Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 15:32   #41
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nije isto biti odbijen tako da ni ne dobiješ priliku i biti odbijen nakon par spojeva, razlika je jako velika.
Tako je. Poanta tvog upisa jest?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:37   #42
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Tako je. Poanta tvog upisa jest?
Da je tvoj upis besmislen jer uspoređuješ neusporedive stvari.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:44   #43
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Da je tvoj upis besmislen jer uspoređuješ neusporedive stvari.
Tema je o odjebima. Odjeb može biti lansiran na prvi pogled, nakon prvog dejta, nakon nekog vremena dejtanja a bome i nakon podosta vremena. Ovisno o tome kad se on događa i kome ga udijeliš, ovisi kako ćeš se ponašati
Osobno napisah za obje situacije. A i popiti odjeb od nepoznate osobe je realno manji problem, nego od nekoga tko te pozna, jerbo u ovom drugom slučaju odbija tebe kao osobu, a u prvom te odbija iz razloga većinom potpuno nevezanih s tobom.
Htio si podijeliti neko osobno iskustvo s nama?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:50   #44
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Tema je o odjebima. Odjeb može biti lansiran na prvi pogled, nakon prvog dejta, nakon nekog vremena dejtanja a bome i nakon podosta vremena. Ovisno o tome kad se on događa i kome ga udijeliš, ovisi kako ćeš se ponašati
Osobno napisah za obje situacije. A i popiti odjeb od nepoznate osobe je realno manji problem, nego od nekoga tko te pozna, jerbo u ovom drugom slučaju odbija tebe kao osobu, a u prvom te odbija iz razloga većinom potpuno nevezanih s tobom.
Htio si podijeliti neko osobno iskustvo s nama?
Znači tvoj izgled je nešto većinom potpuno nevezano s tobom?
Jer 90% tih odjeba je zbog izgleda(ako je osoba solo).

Poanta priče je da puno više boli odjeb zbog izgleda nego zbog npr političkih stavova(jer takvi odjebi impliciraju obostran manjak privlačnosti), ma koliko to mnogi negirali.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:53   #45
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Dugo vremena osjecala sam neugodu, jer sam smatrala da sam odbijanjem prouzrocila drugoj strani los osjecaj i nije mi se to svidjalo.
Onda sam zakljucila da je moj zivot prekratak da bi se sekirala onime sto osjecaju nebitni ljudi.
Taman pomislih, nije valjda da sve osjećaju krivnju.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:55   #46
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Znači tvoj izgled je nešto većinom potpuno nevezano s tobom?
Jer 90% tih odjeba je zbog izgleda(ako je osoba solo).

