Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2012., 18:21   #1441
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Rešat Jašaran kao Adnan (oslobodimebože), s tim da se Bihter poljubi dobila bi fakat žuticu ili tuberkulozu i odmah na početku otišla ka Manituu na vječna lovišta. Nisi mogla naći boljega Pa ako ništa drugo ovaj ružni Adnan bar izgleda zdravo.
ja mislim da ti je toliko odvrata uloga da ga nisi dobro škicnula..čojk je markantan...
http://www.facebook.com/photo.php?fb...8779224&type=3
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:26   #1442
Ove prve scene iz videa ,jeli to bilo ili će biti ne kužim.Zašto su se htijeli potući Belhul i muž od Pejker?
http://www.youtube.com/watch?v=-FAXN...eature=related
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:37   #1443
Pejkerin muž Nihat je sin od Hilmija, a Hilmi je prvi skužio B&B kako se gledaju i način na koji pričaju (očito je Hilmi jedini s IQ većim od 50, jer su se iz aviona kužili pogledi) i onda je prosuo glasine...prvo je čak bio podmetnuo neke dokaze u njihovo skrovište (oni se jesu tu nalazili, ali nisu ostavili tragove) i tako bilo je tu svađa, svačega, i Adnan je htio tužiti za klevetu..a Nihat je dugo radio za Adnana, svo to vrijeme, no međutim nakraju je stao na očevu stranu, i zato ga je Behlul htio napasti jer je 'izdajnik'..a oni dva se nikako nisu voljeli, Nihat je dobro radio u holdingu, i Behlulu je bio trnu oku, bio je ljubomoran, a Nihat je bio ljubomoran jer je Behlul Pejkerin bivši...
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:38   #1444
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Stavi tu scenu,molim te.
Izvoli
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:40   #1445
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
Pejkerin muž Nihat je sin od Hilmija, a Hilmi je prvi skužio B&B kako se gledaju i način na koji pričaju (očito je Hilmi jedini s IQ većim od 50, jer su se iz aviona kužili pogledi) i onda je prosuo glasine...prvo je čak bio podmetnuo neke dokaze u njihovo skrovište (oni se jesu tu nalazili, ali nisu ostavili tragove) i tako bilo je tu svađa, svačega, i Adnan je htio tužiti za klevetu..a Nihat je dugo radio za Adnana, svo to vrijeme, no međutim nakraju je stao na očevu stranu, i zato ga je Behlul htio napasti jer je 'izdajnik'..a oni dva se nikako nisu voljeli, Nihat je dobro radio u holdingu, i Behlulu je bio trnu oku, bio je ljubomoran, a Nihat je bio ljubomoran jer je Behlul Pejkerin bivši...
Hvala!!Ja ništa ne kuham ,niti čistim samo surfam po temi i gledam videa!Dečko će me ostaviti!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 19:37   #1446
Kako ja volim ovu scenu. Tacno se vidi koliko se ona jadna ponadala, koliko je srecna...S druge strane koliko god se Behlul pretvarao da je srecan s Patkom, ovdje se vidi da je zeljan svoje Bihi.
http://www.youtube.com/watch?v=tkM90...feature=relmfu
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:03   #1447
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
ja mislim da ti je toliko odvrata uloga da ga nisi dobro škicnula..čojk je markantan...
http://www.facebook.com/photo.php?fb...8779224&type=3
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
a meni ovaj lik http://www.meleklermekani.com/imageh...agmani-3c2.jpg kenan birkan iz ezela!
baš sam razmišljala o istom kao i vi i ovaj čiko mi se stalno mota po glavi. nemam sklonosti ka starijima,a li ovaj mi je čok napet
__________________
Seduce my mind and you can have my body. Find my soul and I'm yours forever.
walli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:06   #1448
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
ovo je definitivno najljepša scena u seriji..
toliko dubine..prekrasno..
kada ju je podigao i poljubio..divno..
i kada se slomio..
"izađi iz mene bihter..izađi iz mene..izađi iz mene.."


