Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2007., 07:32   #41
A ništa vaci nadam se da ćeš naći svoju plažu za godišnji
Na Ugljanu je puno plaža, ali šljunka baš nema...možda ima na nekim zabačenim uvalama do kojih ne možeš doći nego brodićem...ali ja sam prosla puno na Ugljanu, ali takvu nisam vidjela.
E i najljepše je u 6om mjesecu, tada je sve zeleno, noćima se lakše spava, nema žive duše nigdje, sve nekako fino miriši po procvjetalom...i meni je to najdraže vrijeme za odmor....
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 10:57   #42
aj preporucite jos neka lijepa mjesta na Ugljanu, Pasmanu, Dugom Otoku i ostalim Zadarskim otocima; onak za otic na jedan dan.
Znaci kupanje, mir, priroda, ili nekaj za pogledat.

Kaj ima na Telascici?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 11:23   #43
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
aj preporucite jos neka lijepa mjesta na Ugljanu, Pasmanu, Dugom Otoku i ostalim Zadarskim otocima; onak za otic na jedan dan.
Znaci kupanje, mir, priroda, ili nekaj za pogledat.

Kaj ima na Telascici?
na pašmanu ima mjesto Dobro poljana,jedna trgovina ,jedna govornica,jedan restoran.Anđelko i Šimica iznajmljuju sobe,imaju i kamp,plaža napola pješčana,udaljena 50 metara,najbolji provod možeš očekivati jedino u Kukljici na ugljanu jer pašman je samo za mir i tšinu,čisto more i dobro vino poslije ribe koje ti Anđelko izvadi iz mora i odmah na gradele.
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 12:20   #44
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
Kaj ima na Telascici?
Meni je ta uvala prekrasna.
Možeš se kupati i u moru i u slanom jezeru. Jezero je oko 5 stupnjeva toplije od mora. Kupanje u jezeru mi je bio super doživljaj jer je baš taj dan kad sam bila padala kiša i bilo je prohladno, a u jezeru fino toplo.
Lijepo je za šetnju, pa se može i malo uzbrdo odakle se pruža divan pogled na jezero i visoke litice.
grglj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 15:01   #45
aaaaa, pa onda cu na Telascicu
pretpostavljam da ima trajekt ili hidrogliser do Salija (oni turisticki brodici za 250kn + stare ribice i lose vino - me ne zanimaju), ali kako od Salija do Telascice?
Ili ima neki drugi put?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 15:32   #46
Quote:
ddarkok. kaže: Pogledaj post
najbolji provod možeš očekivati jedino u Kukljici na ugljanu jer pašman je samo za mir i tšinu,čisto more i dobro vino poslije ribe .
to te ja pitam
bit ću sa makinjom pa ako mi bude do provoda, lako odem u kukljicu

topic je krenuo u dobrom smjeru

dajte još savjeta

šta vidit, šta ne propustit???
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 21:05   #47
Na Ugljanu su u 8. mjesecu fešte, koje stvarno znaju biti odlične. Postoji jedno malo mjesto odnosno zaseok Čeprljanda (uzasno smijesan naziv) i tamo je uvijek najbolja fešta. Brdo vina, brdo gradela, dobre muzike i raspjevanih i rasplesanih gostiju i domaćih. Naravno i svako selo pocevsi od Preka, Kalia, Kukljice, Lukorana, Ugljana i ostalih ima svoju festu.

Osim toga postoji i SV. Mihovil, brdo iznad Preka, koje preporučam obavezno po ljiepom vremenu i to u izlazak ili zalazak sunca. pogled puca do Kornata, a neki kazu da po cistom vremenu i do Italije. Jako lijepo i sarmantno mjesto...

Pasman i Ugljan spaja most Ždrelac, ujedno i mjesto Ždrelac, gdje je također vrlo lijepo.
Što se tiče odlaska na Telašćicu ima organiziranih brodova koji idu iz Zadra ili Kukljice. Uglavnom skupi i lijepi izlet...upravo to jeftino vino i stare ribice, ali zna biti i lijepih trenutaka. Mi svojim gostima organiziramo vožnju po okolnim otocima, što je isto lijepo...jer meni osobno Telašćica nije ništa posebno.
__________________
...just KIDDing...
Kidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 09:58   #48
Ugljan je meni prva liga. Par puta sam ljetovala u onom kampu izmedju Sutomišćice i Malog Lukorana. Predivno mjesto, uz more, daleko od ceste, daleko od kuća, u borovoj sumici.
Nazalost mjesto propada, jer je u planu tamo graditi marinu.

