Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Pogledaj rezultate ankete: Šta je tvoje mišljenje o svijetu warhammera fantasy ili 40000
super 110 65.87%
ok 28 16.77%
ok ali fali inovativnosti 17 10.18%
rupa 19 11.38%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 167. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2006., 16:53   #1
Warhammer 40 000

pozdrav otvorijo sam ovu temu jer mi se sviđa svjet warhammera 40k rasama konstantnim ratom žrtvom da skratim idejom i pričiomhttps://www.forum.hr/images/smilies/saevilw.gif
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 17:00   #2
ako vas zanimaju informacije o svijetu warhammera 40k http://en.wikipedia.org/wiki/Warhammer_40%2C000
za warhammer fantasy http://en.wikipedia.org/wiki/Warhammer_Fantasy
imaju oni i službene stranice ali wiki je ok (dosta teksta malo slika)
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 18:48   #3
Bog Lemann (jel to onaj s vukovima?),

pretpostavljam da si probao igrati ove novije WH40k real time strategije.

Preporučio bih ti da probaš negdje pronaći poteznu strategiju WH40k: Chaos Gate iz '98. - odlična je, a soundtrack mi je jedan od najjačih ikada...
a na p2p mrežama si skini WH40k Bible, odličan je, opsežan (kao mala sveoubuhvatna enciklopedija) i ima masu malih priča iz WH40k svijeta. Ona o posljednjoj bitci SpaceMarine veterana iz Deathwing company mi je nezaboravna - ono kada bojaju svoje Terminator oklope u bijelo i bojaju ratne boje pepelom po licima (kao što su činile generacije njihovih nomadskih predaka), preslikavajući sve Empire of Man insignije (osim Crux Terminatusa), pripremajući se na ulazak u grad infestiran Geanstealerima iz kojega više nema povratka - čineći to za pobijene pripadnike svojih klanova i uništenu budućnost svoga rodnog svijeta, a ne za Emperora... to je samo srce Warhammera.

Također, ako su ti kao što kažeš super one uzvišene ideje hrabrosti i žrtve iz Warhammer svijeta, probaj se upoznati sa Battletech/Mechwarrior svijetom, pogotovo gledano iz perspektive Klanova...

Ako već nisi, mislim da ćeš se oduševiti jer je jednako tako dubok i moćan... Uživaj!

"Fall before the Chapter!"
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 19:30   #4
da Leman Russ primarch Space wolves legije igram sam RTS imam par warhammer knjiga a što se tiče p2p nemogu imam ograničenje prometa kod kuče a to pojede,
oko Battletech/Mechwarrior svijeta vidjeću a vidim da i ti volis meni je najbolje na neki način kritika Prošlosti i sadašjosti i požrtvovnost pojedinca za imperijum makar imperijum nije idealan oni i dalje ratujiu za cara i svijetlo si čito šta oko ove fall of medusa kampanje sa figuricama

"for the final battle, for the Wolftime"
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 21:07   #5
warhammer dark omen i shadow of the horned rat da 40k ne ne
darac_sfera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 22:51   #6
Warhammer 40k je car. Jebeš sve D&D, FR, ne znam koje pizdarije, war ih sve popapa za doručak.


SPACE MARINES AND HOLY INQUISITION
Patricij is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 08:40   #7
Quote:
Patricij kaže:
Warhammer 40k je car. Jebeš sve D&D, FR, ne znam koje pizdarije, war ih sve popapa za doručak.
a jel više voliš lizalice od jagode ili marelice?
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 09:25   #8
Quote:
Khan kaže:
a jel više voliš lizalice od jagode ili marelice?

Za Vas gospodine ovo možda jesu jagode i marelice, što dokazuje da ste potpuno nekompetentni iznijeti kritiku na zadanu temu, ergo Vaš post ima prc, prc ulogu i kao takav će bit shvaćen.

