Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2015., 22:45   #1
Han Solo: A Star Wars Story (2018)

Drugi spin-off Star Wars film, odnosno drugi film u novoj antologijskoj seriji Star Wars filmova ''A Star Wars Story'' bit će o mladom Han Solu.



Redatelji filma su Christopher Miller i Phil Lord .
A scenarij će napisati Lawrence Kasdan i njegov sin Jon Kasdan.
Ovo će ujedno biti i zadnji Star Wars film Lawrence Kasdana.

O radnji se još uvjek zna jako malo.
Ono što se zna jest da će radnja filma biti smještena nakon EP III ''Osveta Sitha'' dok je Han Solo bio tinejđer.

Film izlazi 25. 6. 2018.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 22:52   #2
Glumac za kojeg se šuška da bi mogao dobiti glavnu ulogu, odnosno onu mladog Han Sola je Anthony Ingruber.

Anthony Ingruber je veliki fan Han Sola i već je snimao clipove u kojima ga imitira.
I čini se da bi ti clipovi kao i pozitivne kritike koje su dobili a i njegova fizička sličnost sa Fordom mogli njemu osigurati ulogu u filmu.





Sam glumac je potvrdio da audicija traje.
Quote:
SW7N: We have heard that you will be giving your best to audition for the young Han Solo movie. Besides your obvious resemblance to Ford, and your very strong impersonation, what other aspects of the character do you feel you need to learn how to embody?



Anthony: The thing that attracts me to that is that there is very little known about Han Solo’s origin; he’s a complete mystery. He sort of swaggers onto the scene and does his thing but nobody knows where he came from or how he and Chewbacca became friends. It leaves it very open to tell some interesting stories.



SW7N: Have you been approached by Lucasfilm in any way in the last 2 years?



Anthony: I was actually approached to voice in Star Wars Rebels a few years ago, but there was some change in character/plot lines so sadly it fell through. I’m hoping I get the chance to portray Han in the upcoming spin off film and am working hard to try to make that happen.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 11:22   #3
Moglo bi upaliti ako taj mladi glumac bude podjednako dobar kao onaj koji je glumio mladog Indiana Jones u toj seriji.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 00:57   #4
Starija vijest, ali nije objavljena na temi.

Emilia Clarke poznata po seriji ''Game of thrones'' će glumit glavnu žensku ulogu.



http://www.starwars.com/news/emilia-...and-alone-film
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:29   #5
Clarke. Pa di baš ona cura je uvjerljivo najgora glumica u Game of Thrones. Nevjerojatan antitalenat, a još je i bezobrazna na setovima i sa svima se svađa.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:42   #6
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Clarke. Pa di baš ona cura je uvjerljivo najgora glumica u Game of Thrones. Nevjerojatan antitalenat, a još je i bezobrazna na setovima i sa svima se svađa.
Na setovima nije bezobrazna. Baš suprotno. Ja sam iz Dubrovnika. Hrpa mojih prijatelja i poznanika su bili statisti. Svi kažu da im je ona jedna od najsimpatičnijih bila.
Stalno se šalila, smijala i pričala viceve.

A što se glume tiče, nominirana je za nagradu Emmy prošle godine. A njena gluma u filma u prošlogodišnjem filmu ''Me beforu you'' naišla je samo na pohvale kritike.

__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 01:51   #7
Znači, hrpa (što znači mnogo) tvojih prijatelja i poznanika i svatko od njih je došao do tebe i rekli su ti da se šali i da priča viceve. To je sve rekla kazala. Jel znaš koje je viceve pričala? Da, i sumnjao sam.

To što je dobila emmya ništa ne znači. Popularnost ne mješati sa kvalitetom glume, a puno je više ljudi reklo i dokazalo kako je loša glumica i koliko je ustvari bezobrazna prema svima. Ono kad je bacila čašu na jednog glumca i ozljedila ga bolje da ne pričam. Sve se ui hollywoodu sazna.

Šteta sad filma kada ovakav antitalent glumi, a i ne znam kako će oni s njome izdržati na setu. Ovaj video možeš za svakog složiti pa i sa Stevena Seagala koji je još jedan dokazani bezobraznik sa setova gdje tuče i maltretira druge ljude baš kao i Emilia.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 02:08   #8
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Znači, hrpa (što znači mnogo) tvojih prijatelja i poznanika i svatko od njih je došao do tebe i rekli su ti da se šali i da priča viceve. To je sve rekla kazala. Jel znaš koje je viceve pričala? Da, i sumnjao sam.

To što je dobila emmya ništa ne znači. Popularnost ne mješati sa kvalitetom glume, a puno je više ljudi reklo i dokazalo kako je loša glumica i koliko je ustvari bezobrazna prema svima. Ono kad je bacila čašu na jednog glumca i ozljedila ga bolje da ne pričam. Sve se ui hollywoodu sazna.

Šteta sad filma kada ovakav antitalent glumi, a i ne znam kako će oni s njome izdržati na setu. Ovaj video možeš za svakog složiti pa i sa Stevena Seagala koji je još jedan dokazani bezobraznik sa setova gdje tuče i maltretira druge ljude baš kao i Emilia.
Ne, nego je to što ti tvrdiš rekla kazala. Ja sam se naravno zanimala i ja sam pitala prijatelje i poznanike i ama baš svi su nju isticali kao jednu od najdražih. Koja je stalno nasmijana i šali se.

Što se glume tiče, to je tvoje viđenje s kojim se kritika očito ne slaže.
Mnogi glumci su popularni pa im to ne donosi nominacije za Emmy.

