Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 08:03   #81
@anita&ja nemrem vjerovat da Iver tj. Degrad tj. Dohel nekome može držati predavanje o neodgovornosti ja imam osjećaj ko' da one cure u prodaji moraju same izmišljati odgovore, dok im šefovi okolo tulumare. Možda sam bio malo grub prema njima, al tamo nikad nema nikoga tko bi rekao nešto konkretno. Kad kupujem sir na placu od kumice osjećam veću poslovnu profesionalnost .
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 11:52   #82
Konačno

Ja se uselio!!!!!!!!!!!!!!!111
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 13:06   #83
zanima me da li je netko uzeo opciju na lizing u naselju iver? mi smo bili tamo par puta i nismo osjetili nikakav smrad.
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 13:35   #84
ma ja sam isto čula da ništa ne smrdi već 10 god !!!!
nego...netko je uselio ???? i kako je ??? mene isto jak ozanima...
još mi nešto nije jasno gledam na njihovoj stranici, prodaju se stanovi samo iz tri zgrada a šta je sa onim ostalima, već sve prodano ???? ili ????
jel moguće spustiti još šta cijenu ispod 1100 eura po kvadratu ( mislim na one navedene na akciji- ja sam velika zaljubljenica u penthausove...)
još nešto me zanima...pošto imam male kikaće...koliko je tamo doktor i pedijatar udaljen ...
s obzirom da se u samom naselju planira sve drugo ono osnovno otvoriti ( vrtić škola centar ( pekara cafe bar pizzerija, frizer...9) znači samo doktor i ljekarna fali...
zahvaljujem unaprijed na svim informacija i meni na slikicama lijep oizgleda njihova stranica i sve to samo što je to meni dosta veliki šok jer sam iz zapadnog dijela grada a muž mi još ima stalan posao isto u na zapadu ...
__________________
Moj album
josipa83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 13:38   #85
Quote:
ajes ume kaže: Pogledaj post
Ja se uselio!!!!!!!!!!!!!!!111
jooooooj čestitam i zavidim
daj reci kakvi su dojmovi
sve me zanima
__________________
Moj album
josipa83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:53   #86
Smile Stanovi IVER

za razliku od svih negativno nastrojenih forumasa prema naselju iver evo jednog koji je potpuno zadovoljan i odnosom dohel-a prema nama kao kupcima i kvalitetom stanova i kompletnom uslugom. nekoliko puta dolazili smo gledati ukupno 10ak stanova dok nismo odabrali onaj pravi, a prodajno osoblje nas je trpilo i vodilo po svim ulazima i zgradama bez prigovora potpuno ljubazno i srdacno....svaka cast!

Sve je odrađeno prema dogovoru od kupoprodajnog ugovora, realizacije kredita koja doduse je malo duze trajala cca 2mj ali zbog godisnjih odmora banke i niceg drugog...cak smo zato i potpisivali aneks sa produzetkom realizacije u Dohelu i sa time nije bilo nikakvih problema.

Apsolutno u svakom pogledu nigdje nije bilo ni najmanje namjere da netko nekog zaj....

smrada nema nikakvog i neznam o cem ekipica ovdje prica...stanovi su kvalitetno gradjeni i definitivno su best buy u Zagrebu i okolici jer smo se mi nagledali svega i svacega zadnjih godinu dana...po daleko vecim cijenama

Ko zeli kupit dobar kvalitetan stan i imati uskoro u blizini kompletnu infrastrukturu (skola, vrtic, ljekarna, market, sportska dvorana, bazen), imati kvalitetan dobar stan i nesto vise kvadrata zbog nize cijene sigurno nece pogrijesiti.

Za 3-4min ste na autoputu i zaobilaznicom za 15-20 min u bilo kojem dijelu grada, mirnije je tise i nezagadjenije nego u smrdljivim guzvovitim prenatrpanim cetvrtima grada Zagreba gdje su stanovi definitivno nekvalitetnije gradjeni a m2 necete nac ispod 1500eur nigdje

Drugi stanovi u sesvetama, kraljevcu i dugom selu NISU tako kvalitetni kao ovi, vjerujte sve smo pogledali...i vecinom su to neki lijevi investitori koji su kupili parcelu ili dvije srusili neku staru baraku i digli par katova po 10ak stanova u žnj kvaliteti samo da zarade sto vise love.

osobno smo preporucili kupovinu kolegama koji su takodjer nakon visekratnog gledanja odlucili uzeti stan i svima mogu bez ikakvog straha preporuciti, samo kupite i ne bojte se...necete pogrijesiti

a ove minere i sabotere koji samo neargumentirano pricaju negativno o svemu vezano uz Iver nemojte slusati mozda i oni jesu jedni od onih koji imaju koju zgradicu za prodat u sesvetama
otidjite vidite sami 10ak stanova u raznim dijelovima grada i vidite stanove u IVeru, uvjerite se sami! donesite odluku sami
pogledati barem ne kosta nista!

