Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2007., 18:55   #21
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
osim picaka koje su najbolje na Mertojaku;
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 18:35   #22
u splitu je najbolji provod definitivno mul na firulama ostalo ništa
zula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:43   #23
dok se čuje zamamni miris mokraće...mmm... neopisivo
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:28   #24
Quote:
zula kaže: Pogledaj post
u splitu je najbolji provod definitivno mul na firulama ostalo ništa
Ajme kako nemas pojma. To sto se nisi maknuo dalje od tog mola koji se trenutno btw sredjuje ne znaci da se ni ostali ljudi ne znaju zabavljati i da su ograniceni kao ti. Sorry, ali meni je tvoj post tako bezveze.
Ljudi, nista vi ne brinite, zabave ima dovoljno za svakoga, samo pitajte ako vas bilo sto u vezi s ovim gradom zanima.... Kod mene bilo hrpa ljudi (dvoje Amerikanaca, jedan Finac, dvije Francuskinje, cetiri Francuza i jos neki prijatelji iz Hrvatske) i svima bilo super, zabavili se odlicno, odusevljeni gradom, posebice Dioklecijanovom palacom i simpaticnim kaficima u njoj, a i nocnim zivotom (zagrijavanje negdje u gradu, nastavak na nekom partiju.... ).
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:05   #25
ajmo napravit jednu listu
o hara- goli kurac več zadnjih par godina uvik ista šema jedino čekam hari rončeviča opet
quasimodo-znaju nekad bit dobre tematske večeri ali ništa posebno
masters-osim kad je party
metropolis-bože sačuvaj
2pasa-zna uletit dobar party
itd.
uglavnom po mom skromnom mišljenju u usporedbi s nekim drugim pa ćak i manji gradovima slabo al naravno svako ima svoje mišljenje
zula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 14:58   #26
ne iden na party-e tako da me tvoj rezime ne dira nimalo
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:32   #27
Quote:
zula kaže: Pogledaj post
ajmo napravit jednu listu
o hara- goli kurac več zadnjih par godina uvik ista šema jedino čekam hari rončeviča opet
quasimodo-znaju nekad bit dobre tematske večeri ali ništa posebno
masters-osim kad je party
metropolis-bože sačuvaj
2pasa-zna uletit dobar party
itd.
uglavnom po mom skromnom mišljenju u usporedbi s nekim drugim pa ćak i manji gradovima slabo al naravno svako ima svoje mišljenje
Bravo! Vidis da postoje neka mjesta na koja je ok izaci (cak i tebi) Normalno je da ce svatko tu izraziti svoje subjektivno misljenje, ali glupo mi je kad netko napise da je sve lose, da niceg nema. Ja sam navela i O'Haru, i Tribu, i Vanillu itd. (mada ja tamo ne izlazim) jer mozda bas to netko trazi, mozda se nekom to svidja i to je ok. Shvacam da se svima svidja nesto drugacije i to postujem. Netko ce htjeti ici na party, netko na cajke, netko na neku rock slusaonu itd., svega toga ima. Doduse, ne u velikim kolicinama, ali ima. Ja sam se savrseno zabavljala i u mnogo manje zabavnim gradovima, ma svugdje mozes nesto pronaci za sebe, pogotovo u drugom po velicini gradu u Hrvatskoj. Ja cesto izlazim i gledam kako se mladi zabavljaju, smiju, plesu, piju, puse.... i onda cujem kako se ljudi zale da nemaju gdje izaci. Ma imaju
Aj, bez ljutnje, peace
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:36   #28
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
ne iden na party-e tako da me tvoj rezime ne dira nimalo
Aj onda ti napisi svoj rezime mjesta gdje ti izlazis, o kojima imas nekakvo misljenje, mozda nekom pomognes
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:18   #29
mene zanima di je u splitu najbolje za odsjesti u nekakvom apartmanu da je plaza dobra nije skupo i tak neki kvart il nesto i zanima me jel bi to trebala rezervirat sad ili mozemo samo doci tamo i naci nesto isti dan..?
anči manči is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:41   #30
Quote:
zula kaže: Pogledaj post
ajmo napravit jednu listu
o hara- goli kurac več zadnjih par godina uvik ista šema jedino čekam hari rončeviča opet
quasimodo-znaju nekad bit dobre tematske večeri ali ništa posebno
masters-osim kad je party
metropolis-bože sačuvaj
2pasa-zna uletit dobar party
itd.
uglavnom po mom skromnom mišljenju u usporedbi s nekim drugim pa ćak i manji gradovima slabo al naravno svako ima svoje mišljenje
tebi je sve goli kurac jer se godinama nisi maknuo iz splita, al ovim koji su doli na sedmicu dana kao turisti sve to moze biti iteako novo te zabavno.

međutim, turistima koji dolaze ljeti se ne prporučuje da se zabiju u zatvoreni disko, vec neka guštaju u palači sideći na skalinama ispred neko kafića, ka i većina svita

nakon toga u O'Hare di je najmanje seljaka.


