Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 11:13   #4861
ma nisam znao ni razmišljao o tome jbg, mislio to isto kao i smart na bonove, peri deri po sms.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 11:20   #4862
A logike nije ti bilo sumnjivo što su minute i mb navedeni, a sms nije n spomenut... pa pohvalili bi se da je neograničen... U cjeniku Tele 2 sve piše.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:10   #4863
Ni na bonovima u Smart tarifi nije uključen SMS
Smart je imao min i MB, dok je Smiley imao SMS i MB, a Klasik min i SMS. To su bile 3 tarife u to vrijeme aktualne za bonaše i pretplatnike.
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:09   #4864
Quote:
DAMIRSAMOBOR kaže: Pogledaj post
Promo smart 3 gige ostaje po starom. 35 kn, 3 gige .....
Odakle sad taj info? Kolko provjereno?

Kaj se tice interneta u inozemstvu, radi bez problema. 4g brzina bolja nego u HR (makar koristim 3g posto sasvim dovoljno je). Neznam kak je situacija s bezbroj GB posto imam onu promo smart

Dok ste van HR, za neupucene, morate imat ukljucen roaming na mobitelu, al i ono jos bitnije - biti na mobilnoj mrezi koja je partner nasem Tele 2 (potrazite na sluzbenoj sstranici).
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:33   #4865
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
Odakle sad taj info? Kolko provjereno?

.
100%! Jučer mi je obnovljen paket!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 22:40   #4866
Povecanje krece od 17.7. Tako da do tada ce i dalje svima bit 35 a onda cemo vidjet

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
dostami is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 05:43   #4867
Zanima me kakav je signal u odnosu na TMobile i Vip, odnosno BonBon i Tomato?? Imao sam Tele2 prije cca 3god, signal je bio jednostavno los. Jel se sto promjenilo?? Konkretno me zanima sjeverna Hrvatska. Razmisljam o prijenosu broja u Tele2, al skeptican sam po pitanju signala.. Hvala

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
prodigy08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 09:12   #4868
Quote:
prodigy08 kaže: Pogledaj post
Zanima me kakav je signal u odnosu na TMobile i Vip, odnosno BonBon i Tomato?? Imao sam Tele2 prije cca 3god, signal je bio jednostavno los. Jel se sto promjenilo?? Konkretno me zanima sjeverna Hrvatska. Razmisljam o prijenosu broja u Tele2, al skeptican sam po pitanju signala.. Hvala

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Signal se poboljsao svugdje, pa i na Sjeveru. Konkretno Donje Medjimurje ima dobar signal, za gornje ne znam (prije je bilo poprilicno lose).

Posto sam u tom kraju par put godisnje, tesko mi reci ali Preko roaminga je odlican signal (vjerojatno zaslugom partnera). Koristim i strani broj (oba istovremeno v mobu) pa i to ima utjecaj na prosudjivanje.

Kaj se tice Promo Smarta, ako stave da bude 40kn i za nas, prestajem s upotrebom kartice i kraj price. Zaboli me za tih 5kn vise - radi se samo o principu. Nek stave da korisnici imaju neko pravo izbora - bolje da odmah pobunili smo se i za onih 5kn vise kod kupovine bonova, a ne da uvjek sutimo.
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:42   #4869
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
Odakle sad taj info? Kolko provjereno?

Kaj se tice interneta u inozemstvu, radi bez problema. 4g brzina bolja nego u HR (makar koristim 3g posto sasvim dovoljno je). Neznam kak je situacija s bezbroj GB posto imam onu promo smart

Dok ste van HR, za neupucene, morate imat ukljucen roaming na mobitelu, al i ono jos bitnije - biti na mobilnoj mrezi koja je partner nasem Tele 2 (potrazite na sluzbenoj sstranici).
idem u crnu goru na ljetovanje, što da radim po pitanju mobilnog interneta da ostane što jeftinije za vrijeme putovanja? pozivi i poruke mi nisu toliko bitni, samo da imam interneta i dalje, na promo 3 giga smartu sam na pretplati.

trebam li kupiti neki paket za inozemstvo?
trebam li paziti na koju se mrežu spajam vani?
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:49   #4870
Nema paketa. Cijena je skoro 61 kn po MB.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:11   #4871
@NMT
Po meni je najbolje rijesenje kupiti lokalnu prepaid karticu.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:14   #4872
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
idem u crnu goru na ljetovanje, što da radim po pitanju mobilnog interneta da ostane što jeftinije za vrijeme putovanja? pozivi i poruke mi nisu toliko bitni, samo da imam interneta i dalje, na promo 3 giga smartu sam na pretplati.

trebam li kupiti neki paket za inozemstvo?
trebam li paziti na koju se mrežu spajam vani?
Preko ovog linka https://www.tele2.hr/privatni-korisn...ng-usluge/v17/ provjeri koji je teleoperater partner jer ne funkcionira na svima (govorim za EU - preko nekih drugih operatera na roamingu nisam mogao ostvarit poziv - primanje poziva i slanje SMSa je funkcioniralo).

