Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2014., 02:19   #6661
Kako se najbolje za intervju pripremiti posto nemam puno iskustva a time ni iskustva s intervjuima? prvo ce mi biti telefonski a onda ako to prodje drugi ce biti u Rijeci.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 09:47   #6662
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
Kako se najbolje za intervju pripremiti posto nemam puno iskustva a time ni iskustva s intervjuima? prvo ce mi biti telefonski a onda ako to prodje drugi ce biti u Rijeci.
Zavisi od pozicije,jer ako je neka entry level neće te ispitivat puno o iskustvu vec više o tebi samom,pokušat ce dobit sliku o tebi te zele vidjet dali ti taj posao stvarno želis,dali si voljan ucit i napredovat...žele vidjet sta su ti ambicije i ciljevi...barem je meni tako bilo...tako da,ponajvise se spremi pričat o sebi,iako opet kazem zavisi od posla za koji apliciras...
pajo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 16:21   #6663
koliko sam vidio pozicija je malo zahtjevnija. con. assistant trainee koji je bio objavljen u 3-4mj na mojposao pa se za to moram vraski pipremiti.
i hvala za odg
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 14:08   #6664
Eto zvali me iz ove agencije NDC i prvo pitanje je bilo imate li iskustva? Naravno odgovoril sam da nemam (KAD NEMAM), jedino praksa na školskom tornju, tak da eto.... ponovo pušing po neznam koji put... :/
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 19:33   #6665
Quote:
Derrickmen kaže: Pogledaj post
pozz
Neznam dali su se to kriteriji nekima srozali ali bas me zanima kakav je to "TOP" sa rotacijom 35/35.......

SRETNO!
35/35 je tri puta bolja rotacija od 28/28... nažalost, rijetko se upražnjava...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 20:17   #6666
Thumbs up ...

Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
35/35 je tri puta bolja rotacija od 28/28... nažalost, rijetko se upražnjava...
Tako je
pajo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 21:28   #6667
Dobio sam ponudu od Southern Bahrain Oil & Gas koja je sigurno prevara ali je dobro vrlo dobro napravljena. Tako da ako koga budu kontaktirali nekog od vas oni ignorirajte njih, ja se za sada pravim zainteresiran. Ne znam od kuda jim moj mail. Njihova stranica je Southern Bahrain Oil & Gas http://www.sboil-plc.com/ i je vraski dobro napravljena i na prvi pogled izgleda legitimno ali kada bolje pogledate Contact Us sekciju i adresu u Aberdeenu i telefonski broj onda vidite (+44) 70 redirect number. Ovi scammeri postaju bolji tako da pazite ako dobite sto od njih. Ako je to vec bilo objavljeno onda ignorirajte .... ajde
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 14:57   #6668
Posao na platformi - sto sve treba i kako poceti?

Lijep pozdrav svima, ja sam novi clan ovdje i eto poceo sam se zanimati za posao na platformi...prvo me zanima sto sve treba za recimo ici prvi puta, bez ikakvog iskustva i certifikata i svega toga....ako je netko voljan dati informacije bio bih mu jako zahvalan...probao sam traziti po netu, ali nisam nasao bas pravu informaciju....nemam neke velike skole, srednju ugostiteljsku za konobara, pa ako itko zna je li moguce tako ici neka slobodno kaze....ako nije, nikom nista

Hvala
TheSlayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 17:09   #6669
Ako moze jedan savjet razmisljam se ici polagat certove BOSIET, MIST, OFFSHROE MEDICAL,HUET dali ih polagati u Paviji ili Aberdeen mada mi je Italija puno bliza i manji trosak vjerovatno pa bi radije do italije ako je to sve moguće tamo rijesiti, ali koliko vidim ovdje vise se naginje na Aberdeen pa eto neznam se odlucit
PUERTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 20:04   #6670
Quote:
PUERTO kaže: Pogledaj post
Ako moze jedan savjet razmisljam se ici polagat certove BOSIET, MIST, OFFSHROE MEDICAL,HUET dali ih polagati u Paviji ili Aberdeen mada mi je Italija puno bliza i manji trosak vjerovatno pa bi radije do italije ako je to sve moguće tamo rijesiti, ali koliko vidim ovdje vise se naginje na Aberdeen pa eto neznam se odlucit
Na Maltu, tamo sve to mozes polagati u Opito approved trening centru i odmah otici u agencije tamo kod kojih kod kojih imas vise sansi nego kod onih u Aberdeenu a uostalom i vrijeme je lijepse