Lijepi pozdrav iz Ivera!
Marcoss27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 10:16   #87
da...jako lijepo napisano...
ja sam nekidan otišla do Ivera jednu sunčanu subotu...
evo mojih dojmova....

što se one velike priče o smradu tiče... u Iveru ništa ne smrdi al čim sam ušla u Sesvete osjetio se neki čudan miris (koji je probijao u auto kroz zatvorene prozore) al u Sesvetskom Kraljevcu, Iveru više ga nije bilo, isto kad sam se i vraćala opet na ulazu u Sesvete isti miris(smrad)..neznam o čemu je riječ...
e sada...
Iver naselje, one sve zgrade zaista izgledaju kao i sa njihove slike
međutim one sve zgrade su prazne skroz osim one dvije možda al jedno destak stanova ako je sveukupno prodano...ugalvnom puuuuustoš pustoš....nigdje nikoga ja sam mislila da će se vani dječica igrati ali nigdje ni žive duše....tako neka jeza me prošla kao da će se od nekuda langolijeri pojaviti
mislim...ja sam inače sa zapadnog dijela Zagreba i meni je to stvarno jakoooo daleko, s obzirom da se moram i dalje ravnati po zapadu jer mi tamo muž ima stalan posao...
iskreno meni je sami taj neki mentalitet istočnog dijela dosta stran...meni bi zapravo više odgovarao onaj dio na zapadu...znači Zaprešić...Sv Nedjelja...Samobor..iskreno on je i ljepši i atraktivniji...al zato su još uvijek i cijene velike...
da...sve usvemu nigdje nikoga, pustoš samo se iz jednog prozra onako, ..ne preglasno čula muzika...teški narodnjaci i to ne hrvatski
mislim da je to zapravo taj mentalitet o kojem sam govorila...
neka se nitko ne nađe povrijeđen niti uvrijeđen...
ja samo iznosim svoje vlastito mišljenje i iskustvo
ja da sam iz Dubrave ili Sesveta možda bi mi bilo sasvim ok kupiti tamo stan al ovako ....neznam možda kad se sve to završi (centar i škola koja se gradi)....možda kad se proda još koji stan kad sve to zaživi možda sve to dobije neki drugi štih...al ovako...ja moram priznati da i nije ostavio neki pozitivan dojam na mene...
__________________
Moj album
josipa83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 09:16   #88
Quote:
josipa83 kaže: Pogledaj post
da...jako lijepo napisano...
ja sam nekidan otišla do Ivera jednu sunčanu subotu...
evo mojih dojmova....

