Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2015., 23:00   #21
meni bas ne, meni je bas dobro da su uzeli skroz nekog lika koji je zivio u proslosti i koji nema izravne veze s harryjem, skroz jedna odvojena priča ali u istom 'universe'
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:59   #22
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
da.cudno...vecini je red feniksa najlosiji film a meni je osobno jako drag. ne kvalitetom, ali jednostavno mi je bas drag, i ima mi odlicnih scena...a plameni pehar se sjecam da sam bio uzasno razocaran kada sam ga pogledao s obzirom na knjigu...ali kako je vrijeme proslo, postao mi dobar, ali i dalje ostao taj gorak okus u ustima...
Vidiš, meni je Plameni pehar najdraža knjiga i zato ga proglasila i najdražim filmom. Red feniksa je i meni bio baš dobar, u biti me čudi njegova nepopularnost.

Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
+1

Svida mi se vrijeme i mjesto radnje no ipak vise bi me zanimalo da npr. naprave filmove o Jamesu Potteru ili pak o Lily.
Em sto bi onda dobili uvid u njihovo djetinjstvo i Snapea takoder bi nam mogli prikazati Tom Riddlea i njegov razvoj u to doba do mracnog Voldemorta.
Slažem se, to bi definitivno bilo zanimljivije. Možda se netko i toga sjeti.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 16:51   #23
ja nikako ne mogu preci preko toga kako su skroz izbacili svjetsko u metloboju, to sam bio toliko revoltiran u kinu tada...ali razumijem, nije toliko bitno za cijelu pricu, pacing, trajanje ali svejedno, pa mogli su 5min stavit to finale da gledamo....plus nikada zaboravljena reakcija gambona koji u prvom filmu poslije maestralnog richarda harrisa, dojuri do harrya i dobro da ga nije istukao da mu kaze istinu je li bacio svoje ime u pehar ( poznati meme sa neta dumbledore asks harry CALMLY!)...totalno promasena reakcija dumbledorea. znam, gambon nije citao knjige ali da mu nitko to nije mogao tamo reci na setu...
jos plus moja sestra kaze i hermionina boja haljjine je isto bogohuljenje haha. ok ja na to nisam poludio :P

dok ss druge strane, red feniksa uz sve mane, odnos harrya i siriusa gdje je oldman razvalio, jednostavno razvalio, ne postoji mi bolji odnos prikazan u filmu, koliko su ga i imali vremena razraditi...plus zadnja borba u ministarstvu, ispred vela, pa dumbledore i voldemort, svaki put trnci me prolaze kada se bore i onda kada skoro harrya preuzme...fenomenalno...
no offtopic

naravno da bi volio "prequel" sa james, lily ,severus, uf to bi bilo...ali mozda za sada je ovako bolje, puno vise se tu moze friskog ispricati
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 21:41   #24
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Svida mi se vrijeme i mjesto radnje no ipak vise bi me zanimalo da npr. naprave filmove o Jamesu Potteru ili pak o Lily.
Em sto bi onda dobili uvid u njihovo djetinjstvo i Snapea takoder bi nam mogli prikazati Tom Riddlea i njegov razvoj u to doba do mracnog Voldemorta.
Kad su izlazile zadnje knjige, nekako sam najviše očekivala Lily i James priču, da vidim kako je to "omraženi" James naveo Lily da se uda za njega. I da vidim kako je jadni Snape izvisio. I tad sam bila razočarana. Negdje i sad bih voljela da smo imali malo više uvida u njihovo vrijeme, ali racionalni dio mene kaže da je ipak najpametnije da taj dio čarobnjačkog svijeta i vremena ostavi završen na peronu 9 3/4 kada Poterovi i Weaslyevi prate djecu u školu i da ne ide ni u prošlost ni u budućnost HP likova. Ne sviđa mi se ni što je napravila predstavu. Sve to iz istog razloga - bojim se da će razvodniti i usapunati priču.