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pollux King is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 13:27   #6671
Quote:
Pollux King kaže: Pogledaj post
Na Maltu, tamo sve to mozes polagati u Opito approved trening centru i odmah otici u agencije tamo kod kojih kod kojih imas vise sansi nego kod onih u Aberdeenu a uostalom i vrijeme je lijepse

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
E hvala ti frende bas tako cu i napraviti rijesim si certove i usput podjelim cv i uz malo pameti a vise srece valjda i ja ubodem nesto.Neznas mozda koliko love otprilike bi trebao imati za sve to.
PUERTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 14:21   #6672
Quote:
PUERTO kaže: Pogledaj post
E hvala ti frende bas tako cu i napraviti rijesim si certove i usput podjelim cv i uz malo pameti a vise srece valjda i ja ubodem nesto.Neznas mozda koliko love otprilike bi trebao imati za sve to.
Eto vidis, mozda ako sve to kombiniras sa godisnjim odmorom pa ove godine neces ici na Hrvatsku obalu nego na Maltesku ....
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 19:05   #6673
Quote:
PUERTO kaže: Pogledaj post
E hvala ti frende bas tako cu i napraviti rijesim si certove i usput podjelim cv i uz malo pameti a vise srece valjda i ja ubodem nesto.Neznas mozda koliko love otprilike bi trebao imati za sve to.
Neznam koliko tamo kostaju certifikati ali pitat cu ove maltezane sto rade samnom pa cu ti napisati.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pollux King is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 19:56   #6674
Quote:
Slovenac2 kaže: Pogledaj post
Eto vidis, mozda ako sve to kombiniras sa godisnjim odmorom pa ove godine neces ici na Hrvatsku obalu nego na Maltesku ....
Pa cuj prijatelju ovo sa godisnjim si totalno u pravu Malta ima predivnu obalu i turisticki jako je zanimljiva a sto se tice obale meni ti je more 1 km od kuce pa ako budes prolazio slobodno navrati na pivu, ali nebi bilo lose malo promijenit obalu.Sve u svemu morat cu tocat noge u bazenu ako budem isao pa bi bila steta ne prosetat malo malteskom obalom.
PUERTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 21:34   #6675
Quote:
PUERTO kaže: Pogledaj post
Pa cuj prijatelju ovo sa godisnjim si totalno u pravu Malta ima predivnu obalu i turisticki jako je zanimljiva a sto se tice obale meni ti je more 1 km od kuce pa ako budes prolazio slobodno navrati na pivu, ali nebi bilo lose malo promijenit obalu.Sve u svemu morat cu tocat noge u bazenu ako budem isao pa bi bila steta ne prosetat malo malteskom obalom.
I meni je more 1 kmo od kuce! Samo severno he he .... koliko vidim tu i tamo tko pliva ili surfa ...
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 20:58   #6676
Thumbs up :)

Pozdrav svima ,vrijeme je da se krene...citamo se
pajo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 15:03   #6677
Quote:
PUERTO kaže: Pogledaj post
E hvala ti frende bas tako cu i napraviti rijesim si certove i usput podjelim cv i uz malo pameti a vise srece valjda i ja ubodem nesto.Neznas mozda koliko love otprilike bi trebao imati za sve to.
Alberta se zove trening centar na Malti i tamo bosiet kosta 960 eur

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pollux King is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 17:25   #6678
Quote:
Pollux King kaže: Pogledaj post
Alberta se zove trening centar na Malti i tamo bosiet kosta 960 eur

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Hvala ti prijatelju najvjerovatnije cu tamo ici to nije prevelika cijena a isplati se i uloziti u sebe pa sta bude nadam se da cu imati vece sanse za posao
PUERTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 17:39   #6679
Quote:
Slovenac2 kaže: Pogledaj post
I meni je more 1 kmo od kuce! Samo severno he he .... koliko vidim tu i tamo tko pliva ili surfa ...
Na kraju krajeva mozda je i to sjeverno najbolje ako nista u ove tople dane dobro se mozes
ohladiti, ali to je vec druga tema od ove na forumu, koliko vidim jos malo cemo opisivat kako otvoriti turisticku agenciju u north sea a ne kako dobiti posao u offsore mada i to nebi bilo lose samo da se lova okrece, zamisli samo kako bi posao cvijetao bili bismo glavni uvoznici turista na jadran
PUERTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 15:02   #6680
jebala ih plava karta...
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.