Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 21:27   #741
Stigao i novi Hobbit kod nas na blu ray. Ima i steelbook izdanje.

http://www.stripovi.hr/detalji_proiz...k-blu-ray.aspx
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 20:14   #742
to se ceka produzeno izadnje svih filmova u kompletu...
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 00:59   #743
Jel ima iko ideju kako bi se moglo uć u deal mimo našeg Blitza i Continentala da se izdaju domaća izdanja filmova. Ili da se barem doda naš titl na vanjska izdanja.
Poglavito me zanima za Zavvi steelbookove.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:13   #744
Nisam baš siguran da je to moguće. Ili ćeš od njih uzimat, ili ćeš gledat bez hrv. titlova. Simple as that.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 12:38   #745
A meni nije bed.
Ali čisto razmišljam o tome, jer mislim da postoji potencijalna domaća publika koja bi više kupovala filmove da postoje jeftina izdanja sa HR titlovima, a ne ovak skupa ko u Algoritmu.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 16:01   #746
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
A meni nije bed.
Ali čisto razmišljam o tome, jer mislim da postoji potencijalna domaća publika koja bi više kupovala filmove da postoje jeftina izdanja sa HR titlovima, a ne ovak skupa ko u Algoritmu.
Ma kakva domaća publika ? Ljudi nekupuju dvd-e a kamoli blu ray.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 17:50   #747
Pa kad košta 229kn sigurno ne.
Da košta 80-100kn možda bi uzimali.
Kaj misliš da nas fakat tak malo ima? Mislim, čisto moguće. Znam da se meni svi čude kad kažem da kupujem filmove i serije.
Čemu kad imamo TPB i filmoviziju il kak se već zove.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 18:09   #748
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Pa kad košta 229kn sigurno ne.
Da košta 80-100kn možda bi uzimali.
Kaj misliš da nas fakat tak malo ima? Mislim, čisto moguće. Znam da se meni svi čude kad kažem da kupujem filmove i serije.
Čemu kad imamo TPB i filmoviziju il kak se već zove.
ja bih sigurno više kupovao originale kod nas sa hrv titlovima da dođu tako oko 80kn a ovako si primoran kupovati vani jer tamo se tako i kreću cijene od 10€. baš me zanima koliko ljudi kod nas kupuje original filmove
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 19:21   #749
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Pa kad košta 229kn sigurno ne.
Da košta 80-100kn možda bi uzimali.
Kaj misliš da nas fakat tak malo ima? Mislim, čisto moguće. Znam da se meni svi čude kad kažem da kupujem filmove i serije.
Čemu kad imamo TPB i filmoviziju il kak se već zove.
Pa ima nas malo. Vidiš da se pola major studija povuklo iz HR zbog male prodaje, distributeri su propali. Sad jedino Menart ima distribuciju blu ray filmova, ali izbor je mali.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 19:30   #750
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
baš me zanima koliko ljudi kod nas kupuje original filmove
Ništa... treba provesti anketu diljem hrvatske.

Pitanje 1: Znate li što je to Blu-Ray?
"Ne" - Doviđenja.
"Da" - Kupujete li originale?


Već sam nedavno rekao, no da, u istoj sam situaciji kao i mnogi ovdje. U 90% slučajeva kupujem sa ebay.co.uk ili amazon.co.uk, sa Zaavija nisam još probao iako sam dobio preporuke pa vjerojatno budem jednog dana.
RoboWarrior is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 21:59   #751
Evo i moje kolekcije...
http://www.blu-ray.com/community/col...6&categoryid=7
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 13:24   #752
fino fino ti samo kolekcije skoro rokas
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 19:01   #753
Većinom kolekcije, da. Nađu se dobre ponude kad su ovako u paketu.
A sad krenuh na steelbookove. Obožavam ih
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 00:14   #754
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Pa kad košta 229kn sigurno ne.
Da košta 80-100kn možda bi uzimali.
Kaj misliš da nas fakat tak malo ima? Mislim, čisto moguće. Znam da se meni svi čude kad kažem da kupujem filmove i serije.
Čemu kad imamo TPB i filmoviziju il kak se već zove.
I mi doma kupujemo sve original. Nemamo ništa na Blu-Ray ali imamo preko stotinu filmova i serija na DVD-u, sve kupljeno original.

Kupaca ima. Uvijek će biti onih koji žele imati nešto originalno i onih kojima su dovoljne kopije pa bio to DVD, komad neke odjeće, namještaja, sat, nakit itd..
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 01:22   #755
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Jel ima iko ideju kako bi se moglo uć u deal mimo našeg Blitza i Continentala da se izdaju domaća izdanja filmova. Ili da se barem doda naš titl na vanjska izdanja.
Poglavito me zanima za Zavvi steelbookove.
BD-Live bi trebalo da ima mogućnost preuzimanja dodatnih titlova. Međutim, izdavači to uopšte ne koriste. Šteta.
Već sam ranije spominjao neke mogućnosti ubacivanja dodatnih titlova na Blu-ray od koji je svaka podrazumijevala ripovanje u nekomprimovanom obliku. Sada ću navesti još jednu mogućnost koja ne zahtijeva ripovanje ali traži kompjuterski drajv. Naime, uz pomoć programa Titledrome Professional možete nalijepiti titlove na sliku. Mana je što se program mora platiti jer ne postoji piratska verzija.
Koristim priliku da prikažem izdanja koja su mi upravo stigla:
- The Car [Blu-ray]
- Baron Blood [Dual Format]
Zavvi.com
- Swamp Water (Limited Edition) [Blu-ray]
- Experiment in Terror (Limited Edition) [Blu-ray]
Screenarchives.com
djvaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 09:10   #756
Ja kad god sam u Londonu, nakupujem blurayeva u hmv-u.
Imaju uvijek neke akcije i možeš nać fantastičnih stvari za 3-4 funti ili cijele sezone serija za sicu, recimo 11 sezona family guya za 40 funta.
Cesto imaju ponudu 5 naslova za 30 funta ili 3 za 20. I to prilično nove i dobre stvari, ne nešto prastaro.
Ali od 3 velika hmv-a ostao je samo jedan, tako da fizički mediji očito zamiru.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 09:46   #757
Quote:
djvaso kaže: Pogledaj post
Već sam ranije spominjao neke mogućnosti ubacivanja dodatnih titlova na Blu-ray od koji je svaka podrazumijevala ripovanje u nekomprimovanom obliku. Sada ću navesti još jednu mogućnost koja ne zahtijeva ripovanje ali traži kompjuterski drajv. Naime, uz pomoć programa Titledrome Professional možete nalijepiti titlove na sliku. Mana je što se program mora platiti jer ne postoji piratska verzija.
testirao sam ovaj program i mogu reći da je ovo prava stvar, baš sam uvijek tražio kako ubaciti titlove na kupljene original blu ray filmove i nikako da nađem način i evo vidim da sa ovim programom napokon to mogu napraviti, samo znači trebam prebaciti blu ray na hard disk i to je to, genijalna stvar! hvala na informaciji
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 14:43   #758
BluRay u Konzumu!

Evo danas u Super Konzumu naletio na stalažu sa Blurayevima i svi imaju rasprodajnu cijenu 59kn! Ima sigurno 30-tak naslova.
Ja sam inače izbirljiv pa sam uzeo samo Easy Rider i Close Encounters Of the Third Kind

Od ostalih što mi je ostalo u sjećanju: Spiderman 1,2, Bad Boys, Open Range i još dosta crtića, Carantene, Pinnaple Express, 6th Day, Hostel......
Vjerojatno je bilo i boljih naslova al je brzo otišlo...

Samo da se još osvrnem na jednu sitnicu. Easy Rider isto izdanje koje sam uboo za 59kn je u "Stripovima Na Kvadrat" 229kn!

Zadnje uređivanje blase : 23.04.2014. at 14:57.
blase is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 11:58   #759
Quote:
blase kaže: Pogledaj post
Evo danas u Super Konzumu naletio na stalažu sa Blurayevima i svi imaju rasprodajnu cijenu 59kn! Ima sigurno 30-tak naslova.
Ja sam inače izbirljiv pa sam uzeo samo Easy Rider i Close Encounters Of the Third Kind

Od ostalih što mi je ostalo u sjećanju: Spiderman 1,2, Bad Boys, Open Range i još dosta crtića, Carantene, Pinnaple Express, 6th Day, Hostel......
Vjerojatno je bilo i boljih naslova al je brzo otišlo...

Samo da se još osvrnem na jednu sitnicu. Easy Rider isto izdanje koje sam uboo za 59kn je u "Stripovima Na Kvadrat" 229kn!
I u Tisak mediji ima ista akcija.
__________________
They only met once, but it changed their lives forever.
They were five total strangers, with nothing in common, meeting for the first time. A brain, a beauty, a jock, a rebel and a recluse. Before the day was over, they broke the rules. Bared their souls. And touched each other in a way they never dreamed possible.
Five strangers with nothing in common, except each other.
mr.c4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 19:07   #760
bas gledam ...imaju amazing spiderman 3D za 59kn....to cu si uzet...3d fiilm za 60kn,i to nelos film .....jel ima ko od vas 3D telku i koje bluray 3D filmove imate?
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.