Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2005., 22:07   #61
Quote:
robybaggio kaže:
Sorry, ali ovom logikom za svakoga vrlo dobrog nogometaša možemo reći da je propali talenat... Ne znam što to fali Appiahu, Riquelmeu, Deisleru ili Denilsonu? Pa ne može svatko biti Maradona.
ali ne kužiš da se tu smatraju i igrači od kojih se očekivalo da budu pravi majstori a na kraju su ispali osrednji
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 00:03   #62
Quote:
Cesc Fabergas kaže:
riquelme
gallardo
deisler
marić
bišćan
denilson
fowler
el hadji diouf
van der meyde
appiah
riquelme sigurno nije propali talent,vodi igru jednog kluba i odlicno igra,u barci se nije snasao,uostalom i henry je zujio u Juventusu pa pogledajte ga sada,fowler je bio igrac,al ide silaznom putanjom,za appiaha i van der meyde se nikako ne moze reci,jer od njih nitko nije ni ocekivao da budu bogovi il sta li vec,vec solidni igraci,a Denilsonu jedina zamjerka je sto je svojedobno bio najskuplji transfer u povijesti,i od onda nikad nije pruzao neke wow partije,osim par njih u razdoblju od 5 godina,recimo 3-4 za Betis i 2-3 za Brazil,jer decko ima strasan dribling i ogroman talent,al jebiga,ne uspije svako,a sad koliko znam nije ni standardan u betisu ak se ne varam,svakako ako ne spada u propale talente,spada u najvece promasaje sto se transfera tice.
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 00:32   #63
Denilson je odličan dribler, ali nešto više od toga nikada nije ni bio. U svakom slučaju, previše para je Betis dao za njega. No, opet...da ga je kupio netko veći, tko zna kakav bi danas bio?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 02:01   #64
tko zna istina,al sumnjam da bi se snasao u nekom vecem klubu kad nije u Betisu,bilo bi mu bolje da je ostao u Sao Paulu
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 02:07   #65
sad sam se bas sjetio,jebote koja je ta ekipa Sao Paulo bila pocetkom devetesetih,jedna od najvecih ikada po meni,dobili su onaj najjaci Milan u interkontiju,pa i onu Barcu ak se ne varam,koja je bila jebena,al kad se samo sjetim igraca koji su tamo igrali zadnjih 15 godina,jebote ta ekipa bi pomela svijet i europu da recimo imaju pravo nastupa u euro LP
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 02:08   #66
da cruyffova barca je bila sjetih se,i bolesni Milan
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 02:16   #67
i predvodjeni legendarnim Teleom Santanom,kakva je to 11-orka bila jebote
Zetti - Cafu,Ze Carlos,Marcio Santos,Ricardo Rocha-Fabiano,Rai,Leonardo,Toninho Cerezo-Franca,Muller(Palinha),i mladi Denilson na klupi.......sorry sto vas jebem s tim al sad se sjecam zasto sam zavolio toliko nogomet i brazil,prva je bila AC Milan - Brazil 89 0-1 (Careca 79.) , druga je bila costa rica-brazil na world cupu 1990 4-2,pa te dvije tekme Sao Paulo protiv Milana i Barce 2:1 i 3:2,divota
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 02:59   #68
evo, naveo me sad da se prisjetim nekih brazilaca... meni je brazil sa svjetskog prvenstva 94 najjebenija repka ikad... romario, bebeto, rai, taffarel, dunga, marcio santos, branco... cetvrtfinale protiv nizozemaca .. i onda finale romario protiv baggia... cekam da se ponovi takvo prvenstvo, al ko sta onaj filmic o baggiu rece, i'm waiting for a goal or magic that will never arrive

ma kakav ronaldo i ronaldinho, kad se sjetim one repke... subjektivno i sentimentalno al sta cu


