Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2017., 19:22   #41
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Žene isto naskaču na kurčeve kao po trampolinu, kao što ga muški gurnu u svaku koja im da, samo što se žene ne kurče toliko kurcolomijama. Svrbi ih pička za dobrim kurcem kao i muške za dobrom pičkom, samo što ih društvo uči da budu licemjerne pa glume finoću i nedodirljivost, a satrle bi se od kurca iza prvog ugla da im društvo kao muškima, plješće i naziva ih "pravim jebačicama."
Na kojoj velicini uzorka si testirao svoju hipotezu?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 19:35   #42
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Na kojoj velicini uzorka si testirao svoju hipotezu?
A realno, ono što je društveno prihvatljivo, radi se više, jel tak?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 20:36   #43
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A realno, ono što je društveno prihvatljivo, radi se više, jel tak?
Mislim da drustvena prihvatljivost nije dovoljna za to. Bas kao sto sada relativna drustvena neprihvatljivost promiskuiteta ne sprijecava one koji zele biti promiskuitetni da to i budu. Cak se ide u ekstreme (posebno u homoseksualnoj subpopulaciji). Znam da to nije tema, samo dajem primjer da drustvene norme ne odredjuju nuzno ljudsko ponasanje.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 20:46   #44
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Mislim da drustvena prihvatljivost nije dovoljna za to. Bas kao sto sada relativna drustvena neprihvatljivost promiskuiteta ne sprijecava one koji zele biti promiskuitetni da to i budu. Cak se ide u ekstreme, posebno u homoseksualnoj subpopulaciji.
Pa ne znam baš. Ako je neko ponašanje društveno prihvatljivo, onda se i promiče, a ako je tako onda nema razloga da se i ne prakticira.

Promiskuiteta je oduvijek bilo. Nije to nešto novog doba. Ali da postane sasvim društveno prihvatljiv, onda više ne bi bio promiskuitet, jel?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:02   #45
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Mislim da drustvena prihvatljivost nije dovoljna za to. Bas kao sto sada relativna drustvena neprihvatljivost promiskuiteta ne sprijecava one koji zele biti promiskuitetni da to i budu. Cak se ide u ekstreme, posebno u homoseksualnoj subpopulaciji.
Ono što je društveno prihvatljivo ili ne prihvatljivo ima puno veci utjecaj na nas nego što mnogi žele i mogu priznati....drugima i sebi.
Svi volimo mislit da radimo po svom i nije nas briga tko šta misli.
99% ljudi koje ja znam ce reci da ih zaboli šta tko misli.
U praksi moooožda pola posto njih stvarno ne mari.
Jednostavno smo naucene da se sramimo onoga cime se muškarci ponose i to je to.
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:18   #46
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Jednostavno smo naucene da se sramimo onoga cime se muškarci ponose i to je to.
Sramu? Hm, nisam sigurna. Rekla bih da anatomija, fiziologija i endokrini sustav tu igraju vecu ulogu od drustvenog utjecaja.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:32   #47
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sramu? Hm, nisam sigurna. Rekla bih da anatomija, fiziologija i endokrini sustav tu igraju vecu ulogu od drustvenog utjecaja.
Pa zar se ne seksaju te promiskuitetne i ine žemskice s istom tom anatomijom, fiziologijom i endokrinim sustavom potiho? Nisam te baš upratila ovdje
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:33   #48
a s kim se onda seksaju ti promiskuitetni muskarci?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:39   #49
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa zar se ne seksaju te promiskuitetne i ine žemskice s istom tom anatomijom, fiziologijom i endokrinim sustavom potiho? Nisam te baš upratila ovdje
Da calea.

Ono sto hocu reci je da izmedju muskaraca i zena postoji jos poneka razlika osim drustvenog odobravanja/stigmatiziranja promiskuiteta. Vodeci se time, misljenja sam da bi odredjeni dio zenske populacije (pretpostavljam i vecina) ostao nepromiskuitetan i kada bi bila uklonjena drustvena stigma.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:47   #50
ja ne kuzim ni onaj dio o endokrilnom sustavu, od nekoga tko se tjera jednom mjesecno
ne bi li po tome zene jedan tjedan u mjesecu trebale pozvjeriti?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:57   #51
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Na kojoj velicini uzorka si testirao svoju hipotezu?
Tinder pun svetica, jel?

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 21:57   #52
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Da calea.

Ono sto hocu reci je da izmedju muskaraca i zena postoji jos poneka razlika osim drustvenog odobravanja/stigmatiziranja promiskuiteta. Vodeci se time, misljenja sam da bi odredjeni dio zenske populacije (pretpostavljam i vecina) ostao nepromiskuitetan i kada bi bila uklonjena drustvena stigma.
Pa ali i sad znaju bit prilično promiskuitetne. Pa nisu ti muški promiskuitetni sami sa sobom. Osim toga, tad ne bi bile promiskuitetne, jer ne bi bilo problema sa stigmom ako se puno seksavaju okolo. Jel?

S druge strane, ako je vezano uz moral, ne razumijem vezu s anatomijom, fizionomijom i endokrinim sustavom.

Smiješ se ti meni, a ja i dalje ne kužim
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:30   #53
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Mislim da drustvena prihvatljivost nije dovoljna za to. Bas kao sto sada relativna drustvena neprihvatljivost promiskuiteta ne sprijecava one koji zele biti promiskuitetni da to i budu. Cak se ide u ekstreme (posebno u homoseksualnoj subpopulaciji). Znam da to nije tema, samo dajem primjer da drustvene norme ne odredjuju nuzno ljudsko ponasanje.
svaki muskarac ne naskace na sve zivo, cak niti vecina to ne radi, a jos manje to rade zene....