nakon te scene je bilo iznenađenje za njegov rođendan?
zašto je postupila onako?
to nisam nikada shvatila..
zašto se nije našla sa njime već je odigrala iznenađenje..
iznevjerila ga za dogovor..
do tada sam se još nadala..
on se došao naći..došao je k njoj
možda, možda bi bilo....drugačije..
kao da se tada i on umorio svih tih igara, nadmetanja..i kao da je uvidio koliko je ona "pukla"..ne znam..taj dio ne mogu shvatiti..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:09   #1449
@walli
slažem se ! Kenan Birkanbi bio pun pogodak!
on bi odlično odigrao taj lik jer čovjek je baš karizmatičan..
meni je u Ezelu bio interesantan..bez obzira na ulogu koju je imao...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:21   #1450
wallinajbolji izbor do sad, ali još nije to,to, ja bi nekog kao ovaj gospodin 51 godina

ili ovaj od 63 godine


ili
ovaj od 82 godine je bolji
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:24   #1451
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
nakon te scene je bilo iznenađenje za njegov rođendan?
zašto je postupila onako?
to nisam nikada shvatila..
zašto se nije našla sa njime već je odigrala iznenađenje..
iznevjerila ga za dogovor..
do tada sam se još nadala..
on se došao naći..došao je k njoj
možda, možda bi bilo....drugačije..
kao da se tada i on umorio svih tih igara, nadmetanja..i kao da je uvidio koliko je ona "pukla"..ne znam..taj dio ne mogu shvatiti..
ne kužim te sad u vezi iznenađenja za Behlulov rođendan
pa meni se činilo dok su telefonski pričali da mu je digla živce i da je on taj koji je na jedvite jade pristao naći se s njom, pa mi je čak bilo drago što se Bihi ne ponižava više nego je to bilo iznenađenja za rođendan, čak, ponadala sam se da će prestati, da je odustala od njega...

inače slažem se ovo u šumici je moćna scena
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:44   #1452
Poslije ove scena iz sume je bilo ono snimanje poruka za svadbu, znate da su poslije sjedeli u basti i da su Behlul i Patka rekli da poslije svadbe idu zivjeti u Ameriku. Tada je Bihi shvatila da ovaj odustaje od svega, da je to karj. Zato mu se osvetila za rodjendan.
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:49   #1453
može i kenan birkan, on je karizmatičan..baš tip ima ono nešto...sad kad vidim kako razmišljam o dedama nisam baš sigurna da nemam te sklonosti.... al ako potragu za savršenim adnanom širimo van turske, moj konačan odgovor je
http://gallery.telenovelas-online.ne...%20evora/6.jpg cesar evora.... <3
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:49   #1454
Nema se tu šta puno, poslije šumice čim se vratio doma osjećao je krivnju za to što je napravio i odmah se vratio na staro, Njunjalo je njegov spas i bla bla bla svašta nešto vezano za to. I onda ga je Bihi zvala, govoreći Patki da je iznenađenje za rođendan a njemu da će se naći zadnji put prije nego se on oženi. Nije on na jedvite jade pristao doći. Došao je jer je to jako želio. Pa kako se samo mirisao kad je izlazio iz auta, da dečec bude svež
To je Bihi napravila iz rekal bi neke osvete njemu kako bi mu pokazala da još i dalje on pati za njom i da je samo i uvijek će biti ona.
kreativni nered is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 20:58   #1455
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
Nema se tu šta puno, poslije šumice čim se vratio doma osjećao je krivnju za to što je napravio i odmah se vratio na staro, Njunjalo je njegov spas i bla bla bla svašta nešto vezano za to. I onda ga je Bihi zvala, govoreći Patki da je iznenađenje za rođendan a njemu da će se naći zadnji put prije nego se on oženi. Nije on na jedvite jade pristao doći. Došao je jer je to jako želio. Pa kako se samo mirisao kad je izlazio iz auta, da dečec bude svež
To je Bihi napravila iz rekal bi neke osvete njemu kako bi mu pokazala da još i dalje on pati za njom i da je samo i uvijek će biti ona.
ma Bihi je htjela njemu pokazati da ju još želi..to je njoj bilo dovoljno..čak ne bi rekla da se radi o osveti, nego je skužila da tipu nikad neće biti zanimljiva ženska koja gine za njim i vene naočigled..onako, promjenila je taktiku..on ju je ionako najviše želio kad je bila najnedostupnija