kakav offtopic


ajde da se na brzinu sjetim jednog propalog igraca: sandro tomic
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 03:11   #69
slazem se,to je bila jedina repka brazila takticki savrsena,al brazil nije brazil bez leprsavosti,a toga nije bilo,ni blizu,jer brazil treba plesati sambu,a ne igrati takticki nogomet,u razgovoru sa mnogim brazilcima zakljucio sam da 90 % njih taj naslov uopce ne smatra nekim dostignucem (malo pretjerujem),mislim,smatra,al pljuju uglavnom po igri,a ako ih pitas za neku drugu prezentaciju,odmah su ushiceni,jedino o toj 94-toj nekako rezervirano pricaju (pohlepni su nema sta,sta bi mi dali za bar jedan naslov,u biti sta bi svi dali,al njima nije naslov ak nema lijepote,odnosno igre po kojoj su poznati,,bar tako kenjaju iako znam da nije istina,naslov je naslov,kakav god bio,zato ga i jesu cekali 20 godina do 94 jer su previse slobodno igrali bez taktike,a ovaj zadnji je dosao jer su prejebeni postali da mogu i sa pola snage osvojit prventstvo il sa katastrofalnom igrom doci do finala 98,prejebeni su)
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 03:21   #70
al taj Romario,po meni je jedan od 5 najvecih,tesko mi je reci ko je najveci,jer imam bar 10 igraca koji su mi omiljeni,ja sam ga gledao na tekmi Vasco da Gama - Flamengo,tip sa 38 godina zabije hat trick,bio sam u prvom redu blizu gola,sta je taj bolesnik radio u 11m,to jednostavno nije normalno,Hajduku (moj tim) bi bilo najpametnije investicija u povijesti,iako mu je 39 sada il koliko vec,taj bi zabio 50 golova u HNL-u,a ta repka iz 94 je mozda i najjaca brazilska,tesko je reci,al iako ne volim Perreiru zbog taktike,nekako mi je drago sto je opet izbornik,jer ova sadasnja generacija ima predispozicije da bude bog i batina,po kvaliteti je ispred generacije 94,pa ne znam,vidjet cemo u Njemackoj,mislim da je Brazil sad jaci no ikada po imenima,a Perreira je najjaci takticar sto se trenera njihovih tice,iako po meni Luxembourgu je nr.1,al kad je vodio Brazil nije se bas proslavio,dobio je otkaz,al Perreira je vise tip T.Ivic,toga se bojim,malo su mu zastarjele tehnike,iako za sada mu se moze skinut kapu,osim tekme sa ekvadorom koju su izgubili,sve su dobili il odigrali remi,isprasili i unistili argentinu totalno,mogu biti sretni da nisu petardom zavrsili (to mi je jedna od omiljenih tekmi u zadnje vrijeme),i osvojio je juznoamercko prvenstvo sa B-ekipom,ma joj,kad pomislim na taj Brazil povraca mi se,dovoljno mi je pogledati kako decki igraju na plazi footvolley i sve mi je jasno
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 03:23   #71
Quote:
Marin23 kaže:
slazem se,to je bila jedina repka brazila takticki savrsena,al brazil nije brazil bez leprsavosti,a toga nije bilo,ni blizu,jer brazil treba plesati sambu,a ne igrati takticki nogomet,u razgovoru sa mnogim brazilcima zakljucio sam da 90 % njih taj naslov uopce ne smatra nekim dostignucem (malo pretjerujem),mislim,smatra,al pljuju uglavnom po igri,a ako ih pitas za neku drugu prezentaciju,odmah su ushiceni,jedino o toj 94-toj nekako rezervirano pricaju (pohlepni su nema sta,sta bi mi dali za bar jedan naslov,u biti sta bi svi dali,al njima nije naslov ak nema lijepote,odnosno igre po kojoj su poznati,,bar tako kenjaju iako znam da nije istina,naslov je naslov,kakav god bio,zato ga i jesu cekali 20 godina do 94 jer su previse slobodno igrali bez taktike,a ovaj zadnji je dosao jer su prejebeni postali da mogu i sa pola snage osvojit prventstvo il sa katastrofalnom igrom doci do finala 98,prejebeni su)
a sta sad kazu kad imaju igrace za dve vrhunske repke slozit i bas zato se bojim da ce lose odigrati na sp u njemackoj a sad propali talent,miralem zjajo
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 03:31   #72
da se ogradim, kao sto reko gore, cisto subjektivno i ne mislim ulaziti ni u kakve rasprave sa ljudima koji ce sad napast na "ma kakvi ronaldinho i ronaldo"

tadasnja brazilska repka ustvari osim romaria nije imala nikakvu ekstra klasu. puno igraca iz brazilske lige, par internacionalaca, rai u psgu, par iz deportiva, brancova sutina i to je to. al bili su mi jebeni. brazil iz japana i koreje sam vec zaboravio, ove cu pamtit cijeli zivot. eto.





brzo jedan propali talent: elvis scoria
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 03:45   #73
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
da se ogradim, kao sto reko gore, cisto subjektivno i ne mislim ulaziti ni u kakve rasprave sa ljudima koji ce sad napast na "ma kakvi ronaldinho i ronaldo"

tadasnja brazilska repka ustvari osim romaria nije imala nikakvu ekstra klasu. puno igraca iz brazilske lige, par internacionalaca, rai u psgu, par iz deportiva, brancova sutina i to je to. al bili su mi jebeni. brazil iz japana i koreje sam vec zaboravio, ove cu pamtit cijeli zivot. eto.





brzo jedan propali talent: elvis scoria
istina,al takvo je stanje opcenito bilo u nogometu u to vrijeme,sad u europi igra 250 brazilaca,u aziji jos 100,a 94 van brazila ih je bilo 30-40,onda su i klubovi mogli imati 3 stranca,sad arsenal igra za 16 stranaca na zadnjoj tekmi bez engleza il kak vec,i nije bio velik novac u pitanju,sad je sve business,i sve se vrti oko novca,al slazem se,ta brazilska repka 94 je jedan od razloga zasto sam se zaljubio u nogomet,i ja cu to pamtit cijeli zivot,jer to je bilo prvo uopce sportsko natjecanje koje sam pratio sa gustom od pocetka do kraja i ostao totalno impresioniran
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 03:47   #74
Quote:
dr.kronja is back kaže:
a sta sad kazu kad imaju igrace za dve vrhunske repke slozit i bas zato se bojim da ce lose odigrati na sp u njemackoj a sad propali talent,miralem zjajo

oni ak odigraju katastrofalno onda je cetvrtfinale,ak odigraju jako lose polufinale,lose finale,ak igraju dobro osvajaju prvenstvo
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 09:26   #75
Silvio Maric
MezaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 11:06   #76
Quote:
Serse_Cosmi kaže:


brzo jedan propali talent: elvis scoria




Jedan turbo-propalitet: Dario Smoje.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 11:29   #77
Vezano uz ovaj dvoboj Baggio-Romario, mislim da dvoboj Ronaldo-Zidane 98. isto nije bio za odbaciti. Dapače...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 16:45   #78
meni je naj dvoboj bio Ronaldo - Ronaldo na proslom
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 19:07   #79
Quote:
Marin23 kaže:
meni je naj dvoboj bio Ronaldo - Ronaldo na proslom
Kako to misliš?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 19:11   #80
Radmilo Mihajlovic

Zeljo - Dinamo - Bayern
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.