Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 12:27   #41
Quote:
KILLERDOG kaže:
neznam ja sam se osiguro preko merkura kad sam išao po istoku
kod njih se možeš online osigurat pa mi je bilo jednostavnije i znam da su bili nešto povoljniji od co
za prtljagu neznam pogledaj po njihovom sajtu
Merkur ti radi putno zdravstveno za Coris šta je ok i bitno je jeftinije od ovoga šta nudi Croatia s time da su ti uvjeti osiguranja gotovo isti. uzimao sam osiguranje od Corisa zadnje tri godine (zadnje dvije preko Merkura).

Međutim osigurana cifra za prtljagu je niža, tako da ako imaš veću vrijednost trebao bi dodatno istražiti.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 14:14   #42
prtljaga ukljucuje video kameru(2000kn),ipod,kameru i mob plus garderobu,naravno!!
ispod 6000kn nema smisla,pozeljno 10000!!
budem kontaktitao merkur.
ak netko zna nekaj pametnijeg...
lukasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 00:58   #43
Putno osiguranje-Allianz,Coris etc

Ispricavam se ako je tema vec bila, nisam nasla.

Spremam se na put, dva mjeseca cca preko bare.

Ima li smisla uzeti putno osiguranje? Zvala sam Alianz danas, dodje me 18 kn po danu, pa mi se cini malo puno

Imam zivotno koje mi navodno pokriva slucajeve nesrece ali ne i bolest.


Molim savjete, preporuke etc, samo brzo jer odlazim sutra navecer
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 07:29   #44
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Ispricavam se ako je tema vec bila, nisam nasla.
Sa tvojim stažom na forumu već si mogla naučiti kako pretraživati teme po abecedi
Ajd' kad ti je hitno, spojio sam te na odgovarajuće mjesto.

Ovdje imaš nešto o tome a ima mislim i na temi 'Tajland' ako te volja pretraživati. El tomo je negdje to detaljno bio objasnio.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:29   #45
Amerika i Kanada, 60 dana, Alianz ima 18 kn po danu.


Letim sutra pa mi je malko hitno


Merkur, sto , kako?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:45   #46
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Amerika i Kanada, 60 dana, Alianz ima 18 kn po danu.


Letim sutra pa mi je malko hitno


Merkur, sto , kako?
Neće ti biti ni najmanje skupo ako ti zatreba, vjeruj mi. Iz te perspektive ti ni 180 kuna dnevni nije puno. Uzmi osiguranje! I to uzmi Allianz; ono je najveće na svijetu, svi ga znaju i prepoznaju.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 13:05   #47
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
I to uzmi Allianz; ono je najveće na svijetu, svi ga znaju i prepoznaju.
Hoćeš reći da je Coris po nečemu manje vjerodostojno?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 13:18   #48
Ne, hoću reći da je Allianz najveće na svijetu i da ga svi znaju i prepoznaju.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:00   #49
Uniqa ima 12 kuna po danu putno osiguranje. Osigurana svota je 225 000 EUR. Obiteljsko je 23 kune po danu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:12   #50
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ne, hoću reći da je Allianz najveće na svijetu i da ga svi znaju i prepoznaju.
Pa i Coris je poznato svjetsko osiguranje, i prepoznat je isto posvuda. A jeftiniji je, tj. rekao bi da je Allianz neopravdano duplo skuplji s obzirom na iste ili približno iste uvjete osiguranja.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:32   #51
Ja uvijek odem na web stranicu merkur osiguranja i platim kreditnom karticom. To mi je najjednostavnije, a dali je najbolja varianta, neznam...




-------------
************

Zadnje uređivanje aaston : 25.03.2007. at 20:28.
smarty is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.03.2007., 19:51   #52
ja sam kao i vojky imala zaba paket tako da se za ameriku nisam dodatno osiguravala (moja kolegica se nije osigurala nikako i još me upitno gledala o čemu pričam )
iako, da se dogodilo šta teže neznam koliko bi mi pomoglo jer pokriva do 2000 eura. A mislim da je samo ležarina u njihovim bolnicama jaaaako skupa
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:29   #53
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
ja sam kao i vojky imala zaba paket tako da se za ameriku nisam dodatno osiguravala (moja kolegica se nije osigurala nikako i još me upitno gledala o čemu pričam )
iako, da se dogodilo šta teže neznam koliko bi mi pomoglo jer pokriva do 2000 eura. A mislim da je samo ležarina u njihovim bolnicama jaaaako skupa
Pa, čemu onda to koristi? Male troškove i sam pokriješ. Frka je kad je frka.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 20:38   #54
čuj, ja taj paket plaćam svejedno (internet bankarstvo, sms i te stvari), dok vojky nije napisa ovde na netu nisam ni bila svjesna da je uključeno putno osiguranje.
Ja plaćam najjeftiniji paket pa je zato i cifra niža
Al svejedno, nije baš da mi 1500 eura padne sa neba, toliko nisam ni nosila sa sobom - tako da dobro da je tu
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 23:38   #55
Osiguranje za 4 mjeseca u Južnoj Americi. Netko bio? Preporuka? Jel se moze proci s 200 eura? Nemam s nicim usporedit
rosetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 10:08   #56
ok ljudi - šta onda - coris ili Allianz?

i btw u vezi onoga oko hzzo-a i besplatnog liječenja u drugim državama. Ekipa u EU-u ima posebnu EU karticu s kojom im se subvencionira dio liječenja i lijekova, al to tek kad se vrate u državu tak da je to nešto al opet nije baš. Tak da netreba niš idealizirati.
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 11:14   #57
Quote:
srdalxMI kaže: Pogledaj post
ok ljudi - šta onda - coris ili Allianz?
Ma uzmi šta hoćeš, odluka je samo tvoja. Samo ne idi bez
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:35   #58
OK, vidim da se puno spoiminje Coris. Je li to možda ovo? Kada bi uopće bio deadline da se to obavi prije samog puta? I dobijem li kakve papire ili štogod?
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:43   #59
Mislim da je nerealno uopće razmišljati ići na neki put (bio dalek ili kratak u "susjedstvu" ) treba uzeti putno osiguranje, sjećam se jednog sugrađanina koji je platio cca 40.000 € lječenje u bolnici nakon što se živ polomio na skijalištu......meni AmEx pokriva sva moguća osiguranja tako da o tome ni ne razmišljam iako je procedura naplate na međunardonoj razini (imaju nekakav broj u njemačkoj koliko se sjećam gdje se mora sve izdogovarati, ali u konačnici je sve bilo rješeno).....
mali_tomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 07:27   #60
Quote:
frish-KI kaže: Pogledaj post
OK, vidim da se puno spoiminje Coris. Je li to možda ovo? Kada bi uopće bio deadline da se to obavi prije samog puta? I dobijem li kakve papire ili štogod?
Da, samo šta sam ga ja radio preko trećih osiguranja koji su mu valjda zastupnici.
Možeš ga napraviti i dan prije polaska ako to napraviš u nekoj poslovnici, dobiješ neke papire tj. policu osiguranja i brojeve telefona u Hr i svijetu gdje se javiš u slučaju potrebe.
Ako ideš preko neta onda treba pričekati da ti poštom pošalju policu.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.