što se one velike priče o smradu tiče... u Iveru ništa ne smrdi al čim sam ušla u Sesvete osjetio se neki čudan miris (koji je probijao u auto kroz zatvorene prozore) al u Sesvetskom Kraljevcu, Iveru više ga nije bilo, isto kad sam se i vraćala opet na ulazu u Sesvete isti miris(smrad)..neznam o čemu je riječ...
e sada...
Iver naselje, one sve zgrade zaista izgledaju kao i sa njihove slike
međutim one sve zgrade su prazne skroz osim one dvije možda al jedno destak stanova ako je sveukupno prodano...ugalvnom puuuuustoš pustoš....nigdje nikoga ja sam mislila da će se vani dječica igrati ali nigdje ni žive duše....tako neka jeza me prošla kao da će se od nekuda langolijeri pojaviti
mislim...ja sam inače sa zapadnog dijela Zagreba i meni je to stvarno jakoooo daleko, s obzirom da se moram i dalje ravnati po zapadu jer mi tamo muž ima stalan posao...
iskreno meni je sami taj neki mentalitet istočnog dijela dosta stran...meni bi zapravo više odgovarao onaj dio na zapadu...znači Zaprešić...Sv Nedjelja...Samobor..iskreno on je i ljepši i atraktivniji...al zato su još uvijek i cijene velike...
da...sve usvemu nigdje nikoga, pustoš samo se iz jednog prozra onako, ..ne preglasno čula muzika...teški narodnjaci i to ne hrvatski
mislim da je to zapravo taj mentalitet o kojem sam govorila...
neka se nitko ne nađe povrijeđen niti uvrijeđen...
ja samo iznosim svoje vlastito mišljenje i iskustvo
ja da sam iz Dubrave ili Sesveta možda bi mi bilo sasvim ok kupiti tamo stan al ovako ....neznam možda kad se sve to završi (centar i škola koja se gradi)....možda kad se proda još koji stan kad sve to zaživi možda sve to dobije neki drugi štih...al ovako...ja moram priznati da i nije ostavio neki pozitivan dojam na mene...
Nemoj se ljutiti, živio sam u Zaprešiću 3 godine, nećeš baš ni tamo čuti hrvatske narodnjake, a ako misliš da je Iver prazan posjeti Zaprešić nedjeljom. Za sada veća je prednost što je prazan, a grad mu je definitivno bliže. A u Stenjevcu imaš dosta stanova koji su se već spustili cijene. I meni svi komentiraju da je Iver daleko, al kad ih pitam "od čega?" ne znaju ni sami odgovor. Već ako radiš na Črnomercu brže ćeš doći iz Ivera, nego recimo iz kanadskih kuća u Zaprešiću, naravno javnim prijevozom. Sesvetski Kralevec spada pod Zagreb gradovi koje si ti nabrojala ne, tako da ćeš za SMB i Sv. Nedjelju plačati dva javna prijevoznika, a za Zaprešić dvije zone ZET-a i još priključnu kartu vlaka, ako želiš vlakom dalje od podsuseda.
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 16:12   #89
Ja živim u Dugom Selu na ovom kraju koji je najbliži Iveru. Svakodnevno šetam psa do Ivera, a nerjetko i noću. Moram priznati da se tamo s kanala, kuda prolazim, ne vidi niti jedno jedino svjetlo u stanovima, a uvijek pogledam i čudim se, zar još nikoga nema. Što se tiče smrada, osjeti se ponekad (dosta rijetko) i do Dugog Sela, ali bar tamo, nije nešto strašno. Vizulano mi naselje izgleda ok, bar ovako iz podaljega, kako ga ja gledam.
dinkocar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:39   #90
Quote:
ajes ume kaže: Pogledaj post
Nemoj se ljutiti, živio sam u Zaprešiću 3 godine, nećeš baš ni tamo čuti hrvatske narodnjake, a ako misliš da je Iver prazan posjeti Zaprešić nedjeljom. Za sada veća je prednost što je prazan, a grad mu je definitivno bliže. A u Stenjevcu imaš dosta stanova koji su se već spustili cijene. I meni svi komentiraju da je Iver daleko, al kad ih pitam "od čega?" ne znaju ni sami odgovor. Već ako radiš na Črnomercu brže ćeš doći iz Ivera, nego recimo iz kanadskih kuća u Zaprešiću, naravno javnim prijevozom. Sesvetski Kralevec spada pod Zagreb gradovi koje si ti nabrojala ne, tako da ćeš za SMB i Sv. Nedjelju plačati dva javna prijevoznika, a za Zaprešić dvije zone ZET-a i još priključnu kartu vlaka, ako želiš vlakom dalje od podsuseda.
nemam se ja šta ljutiti, u Zaprešiću mi majka ima kuću već skoro 20 godina , tamo sam provela prekrasno djetinjstvo i dan danas često tamo navraćam jel to možda iz tvog prozora svirala ona muzika koju sam čula
__________________
Moj album
josipa83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 20:42   #91
u Zaprešić bi se ja odmah preselila da im je kvadrat nešto jeftiniji, on je poznati kao grad u koji se doselilo puno mladih obitelji ima sve potrebno i prekrasnu prirodu prema našem Zagorju ...predivnu šetnici Novi dvori....zelenila kolko voliš, ...jedino negativno su komarci koji vole pikati .-)) al da nebi ispalo da reklamiram Zaprešić....
__________________
Moj album
josipa83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 14:53   #92
:rofl:

Nije moj prozor, slažem se sa svime za Zaprešić, osim što je šetnica sad uništena. A ni komarci mi nisu tako strašni. Strašan je odlazak i povratak sa posla.
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 15:09   #93
EH, da

U Langolijerima ima i kraj, znaš ono gdje dolaze sve je pusto, ali živih boja, piva je super okusa...
Ono mijesto di se čeka danas.
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 09:20   #94
Quote:
josipa83 kaže: Pogledaj post
da...jako lijepo napisano...
ja sam nekidan otišla do Ivera jednu sunčanu subotu...
evo mojih dojmova....