Sve se svodi na to da ne voliš njen lik u seriji, pa onda tu odbojnost projeciraš na samu glumicu. Koja ti pak ništa skrivila nije.

Čak u u Terminatoru ona je dobila najviše pohvala ( makar je sam film popljuvan ).
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 03:56   #9
han solo je mrtav:koki ce:
BTHH is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 11:18   #10
Dok se čeka na ovaj film, evo jedan drugi fan made.

Han Solo: A Smuggler's Trade - A Star Wars Fan Film

Uživajte .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 11:22   #11
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Glumac za kojeg se šuška da bi mogao dobiti glavnu ulogu, odnosno onu mladog Han Sola je Anthony Ingruber.

Anthony Ingruber je veliki fan Han Sola i već je snimao clipove u kojima ga imitira.
I čini se da bi ti clipovi kao i pozitivne kritike koje su dobili a i njegova fizička sličnost sa Fordom mogli njemu osigurati ulogu u filmu.





Sam glumac je potvrdio da audicija traje.
Zašto ovaj tip nije castan za glavnu ulogu? Tip koji je castan umjesto njega nema veze s kemijom i energijom Hana Sola. Čitam sada da Anthony Ingruber nije castan jer ne zna glumit. Jebeno ironično za Star Wars filmove počevši od Forda preko Hamila, Christensena, Portmanice pa do Emilije fuckin Clark.
Siromašne glumačke sposobnosti su svojevrsni trademark Star Wars franšize.

Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Clarke. Pa di baš ona cura je uvjerljivo najgora glumica u Game of Thrones. Nevjerojatan antitalenat, a još je i bezobrazna na setovima i sa svima se svađa.
Slažem se, osim s dijelom gdje kažeš da je bezobrazna jer to ne mogu potvrdit, a i ne čini mi se. No,imali smo na forumu par forumaša koji su statirali u Dubrovniku gdje je ona snimala i rekli su da nije mogla stat gdje bi joj nacrtali (doslovno) da stane i da je imala uvjerljivo najviše ponavljanja
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 12:20   #12
ja sam se pogubio u svemu ovom, majke mi.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 13:45   #13
Pa ona je dno dna kada je gluma u pitanju.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 14:21   #14
Emilia clarke jedna od najlosijih glumica koju hollywood toliko gura. Nesto isto kao i jai courtney koji je (s njom) glumil u najlosijem terminatoru, najgorem die hardu i razocaravajucem suicide squadu. Ne mirisi to na dobro.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 15:18   #15
Meni je Emilija dobra glumica i definitivno nije najlošila koju Holivud gura.
Alicia fucking Vikander je najlošila glumica ikad,ona i Kirsten si mogu ruke dati i odjebati u Sumrak.Da Vikanderku ne jebe Fassbender nikad ne bi dobila šansu.
Emilija mi je jako dobra u Me befor ...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 20:16   #16
Molim? Kakva gomila pizdarija. Alicia Vikander je Fassbendera upoznala kada je već bila etablirana mlada glumica kako u Europi, tako i Hollywoodu i to na setu snimanja novog filma, a dovodit njezino glumačko umijeće u istu rečenicu s onom netalentiranom žabom iz GOT koja je ekšli tu ulogu i dobila samo zbog dečka producenta je bogohuljenje.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 22:29   #17
Debeli potpis.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 12:14   #18
oko cega raspravljate, oko glumackih umijeca pojedinih glumaca iz debilne serije? han solo je jedini zanimljiv lik cijele star wars fransize, ovo bi konacno mogao biti gledljiv film.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:58   #19
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Zašto ovaj tip nije castan za glavnu ulogu? Tip koji je castan umjesto njega nema veze s kemijom i energijom Hana Sola. Čitam sada da Anthony Ingruber nije castan jer ne zna glumit. Jebeno ironično za Star Wars filmove počevši od Forda preko Hamila, Christensena, Portmanice pa do Emilije fuckin Clark.
Siromašne glumačke sposobnosti su svojevrsni trademark Star Wars franšize.



Slažem se, osim s dijelom gdje kažeš da je bezobrazna jer to ne mogu potvrdit, a i ne čini mi se. No,imali smo na forumu par forumaša koji su statirali u Dubrovniku gdje je ona snimala i rekli su da nije mogla stat gdje bi joj nacrtali (doslovno) da stane i da je imala uvjerljivo najviše ponavljanja
Portman ima Oscara, kao i dvije nominacije za Oscara. A govori se da će i ove godine imati nominaciju za ulogu u filmu ''Jackie''. Tako da je ona daleko od loše glumice.



A to za Emiliu su gluposti. Kao što rekoh ja sam iz Dubrovnika, poznam hrpu ljudi koji su bili statisti, ama baš nitko od njih to nije tvrdio. A izdvajaju ju kao jednu od simpatičnijih.

To mora da je lupnuo netko tko ne voli njen lik, pa piše nebuloze po internetu.
Inače svi glumci su radili greške. A najbezobrazniji glumac je Peter Dinklage. Koji se ponaša užasno bahato.

Slažem se u vezi Anthony Ingrubera. Meni bi on bio daleko bolji izbor. Izgleda pljunuti mlađi Ford. Ovaj drugi nema fizički nikakvih dodirnih točaka sa Fordom, a ovaj film mi smrdi kao žešća katastrofa, jer Ford je taj koji drži Sola.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 20:08   #20
Emilia je toliko dobra glumica da preglumljuje
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.