Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2004., 22:38   #1
Međimurje

Ima koga iz čk da ovo prati?
Nama ocajno fali dobro mjesto za izaci...ajde sad se otvoril Q club...vidli bumo kak bude to islo...
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 10:31   #2
Gdje je taj Q club?
Kako stoji IN sa zabavom?
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 14:14   #3
Quote:
@lorduke kaže:
Gdje je taj Q club?
Kako stoji IN sa zabavom?

q club ti je ulaz pokraj monte carla (preko hotela park)...inace je prostor super uređen i dosta je veliko...evo prosle subote je edo maajka tamo nastupal i zakoooon je bilo...
IN slabo stoji...
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 17:21   #4
Quote:
Antac kaže:
q club ti je ulaz pokraj monte carla (preko hotela park)...inace je prostor super uređen i dosta je veliko...evo prosle subote je edo maajka tamo nastupal i zakoooon je bilo...
IN slabo stoji...
Thx. Kako je sa posjetom, vrstom mjuze, cjenom upada, cugom? Malo infa ako nije problem. Mozda se zaletimo to vidjet.
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 21:18   #5
ha? gde, kaj, zakaj? opet neinformirana po običaju... je, nema se kam... od kad su nam kluba zaprli, koma. a i klub je pred kraj bil za niš. ostane sam zrinski. i eventualno arcus. ima kakvih koncerti f čk? ne stignem do grada pogledati plakate (oke, lena sam...)
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 22:37   #6
e! a di je onaj birc kaj na x-icu mores dobiti pivu?
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:48   #7
Quote:
Antac kaže:
q club ti je ulaz pokraj monte carla (preko hotela park)...inace je prostor super uređen i dosta je veliko.....
...Q - club ti je ex Monte Carlo (što znači ex night club) i isto je uređen već 10 i više godina - daklem sa kavezom i štangama gdje su devedesetih plesale Ukrajinke, a za separejima slinili gosti...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:50   #8
Quote:
*Deathless* kaže:
ha? gde, kaj, zakaj? opet neinformirana po običaju... je, nema se kam... od kad su nam kluba zaprli, koma. a i klub je pred kraj bil za niš. ostane sam zrinski. i eventualno arcus. ima kakvih koncerti f čk? ne stignem do grada pogledati plakate (oke, lena sam...)
...imaš sad u petak Mišu Kovača u GOC-u...

...19.06. ti je Hladno Pivo na Partizanu...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:53   #9
..tragedija je Čakovca kaj nema jedan pošten prostor...nekad su to bili Club i Jappa, a još prije Diana, a sad se sve svelo na Arcus, Zrinski, Soho, eventualno Alibi, Stari Hrast ili In...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2004., 23:53   #10
s time da preporučam u ljetnim danima Stari Hrast jer ima najbolju terasu
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 09:13   #11
Quote:
ruda mraz kaže:
e! a di je onaj birc kaj na x-icu mores dobiti pivu?
oke, ne znam dal se baš na x-icu dobiva pivo, jer nemam x-icu pa nisam provjerila... al kod nas se jedino f pivnici(pa ak je pivnica, onda ima da daju i pive...) dobiva nekaj na x-icu... a to ti je na sajmištu.. al da ti ve idem objašnjavati de je to, svakak bi se zgubil, jer je čk pun kružnih tokova... ...uostalom, ruda, pa kaj mene nebi pozval na pivu ak bi se već našel f čakofcu? no, onda nema beda, ja te otpelam tam...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 09:17   #12
Quote:
mirrorball kaže:
...imaš sad u petak Mišu Kovača u GOC-u...

...19.06. ti je Hladno Pivo na Partizanu...
mišo... juhu.... to sam čak i vidla plakata... velki je pa se z auta vidi... a bila i neda ukraden nedavno po celom gradu na plakatima... ljudi bacaju papir, a ja ipak niš pametnog ne saznam...

a na hladno pivo se valjda ide...
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 10:02   #13
Quote:
ruda mraz kaže:
e! a di je onaj birc kaj na x-icu mores dobiti pivu?
To ti je jednom na mjesec da dobijes pivo na x...Pilka se zove birc ako ti to kaj znaci...i Tuborg 0,33 dođe kunu i nešt sitno
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2004., 10:08   #14
Quote:
@lorduke kaže:
Thx. Kako je sa posjetom, vrstom mjuze, cjenom upada, cugom? Malo infa ako nije problem. Mozda se zaletimo to vidjet.
Evo na www.ckscena.com su ti sve najave iz Čakovca pa tako i za Q-club...razna mjuza ti je, uglavnom u petak nema upada u subotu je 10/15kn, cijena cuge? znam samo da je mala žuja 10kn

A kaj se tice ostalog u čk, fakat nemas kam za izaci, sve ostalo su kafići, nedavno su nam Klub zatvorili, Japa/Barfly je vec odavno zatvorena...ma je*** sve to uzmeš si cugu, ekipu, radio i odeš u park
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 06:22   #15
Quote:
mirrorball kaže:
s time da preporučam u ljetnim danima Stari Hrast jer ima najbolju terasu
Antac, šteta je kaj Klekar (forumaš) nije na forumu više. Inaće, frajer je pofukal dosta ženskica u Starom Hrastu.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 09:39   #16
Quote:
Antac kaže:
Evo na www.ckscena.com su ti sve najave iz Čakovca pa tako i za Q-club...razna mjuza ti je, uglavnom u petak nema upada u subotu je 10/15kn, cijena cuge? znam samo da je mala žuja 10kn


A kaj se tice ostalog u čk, fakat nemas kam za izaci, sve ostalo su kafići, nedavno su nam Klub zatvorili, Japa/Barfly je vec odavno zatvorena...ma je*** sve to uzmeš si cugu, ekipu, radio i odeš u park
Thx na infu. Inace znam ja kako je u Cakovcu vani, ponekad se zaletimo do Soha na cugu ako smo raspolozeni i ako je cesta VZ-CK cista od pandura.
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 11:19   #17
Quote:
@lorduke kaže:
Thx na infu. Inace znam ja kako je u Cakovcu vani, ponekad se zaletimo do Soha na cugu ako smo raspolozeni i ako je cesta VZ-CK cista od pandura.
hehehe...trka varaždin-čakovec relacija...sad je jos ona nova cesta kod pušćina...
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 11:22   #18
Quote:
Cro-cutie kaže:
Antac, šteta je kaj Klekar (forumaš) nije na forumu više. Inaće, frajer je pofukal dosta ženskica u Starom Hrastu.
a neznas kak se zove?...ja sam isto hodal jedno vrijeme u stari hrast...a kaj se tice terase fakat je j*bena...samo treba do hrasta doci...
__________________
Čakovec scena
Antac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 15:43   #19
Quote:
Cro-cutie kaže:
Antac, šteta je kaj Klekar (forumaš) nije na forumu više. Inaće, frajer je pofukal dosta ženskica u Starom Hrastu.
...Klekar - legenda..."ja sam bif tak pijan, a bogme je i ona bila, i onda sam jo tak pofukaf..."
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2004., 16:30   #20
Quote:
Antac kaže:
hehehe...trka varaždin-čakovec relacija...sad je jos ona nova cesta kod pušćina...
210km/h
lepo se da nabrati
__________________
Dead girls dont say no...
@lorduke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.