ko oce neku alternativu, ima Kocku
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 15:42   #31
Quote:
anči manči kaže: Pogledaj post
mene zanima di je u splitu najbolje za odsjesti u nekakvom apartmanu da je plaza dobra nije skupo i tak neki kvart il nesto i zanima me jel bi to trebala rezervirat sad ili mozemo samo doci tamo i naci nesto isti dan..?
sad ima mjesta po manjim hotelčićima, al u kolovozu nekako sumnjam

vidi kul hostela: https://www.forum.hr/showpost.php?p=7614478&postcount=2

__________________
cute but psycho. things even out.

Zadnje uređivanje aaston : 07.06.2007. at 22:31.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.06.2007., 20:07   #32
ahahaha mene je aaston prijavio za reklamiranje jer sam postavila ovaj link. ljudi, vi ste zaista smijesni


na ovom forumu ima TOLIKO linkova za raznorazne hotele i dućane, da je ovo hillarious

čini se više da čovjeku ne možeš ni pomoći bez da te neki idiot ne prijavi. Mjesec dana crvenog kartona zbog LINKA?

aastone, daj se samoubij pliz



Ubuduće malo smanji doživljaj
__________________
cute but psycho. things even out.

Zadnje uređivanje aaston : 12.06.2007. at 21:19.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.06.2007., 20:38   #33
Quote:
a recite mi dal bi mozda imao problema zbog Beogradskog naglaska(pretpostavljam da ne,al samo pitam)..
Nazalost u Splitu ti i dalje ima puno primitivaca pa bolje da ga malo ublazis
Inace, moglo bi ti bit nelose ovde. Nemoj se poplasit ruznih ''jarbola'' na Rivi
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 22:59   #34
zbanao me jer sam ga uvrijedila

jadan aaston, a nije se udostojio javiti na pritužbama

jadni takvi moderatori


ps.i migaj materi doma dok ti juhu podgrijava
 
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 02:20   #35
Aastone, to je (prema mojim informacijama) trenutno jedini hostel u Splitu. NoWa nije napisala nista o tome kakav je, mozda je gadan i pun stakora, iz njenog posta ne mozes nista saznati. S obzirom na navedeno, tesko da se radi o reklami.

Nadam se da ovo neces shvatiti kao uplitanje u moderaturu. Zelim samo reci da bi meni osobno puno znacilo da mi netko kaze gdje mogu prespavati u nepoznatom gradu i bilo bi mi zao kad na forumu ne bih mogla dobiti takvu informaciju jer, IMHO, forum upravo tome i sluzi.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:07   #36
Nevjerovatno kako neki imaju ekspres zaštitnike na ovom forumu...

Ako pogledaš link na pravila vidjet ćeš da se linkanje na smještaj ne dozvoljava. Mogla je link poslati PM-om kao šta rade drugi. S obzirom da je često ovdje a i na forumaški staž to je trebala znati.
Za nju vrijede ista pravila kao i za druge, i ne vidim ama baš ni jednog razloga zašto bi se njoj gledalo kroz prste.

Karton je obična opomena (čak je dobila i manje bodova nego ide po defaultu) i to svakako nije razlog za vrijeđanja ni na forumu a ni PM-om.

No, nije bitno. Za vrijeđanje i ostalo dobila je dodatne bodove koji zbrojeni sa prethodnim vode do bana.
Sam primitivni nivo komunikacije govori o njoj samoj, tako da me to ne dira baš previše.
Na pritužbe se javljam čim ulovim vremena, da sam vidio ranije javio bi se naravno.

I da mrkva, ovo šta ti radiš shvaćam kao uplitanje u moderaturu. Eventualne primjedbe si mogla poslati PM-om ili pisati na odgovarajućem PF. Ovako je vjerojatno efektnije...
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 12:25   #37
Povod mom javljanju nije NoWa nego zelja da mi neki prekruti moderator ne uskrati informaciju koju trebam zato sto je smatra reklamom. Vec sam ti rekla da nastupam iz pozicije obicnog forumasa. Ovo ne mozes smatrati uplitanjem u moderiranje jer nisam nigdje zloupotrijebila moderatorske ovlasti. Osim toga, dala sam zahtjev da me se skine s moderature. Ako ce ti tako biti lakse, kad ne budem vise mod ponovit cu sve sto sam ovdje napisala.

Svaka je moderatorska akcija podlozna kritici. I to javnoj.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:32   #38
pozz!

može li mi netko preporučiti apartman, sobu ne skuplje od 100 kn sad u ovo zimsko doba...a da je kolko tolko blizu centra...
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:50   #39
Prenociste u Splitu i okolini.

Planiram ove godine u sedmom mesecu jedno putovanje kroz hrvatsku.

moze li neko da mi da preporuku za privatan smestaj u splitu ili okolini, ne mora da je neki hotel sa luksuzuom, najvaznije je da je smestaj dobar za spavanje i da postoji mogucnost da ostavim preko dana motor na sigurnom mestu, po mogucnosti u blizini plaze.

putujem sam i potreban mi je smestaj za pocetak jula 4 dana, i jednom za kraj jula 2 dana.

thanx unapred.


cube
Cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 17:52   #40
Parking u Splitu

Pitam tu da ne otvaram novu temu...boravit ću u Splitu od 20. - 22.06.2008. u hotelu President. E sad, s obzirom da je on u centru, a hotelski parking košta 100 kn po danu što mi je puno za platiti, jer ima neka dobra duša za savjetovat di se besplatno parkirat?

Hvala.
hrks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.