Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 20:55   #12221
Prvo sam mislila da je novinarka Jennifer Jason Leigh, ali nisam nasla taj film u njenoj filmografiji. Slucajno naisla na Bridget Fonda.I konacno nasla film.
http://www.imdb.com/title/tt0289658/?ref_=nm_flmg_act_3
No ordinary baby (2001)
odeta is offline  
Old 19.06.2017., 00:55   #12222
Ima vec nekoliko mjeseci pokusavam se sjetiti 2 filma ali ne uspijeva:
1.( nezz jel malo bolestan film, al me bas interesuje naziv jer se pojavljivao na TV-u, mislim da je izmedju 2000-2010 napravljen;američki je film) sjecam se da je bio neki frajer i on je kao "silovao" neke cure odnosno koristio ih jer je on bio lijep/atraktivan, sjecam se scena; da je neka cura plakala i rekla mami da je on silovao, onda scena na plazi i trece scene koju se sjecam jeste da je bio taj frajer i neka cura u kupatilu i on je odpozadi "tresnuo". ( mislio sam da se zove Wild things film al nije)

2. Američki film je, ja mislim da je komedija, ima neki frajer koji je kao lopov ,džeparos al profesionalac. sjecam se scene ide ulicom i udari ramenom neku zenu i kaze "izvinite" nakon sekundu-dvije njen novcanik je u njegovoj ruci. isto tako sjecam se jede hot dog i tu bude neki kinez/japanac koji ima supermoci i vrati novcanik nekome sto je taj lopov uezo. Isto tako taj lopov je nadje u nekom podrumu i tu bude kao neka banda i oni nesto da se udaraju s njim al taj kinez gleda i kinezu bilo zao i on kao "dadne" supermoci tom lopovu i on prebije tu bandu, onda se sjecam da je taj lopov trenirao s tom kinezom.

Eto, volio bi da mi neko pomogne za ove filmove.xd

Zadnje uređivanje CmButch : 19.06.2017. at 01:21.
CmButch is offline  
Old 21.06.2017., 11:04   #12223
Francuski film o prvom svjetskom ratu

Ljudi pomagajte! Mislim da se radi o francuskom, eventualno njemačkom filmu, o prvom svjetskom ratu. Uglavnom jedan francuski vojnik dolazi u njemačku i tamo upoznaje njemicu. Njoj je muž poginuo u ratu. Ispada na kraju da joj je on ubio muža u ratu. Film je novijeg datuma tipa ove ili prošle godine. Pisao je Pavičić o njemu u Jutarnjem.

Hvala!
__________________
"Travelling makes you witty, but he who departes dull shall return dull"

TIGR
diogen1984 is offline  
Old 22.06.2017., 20:25   #12224
Naziv horor filma mi je potreban. Radi se o djevojci i majci. Majka izludi, zlostavlja djevojku. Ova je kasnije ubija i ostavlja u ormaru. Ubija i sebe skocivsi iz tog nekog apartmana gdje su zivjele ili sta je vec bio. Sahranjena je sa nekom lutkom ili nekom drugom igrackom, ne sjecam se. Kasnije u taj isti apartman/stan dolazi grupa mladjih ljudi gdje pocinju da se desavaju cudne stvari, mislim da cak nailaze i na tu igracu koja je sahranjena sa tom curom. Naziv filma mislim da je povezan sa tim stanom/sobom/apartmanom, tako nesto ali ne sjecam se. Hvala unaprijed
Petzzz is offline  
Old 22.06.2017., 21:33   #12225
Quote:
Petzzz kaže: Pogledaj post
Naziv horor filma mi je potreban. Radi se o djevojci i majci. Majka izludi, zlostavlja djevojku. Ova je kasnije ubija i ostavlja u ormaru. Ubija i sebe skocivsi iz tog nekog apartmana gdje su zivjele ili sta je vec bio. Sahranjena je sa nekom lutkom ili nekom drugom igrackom, ne sjecam se. Kasnije u taj isti apartman/stan dolazi grupa mladjih ljudi gdje pocinju da se desavaju cudne stvari, mislim da cak nailaze i na tu igracu koja je sahranjena sa tom curom. Naziv filma mislim da je povezan sa tim stanom/sobom/apartmanom, tako nesto ali ne sjecam se. Hvala unaprijed
Apartment 1303 3D (2012)
Možda bi ovo moglo biti. Premda se ja ne sjećam lutke, ali mislim da bi mogao biti ovaj film. Jedino što nisam siguran jel misliš na ovaj remake ili japanski original iz 2007. (nisam ga gledao, ali pretpostavljam da nema neke prevelike razlike).
Tomo1972 is offline  
Old 24.06.2017., 21:47   #12226
trazim film, mislio sam da je davolji odvjetnik, ali nisam sad vise siguran. uglavnom, znam samo da ima jedna scena seksa, ono lik i zenska se trpaju, mislim da su skroz goli i onda se odjednom pojavi hrpa nekih ruku koje drpaju tu zensku, onak malo nadnaravna scena...zna netko?
__________________
hero of the day
TazzTerrible is offline  
Old 25.06.2017., 21:16   #12227
Quote:
TazzTerrible kaže: Pogledaj post
trazim film, mislio sam da je davolji odvjetnik, ali nisam sad vise siguran. uglavnom, znam samo da ima jedna scena seksa, ono lik i zenska se trpaju, mislim da su skroz goli i onda se odjednom pojavi hrpa nekih ruku koje drpaju tu zensku, onak malo nadnaravna scena...zna netko?
Možda End of days (http://www.imdb.com/title/tt0146675/?ref_=nv_sr_6) ima slična scena s Gabriel Byrneom
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 25.06.2017., 22:36   #12228
mislim da i Antichrist iz 2009. ima sličnu scenu, ali davno sam ga gledao i nije mi se baš svidio pa bubam. čisto za svaki slučaj neka gugla i cover od Antichrista, s obzirom da je na njemu upravo ta scena.
seskal is offline  
Old 25.06.2017., 22:44   #12229
Sličnu scenu ima i giallo "Tutti i colori del buio" iz 1972.
LaRosette is offline  
Old 26.06.2017., 20:34   #12230
Quote:
TazzTerrible kaže: Pogledaj post
trazim film, mislio sam da je davolji odvjetnik, ali nisam sad vise siguran. uglavnom, znam samo da ima jedna scena seksa, ono lik i zenska se trpaju, mislim da su skroz goli i onda se odjednom pojavi hrpa nekih ruku koje drpaju tu zensku, onak malo nadnaravna scena...zna netko?
http://www.imdb.com/title/tt0118971/?ref_=nm_knf_t4
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 01.07.2017., 08:36   #12231
Trazim ime...film je negdje oko 50-tih sniman, noir zanr, radi se o liku koji ima tjedan dana da otkrije tko ga je otrovao.. Tako nekako.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 01.07.2017., 09:13   #12232
Ovaj?
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Old 01.07.2017., 10:20   #12233
Quote:
coma black kaže: Pogledaj post
Yeahhh
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 01.07.2017., 22:08   #12234
molim vas koji je ovo film?!