Poanta priče je da puno više boli odjeb zbog izgleda nego zbog npr političkih stavova(jer takvi odjebi impliciraju obostran manjak privlačnosti), ma koliko to mnogi negirali.
Ovakvih tema imamo ne znam ni ja koliko i uopće ne budem sad objašnjavala koliko odjeba se lansira i zgodnim dečkima. Tebi se ionako sve vrti oko izgleda, pa ne bum dalje komentirala
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 15:58   #47
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ovakvih tema imamo ne znam ni ja koliko i uopće ne budem sad objašnjavala koliko odjeba se lansira i zgodnim dečkima. Tebi se ionako sve vrti oko izgleda, pa ne bum dalje komentirala
Vrlo malo ako govorimo o prosječnim ženskama.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:13   #48
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nije isto biti odbijen tako da ni ne dobiješ priliku i biti odbijen nakon par spojeva, razlika je jako velika.
Da, biti odbijen nakon par spojeva kada je osoba stvorila emocionalnu povezanost je puno gora opcija.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:37   #49
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Da, biti odbijen nakon par spojeva kada je osoba stvorila emocionalnu povezanost je puno gora opcija.
Tko stvara emocionalnu povezanost nakon par spojeva.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:37   #50
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
eto, zivo me zanima.
cini mi se da vi zene dosta suptilnije pokazujete interes pa stoga pretpostavljam da mi muskarci i ne mozemo na isti nacin osjetiti iskustvo odjebavanja nekoga.
ja nikad nisam imao problema sa iskazivanjem interesa i mislim da sam popio pola miliona odjeba u zivotu.
razloga je bilo raznih: lose procitanih signala, prekomjerne ambicioznosti, nedostatka privlacnosti sa druge strane, nedostatka kemije, raznoraznih nekompatibilnosti i tako dalje. neke cure cak namjerno daju lazne znakove interesa da bi si odjebom podigle ego.
neki od tih odjeba su me pogodili.
nekima je predhodilo lijepo iskustvo, neki su me naveli na razmisljanje i introspekciju...
htio bih cuti o vasem dozivljaju situacija u kojoj morate saopciti nezainteresiranost
Osjećam se gotovo pa ravnodušno. Gotovo pa- jer ipak prija mom egu kad me netko želi (dakle, nije stvar davanja odbijenice). Ne prija biti odbijena. Bila sam odbijena dvaput, i to su me odbili oni za kojima sam plazila (pitam se zašto su me odbili? ), odbili su bilo kakvu emocionalnu povezanost. Povrijedilo me, ali me nije nimalo zatvorilo ili ostavilo nekakve dugoročne posljedice iako je u tim godinama utjecalo na moje tadašnje samopouzdanje. Odjeb pri prvom kontaktu nisam doživjela.

Odbijenicu lansiram na vrlo fin način. Uostalom, imam savršeno efikasno "opravdanje" pokraj kojeg bi bilo kakav nastavak bio vrlo neukusan- Imam momka. Ne tako direktno, grubo, iznebuha, s visoka. (ono, znam da sam sexy as hell, to što me ti želiš je sasvim predvidljivo, ne dosađuj mi, maca kao ja je već zauzeta )

Recimo, u razgovoru spomenem kako smo jednom momak i ja bla bla, ili kako zadnjih 9 godina ne mogu zaspati dok se on ne vrati s posla u naš dom. U svakom slučaju okrenem priču u smjeru koji želim da bih dala informaciju koju želim. Mislim da je to dovoljan znak a zapravo ne "vrijeđa" ni na koji način. Momak se ne mora pitati da li je dovoljno zgodan, privlačan, inteligentan, humorističan itd.

Da nemam momka a nabacuje mi se netko tko mi nije poželjan mislim da bih jasno rekla (nakon pokušaja nekoliko suptilnih znakova)- oprosti ali mislim da nema šanse da se ovo negdje razvije. Kako mi je bistro da i muškarci znaju biti osjetljivi vjerojatno bih i to upakirala u nekakav fini ali jasni omot....tipa- oprosti (iako imaš odličan smisao za humor, i/ili se činiš stvarno bistar dečko i uz to si i zgodan) mislim da nema šanse da se ovo negdje razvije zbog toga i toga (npr, ne voliš životinje, mačke in particular? Bježi od mene ).

Interes sam pokazivala bez problema ili sramežljivosti, ako me nešto zanima navikla sam tražiti odgovor. Ako je netko zgodan/zgodna, navikla sam to i reći (doduše sad je to već izgubilo bilo kakvu zavodničku notu i ostaje u zraku više kao očita činjenica). Odjeb nisam nikada dala da bih nahranila svoj ego nego onda kad mi ta osoba nije bila dovoljno privlačna. (kažem dovoljno jer po mojoj gruboj procjeni 96% čovječanstva je privlačno zbog ovoga ili onoga).
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:42   #51
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ovisno o vrsti uzleta i o tipu osobe.
Onaj tko je ok, može čak biti i simpatičan, bude mi žao.
Onaj koji nastupa arogantno, traži seks na suptilan ili direktan način, bude mi svejedno.
O načinu uzleta ovisi i način odjeba.
Potpisujem.
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:07   #52
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nego momci, kako se vi osjećate kad vas dame odbiju? I kako one to čine? Nježno ili krkanski?
Isto kao kad me prihvate...

