
Ni moja supruga nije raspoložena za te hidroavione, a meni su sasvim cool. Koristio sam ih gore po Aljasci i British Kolumbiji i bilo je sjajno.

Na kraju smo uzeli Velassaru, 6 noćenja, polupansion i idemo za dva tjedna. Dvoumio sam se između Barosa i Velassarua ali žena se baš namjerila na Velassaru. Ostatku porodice je prvi put na Maldivima, meni nije.

Rekao sam ženi da je Baros na TripAdvosru dosta bolje plasiran no Velassaru, samo je odgovorila "next time then Baros". Voli takve destinacije...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:02   #1358
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Ni moja supruga nije raspoložena za te hidroavione, a meni su sasvim cool. Koristio sam ih gore po Aljasci i British Kolumbiji i bilo je sjajno.

Na kraju smo uzeli Velassaru, 6 noćenja, polupansion i idemo za dva tjedna. Dvoumio sam se između Barosa i Velassarua ali žena se baš namjerila na Velassaru. Ostatku porodice je prvi put na Maldivima, meni nije.

Rekao sam ženi da je Baros na TripAdvosru dosta bolje plasiran no Velassaru, samo je odgovorila "next time then Baros". Voli takve destinacije...


Vidi se da si amerikaniziran oni se drze TA ko pijan plota stalno prijete recenzijama tamo koje su itak irelevantne izgled fino taj Baros


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:08   #1359
Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Jel ko uzimao All-Inclusive na Kureduu? Isplati se?
mi smo imali AI, po meni se isplati ako cete ici na koktele svaku vecer itd.. Po meni bi nam puni pansion bio dosta, bez AI, ali ja sam bila trudna kad smo bili, pa nismo ni cugali

Recimo popodne ima jos snack bar organiziran sa sendvicima itd, to recimo nismo ni jednom isli jesti jer nismo bili gladni.. Ok je jedino sto je onda bar u sobi isto ukljucen u cijenu.


Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Ocemo u jacuzzi vilu. Koji dio otoka je najljepsi?

Po meni je najljepsi dio otoka ispred jacuzzi villa. Mi smo bili u beach bungalow i bili smo prezadovoljni jer nam se potrefilo pa smo dobili kucicu na super lokaciji, bili smo odmah nakon water villa, imali super pogled i predivnu plazu ispred nas sa palmama i hladovinom dok su neki od bungalowa po meni bili na groznoj lokaciji..
Htjeli smo prvo napraviti upgrade na jacuzzi villu par dana, ali smo odustali, bilo nam je super i ovo..

Najvise novci smo potrosili na izlete, zatim muz je radio kurs windsurfinga i tako.. Bili smo 7 nocenja i definitivno je bilo premalo, nismo pola toga uspijeli sto smo htjeli.. Sljedeci put idemo barem na 2tj..

Zadnje uređivanje Wild Egg : 28.06.2017. at 13:10. Reason: .
Wild Egg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:54   #1360
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
Vidi se da si amerikaniziran oni se drze TA ko pijan plota stalno prijete recenzijama tamo koje su itak irelevantne izgled fino taj Baros
Znaš kako se kod nas kaže, od tamo si otkud ti je žena, dakle od Kalifonije sam i ja...

Istina je da se drže TA kao pijan plota, a Baros... neki drugi put.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.