https://www.youtube.com/watch?v=hefio9kMckU

obozavam italo disco, naletio na ovu pjesmu, slusam je non stop, ima i spot ali netko je ubacio i drugi video sa ovim filmom.. super je ispalo..
tvrda stina is offline  
Old 01.07.2017., 22:21   #12235
Trebala bi bit Divlja orhideja: http://www.imdb.com/title/tt0100934/...nm_flmg_act_56
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 02.07.2017., 17:13   #12236
Gledala sam prije mozda 4 godine jedan malo duzi trailer na youtube od 5 minuta. Film je ocito ekranizacija video igrice, te je u tih 5 minuta bila prikazana odlicno snimljena borba po planinama izmedu glavnog junaka i njegovih par pomocnika sa ostalim ratnicima. Cini mi se da se glavom junaku ne vidi lice, niti ostalima, ima oklop, plast.. Kad je prelazio sa planine na planinu onda je improvizirao sa nekim uzem i pozvao ostale pomocnike ta predu.. Uglavnom, puno puno odlicno snimljene borbe.
green dalia is offline  
Old 02.07.2017., 17:38   #12237
Quote:
green dalia kaže: Pogledaj post
Gledala sam prije mozda 4 godine jedan malo duzi trailer na youtube od 5 minuta. Film je ocito ekranizacija video igrice, te je u tih 5 minuta bila prikazana odlicno snimljena borba po planinama izmedu glavnog junaka i njegovih par pomocnika sa ostalim ratnicima. Cini mi se da se glavom junaku ne vidi lice, niti ostalima, ima oklop, plast.. Kad je prelazio sa planine na planinu onda je improvizirao sa nekim uzem i pozvao ostale pomocnike ta predu.. Uglavnom, puno puno odlicno snimljene borbe.
Lici na "G.I.Joe-Retaliation", pa pogledaj...
stimpson is offline  
Old 03.07.2017., 11:05   #12238
Quote:
stimpson kaže: Pogledaj post
Lici na "G.I.Joe-Retaliation", pa pogledaj...
Ne, nija nažalost. Iako je ugodaj planine slican, samo sto se u onom filmu bore po nekim stazama ili ravim predjelima bas kao na video igrici, nisu doslovno tako da vise na planini. Taj film nije amerikaniziran, glumcima se ne vide lica i nema tih americkih upadica i pošalica.
green dalia is offline  
Old 08.07.2017., 12:42   #12239
Opet zaboravio film koji sam zaboravio.

'70s ili '80s, B-prod, US of A, ludi lik dođe u gradić i baci neke zelene tabletice mislim u gradski vodovod i mještani polude. That's it.
__________________
flickr
Svjetlopisac is offline  
Old 08.07.2017., 15:35   #12240
Quote:
Svjetlopisac kaže: Pogledaj post
Opet zaboravio film koji sam zaboravio.

'70s ili '80s, B-prod, US of A, ludi lik dođe u gradić i baci neke zelene tabletice mislim u gradski vodovod i mještani polude. That's it.
"Nightmare at noon" (1988)
stimpson is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.