Dakle:
Patricij is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 12:51   #9
warhammer je zakon ali mi se nije dalo čitat knjige, još.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 08:41   #10
Quote:
Patricij kaže:
Za Vas gospodine ovo možda jesu jagode i marelice, što dokazuje da ste potpuno nekompetentni iznijeti kritiku na zadanu temu, ergo Vaš post ima prc, prc ulogu i kao takav će bit shvaćen.

Dakle:

nisam govorio o warhammeru, nego o tvom stilu pisanja i apsolutnim kategorijama u načinu razmišljanja, primjerenim dobi za lizalice
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:03   #11
Svaka čast!

Quote:
Khan kaže:
nisam govorio o warhammeru, nego o tvom stilu pisanja i apsolutnim kategorijama u načinu razmišljanja, primjerenim dobi za lizalice
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 11:19   #12
ja više volim lizalice sa okusom cole.


nego zašto volim warhammer 40k?
jer obožavan priče pune komplesnosti a i onaj stari đir vitezova u oklopu,
ali i svjestan am iskorištavanja vjere ljudi u osobne svrhe.

Kill mutants
Burn heretic
Purge Unclean
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 11:31   #13
Quote:
Khan kaže:
nisam govorio o warhammeru, nego o tvom stilu pisanja i apsolutnim kategorijama u načinu razmišljanja, primjerenim dobi za lizalice
1. Kada se logiram na forum ne činim to egzektli s namjerom da brusim svoje oratorske vještine i da se upuštam u mentalni džudo s ozbiljnim personama.
I to pogotovo ne na ovom subforumu i Pogotovo Ne Na Ovakvoj Temi.

2. 'primjerenim dobi za lizalice' Hmm...Mislim da znam na što ciljaš ali se nisi baš najbolje izrazio. Evo naprimjer moj djed jako voli lizalice. Posebno one s okusom koka kole. U njima naprosto uživa. A zamisli slučajnosti, jučer sam, dok sam čekao tramvaj, vidio na stanici neku sredovječnu ženu kak liže lizalicu. Dakle, možemo li reći da je 'dob za lizalice' striktno ograničeno na dječačko doba? Ja mislim da ne.





...a uostalom kaj tebe smeta šta ja malo laprdam tu i tam? Naravno da ću tu bit djetinjast. Ej, mi govorimo o warhammeru- radi se o 40 000 godina kompleksnih radnji ubijanja i religijskog fanatizma. Plus orci. Koji na neku foru znaju napraviti ne samo kotač nego pravi pravcati spejsšip.
Neš ti dubine.


Glupinick. drago mi je da se zabavljaš.
Patricij is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 12:15   #14
Dokaz Da smo ljudi Volimo se zajebavat na sve strane.


Warhamer je super ali su malo figure i knjige Skupe

Šta fali ovoj temi?
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 17:09   #15
Quote:
glupinickname kaže:


wned:
__________________
The knowledge of the wise
The justice of the great
The prayers of the righteous
And the valor of the brave
AthasOfLordaeron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 23:25   #16
mogu pitat šta vam znači bruce liov clip????
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 11:09   #17
Quote:
Leman Russ kaže:
mogu pitat šta vam znači bruce liov clip????
PWNED - The slang term pwn (see pronunciation note below), a term used primarily in the Internet gaming culture, means to soundly defeat an opponent. It is generally used for taunting of a player's in-game enemies, and rubbing in victories.

Khan PWNS Patricij.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:25   #18
hvala nešto sam na kraju skužijo
Leman Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 20:55   #19
Ja prodao moj set wood elves figurica warhammer fantasyja prije 5 godina....
Sad čekam warhammer online...da vidimo još i to.
Inače, warhammer 40k mi je bezvezan.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 12:00   #20
igra ko warhammer dark crusade?
jake su mi rečenice u igri tipa: it's better to die for the emperor then to live for yourself. i even in death i still serve!
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.