Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 20:09   #11041
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Svi putuju osim mene
Svi imaju para osim mene
Svi imaju sve sto ja zelim imati osim mene
Ajde prestani visiti na FBu, Instagramu i Snapchatu, malo pročitaj studije o istima, shvati da ljudi samo stavljaju "lijepe" stvari iz života, da su to fasade, da su i oni "depresivni", žele nešto što njima fali, itd. itb.
Make most of what life gives you.

Btw. Ne mislim da odustanes od svojih snova. Dapače, sanjaj ih. Ali se i pokreni, radi prema njima. Lako je kukati i sjediti doma. Mlada si, imas energije, stvori svoj svijet kako tebi paše. Nije sve u novcu, prije nego me zaskočis sa time. Hoćeš izlaziti? Ima tona besplatnih stvari na koje možeš izaći. Hoćeš putovati? Putuj. Makar u kvart u kojem nisi nikad bila, skoči do susjednog grada, otkrivaj, istražuj.. Sjedni na bus i vozi se od do, uzmi drugi, kreni u trećem pravcu. Svoj grad u dušu upoznaj, onda kreni dalje.

I glavu gore, nije svijet crno mjesto koje se urotilo protiv tebe.

Pozdrav. Od nekoga tko je bio na istom mjestu kao i ti.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 17.06.2017., 23:05   #11042
Ljudi koji izađu na ispit i onda ostvare jednoznamenkast broj bodova. Koji k onda izlaziš na ispit, ako znaš da ne znaš? Samo si trošiš izlaske, onak 😌
__________________
Ne očekujem ništa, nadam se svemu.
The Dove is offline  
Old 17.06.2017., 23:25   #11043
Quote:
The Dove kaže: Pogledaj post
Ljudi koji izađu na ispit i onda ostvare jednoznamenkast broj bodova. Koji k onda izlaziš na ispit, ako znaš da ne znaš? Samo si trošiš izlaske, onak 😌
Da vidim kakva su pitanja, kako su složena, postoji li mogućnost da nešto naserem iako ne znam itd...
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Old 19.06.2017., 16:23   #11044
Kad me neko pita di radin gelirane nokte 😣
Nit su gelirani, nit dajen kome da mi čačka po njima 😌
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Old 19.06.2017., 16:41   #11045
Quote:
theBella kaže: Pogledaj post
Kad me neko pita di radin gelirane nokte 😣
Nit su gelirani, nit dajen kome da mi čačka po njima 😌
I... gdje ih geliraš? I kolko ti cijepaju za to?
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 19.06.2017., 17:06   #11046
Quote:
Wacky Davidson kaže: Pogledaj post
I... gdje ih geliraš? I kolko ti cijepaju za to?
Bella nails studio 😎
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Old 19.06.2017., 17:16   #11047
Mogu ti ja srediti nokte za maks 80 kn

Bit će ti ko novi
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 19.06.2017., 17:30   #11048
Quote:
Wacky Davidson kaže: Pogledaj post
Ajde prestani visiti na FBu, Instagramu i Snapchatu, malo pročitaj studije o istima, shvati da ljudi samo stavljaju "lijepe" stvari iz života, da su to fasade, da su i oni "depresivni", žele nešto što njima fali, itd. itb.
Make most of what life gives you.

Btw. Ne mislim da odustanes od svojih snova. Dapače, sanjaj ih. Ali se i pokreni, radi prema njima. Lako je kukati i sjediti doma. Mlada si, imas energije, stvori svoj svijet kako tebi paše. Nije sve u novcu, prije nego me zaskočis sa time. Hoćeš izlaziti? Ima tona besplatnih stvari na koje možeš izaći. Hoćeš putovati? Putuj. Makar u kvart u kojem nisi nikad bila, skoči do susjednog grada, otkrivaj, istražuj.. Sjedni na bus i vozi se od do, uzmi drugi, kreni u trećem pravcu. Svoj grad u dušu upoznaj, onda kreni dalje.

I glavu gore, nije svijet crno mjesto koje se urotilo protiv tebe.

Pozdrav. Od nekoga tko je bio na istom mjestu kao i ti.
Super odgovor,zapravo je taj odgovor i meni trebao Jer se osjećam isto kao i Chemica.

Što se tiče društvenih mreža,tu se slažem. Pogotovo Instagram koji je baš onak sa tonom fejk stvari. Gledala sam na yt video gdje cura pokazuje kako si sredit facu i tijelo u Facetune-u pa nije ni čudo što su žene zaglibile i sjebu si samopouzdanje kad vide sve te lažne ljepotice. Čast izutetcima.
Druga je na velikom tv ekranu stavila pozadinu neke lokacije i pokazala kako se uslikat kao da ispadne da si tamo


Ali da ja bih rado putovala da mogu.
tirkizno is offline  
Old 19.06.2017., 19:38   #11049
Miljun poruka, svi nešto oće, traže, mole..pa judiii moji dajte mi mira na par uri 😪😪😪
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Old 19.06.2017., 20:05   #11050
Quote:
theBella kaže: Pogledaj post
Miljun poruka, svi nešto oće, traže, mole..pa judiii moji dajte mi mira na par uri 😪😪😪
Mobitel ima jednu tipku koja sw zove power off .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 20.06.2017., 08:27   #11051
Kad me ljudi lazu i muljaju a vidi se na njima da to rade,i znaju da ja znam da to rade al i dalje oni po svojem, onako glupo i nevino
Rodion is offline  
Old 24.06.2017., 20:09   #11052
Rečenica "Povezivanje na server..." 😒
__________________
Ne očekujem ništa, nadam se svemu.
The Dove is offline  
Old 27.06.2017., 01:54   #11053
oronulo stanje ovog otužnog foruma.
Cypress Hill is offline  
Old 27.06.2017., 13:20   #11054
Degeni koji nisu ništa prošli u životu koji proseravaju pamet okolo a uz to sve nedostojno obavljaju posa koji su dobili i sutra već glume jetsetere.

Zadnje uređivanje Jack-Daniels : 27.06.2017. at 13:52.
Jack-Daniels is offline  
Old 28.06.2017., 08:43   #11055
žene, majke, kraljice.
Frances - Sheep is offline  
Old 28.06.2017., 09:40   #11056
Jebeš čoveka koji ne iritira sam sebe najviše.
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Old 29.06.2017., 11:30   #11057
Nije najviše niti je da me toliko iritira koliko mi je zapravo neshvatljivo; braco, imaš jebenu astmu, a pušiš ko švercer sa zelene tržnice.
Svako jutro hrakanje i kašljanje ko da ćeš pluća istresti iz usta. Pa bog te punta triba li ti to?
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 29.06.2017., 11:56   #11058
Quote:
b0mber kaže: Pogledaj post
Nije najviše niti je da me toliko iritira koliko mi je zapravo neshvatljivo; braco, imaš jebenu astmu, a pušiš ko švercer sa zelene tržnice.
Svako jutro hrakanje i kašljanje ko da ćeš pluća istresti iz usta. Pa bog te punta triba li ti to?

Hahaha to je oldskul !
Jack-Daniels is offline  
Old 29.06.2017., 13:44   #11059
Kad mi zbog nekog razloga nestane internet i max tv :/ .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 29.06.2017., 13:49   #11060
Anksiozna stanja i paničarenja.
tirkizno is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.