... iako, ima dosta zena koje su se voljne jebati bez obaveza i to je skroz ok jer seks sam po sebi nema veze sa moralom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:32   #54
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a s kim se onda seksaju ti promiskuitetni muskarci?
cesto sa istim zenama.
znam za vise primjera cura koje odrzavaju veci broj neobveznih odnosa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 23:57   #55
Pa logično je. Niti jedan muškarac ne bi bio u stanju biti promiskuitetan da nema i takvih žena.

E sad, tko više priča o tome pred drugima, dalo bi se raspraviti, jer i žene pričaju o tome naveliko pred svojim prijateljicama, nije samo kod muškaraca prisutan taj sindrom, ali ja nisam taj koji će nekoga osuđivati zbog toga, jer bih vjerojatno i ja spavao sa više žena, da mi se pruži prilika. Kažem, niti jedan muškarac nije imun na takve stvari, osim možda onih, koji su u vezama.

Jedina razlika u čoporu mušketira i mene bi bila u tome što bih se ja recimo držao diskrecije. Ako se kresnem s nekom ženom, a poslije toga svatko ode svojim putem, neću staviti to na razglas da mi cijelo društvo čuje kako sam upravo jebo komada i svršio joj izvan pičke na guzicu. To ostaje između žena i mene, ne mora svaka budala znati s kime se sve jebem okolo. Ono, ako sam spavao sa 4 žene istovremeno, to ostaje između nas, naša mala tajna. Meni je to čak seksi, da radim u tajnosti stvari o kojima drugi ne znaju ništa, a poslije toga izađem pred sve, kao da se ništa nije dogodilo.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 01:21   #56
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
svaki muskarac ne naskace na sve zivo, cak niti vecina to ne radi, a jos manje to rade zene....
Ne bi bas rekla da vecina to ne radi. Mozda i ne rade, ali to zato jer nemaju bas priliku, inace bi itekako. Dobro ne na sve zivo, ali na sve njima zgodno i sexy.
Mozes mislit da neki ne bi prevario a da je u vezi ili braku recimo, da mu se ponudi neki komad. Valjda 1% njih ne bi.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 01:47   #57
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sramu? Hm, nisam sigurna. Rekla bih da anatomija, fiziologija i endokrini sustav tu igraju vecu ulogu od drustvenog utjecaja.
Vidim voliš se šaliti
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 01:58   #58
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne bi bas rekla da vecina to ne radi. Mozda i ne rade, ali to zato jer nemaju bas priliku, inace bi itekako. Dobro ne na sve zivo, ali na sve njima zgodno i sexy.
Mozes mislit da neki ne bi prevario a da je u vezi ili braku recimo, da mu se ponudi neki komad. Valjda 1% njih ne bi.
znam da ja ne bi.

mislim da postoji vise od 1% ljudi s integritetom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:20   #59
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa ali i sad znaju bit prilično promiskuitetne. Pa nisu ti muški promiskuitetni sami sa sobom. Osim toga, tad ne bi bile promiskuitetne, jer ne bi bilo problema sa stigmom ako se puno seksavaju okolo. Jel?

S druge strane, ako je vezano uz moral, ne razumijem vezu s anatomijom, fizionomijom i endokrinim sustavom.

Smiješ se ti meni, a ja i dalje ne kužim
Promiskuitetni muskarci ne ciljaju nuzno na takve zene, cilj je imati sto vise zena u jedinici vremena. Metode kojima se s tim ciljem sluze zenskarosi su prilicno poznate.

Ne bih banalizirala diskusiju anatomskim, fizioloskim i endokrinim razlikama medju spolovima, opcepoznate su. Osim toga i forum mi je svjedok da letece veze ne daju isti level satisfakcije zeni kao muskarcu, pa znacajnom postotku zena nisu toliko zanimljive ni sa tog aspekta.

Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Vidim voliš se šaliti
Ne salim se ni najmanje ali legitimno je sloziti se da se ne slazemo u misljenju.

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne bi bas rekla da vecina to ne radi. Mozda i ne rade, ali to zato jer nemaju bas priliku, inace bi itekako. Dobro ne na sve zivo, ali na sve njima zgodno i sexy.
Mozes mislit da neki ne bi prevario a da je u vezi ili braku recimo, da mu se ponudi neki komad. Valjda 1% njih ne bi.
Slazem se, procenat moze biti nesto veci ali u tome je bit.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:36   #60
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Promiskuitetni muskarci ne ciljaju nuzno na takve zene, cilj je imati sto vise zena u jedinici vremena. Metode kojima se s tim ciljem sluze zenskarosi su prilicno poznate.

Ne bih banalizirala diskusiju anatomskim, fizioloskim i endokrinim razlikama medju spolovima, opcepoznate su. Osim toga i forum mi je svjedok da letece veze ne daju isti level satisfakcije zeni kao muskarcu, pa znacajnom postotku zena nisu toliko zanimljive ni sa tog aspekta.
Na koga god oni ciljali, opet je nebitno je li ona što je s njima završila u krevetu promiskuitetna ili ne. Završila je s njim u krevetu. Jel?

E sad, od malena te uče da ne spavaš s puno muških jer ćeš biti kurva, da nije moralno niti društveno prihvatljivo. Sad zamisli da su te odgajali da si frajerica i da si oličenje ženstvenosti ako promijeniš što više mužjaka. Ne bi li onda to tebi bilo normalno i, dapače, težila bi tome da ih imaš više, da budeš uglednija jedinka jedne zajednice?

Naravno, obraćam se tebi, ali ne govorim ovdje o tebi osobno, samo da napomenem
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger