Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2006., 00:13   #41
ne znam za redovne, al moj stari je upisao izvanredni studij ove (akademske) godine, dao je pola ispita, prosjek mu je 4.00 zasad. kaj se ne bi moglo!
__________________
ma ziher...
darts is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 00:23   #42
Je
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 02:28   #43
spajk, ne zezaj.

meni su stara, ujna i tetka isle na faks s 40+. okej, nije bio bas kompletan studij , ali su isle polagati neke ispite i tak.

kod nas na medicini je bilo ljudi od 30-40 godina koji su se vratili na faks.

Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 11:11   #44
Ma znam da i stariji ljudi idu na fax, ali studiraju vanredno. A mene zanima redovno... A ovi na filozofskom se nikad ne javljaju na telefon... Ništa, poslat ću je neka ide lupat od vrata do vrata...
__________________
U ŽIVOTU PROPALICE GUBE
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 01:13   #45
Na Filozofskom svi studiraju redovno. Bez obzira na godine.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 01:19   #46
Thumbs up

Quote:
tamica kaže:
Da li je prekasno upisati fakultet u 24 godini? Željela bih upisati, ali si mislim da je mozda sada prekasno za studiranje. Da li netko ima slicna iskustva i sto vi mislite o tome?
Curo nema razloga zasto bi bilo prekasno, nikada nije prekasno ni za sto Budući da te do 26. god financira drzava ak upadnes na teret ministarstva.. so.. drzim palceve
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 12:15   #47
Quote:
baby_bitch kaže:
Curo nema razloga zasto bi bilo prekasno, nikada nije prekasno ni za sto Budući da te do 26. god financira drzava ak upadnes na teret ministarstva.. so.. drzim palceve
Imam frendicu od 30 i kusur koja je na FFZG-u isto na teret ministarstva.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 20:05   #48
Quote:
tamica kaže:
Da li je prekasno upisati fakultet u 24 godini? Željela bih upisati, ali si mislim da je mozda sada prekasno za studiranje. Da li netko ima slicna iskustva i sto vi mislite o tome?

Upisi medicinu strebaj ko luda, ako sve ide po planu, do 30.-te si gotova, sa 31 polozis drzavni i stignes dobiti specku.
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 20:19   #49
ma naravno da nije kasno.

samo ako si možeš isplanirati kako ćeš se financirati. mislim, ipak se radi o minimalno 7 godina, a medicina je zahtjevan fax, pa teško da ćeš raditi. dakle, ako imaš fin. plan, samo daj!! 100% nećeš požalit, a uvijek možeš i odustat ak skužiš da si se preračunala!!!
boaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 21:19   #50
S 24 godine i je kasno i nije kasno upisati fax, ovisi s koje strane gledaš. Fax traje 5-10 godina pa ćeš nakon završeta već biti u 30.-oj a danas jako dobro znamo da tridesetogodišnjaci spadaju u skupinu teže zaposlivih osoba.

No, ne brini, bitno je nešto upisati, po mogućnosti ono što voliš. I ja imam 24 godine i nastojim upisati fax pa šta bude. Samo me je strah da me u međuvremenu ne zainteresira nešto drugo...
Vrata Zapada is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:52   #51
Quote:
cp.tar kaže:
Ja imam 23 i ove sam godine (opet) brucoš.

Niš se ne živciraj, ima dosta i puno starijih.

Evo, moj profesor matematike s FER-a je, sa svojih 70-ak godina, najstariji brucoš na FFZG-u. Na sinologiji.
Jel' to opet Cepulic otvara nove frontove?!
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:58   #52
Inace, kako pobogu 24 moze biti prekasno?! Savrsena dob. Ja sad zavrsavam svoj faks, ali ideja da je to kraj ucenja neceg novog mi je nezamisliva. Ako budem mogao, planiram upisati jos jedan faks za par godina. Previse je stvari koje me zanimaju da bih stao na ovome.