Od provoda su mi najbolje bile ribarske veceri u Kalima. Doduse nisam bila jedno 12 godina na toj festi, pa ako netko zna jel jos tako dobro?!
I kada su u 8. mj tocno?

Sv. Mihovil planiram godinama obici, ali uvijek mi je problem jer ne znam koliko vremena treba za doplaninariti do njega i od kud se krece (do kojeg mjesta ici busom za Mihovil)?

Ocito bi mi trebalo barem dva dana za sve sto planiram, pa ne znam kakva je mogucnost da se prespava na Ugljanu jednu noc, mozda cak bi uzela vrecu pa jednu noc prespavala negdje na plazi ili tako nesto.
Imate savjet gdje bi bilo najzgodnije?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 10:00   #49
Jos nesto sam se sjetila od festa. Saljske užance.
Kada budu, koliko traju i koja su sve dogadjanja?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 11:01   #50
Eh na Mihovil mozes jedino autom ili biciklom, koliko ja znam ne ide nikakav autobus gore. A sto se tice nocenja, najbolja ideja je vreća za spavanje i negdje uz more...uz neki kamp.
Ne znam za Saljske užance, ali mislim da su negdje 5 ili 6. 8. Tako nešto...nisam još bila na Ugljanu pa nemam tu informaciju.
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 16:49   #51
ma na mihovil se ide pehaka, samo do kojeg mjesta je nablize se dopeljati busom (necu vuc auto na otok za jedan dan) kako bi se popela?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 07:53   #52
pa dodjes u Preko, i iz preka se ide na Mihovil...
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 09:27   #53
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post

Ocito bi mi trebalo barem dva dana za sve sto planiram, pa ne znam kakva je mogucnost da se prespava na Ugljanu jednu noc, mozda cak bi uzela vrecu pa jednu noc prespavala negdje na plazi ili tako nesto.
Imate savjet gdje bi bilo najzgodnije?


Snjoxi,po mom mišljenju najbolje bi ti bilo kod samostana u Ugljanu...
Ja tamo ljetuje već godinama (negdje od svoje druge godine)
i svake godine se nađe neka ekipa koja spava u dvorištu samostana...
Jedino kaj bi bilo dobro pitat tamo časne jel to ok jer znam da su jedne godine otjerali frenda...iz razloga jer ih nije pitao jel to može i jer su se tamo iznapijali i radili sranja...A osim toga , imaš puno šumica,molića ako ti je već bed spavat usred šume...
U svakom slučaju , Ugljan preporučam ,otok je predivan ako se čovjek želi odmoriti,ali ako ste više za lude noćne provode,nije to za vas...
Postoji jedan disko -u Kukljici,i to je to,ako izuzmemo birceve i sl...
Što se fešta tiče....Perfektno...U gotovo cijelom 8 mj su neka događanja, i uvijek je bila ludnica (bar kad sam ja bila)....naravno,to opet ovisi kakv je vaš pojam zabave...Ali u svakom slučaju,otok je pravo osvježenje....za duh i tijelo...
vjabac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 09:37   #54
I ja tamo ljetujem već 15 godina i obožavam ga
Ugljan je mjesto o kojem postaneš ovisan, kad shvatiš koliko je lijep, koliko je čist, poseban, i kad vidiš sve te plaže....ma mrak! Baš sutra pičim na Ugljan i uživam dva tjedna....yahouuuu
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 09:53   #55
Quote:
DiscoKoogla kaže: Pogledaj post
... Baš sutra pičim na Ugljan i uživam dva tjedna....yahouuuu
i ja .....
__________________
...just KIDDing...
Kidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 10:39   #56
ma daaaaaa kaj stvarno? ocemo se upoznati?
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 11:49   #57
Quote:
DiscoKoogla kaže: Pogledaj post
ma daaaaaa kaj stvarno? ocemo se upoznati?
....hmm....

moze, imat cu mornarsku majicu (mozda ne cijeli godisnji, al nikad ne znas :-)

i tulipan za uhom
i kad cemo na kavicu
__________________
...just KIDDing...
Kidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 13:06   #58
ok mornaru pronaći ću te i ukrasti ti tulipan
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 14:03   #59
Ljubomorna sam...
Nemam pravo na godišnji,....
HOću i ja na more....
vjabac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 14:13   #60
a nis vjabcicu pozdravit cu ugljan od tebe
__________________
Osjećaj razumom, razmišljaj osjećajem!
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.