S jedne strane opušteno, s druge neuzbudljivo. Znaš ono kad prođe adrenalin pa dođe na naplatu trošenje

Lijepo je privest kraju neizvjesnost, nedefiniranost i znatiželju, ali s druge strane nema više lova ni motivacije da ganjaš ishod (motivacija nije nužno dobra stvar u ovom kontekstu i zna me navest na opsesivno ponašanje tipa svijet može stat ali JA.MORAM.ZNAT. so I lose my metaphorical shit ).

Zapravo sad kad ovako stavim na papir, uvjeren sam da se radi o sunk cost principu. Što više ulažeš u nešto to si više privržen tome jer si, bar podsvjesno, "uložio (sve veći) dio sebe u to" pa je teško odvojit se. Što više se trudiš više ti je stalo, a što više ti je stalo to se više trudiš

And so it goes until you lose your shit

No malo sam skrenuo (), da se vratim na poantu: mir u duši jer je presuda pala, kaos u glavi jer tek kad prestaneš trčat shvatiš koliko si umoran...

Kad ih odvagnem, obično konačni osjećaj bude pozitivan, all things considered.

EDIT: A kako to rade... Obično nježno. I previše, daleko previše suptilno.
Valjda drugi ljudi nisu toliko literal-minded, pa su dobri arapskim (signalima). To za nas in-your-face tipove baš i nije. Mi smo za to retardirani

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
duplić
Doživljavaš multiple sarkazme na forumu?

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Dugo vremena osjecala sam neugodu, jer sam smatrala da sam odbijanjem prouzrocila drugoj strani los osjecaj i nije mi se to svidjalo.
Onda sam zakljucila da je moj zivot prekratak da bi se sekirala onime sto osjecaju nebitni ljudi.
I ne samo nebitni, već i bitni.
Ti se možeš sekirat ali ljudi će generalno osjećat i radit isto, s time da bilo to tako ili ne, to je njihova priča a ne tvoja.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Znači tvoj izgled je nešto većinom potpuno nevezano s tobom?
Jer 90% tih odjeba je zbog izgleda(ako je osoba solo).

Poanta priče je da puno više boli odjeb zbog izgleda nego zbog npr političkih stavova(jer takvi odjebi impliciraju obostran manjak privlačnosti), ma koliko to mnogi negirali.
Zašto?
Koji god da je razlog, ne odgovarate si. Dovoljno da se jedno od vas dvoje onom drugom ne sviđa (kad gledaš cijelu sliku) a sad koliko je tu faktor ovo ili ono, koga boli k...

Možda si htio reć da ako dobiš odjeb zbog izgleda osjećaš propuštenu priliku jer ovo drugo nisi stigo ni prezentirat, ali šta ti vrijedi kad te to drugo ne bi spasilo očito.

Osim toga, muškarac si, ne može te izgled izvuć ni sjebat koliko to isto može nastup.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.

Zadnje uređivanje The Ambadassor : 31.05.2017. at 21:17.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:15   #53
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto?
Koji god da je razlog, ne odgovarate si. Dovoljno da se jedno od vas dvoje onom drugom ne sviđa (kad gledaš cijelu sliku) a sad koliko je tu faktor ovo ili ono, koga boli k...

Možda si htio reć da ako dobiš odjeb zbog izgleda osjećaš propuštenu priliku jer ovo drugo nisi stigo ni prezentirat, ali šta ti vrijedi kad te to drugo ne bi spasilo očito.

Osim toga, muškarac si, ne može te izgled izvuć ni sjebat koliko to isto može nastup.
Zbog istine.

Samo se ti tješi.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:21   #54
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zbog istine.