E da, ono moje gore spomenuto odnosilo se na EU roaming tako da ne znam kakva je situacija s internetom putem Tele2 u Crnoj Gori. Moja preporuka je da nikako ne surfas putem roamimga u tom slucaju vec da ga imas iskljucenog. Bilo gdje da sam putovao, moglo se bez problema putem wirelessa doci online - hoteli, apartmani, kafici a cak i cijeli gradovi imaju WLan na svakom koraku. Ako trebas biti stalno online onda bolje kupi lokalnu karticu - jeftinije je sigurno - samo, kazem, nema vise potrebe pretjerane za tim jer internet je stvarno dostupan svugdje.
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:22   #4873
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
Odakle sad taj info? Kolko provjereno?

Kaj se tice interneta u inozemstvu, radi bez problema. 4g brzina bolja nego u HR (makar koristim 3g posto sasvim dovoljno je). Neznam kak je situacija s bezbroj GB posto imam onu promo smart

Dok ste van HR, za neupucene, morate imat ukljucen roaming na mobitelu, al i ono jos bitnije - biti na mobilnoj mrezi koja je partner nasem Tele 2 (potrazite na sluzbenoj sstranici).
Referirat cu se na ovo podebljano jer sam trenutno u inozemstvu, ako ste bonaš utipkajte kod poziva *133*003859XYYYYYYY#, zatim se pokrebe USSD kod, prihvatite poziv od "nepoznatog broja" i nakon toga krece usposravljanje poziva
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 05:31   #4874
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
Referirat cu se na ovo podebljano jer sam trenutno u inozemstvu, ako ste bonaš utipkajte kod poziva *133*003859XYYYYYYY#, zatim se pokrebe USSD kod, prihvatite poziv od "nepoznatog broja" i nakon toga krece usposravljanje poziva
To ovisi o kartici i o operateru na kojem ste tokom roaminga. Da pojasnim kako to kod mene bilo je - pred nesto vise od pola godine sam zbog promjene moba s mikro sim presao na nano (ili obrnuto, ne sjecam se tocno) i od onda vise nemam potrebe za utipkavanjem onog KODa kod poziva. Isto sam na bonovima. Dovoljno je samo da se prebacim na operatera partnera iz onog linka gore (mislim da ih cak imamo vise nego je tamo navedeno, po novome, al to nisam siguran)
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 13:38   #4875
Quote:
Overflow kaže: Pogledaj post
To ovisi o kartici i o operateru na kojem ste tokom roaminga. Da pojasnim kako to kod mene bilo je - pred nesto vise od pola godine sam zbog promjene moba s mikro sim presao na nano (ili obrnuto, ne sjecam se tocno) i od onda vise nemam potrebe za utipkavanjem onog KODa kod poziva. Isto sam na bonovima. Dovoljno je samo da se prebacim na operatera partnera iz onog linka gore (mislim da ih cak imamo vise nego je tamo navedeno, po novome, al to nisam siguran)
Sam sebe citiram i nadopunim - sad prilikom zadnjeg putovanja i promjene mobilne mreze sam vidio da upisivanje tog KODa potrebno je i kod iste kartice - znaci, one novije, na bonove. I to ovisi iskljucivo o mrezi u kojoj ste u Roamingu .. Neznam zasto se ne potrude to ispravit, i u neku ruku olaksati "muku" kod pozivanja svojim korisnicima, no to je vec neka druga prica. Sve u svemu, ako Vam ne rade pozivi "normalno" prilikom EU Roaminga, promjenite Operatera - vjerujem da u svakoj drzavi nadje se barem jedan operater / Tele2 Partner kod kojeg ne bi trebalo tipkat to "sranje".

LP
Overflow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 17:01   #4876
Za CG : Telenor ,10€ data sim , samo net , 10GB , rok : 15 dana, naravno 4G.

Послато са SM-G900FD
kuzem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 22:00   #4877
Pozdrav,
Da li netko zna da li se u ducanu moze placati na rate? Konkretno me zanima u Rijeci na Rivi posto sam zaboravio pitat, a na fb su odgovorili da treba provjeriti u ducanu
Unaprijed hvala
alduin600 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 23:50   #4878
Trebalo bi moc
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 21:36   #4879
https://www.tele2.hr/privatni-korisn...egulacija/v82/
šta ovo znači??
Quote:
Mobilni internet i internet tarife se i dalje neće moći koristiti u roamingu.
...
Quote:
Podatkovni promet Cijena podatkovnog prometa u Hrvatskoj
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 22:06   #4880
Znači da se tarife bez govorne usluge ne mogu koristiti u roamingu (nikad se ni nisu mogle).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:21.