Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Star Trek Fan Club

Star Trek Fan Club Resistance is futile.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2003., 21:17   #1
Teorija i Praksa

Dakle, vjerovatno je svima sumnjivo i nelogično, kako u tako malo vremena raznorazni ST brodovi prevaljuju tako velike udaljenosti, neovisno o Warp brzini i mogućnostima njihovih Warp jezgri!
Ustanovljeno je da postoje dvije teorije o prostornom položaju i prostiranju Federacije kroz našu galaxiju:
Teorija Velike i Male Federacije.
Sve što vas zanima i u što sumnjate naćete ovdje ( iako mislim da to već postoji u nakupini vrlobitnih linkova )

Ali obavezno promotrite ovo
ovo
i
ovo
Pa mi možda objasnite kako Enterprise u četiri dana stigne do Q´onoSa???!!!
Sretno!!!
8472 is offline  
Old 04.12.2003., 13:05   #2
Re: Teorija i Praksa

Quote:
8472 kaže:
Pa mi možda objasnite kako Enterprise u četiri dana stigne do Q´onoSa???!!!
Sretno!!!
Uz pomoć trikova.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 04.12.2003., 19:56   #3
Promijenio Blackadder - slika je ipak malo prevelika. Pokušao sam je smanjiti (pa da je snimim na svoj web i linkam na nju odavde), ali je postala potpuno nečitljiva.



Link na originalnu mapu, za koju vam preporučam da je downloadate i pregledate detaljno offline, je ovdje.

Zadnje uređivanje Blackadder : 04.12.2003. at 23:55.
8472 is offline  
Old 04.12.2003., 19:57   #4
Ups! malo sam zakrčila stranicu!
8472 is offline  
Old 05.12.2003., 00:00   #5
Quote:
8472 kaže:
Ups! malo sam zakrčila stranicu!
8472, ispričavam se na kirurgiji na tvom postu, ali pravilo je da se velike slike maknu i ostave linkovi na njih.

No, na stranicama gdje se nalazi ta slika ima i ovo, a to je popis udaljenosti između raznih Star Trek svemirskih objekata (među inima i Zemlje). Nisam provjeravao pa ne garantiram za točnost, no valjda greške nisu velike (u svakom slučaju su manje od Braginih).
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 05.12.2003., 13:40   #6
Teoria i praksa samoupravnog socijalizma. Hmm.

'Oćeš odgovor na svoje pitanje? (kak je Enterprise mogao stići do Q'onosa za 4 dana)

NIKAKO! Enterprise je serijal koji se nikako ne bi mogao nazvati Star Trekom (zapravo, niti ne piše Star Trek ispred njega u našem TV programu niti u naslovu uvodne špice) pa bi ga nazvao spin-offom u kojem vrijede pravila sasvim drugačija od pravog Star Treka.

Tako da slobodno zaboraviš na znanstveno dokazivanje i uspoređivanje s drugim Star Trek serijama.

Thank you for your cooperation. Have a nice day!
Kierlan is offline  
Old 06.12.2003., 12:26   #7
Eto zato mi Enterprise ide na živce! Fali mi dosljednost, čak i ako se sere mora se srat do kraja, nema kenjanja tu i tamo!

Ah, uzela sam danas Prvi kontakt za pogledat, da se malo tješim...
8472 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.