Samo se ti tješi.
Zbog kakve istine? Istina je da joj se ne sviđaš. Zašto je bitan razlog? Rezultat je isti. Osim toga zašto daješ važnost tome sviđaš li se nekome?

Tješim se, evo, ne znam šta bih bez da se tješim. Pogotovo ja koji s godinama izgledam sve gore, nastupam sve bolje i žene me vole sve više. Ne znam kako da si to sve objasnim pa se tješim... Zamisli tek koliko bih se morao tješit da mi je bitno imat nekog, to ne bi bilo za ljude dragi moj blorte.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:26   #55
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zbog kakve istine? Istina je da joj se ne sviđaš. Zašto je bitan razlog? Rezultat je isti. Osim toga zašto daješ važnost tome sviđaš li se nekome?

Tješim se, evo, ne znam šta bih bez da se tješim. Pogotovo ja koji s godinama izgledam sve gore, nastupam sve bolje i žene me vole sve više. Ne znam kako da si to sve objasnim pa se tješim... Zamisli tek koliko bih se morao tješit da mi je bitno imat nekog, to ne bi bilo za ljude dragi moj blorte.
Zato što je razlog uvijek bitan.

Vidim deluzije su uznapredovale do patološkog nivoa.
Stvarno tragično.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:28   #56
mene je nedavno jedna odjebala zato sto sam seljak
blorte, je li meni lakse kupiti stan u centru ili tebi platiti plasticnu operaciju?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:41   #57
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zato što je razlog uvijek bitan.

Vidim deluzije su uznapredovale do patološkog nivoa.
Stvarno tragično.
A zašto je razlog uvijek bitan?
Želiš reć da ti je lakše/teže ako te odjebe iz razloga x umjesto y?

Deluzije? Tebi su sve deluzije dragi moj... Sve samo ne tvoja, a svaki post ti je jednako mizeran, tvrdoglav, nadrkan i arogantan. Odlike pravog muškarca , ali ne ide ti baš u glavu da upravo to nije privlačno, izgledao ti odlično ili katastrofalno.

Čudno da baš vi koji ste takvi, usput pričate da ste i ružni, i bog vas ne bi razuvjerio. Uostalom bio sam i ja takav pa su me zaobilazile.

Ja ne znam koji argument tebi može uopće igrat ulogu kad odbijaš sve šta se ne slaže s tvojim površnim pogledom na stvari, brate ako mi se izgled pogoršava a uspijeh poboljšava, onda ti nešto ne štima u toj teoriji. Isto kao što to potvrđuje moju teoriju koja ionako znam da je istina. Čisto zato jer nisam slijep ni glup, vidim šta se mijenja, i uopće me ne čudi jer ionako znam da to mora (i jedino može) bit objašnjenje...

Znam da gubim vrijeme, ali već će netko pročitat kome će imat neku vrijednost, and that's good enough for me.


Ali najjače mi je kad me optužuješ da se tješim, a meni ni iz džepa ni u džep jesam li nekome (pa ni ikome, for that matter) napet i zašto. Stvarno, bez zajebancije. Nemam interesa lagat tu na forumu nepoznatima i nebitnima, ako nešto time propuštam nisam upućen. Tu mogu bit točno šta jesam

Nije ti lako u životu...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:44   #58
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
A zašto je razlog uvijek bitan?
Želiš reć da ti je lakše/teže ako te odjebe iz razloga x umjesto y?

Deluzije? Tebi su sve deluzije dragi moj... Sve samo ne tvoja, a svaki post ti je jednako mizeran, tvrdoglav, nadrkan i arogantan. Odlike pravog muškarca , ali ne ide ti baš u glavu da upravo to nije privlačno, izgledao ti odlično ili katastrofalno.

Čudno da baš vi koji ste takvi, usput pričate da ste i ružni, i bog vas ne bi razuvjerio. Uostalom bio sam i ja takav pa su me zaobilazile.