što se one velike priče o smradu tiče... u Iveru ništa ne smrdi al čim sam ušla u Sesvete osjetio se neki čudan miris (koji je probijao u auto kroz zatvorene prozore) al u Sesvetskom Kraljevcu, Iveru više ga nije bilo, isto kad sam se i vraćala opet na ulazu u Sesvete isti miris(smrad)..neznam o čemu je riječ...
u zadnje vrijeme nekih 3-5 godina smrad se smanjio zbog raznih filtera na Agroproteinki tako da zna je osjetiti preko ljeta kad je veliki pritisak u zraku!
- na ulazu u Sesvete se (svaki dan) (cijeli dan) osjeti miris (smrad) iz Badelove tvornice, pa se ni tamo nitko ne buni, a zbilja smrdi
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:10   #95
Pa nije isto jel smrdi cuga ili lešine
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:46   #96
Quote:
ajes ume kaže: Pogledaj post
Pa nije isto jel smrdi cuga ili lešine
ti vjerojatno nikad nisi bio pored tvornice Badel pa ne znaš o čem pričaš!
Angang is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 22:03   #97
Evo da se pohvalim ,ja kupila stan
ni u Sesvetama ni u Zaprešiću hehehehe
al ipak bliže Zaprešiću , kao što rekoh draža mi je ta strana :-)))
__________________
Moj album
josipa83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 00:32   #98
Evo slucajno naletio na temu....pa da se osvrnem na smrad.....nema smrada vec dosta godina, mozda se ponekad osjeti kad se vozi vlakom na jednom dijelu, ali to je dosta udaljeno od naselja i traje jako kratko!prije 10ak godina je smrad bio odvratan...zadnjih 5 i vise godina ja nista ne osjetim...neki kazu da se cuje ujutro oko 5,6 sati malo, ali nije strasno......

ovo sta se osjeti u sesvetama je smrad od badela, kvasac njihov hahah tako kazu...stvarno smrdi odvratno...taj smrad u usporedbi s ovim sad(koji se ponekad osjeti) u kraljevcu je negdje 100 puta gori....
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 13:33   #99
Ja se svako jutro šećem do vlaka oko 6, pa čak ni tamo ništa ne smrdi, zaista su sredili smrad, a ono ranije što se Zubak spominjao, pa Iver je bliže Dugom Selu nego Zubaku.
ajes ume is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:28   #100
Kvaliteta gradnje?

Pozdrav.
Zagrijao sam se za stan u Iver naselju, ali nekoliko problemcica me natjeralo da se zamislim i da ne prenaglim.
Naime, kad smo isli gledati stanove, u jednom je bio uredno puknut zid. Radi se o manjoj zgradi bez garaze (vjerojatno S3) koja jos nije na prodaju.
Naravno da ce se to zagipsati i da onaj tko kupi stan nece imati pojma, ali sad kad sam ovo vidio, nemam petlju kupiti stan na trecem katu (potkrovlje)??!! Meni osobno su stanovi u potkrovlju bas po gustu, ali sta kad to procuri?
Drugi stan je zanimljiv jer je na horizontalnom dijelu odzracnog kanala (koji vodi iz kuhinje u izbu pa gore) smedja fleka od vode. Rekli su mi da je kondenzat u pitanju i da je to rijeseno.
Ma nemoj. Vjerojatno par poteza valjkom i to je to.
Nadalje, stalno obilazim kvart i presrecem ljude s pitanjima o gradnji i jedan lik mi je rekao da mu voda u kupaonici izbije na sifon ako full napuni umivaonik.
Dakle, i odvodi su upitni. Priznajem da je taj lik takodjer rekao da je gradjevinac i da su to puno bolji stanovi nego sto ih je on radio.
Ima li netko da tamo zivi pa da komentira kvalitetu.
Baj d vej, da padne cijena na 1000 EUR-a, kupio bi stane bez obzira na ovo sto sam primijetio.
Sto se ostaloga tice, ovo je naselje po mom gustu i kao ideja je za svaku pohvalu.
Nisam vidio bolje naselje za ovu cijenu. Sta jes jes.
alffuture is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.