Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2004., 23:57   #1
Vinkovci

ok samo Zagreb,Zagreb.zagreb pa dobro slavonci gdje ste.
skupimo se
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 22:18   #2
Kada neće Slavonci nešto napisati moram ja. Prolazio sam ovo ljeto kroz Vinkovce oko 9 navečer i vidio kako se ekipa skuplja oko kafiča "Pingvin".

Evo još jedna: čuo na faksu da ima neki restoran gdje možeš dobiti pivu na iksicu???
Sebastijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 23:04   #3
Da hotel "Admiral" to nam je jedino mjesto u gradu gdje možemo sve na iksicu,i klopu i cugu,i tu su najbolje studentske pijanke
"U dorom društvu uz ožujsko!"
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 00:24   #4
Pingvin je ful u redu birc...koliko se sicam visi se u Genschera,Jet-Seta....i ima jos jedan birc u tom sklopu,ne sicam se vise kako se zove.
I onaj coctail bar mi nije los.
Inace,ekipa gore je ludilo,svaka vam cast
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 01:43   #5
Quote:
Spinnaker kaže:
Pingvin je ful u redu birc...koliko se sicam visi se u Genschera,Jet-Seta....i ima jos jedan birc u tom sklopu,ne sicam se vise kako se zove.
I onaj coctail bar mi nije los.
Inace,ekipa gore je ludilo,svaka vam cast
al si bija tamo u vojsci pa znas sve to?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 09:39   #6
evo da se javim, mogla si onda stavit ime topica slavonija a ne vinkovci...

nisam stvarno dugo bio u vinkovcima...
__________________
tu cave ne tristi cupias pugnare puellae,
neve superba loqui, neve tacere diu;
neu, si quid petiit, ingrata fronte negaris,
neu tibi pro vano verba benigna cadant
Obeliks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 10:28   #7
Quote:
NoWa kaže:
al si bija tamo u vojsci pa znas sve to?
Ebate,di se i ti sve nades,jel ima topic u koji nisi zavirila?
Najjaca si

A u vojsci nisam bija,ka jos studiram
Kad i odem,ic cu u Slavoniju,u Pozegu,ako sve bude kako triba.

Sta da ti kazem,puno izlazim...u Splitu mi tu i tamo dopizdi uvik ista ekipa,ista mista,onda otpilim negdi...tako znam za ove kafice
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 12:59   #8
Re: Vinkovci

Quote:
Stupid Girl kaže:
ok samo Zagreb,Zagreb.zagreb pa dobro slavonci gdje ste.
skupimo se
evo me!!!!! skupila sam se

rođena zagrepčanka, a sad živim u Slavoniji ... i objavila to u postu: čudim se njihovom čuđenju... oću reć: fućkaš zg - sav je nagužvan, Slavonija je ljepša!
__________________
i koka je rekla kako-ko
laila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2004., 13:39   #9
ja sam prvi put u zivotu bila u Slavoniji ove godine

sad barem znam tocno na karti locirat sva veca mjesta.
al satralo me u emocije onaj Vukovar
bili i u Iloku, najistocnijoj tocki RH, i na kantunu tamo iza crkve zapalili (naravno)

jebate sta je slavonija ravna.


ono sta mi se nije svidilo su one kucice u Slavonskom brodu jer su sve - ISTE. to su valjda sad sagradili nakon rata.. al sve ISTE
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 00:03   #10
Quote:
NoWa kaže:
ja sam prvi put u zivotu bila u Slavoniji ove godine

sad barem znam tocno na karti locirat sva veca mjesta.
al satralo me u emocije onaj Vukovar
bili i u Iloku, najistocnijoj tocki RH, i na kantunu tamo iza crkve zapalili (naravno)

joj otkad nisam bio tamo, lijepo je u iloku..

Quote:
NoWa kaže:

jebate sta je slavonija ravna.
e to je bed kad zapadne snijeg a nemos se sanjkati...

Quote:
NoWa kaže:
ono sta mi se nije svidilo su one kucice u Slavonskom brodu jer su sve - ISTE. to su valjda sad sagradili nakon rata.. al sve ISTE
__________________
tu cave ne tristi cupias pugnare puellae,
neve superba loqui, neve tacere diu;
neu, si quid petiit, ingrata fronte negaris,
neu tibi pro vano verba benigna cadant
Obeliks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 13:49   #11
Je je Slavonija ravna ko`.................
Ali ipak je lijepo u njoj!!!!!!!!!!!
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 15:14   #12
Ne fali nista ravnici.
Ali necu sad o zemljopisu,meni su ljudi po Slavoniji zakon.
Par puta sam bija gore,i svaki put mi je bilo predobro.
Nema neke zajebancije,svi vrte ture,a ima i zena strasnih.
Upozna sam par cura,i sve su mi zakon....
Skompa sam se sa masu ljudi,u 2 noci sta sam bija vani...
To mi se svida...ovdi se naviknes da niko ne jebe nikoga 2%
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 15:58   #13
Quote:
Stupid Girl kaže:
Je je Slavonija ravna ko`.................
ja?
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 17:41   #14
Sminkerice,znas onu;ko prizna pola mu se prasta?

Ili u tvom slucaju dodaje...

Nego,jeli radi jos u Vinkovcima onaj podrum...kako se ono zva...double trouble mozda?
Znam da nije double bubble,to su one zvake...ali tako nekako se zva.
Tu sam bija ka na nekom partyu...izgubija sam 10 kila tu noc...jebeni podrum,a unutra ljudi ka u prici...

E vidis...moga bi opet navratit...udeblja sam se ka prase sad....to ce mi full dobro doc.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 20:38   #15
Spin ti misliš na Coctail bar.to je u podrumu i radi još uvijek i odlično je.
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 20:39   #16
a ima i jedan kafić koji se i zove Double-trouble i radi i on još uvijek.
__________________
«Danas nije dan kao i svi drugi.Bacala sam ruže s balkona i ubila susjedovog psa. Na pločniku prepoznala Boga:Njegov izmet i krmeljave oči. Zaboljela me glava. Omotala sam je izrescima iz starih novina i zavukla se u kontejner za smeće.Tamo prepoznala svoj bivši život. Odgriske jabuka, stare četkice za zube, zaboravljenu poeziju, pepeo i opuške. Krvave tampone, njih sam objesila o ušne resice i prenerazila beskućnike. U nedjelju su me poškropili neupotrebljenom svetom vodicom i posuli brašnom subotnjih kolača. To nije bio dan kao i svaki drugi. Zaljubila sam se u bakterije i poduzetne muhe i pomislila, život je san!»
Stupid Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 20:42   #17
jučer su se dvojica mafijaša obračunla na ulicam vinkovaca - ja danas bio na mjestu događaja

usput ja sam iz slavonije
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 22:21   #18
Mislija sam bas na double trouble,to je kraj neke benzinske,jel tako?
A coctail bar mi je zakon,to sam vec gore napisa.
Tamo je radila jedna strasna konobarica,bija sam sa njom na kavu posli.
Ludilo cura,nesto starija od mene....ne mogu se vise sitit kako se zove da me hebes..
Nije ni bitno.

Upozna sam i gazdu Jet-Seta,strasan lik.
Tekic ili Teklic?
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 21:03   #19
Quote:
Spinnaker kaže:
Mislija sam bas na double trouble,to je kraj neke benzinske,jel tako?
Mi ga zovemo San - najružnija kava u VK ali među boljim kafićima
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2004., 22:01   #20
Ne bi zna,nisam pija kavu.
Iskreno,nisam ni mislija da ono radi priko dana.

Jesu tu jos neke partijane,ili je ka neki normalan birc?
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.