Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2013., 18:13   #41
Derby Countyjem ili Leedsom u Championshipu. S tim da te upozoravam da je bivši sportski direktor Hajduka jedna od većih legendi Derbyja, ali i da igraju dosadan nogomet pod Cloughom mlađim. Ako si hipster Bournemouth u Championshipu je isto neloša opcija, samo ne očekuj rezultate od njih.

Od nižih liga Wolverhampton (ako si fan Led Zeppelina ), Notts County (fan megatradicije), Brentford, Exeter (za oba rezultati iznad financijskih mogućnosti, drugi pod vlasništvom navijača) i Konferenciji Gateshead (pridruži se ZZ-u i meni ), Wrexham (navijači vlasnici) ili Luton.

Uglavnom od svih nabrojanih što god odabereš nemožeš falit. Sad proučavaj o njima po Wikici.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:18   #42
preat i stoerte bi mogli napraviti istu stvar za bundesligu

byron aka. Perea za španjolce

Bato, zglanc za talijane
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:21   #43
Opet on za koga navijati

Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
Brentford, Exeter (za oba rezultati iznad financijskih mogućnosti, drugi pod vlasništvom navijača)
Gotovo je, vjerojatno će odabrti Exeter. Hajduk, Packersi, Exeter, tzv. Trio ulica.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:22   #44
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Opet on za koga navijati



Gotovo je, vjerojatno će odabrti Exeter. Hajduk, Packersi, Exeter, tzv. Trio ulica.
West Ham isto.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:25   #45
kakav uvod

ovo je poslastica za nogometne sladokurce
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:32   #46
Društvo koje je bilo u Premu prve sezone kada sam počeo pratiti nogomet, 1994/1995 će se pratiti sa posebnom pozornošću: Nottingham Forest, Leeds i M'Borough. Od svih njih, radi Viduke mi je Leeds, logično, najdržaži

U LO nemam pojma koga da pratim - Dabi - ja sam ti za ove sa tradicijom ili da su ih navijači osnovali i da ih ne vodi neki šeik ludi. Tako da preporuči za kog se treba navijat

U LT Wimbledon ofc...sve drugo bi bilo retardirano.
Galijun1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:33   #47
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Opet on za koga navijati



Gotovo je, vjerojatno će odabrti Exeter. Hajduk, Packersi, Exeter, tzv. Trio ulica.


dubby, vjerni moj internet druže, saopćit ću ubrzo konačnu odluku
Play_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 18:34   #48
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Društvo koje je bilo u Premu prve sezone kada sam počeo pratiti nogomet, 1994/1995 će se pratiti sa posebnom pozornošću: Nottingham Forest, Leeds i M'Borough. Od svih njih, radi Viduke mi je Leeds, logično, najdržaži

U LO nemam pojma koga da pratim - Dabi - ja sam ti za ove sa tradicijom ili da su ih navijači osnovali i da ih ne vodi neki šeik ludi. Tako da preporuči za kog se treba navijat

U LT Wimbledon ofc...sve drugo bi bilo retardirano.
Pa igra ti je i Viduka za Boro.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 19:10   #49
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
U LO nemam pojma koga da pratim - Dabi - ja sam ti za ove sa tradicijom ili da su ih navijači osnovali i da ih ne vodi neki šeik ludi. Tako da preporuči za kog se treba navijat
Nisam sad baš upoznat kako su klubovi osnovani, no koliko znam u LO nema nijedan klub kojem su vlasnici navijači. Što se tradicije tiće Sheffield United, Wolvesi, Notts County, Preston i Bradford City malo prednjače u tome, pogotovo prva dva. Svi su u vlasništvu Engleza. Coventy bi isto stavio ali oni su ionako na izdisaju.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 19:22   #50
Recimo Crewe Alexandra je zanimljiv klub, ne toliko zbog navijača, tradicije, identiteta itd. nego zbog nečeg drugog. Ne znam sad u kojoj točno utakmici im je svih 11 igrača bilo proizvod njihove akademije, što je bio san njihovog dugogodišnjeg trenera Talijana Gradija, koji ih je ukupno vodio kroz 28 sezona u tri navrata. Ukupno ih je vodio u preko 1300 utakmica, ali nema nege veće rezultate, postotak pobjeda tek oko 36%. Najdalje što je sa njima u ligi došao je Championship, Prema vidjeli nisu. Trenutno radi u njihovoj akademiji.

Usporedbe radi SAF je u Man Utd-u radio kroz 27 sezona.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 19:52   #51
Frossi
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:09   #52
o jebote čestitke Dabi, ovo stvarno na prvu izgleda vrhunski a vjerujem i da je vrlo informativno

jedva čekam da pročitam sve kasnije, sad nemam baš vremena

simpatije su u Engleskoj kao i uvijek uz Wolvese a obzirom da je izgleda uobičajeno ovdje simpatizirati i neke potpune anonimce ja biram Shrewsbury, jer se njihov dres pojavio u 'This is Spinal Tap' . Znam i da Hartlepool ima neku zanimljivu priču oko nadimka tako da i njih kao simpatiziram (a pod time mislim da ću tu i tamo baciti oko na tablicu )
__________________
Luis Amaranto Perea
Amaranto Perea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:11   #53
Naprid Leeds, Bradford i AFC Wimbledon

Pohvale Dabziju na uvodu, kad su eto svi pohvalili da i ja uradin to
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:14   #54
e da, Mick McCarthy mi je uvijek bio faca a ni Ipswicha dugo nije bilo u Pušišipu.. ne znam kakvu ekipu imaju ali nadam se dovoljno dobru da barem budu u TOP6
__________________
Luis Amaranto Perea
Amaranto Perea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:34   #55
Quote:
Amaranto Perea kaže: Pogledaj post
e da, Mick McCarthy mi je uvijek bio faca
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:53   #56
Ajmo po jednu zanimljivost ispod Conferencea.

Prvi klub čiji su vlasnici postali navijači i prvi klub koji je osnovan kao rezultat neslaganja s upravom kluba, Enfield Town, je dobio novog generalnog sponzora - Football Manager.

Ta kompanija (SI Games) postala je sponzor već trećeg kluba - prvi je AFC Wimbledon, s kojim su u dealu od osnivanja istog, a također su sponzori Watforda.

Trenutno igraju u Isthmian Premier ligi (7. liga), dvije lige iznad Enfielda 1893, originalnog kluba.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:57   #57
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ta kompanija (SI Games) postala je sponzor već trećeg kluba - prvi je AFC Wimbledon, s kojim su u dealu od osnivanja istog, a također su sponzori Watforda.
Još su nekome, da me ubiješ ne mogu se sjetit na čijoj utakmici sam vidio njihov logo.

Inače igra se drugo kolo Konferencije, nema strimića (u prosjeku se prenosi jedna utakmica svako drugo kolo). Naletio ekoliko puta, ali nije za svakoga. Pogotovo ne za pušioničare marketinga za koje bi šok bio gledati hoofball.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 23:03   #58
Moguće, jer im je profit svake godine sve veći pa je lako pomagati par klubova. Miles, gazda toga, je navijač Watforda pa zato pomaže njih, AFC je jebena priča pa zato pomažu njih i to traje otpočetka... ja sam siguran samo za ova dva, a jučer sam vidio da su uzeli i ove sedmoligaše.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 23:17   #59
Nuneaton vodi i stremimo ka prvom mjestu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 23:27   #60
Ne više
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.