Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2011., 11:18   #3721
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Ovo mi se sviđa:
(slika je sa stranica DT studia)



Uploaded with ImageShack.us
i meni je ovo preslatko
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 11:29   #3722
Quote:
dea789 kaže: Pogledaj post
Drage curke, trebala bi malu pomoć - da li imate iskustva sa orhidejama u buketu a da nije cijela grana?
Ja bi nešto malo i slatko - tipa 6-8 orhideja i 1 ili 3 ruže u sredinu, a cvjećarka mi veli da orhideje moraju biti u ampulicama i sad mi nije jasno kak to sve stisnuti u nešto malo?
meni su isto orhideje bile u opciji pa evo imam nesto slikica na compu, ali same orhideje:
https://picasaweb.google.com/1139166...JrpxcPv4t2Yfw#
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 11:37   #3723
Quote:
Maja2003 kaže: Pogledaj post
anemone- totalni hit kod mene
[/IMG]
ja sam isto tila anemone za vjencani buket, ali nazalost nisu mi stigle onakve kakve sam tila, nije ih bilo. U zamjeni su mi stigle neke skroz male s zelenim tuckom, pre lose su izgledale. I na kraju buduci da sam narucila dosta hortenzija za na stolove onda sam imala buket od njih. Nije mi na kraju bija ni taj toliko los ali ja bi vise volila da sam imala anemone da dobijem malo kontrasta na vjencanici. Iste te anemone su trebale bit i na torti ali i tamo smo na kraju stavili hortenzije.
Evo ovakav buket od anemona sam ja tila:


Uploaded with ImageShack.us
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 11:46   #3724
Quote:
maza116 kaže: Pogledaj post
odkud tako puno... pa to je jedno od najjeftinijeg cvijeca. moja cvijecarka mi je prvo njih predlozila upravo zato, i upravo zato se u svakim drugim svatovima kod nas mogu vidjeti margarete, jer su jeftine, pa ja zato nisam htijela, postaju mi dosadne.
glavnom, kod mene bi bio vijenac, ne kugla, znaci malo manje cvijeca, al taj vijenac (ca. ko pola kugle) od margareta bi kostao oko 30-35 kn.
ja sam u pocetku planiranja mislila imat kugle od margareta (uh koliko puta sma se predomislila do konacne odluke ) i kupila sam jedan mac u cvjecari koji je kosta 30 kn da isprobam sama kako to izgleda i evo rezultata:


Uploaded with ImageShack.us

s tim da su ove vec bile malo pri kraju, ne bas najsvjezije. I nekoliko cvjetova je jos ostalo sa strane. Tako da mislim da se od 2 takva maca moze dosta napravit samo sta su ove zelene kugle u koje se zabadaju dosta skupe. Ja sam kupile 2 malo vece za moju dekoraciju od ruza na glavom stolu i platila sam svaku cca 90kn i to u IRE u dugopolje (veleprodaja).
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 13:19   #3725
šteta za anemone kad ih ima stvarno prekrasnih. super "podignu" svaku cvjetnu kombinaciju, a istovremeno su baš nekako nježne i romantične. Ja ih obožavam.. i ranunkule. preslatke su mi u svim kombinacijama.
ove margaretice su stvarno idealno rješenje jer nisu skupe i ja ih dosta predlažem mladencima koji su stvarno limitirani budžetom. u kombinaciji 2-3 boje margaretice izgledaju savršeno.
__________________
u šumarku skrivenooooom.... :D
Maja2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 15:03   #3726
Quote:
betty boop! kaže: Pogledaj post
ja sam u pocetku planiranja mislila imat kugle od margareta (uh koliko puta sma se predomislila do konacne odluke ) i kupila sam jedan mac u cvjecari koji je kosta 30 kn da isprobam sama kako to izgleda i evo rezultata:


Uploaded with ImageShack.us

s tim da su ove vec bile malo pri kraju, ne bas najsvjezije. I nekoliko cvjetova je jos ostalo sa strane. Tako da mislim da se od 2 takva maca moze dosta napravit samo sta su ove zelene kugle u koje se zabadaju dosta skupe. Ja sam kupile 2 malo vece za moju dekoraciju od ruza na glavom stolu i platila sam svaku cca 90kn i to u IRE u dugopolje (veleprodaja).
Planiram skoro i sama isprobati isto, ali sa karanfilima i još nečim (ako postoji još neko cvijeće bijele boje, a da lijepo izgleda u kugli). Meni je cvjećarka rekla da postoje 3 veličine spužvastih kugli i da srednja veličina spužve koja je mislim kao ova tvoja, košta 50 kn.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 15:18   #3727
uzmi običnu spužvu za par kuna i izreži je da bude slična kugli
imaš tutoriale na youtubu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:11   #3728
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Planiram skoro i sama isprobati isto, ali sa karanfilima i još nečim (ako postoji još neko cvijeće bijele boje, a da lijepo izgleda u kugli). Meni je cvjećarka rekla da postoje 3 veličine spužvastih kugli i da srednja veličina spužve koja je mislim kao ova tvoja, košta 50 kn.
ne moras oblikovati kuglu od spuzve,dovoljno je raditi kuglu od cvijeća tj pri dnu su kraće na sredini duže stapke,treba prakse al nije teško
__________________
Paulina dizajn
pipi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 13:11   #3729
konačno iskopala sliku buketa po kojem želim da mi se napravi moj



dakle, gore bi bili amarilisi, a dolje gumbeki ili karanfili, kombinacija bijelo-zeleno
čak bi radije da su karanfili nego gumbeki
idemo ovaj vikend na dogovor sa cvječarkom, i sva sreća da sam pronašla sliku, mislila sam da sam ju izgubila

evo i još jedne


šteta što ništa slično nisam našla sa amarilisima, ali je to s druge strane i dobro. nema puno takvih buketa online
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:01   #3730
ovaj drugi mi je jako neobican i lijep. samo bi izbacila bršljan. nisam jos takve bukete vidjela.
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:39   #3731
da, to je bio cilj
neće biti bršljana iako meni u tom buketu baš odgovara
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:42   #3732
bas se veselim tvom cvijeću. zato sto si bas u tome koliko mi se cini. uvijek postas neke prekrasne slike, zbog tebe sam zavoljela karanfile. vjerujem da ce kod tebe to bas sve biti tip top
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:45   #3733
hoće,hoće, kad joj draga nam cvjećarka složi predivno cvijeće
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:53   #3734

a ana55 se nije pohvalila svojim cvijećem. zašto ga nisi stavila?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:53   #3735
ana55
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:55   #3736
ajoooooj da a u biti nemam svojih slika cvijeća još, nego sam samo vidjela one koje je ona slikala i stavila na stranicu. malo mi je bed krasti joj to...
al zloć, ti si vidjela
dadolina :-p
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:57   #3737
pa zašto?
skineš na komp i uplodaš na img...ne vidim problem
daj curama da uživaju
još i da bella stavi. imale ste isti vikend svadbe, i bile su prekrasne dekoracije kod obje. baš romantične. zbilja nismo pogriješile u izboru, teta ima smisla i stvarno to odradi kak se i očekuje od nje. jedino ne znam koliko ste platili sve skupa. to sam zaboravila pitat. aj mi pmaj
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:59   #3738
pa jer su njene slike. mislila sam da se to ne smije? a i stavila bi ionako kad dobijem profi fotke
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 14:59   #3739
možeš ju pitat.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 15:02   #3740
e to mogu a i brzo će profi fotkice pa se nadam da će biti i lijepih od cvijeća. aaaaah, baš mi je preeeedivno bilo
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.