Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 20:39   #21
Definitivno zanimljiv film. Nije vrhunski, ali je ugodno pogledati ga u moru holivudskih naplavina koje više ne mogu probaviti. Dobra gluma i atmosfera.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 12:15   #22
nije loš
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:32   #23
Sve je počelo odlično ali zadnjih 45 minuta su sjebali,previše praznog hoda i razvlačnja.Samo mi nije jasno kamo su njih dva krenuli sa biciklom?
I onaj jezivi osmjeh na kraju....
Prilično bolestan film.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:13   #24
biciklo je simbol jednostavnog i slobodnog života...

dakle okreće novu stranicu neće biti japi
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 23:25   #25
Neloš film, ali mislim da bi bio bolji da je trajao oko 100 minuta.
Također, završni dio filma bio je predvidljiv. Previše je tu očitih hintova bilo tijekom radnje.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2020., 04:35   #26
da otok shuter , čak mi se u nekoliko trenutaka prividilo da vidim lea

držao me do samog kraja, kako i španjolski tesis (1996) neki dan
oba su imali lošiji kraj ali teško da može drugačije

velim kad mene nešto zadrži pred ekranom onda će zadržati svakoga , tko ga pogleda nece pogriješiti
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2020., 08:09   #27
Nevjerojatno kako brzo u zadnjih 45 minuta uspiju sjebat sve ono dobro prije, a to je prevenstveno fantasticna atmosfera.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2020., 16:10   #28
Pogledao i ja upravo preksinoć.

Odmah me udarila sličnost s Shutter Island, a i mali Dane DeHaan me jako podsjeća na Lea. Još jedna razlika je što je Shutter Islan puno bolji film.

Od polovice filma radnja se raspada po koncima. Sama bit priče neće nikoga iznenaditi i dade se nanjušiti na kilometre. Neki hintovi su toliko očiti da samo slijepci i gledatelji koji nikad nisu gledali filmove ne bi skužili prije "velikog" otkrivenja.

Zadnjih pola sata film završava, a nikako da završi. Taman kad pomisliš OK to je to i sad će krenuti odjavna špica, paf radnja ide dalje. Pa iduća velika scena i misliš si ockey ovog puta je zbilja kraj, ali ne radnja i dalje teče dalje. Nakon tri depresivna lažna završetka, na koncu dobivamo sretni kraj gdje junak, kao potpuno na bolje promijenjena osoba, odlazi u sumrak sa svojom djevom.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.