Btw, znam tipa koji ima 36 godina, zenu, kci, radi uvijek na nekoliko poslova i planira ove godine upisati fax. Nikad nije kasno ako ima volje.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 10:54   #53
Nije kasno, samo upiši. Ja imam 28 godina i sutdiram izvanredno na EFZG i još uz to i redim. Malo to teže ide ali nedam se. Inaće sam upisala faks odmah nakon mature i dvije godine neuspješno studirala, nije mi se dalo, u dvije dala jednu. Kada sam prije godinu i pol odlučila nastaviti priznali su mi položene ispite i sad krećem dalje. Moj motiv je bila veća plača, pogotovo što sa srednjom, jer je sa njom teže dobiti bolji posao. Svi traže višu ili visoku. Ja sam trenutno na višoj, jer sam to u originalu i upisala, i možda kad ovo završim možda se prebacim na visoku. Na faksu ima puno ljudi čak i starijih od mene, i preko četrdeset. Meni nije žao što nastavljam, a ti si još i malđa pa samo navali na učenje.
__________________
martina
Lilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 11:19   #54
nikad nije prekasno za obrazovanje!!!! u dvadesetima covjek ima najvise vremena za fax...kasnije je teze ali nije nemoguce.
na mom faxu ima dosta starije garde (40+) i zapravo je sve jako saroliko po godistima. jedna obiteljska prijateljica je u 40toj upisala fax i zavrsila ga s par djece na "grbaci" u roku.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 14:40   #55
Nikad nije prekasno za unapređivanje svog obrazovanja.
A i kaže se da čovjek uči dok je živ.
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 14:56   #56
suma sumarum... ako imas mogucnosti ne raditi 6-9 godina koliko ti medicina moze trajati, jer nema izvanrednog studija, ugasi forum, ugasi internet i odi uciti. a za ucenje i studiranje NIKAD! nije kasno.
Fixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:21   #57
Quote:
Crimson Petal kaže:
...

kod nas na medicini je bilo ljudi od 30-40 godina koji su se vratili na faks.


a ima ih i dalje. pogledaj recimo strane studente.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:35   #58
Samo se ti lijepo upiši!! I uživaj!! Ja nemam još niti 23, a već sam apsolventica na filozofskom. I namjeravam upisati još nešto - čisto da mi vrijeme brže prolazi.
AnnaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 22:23   #59
Quote:
Lilika kaže:
Nije kasno, samo upiši. Ja imam 28 godina i sutdiram izvanredno na EFZG i još uz to i redim. Malo to teže ide ali nedam se. Inaće sam upisala faks odmah nakon mature i dvije godine neuspješno studirala, nije mi se dalo, u dvije dala jednu. Kada sam prije godinu i pol odlučila nastaviti priznali su mi položene ispite i sad krećem dalje. Moj motiv je bila veća plača, pogotovo što sa srednjom, jer je sa njom teže dobiti bolji posao. Svi traže višu ili visoku. Ja sam trenutno na višoj, jer sam to u originalu i upisala, i možda kad ovo završim možda se prebacim na visoku. Na faksu ima puno ljudi čak i starijih od mene, i preko četrdeset. Meni nije žao što nastavljam, a ti si još i malđa pa samo navali na učenje.
Pitam se pitam, zašto ljudi omalovažavaju studente ekonomije? A dokaz mi pred samim ''nosom'', studentica koja radi, nešto malo je starija od mene, a u ''oči bode'' pravopis i gramatika. Zanima me samo kako je prošla prijemni iz hrvatskog jezika. S obzirom da radi, itekako bi trebala biti pismena.

Sada kada dobim drvljem i kamenjem za ovaj post što sam ga napisala.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 00:20   #60
I trebala bi dobiti kamenjem!

Sestra mi je upisala faks po drugi puta u 26toj. Prvi put je neuspjesno studirala 2-3 godine pa odustala kompletno. Radila par godina i skuzila da joj je pametnije zavrsiti faks. Ide joj stvarno dobro .
Saber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.