Ja ne znam koji argument tebi može uopće igrat ulogu kad odbijaš sve šta se ne slaže s tvojim površnim pogledom na stvari, brate ako mi se izgled pogoršava a uspijeh poboljšava, onda ti nešto ne štima u toj teoriji. Isto kao što to potvrđuje moju teoriju koja ionako znam da je istina. Čisto zato jer nisam slijep ni glup, vidim šta se mijenja, i uopće me ne čudi jer ionako znam da to mora (i jedino može) bit objašnjenje...

Znam da gubim vrijeme, ali već će netko pročitat kome će imat neku vrijednost
Da.

Evo ti tri dodatna objašnjenja koja ne spominješ, više novaca, bolje prilike za upoznavanje i niži kriteriji.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:56   #59
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Da.
Zašto? Objasni.

Quote:
Evo ti tri dodatna objašnjenja koja ne spominješ, više novaca, bolje prilike za upoznavanje i niži kriteriji.
Više novaca nemam.

Ne znam kakve su to bolje prilike za upoznavanje (zapravo puno manje ljudi upoznajem, za prilike ne znam jer generalno ne volim upoznavat nove ljude, a i ne izlazim baš više).

Niži kriteriji? Daj, ubijaš me! Nisam nikad bio izbirljiviji. Prije sam mislio da nekog moram imat, pa sam se sekirao oko toga, a i znao sam pristat na neidealno. Danas? Ne treba mi nesavršena! Koji će mi k? Zahtjevan sam jednako onoliko koliko sam kvalitetan (pa i puno više). Iskreno, i prije su mi kriteriji bili visoki, ali sam mislio da su neprikladni, i najiskrenije, bilo mi je super kad bi me neka primjetila jer se nisam smatrao vrijednim toga (kakva god ona bila).

Pretpostavljam da mi je tad trebao netko tko će mi "popravit" sjeban život (i/li sjebanog mene), a danas mi ne treba nitko tko mi neće napravit dobar život još boljim! Libido mi je nepostojeć, naviko sam bit solo, ne želim brak ni djecu, tako da sa lošim izborom mogu samo bit na gubitku, imam za izgubit i slobodu i vrijeme i energiju, tri stvari koje baš i nemam za bacanje! A imam jako malo za dobit, osim ako nije vrhunska. Pa mi ti objašnjavaj svijet!


Imaš li još koju zanimljivu teoriju za mene?
I btw, potpisujem krvlju da ti ne serem, sve šta govorim je istina i stvarno mi je nebitno mačevat se kurcima s tobom ni pričat bajke ostatku foruma koji me generalno ne zanima. Pa i dio koji me zanima, zaslužuje pravu sliku, šta će mi netko kome odgovara samo nešto šta zapravo nisam ja. Preraso sam te fore...

Crno, na bijelo!
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 22:02   #60
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Zašto? Objasni.

Više novaca nemam.

Ne znam kakve su to bolje prilike za upoznavanje (zapravo puno manje ljudi upoznajem, za prilike ne znam jer generalno ne volim upoznavat nove ljude, a i ne izlazim baš više).

Niži kriteriji? Daj, ubijaš me! Nisam nikad bio izbirljiviji. Prije sam mislio da nekog moram imat, pa sam se sekirao oko toga, a i znao sam pristat na neidealno. Danas? Ne treba mi nesavršena! Koji će mi k? Zahtjevan sam jednako onoliko koliko sam kvalitetan (pa i puno više). Iskreno, i prije su mi kriteriji bili visoki, ali sam mislio da su neprikladni, i najiskrenije, bilo mi je super kad bi me neka primjetila jer se nisam smatrao vrijednim toga (kakva god ona bila).
Objašnjeno je u prethodnim postovima.

Znači lik od 1.7m sa 100 kila bez nekih ozbiljnijih novaca prodaje priču da je ne znam kako izbirljiv i da mu to prolazi.
Ovako šta ima samo na forumu.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger