Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2012., 10:00   #4661
Hvala ti
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 17:13   #4662
Balea odstranjivač šminke sa očiju (obični, ne dvofazni) - super odstranjuje, ali kad mi upadne u oči jaooj, peče ko sam vrag. Ali ja imam osjetljive oči, možda je samo do mene. Ne kupujem opet.
Nivea pure&natural mljieko za čišćenje lica - blago, nisu me pekle oči od njega. Fino očisti (ne daju se evetualno gel lineri, i to oni najtvrdokorniji) i ima blagi miris. Za preporuku. Samo ima malo čudnu teksturu pa sam s njim uvijek trošila blazinicu više. Novo je već kupljeno.
Nivea losion za tijelo Express Hydration - jako dobar, svidio mi se, i miris i djelovanje, zasad ne kupujem novi jer imam jedno mlijeko na zalihi, ali vjerojatno ga opet kupim!
__________________
Passion is what's all about. l http://beautyonthecouch.blogspot.com/ l
ange ou... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 18:10   #4663
L'occitane ulje za tuširanje od badema-predivan miris i njega, kupila bih opet sigurno, jedini minus je previsoka cijena
Yves Rocher gel za tuširanje od kupine-fini miris, no često mijenjam tuširalice a ova me nije posebno oduševila pa sumnjam da ću opet kupiti
Yves Rocher odstranjivač šminke-ljubičasto malo pakiranje koje sam dobila za poklon kad sam kupila nešto njihovo, maskaru skida bez problema, za ostalo ga nisam koristila
Balzam za usne s okusom fante-ništa posebno, ok miris i okus za ljubitelje fante ali baš i ne njeguje, neću ga opet kupiti
Yves Rocher šampon za volumen-ne sviđa mi se ljepljiv osjećaj na kosi neposredno nakon pranja, no poslije izgleda čisto i miris je ugodan, možda opet kupim
bella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 18:24   #4664
Afrodita badem krema za ruke i Fenjal gel za tuširanje, isto badem. Zadovoljna sam s oba proizvoda i kupila bih opet.
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 20:30   #4665
Balea Hand Konzentrat - super kremica, spasavala mi je ruke ove zime. na jesen ju opet kupujem, sad cu trosit sve one "promasaje" koji mi zimi nisu dovoljno hidrtantni
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:31   #4666
Neutrogena Visibly Clear Pink greipfruit, savršen (izvrsno čisti) i JEDINI koji me ne isušuje, a to mi je jako bitno budući da ne koristim noćnu kremu nego samo prebrišem lice tonikom poslije umivanja i da imam dehidriranu kožu. Kupujem ponovo

Garnier zeleni tonik, dosad najbolji od drogerijskih, ne ostavlja ljepljiv film, fino dovršava čišćenje

Afrodita Anti-wrinkle Serum, ovo je izvrstan serum za hidrataciju, ne ostavlja film, potpuno se upije, čak mi u ovo doba nije potrebna krema iznad njega. Kupujem ponovo
__________________
Život. Eto što bih ja dao da te nikad nisam vidio ili da te vidim samo još jednom.
hana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:35   #4667
Balea aqua serum
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 22:10   #4668
L'occitane krema za ruke karite i med - divna. I vjerojatno ima najljepši miris od svih krema za ruke koje sam koristila. Možda opet kupim... iako imam hrpu toga drugog za isprobati.

Clarins Daily Energizer gel za čišćenje lica - odličan! Dugo mi je trajao (pakiranje od 75ml imala sam kojih 7 mjeseci), nije isušivao i uspješno sam njime skidala i maskaru. Kupila bih opet da nemam zaliha.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 23:49   #4669
Essence Longlasting Eyeliner Pencil - dobar, dugo trajao, možda kupim jednom opet (za sad sam na tekućim ruševima sa turbo tankim kistićem)

Biobaza univerzalna hid. krema - HG kupujem opet.

Rosal krema za suhe ruke sa mas.uljem - odlična, također opet kupujem.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 23:01   #4670
Max factor max effect gloss cube 01 soft rose odlično sjajilo, nije ljepljivo, ne isušuje usne i solidno traje na usnama. vjerojatno ću kupiti nekad opet

Maybelline One by one maskara nije mi loša bila, ali moje trepavice su dosta zahtjevne tako da tražim dalje...
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 08:38   #4671
- Macadamia healing oil treatment - odlično!
- Eveline pure control kremica - standardno jako dobra

Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
L'occitane krema za ruke karite i med - divna. I vjerojatno ima najljepši miris od svih krema za ruke koje sam koristila. Možda opet kupim... iako imam hrpu toga drugog za isprobati.
slažem se, predivna je!
sad mi je žao što imam druge kreme za ruke u zalihama, jer bih ponovo ovu
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 09:58   #4672
- Body Shop body butteri moringa i marokanska ruža (mala pakiranja) - oba prekrasna, ne znam koji mi je bolji , naravno kupujem opet i uvijek ;
- Balea onaj S.O.S. serum za hidrataciju - nije mi baš nešto, ne znam, uglavnom, ne vjerujem da ću opet kupiti;
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 11:47   #4673
jedini proizvod koji je toliko odličan da ću ga valjda kupovti i kada mi dijete odraste je nivea pure i natural sos krema ,super je za dječju guzu za lice za suhe dijelove tijela kada imate osip,alergiju ili bilo kakvih poteškoća vezano uz kožu.
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:06   #4674

Izazivala mi je milije pa sam ju potrošila kao mazalicu za noge. Nisam imala neki feeling da je dovoljno hidratantna a imam normalnu do mješovitu kožu.
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:16   #4675
Alpecin Schuppen Killer sampon - izvrstan, smiri mi tjeme kad ga razderem zbog zivaca/"napravim" perut. kupujem opet
Gliss Kur crna maska - ok, nista specijalno. imam jos neke stvarcice za potrositi, a onda kupujem kerastase
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 14:12   #4676
Potrudila se, pa potrošila proizvode koji mi se povlače po kupaoni

Sapunoteka Pivski sapun s klinčićom i ružmarinom - povlači mi se jedno 4-5 mjeseci po kupaoni. Ni do koljena običnom pivskom kojeg više nemaju. Nikako nije za depilaciju, kao što piše na njemu, štopa britvice u trenu. Ne bum više kupila.
Yves Rocher šampon za plavu kosu - neutralizirao je žutilo, ali mi je jako petljao kosu. Mislim da ga neću više kupiti
Balea Sensitive tuširalica - očaj, never more
Garnier rozo mlijeko za skidanje šminke - bolje mi je od zelenog, ali ni do koljena micelarnoj..ne vjerujujem da ću kupiti ponovno..
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 14:27   #4677
Afrodita Aroma krema za ruke - bila mi je dobra, ali sumnjam da ću ponovno kupiti, zasitila sam se tog mirisa a kad potrošim zalihe kupujem nešto novo što nisam probala još
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 18:13   #4678
skinlite hidratantna maska od krastavaca - nije mi nešto, jako ljepljiva i teže se skida, al to bih još i pregrmila da radi nešto
eveline pure control sos 3u1 čistač - nisam štedjela al ne sjećam se kad sam tako brzo potrošila neki proizvod ok je al opet nisam primijetila neko posebno djelovanje na leđima iako sam ga koristila skoro svakodnevno. ne znam što reći ni sviđa li mi se ili ne
dove pro age losion sa aha kiselinama -stvarno ne volim dove al ovaj proizvod je čista divota! daje divnu kožu i djeluje od tuširanja do tuširanja, čak je bitno smanjio suhoću nakon par nanošenja. šteta samo što ga više baš i nema na policama no sigurno kupujem ako ga slučajno vidim negdje!
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 20:23   #4679
Balea Vitalizing šampon (zeleni)-dobar, predivno miriše, ne masti, možda kupim opet kad potrošim zalihe
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 20:51   #4680
Sisley Phytocernes + korektor - vise ga necu kupovat jer sam otkrila mnogo bolju a jeftiniju zamjenu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.