Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 06:06   #21
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Ja bi to! Kako se uključuje u te kickstart stvari?
Sad više nikako
No, vjerojatno će prodavati "normalnim putem" na kraju kampanje za koji dolar više.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 00:42   #22
I jel na kraju ko uzeo wsken magnetski kabel ili neki sličan? Iskustva?
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 13:53   #23
Ja nisam iako je jos uvijek opcija.
Neznam da li je assassin dobio onog sa kickstartera.

Najvise me zanima kako se ponasa kontaktni dio nakon izvjesnog vremena koristenja posto se dodiruje prstima i slicno pa je taj dio sklon oksidaciji/koroziji sto vec.
Znam da kad kontakti "pozelene" ne sljakaju vise nikad kasnije kako treba.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 14:33   #24
Nope- loša im je bila kvaliteta testnih pa je odlučeno da će revidirati.

Pa malo podapereš tu i tamo i sve 5
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 14:45   #25
Naručil sam danas Wsken sa gearbesta, ispalo me 7,90$ sa popustom.

http://www.gearbest.com/samsung-cabl...pp_261495.html

Pa valjda kroz 45 dana stigne pa javim prve dojmove
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2016., 17:44   #26
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Pa malo podapereš tu i tamo i sve 5
Lol, treba i mini bide za takvo kablovinje.
A ja mislio da si dobio i onda zaboravio na to.

Quote:
everest kaže: Pogledaj post
javim prve dojmove
Ok, bas me zanima
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 13:07   #27
WSKEN 1M Metal Micro USB Magnetic Cable

Danas stiglo. Prvi dojmovi. Dobije se kabel, dva micro usb adaptera/utora te plastika za vađenje. S pomoću plastike se lako vadi van, tako da nije problem svako malo vadit i stavljat, ako ima potrebe za tim. Pri punjenju, stvarno odlično lovi, brzo i kvalitetno spaja. Jedina mana je kaj sporije puni u kombinaciji sa originalnim punjačem. Od 30-100% trebalo je oko 1h 50 min. Iako, moram priznat da mi u kombinaciji s originalnim punjačem, svaki kabel sporije puni.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 09:07   #28
znaÄŤi da zbog trajanja punjenja ipak bolji klasiÄŤan? Ili ima boljih kablova od wskena?

Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 16:41   #29
Malo da se nadovezem na wsken magnetski kabel. Sad ga koristim s brzim punjacem jer mi s LG-evim sporije puni. I fora je, ako ga prikljucim da mu je led lampica s gornje strane, onda se ukljuci brzo punjenje, ako okrenem drugu stranu, onda normalno puni (i puni brze od originalnog)
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 16:51   #30
mene si zbunio malo. Koja led lampica i koja strana?

Mislis kada je ekran okrenut prema gore onda koristi brzo punjenje.
Brzo punjenje je brze od klasicnog punjenja



Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 16:56   #31
ova LED lampica, na kabelu

__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 18:58   #32
E tak da. S jedne strane je led lampica, s druge natpis X-cable. Dok je led lampica gore ko na slici, onda uključi fast charge. Ne znam jel to do mojeg mobitela (G4) ili baš do kabla, jer nemam nijedan drugi mob koji podržava brzo punjenje pa da isprobam.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 20:12   #33
aha, ja bi isto kupio taj kabel ako brzo punjenje radi oke tj isto kao i sa uobičajenim kablom. E sad, mozda je kod tebe kada je u obrnutom polozaju pa ne sjeda dobro tj ima slabiji dodir pa zato ne koristi brzo punjenje.

Ako imas jos tih malih koji se ubace u mob, da probas to zamjeniti.

Jos imam pitanje, kako ide kopcanje u totalnom mraku pogodite li isprva?

Poslano sa mog Asus Zenfone 2 (ze551ml)
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 22:35   #34
Isprobano i s drugim konektorom. S jedne strane fast charge, s druge klasično punjenje. Pa i nije baš neki problem u mraku jer ova led lampica dosta osvijetli.

Eto iz mog iskustva, fast charge i klasično punjenje radi kak treba s wsken kablom i brzim punjačem. Ali kad taj kabel spojim na LG-ev originalni punjač, onda sporije puni, al to sam već gore spomenuo da mi originalni punjač ne radi kak treba s drugim kablima.

Možda će nekima jedna stvar zasmetat, ali ko nosi zaštitne maske, najvjerojatnije će je morat svaki put skinut kod punjenja. Kod mene nije dost široka pa ne mogu prikopčat, moram ju maknut, iako ju većinom stavljam samo kad idem na vožnje biciklom.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 01:11   #35
Quote:
everest kaže: Pogledaj post

Možda će nekima jedna stvar zasmetat, ali ko nosi zaštitne maske, najvjerojatnije će je morat svaki put skinut kod punjenja. Kod mene nije dost široka pa ne mogu prikopčat, moram ju maknut, iako ju većinom stavljam samo kad idem na vožnje biciklom.
Hvala na odgovoru
Hmm ja uvjek imam zaštitnu masku, kupio sam više njih da se ima jer mi sa vremenom požute.
Kupujem prozirne koji dolaze u sivi, zlatni i plavi (navy) bojama. tu negdje. To su uglavnom mekane TPU maskice, tvrde ne volim.
Ako je doista premalo mjesta, evo što bi ja uradio ako je moguče, ja bi uzeo nešto kao odvijač tj tanji i na štednjaku ga na vatri ugrijao da bude jako vruč i na maski proširio rupu sa njime lagano onako da bude podjednako. Kada je odvijač jako vruč on otopi tu plastiku ili od čega je maskica. Ako ti se da ekperimentirati sa time, probaj
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 20:45   #36
Da malo dignem temu. Dali je jos netko narucio te magnetske punjace? Dali ima jos koja marka i koja je najbolja? U pitanju je G4, pa molim preporuku za magnetski punjac. Hvala

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 01:49   #37
Kakva je sada situacija, buduči da živimo u 2018 godini sada,

Ima li još netko da kupuje to ??? Valja li to još, se što pobolšalo u međuvremenu ???
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:51   #38
Kabeli...

Isprika moderatorima ako ovakva tema već postoji (jer ju nisam našel)...

Ima li netko iskustva s ovim kabelima s magnetskom kopčom?
Čine mi se zanimljivi jer ne treba stalno uštekavati u USB port, a još biše jer se jedan kabel može koristiti za više uređaja, u koje se uštekaju samo odgovarajući adapteri.
https://i.ebayimg.com/images/g/aIMAA...Rz/s-l1600.jpg

Zadnje uređivanje Modesty B : 25.01.2018. at 10:36. Reason: uklonjen img tag - prevelika fotka
Zvon is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.01.2018., 16:02   #39
Ja imam. Nisu losi, ne podrzuje fast charging. Inace zgodno je, magnetni deo je uvek u telefonu.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
zellenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:58   #40
Ja imam negdje Wsken magnetski punjač i znam da ovisno kako ga okrenem, s jedne strane puni normalno brzinom, a s druge ide fast charging. Pročitaj par postova prije moj kratki review
everest is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.