Dok ovo što sad rade je ipak priča koja se dešava u nekom drugom vremenskom periodu, bez ogromne većine likova koji se nalaze u HP serijalu, pa se nadam da će ispasti dobro.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 12:08   #25
Fantastic Beasts and Where to Find Them - Announcement Trailer

Interesting
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 14:16   #26
A neš ti trejlera.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 14:29   #27
Much teaser, čekamo full...
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 15:49   #28
ne kužim instalaciju na glavi ove žene na 0:43 ne uklapa mi se baš, izgleda kao neka božica iz grčke mitologije Newt me mimikom lica i samom pojavom podsjeća na 11og doctor who-a (ako je netko ovdje upoznat)

ostalo mi se sviđa
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 16:39   #29
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
ne kužim instalaciju na glavi ove žene na 0:43 ne uklapa mi se baš, izgleda kao neka božica iz grčke mitologije Newt me mimikom lica i samom pojavom podsjeća na 11og doctor who-a (ako je netko ovdje upoznat)

ostalo mi se sviđa
ful da.

okej je teaser, bar nešto od wizarding worlda.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 16:46   #30
Ipak je samo teaser. I jedva čekam
Što se tiče mode, čarobnjaci imaju neuobičajen stil za bezjačko poimanje
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:12   #31
Pridruzujem se u jedva cekanje . Skroz sam se najezila , from writer J. K. Rowling .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:43   #32
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
izgleda kao neka božica iz grčke mitologije
Haha, mene također asociralo na to.

Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Skroz sam se najezila
Ja odmah na početku kad sam čuo Lumos maxima i kad Newt kaže just a smidge.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 18:53   #33
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Što se tiče mode, čarobnjaci imaju neuobičajen stil za bezjačko poimanje
a američki čarobnjaci čini se i očekivan afinitet prema orlovima (uzorak na dekolteu)

Quote:
Meron kaže: Pogledaj post
Ja odmah na početku kad sam čuo Lumos maxima
na neku foru sam taj dio prije warner bros znaka totalno previdjela totalno drugi doživljaj na drugo gledanje s tim u vidu, podsjeća na početak 3.dijela

Zadnje uređivanje voldie : 15.12.2015. at 19:48.
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 21:11   #34
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
.plus nikada zaboravljena reakcija gambona koji u prvom filmu poslije maestralnog richarda harrisa, dojuri do harrya i dobro da ga nije istukao da mu kaze istinu je li bacio svoje ime u pehar ( poznati meme sa neta dumbledore asks harry CALMLY!)...totalno promasena reakcija dumbledorea. znam, gambon nije citao knjige ali da mu nitko to nije mogao tamo reci na setu...


Svaki put se odvalim
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 22:05   #35
Evo par fotki



Poster

Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 11:56   #36
Lijepo izgleda trailer, ali mi i dalje ne odgovara na pitanje o čemu se tu zapravo radi.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 12:29   #37
O fantasticnim zvjerima i gdje ih naci jer su pobjegle?
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 15:46   #38
Baš sam uzbuđena, nakon završenog HP serijala evo konačno nešto što je na neki način povezano
Mislim da će Eddie ovo super odradit.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 19:23   #39
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Lijepo izgleda trailer, ali mi i dalje ne odgovara na pitanje o čemu se tu zapravo radi.
Koliko sam upucen odnosno shvatio, Newt je zapravo vec proputovao neka mjesta po svijetu i to sve obiljezio, zabiljezio, klasificirao zvijeri, prikupio u svoju magicnu torbu bla bla (valjda nesto prikazu i kroz flashback, samo pretpostavljam). U ovom prvom filmu se on vratio/zaustavio malo u New Yorku, a problem ce nastati kada su magicna stvorenja koja je ulovio, uspjela nekako pobjeci iz torbe pa ce nastati panika i potraga za njima jer su neka iznimno opasna po sve njih. S obzirom da su magicna stvorenja sarolika (ima ih mnogo) i cine vazan dio tog svijeta, ako nista, vidjet cemo po prvi put neke koji nisu recimo nikad prikazani i spomenuti u HP filmovima i mozda dobiti malo bolji i detaljniji uvid/prikaz nekih od njih. Ne znam sto ocekivati u drugom i trecem filmu i kako ce to sve skupa izgledati. Valjda nastavak njegove avanture/potrage za zvijerima u jos ne istrazene dijelove svijeta. Moglo bi biti full zabavno. Ima potencijala.

Zadnje uređivanje Meron : 17.12.2015. at 19:55.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 20:04   #40
Opa, hvala. Moglo bi biti zgodno, baš bih htjela vidjeti više zvijeri.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.