sad, slažem se ja da se on pripremio na ..i da je u svojoj glavi rekao to je zadnji put... i očekivao je od nje skroz drukčiji stav, al kao on će sad njoj uz :Sex; lijepo objasniti kako je gotovo al' eto da imaju lijepu uspomenu ili nešto..on sam nije ni razmislio koliko bi da je došlo do općenja to bilo pogubno za njega, jer je mislio kako on može dalje bezobzira..kako je prebolio roditelje, tako će i nju..ono, kao kad ovisnik misli da nije ovisnik pa će popit još jednu i sutra će biti dobro..tako je i on mislio za taj put..

e, da i ono prije susreta kad ga je telefonski nagovarala, nije on lako pristao, htio je on to sve ostaviti iza sebe itekako, al mislio da je to jedini način da ju nagovori da ga ostavi..možda je planirao i vlastitu lošu izvedbu
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 21:08   #1456
@anamonica, ma sve što si ti napisala, eto ja sam malo u kraćoj verziji rekla. Žao mi je što pada serija preko ljeta, tko će to gledat. I oni koji su htjeli gledat seriju bome neće. Škart od televizije, gamad
kreativni nered is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 21:14   #1457
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ne kužim te sad u vezi iznenađenja za Behlulov rođendan ....
ne sjećam se sad kako je išao tijek radnje..ali se sjećam ovog:
Quote:
kreativni nered kaže: Pogledaj post
Nije on na jedvite jade pristao doći. Došao je jer je to jako želio. Pa kako se samo mirisao kad je izlazio iz auta, da dečec bude svež
pa mi je bilo čudno..toliko je željela naći se sa njime i kada je imala priliku biti nasamo sa njime, ona je tu priliku "prokockala"..
meni se to učinilo u najmanju ruku kontradiktorno i tada mi je djelovala kao da već opako počela gubiti tlo pod nogama/razum..
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ma Bihi je htjela njemu pokazati da ju još želi..to je njoj bilo dovoljno..:
tako sam i ja shvatila taj njen potez....
i to mi je jako plitko..hebeš ego kad je ljubav u pitanju..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 21:25   #1458
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ne sjećam se sad kako je išao tijek radnje..ali se sjećam ovog:

pa mi je bilo čudno..toliko je željela naći se sa njime i kada je imala priliku biti nasamo sa njime, ona je tu priliku "prokockala"..
meni se to učinilo u najmanju ruku kontradiktorno i tada mi je djelovala kao da već opako počela gubiti tlo pod nogama/razum..
pa ja se sjećam da joj na telefon srao da ga pusti na miru, kao što opet hoće..pa onda ona zadnji put, pa nakon uvjeravanja ajde ako je zadnji..al faca mu je bila ono čim je vidio tko ga zove..

a prije toga se više puta ponizila, zgazila ego i ponos i ja stvarno ne vidim ovo

Quote:
i to mi je jako plitko..hebeš ego kad je ljubav u pitanju..
ona je samo promijenila taktiku a ne cilj, mislim da ju već dugo tada nije bilo brige za ego, ponos, samo je shvatila da nema smisla moliti kad njega to očito ne pali...mislila je da će ga tako lakše dobiti, uopće ne vidim u nje ikakav ego, ona nije bila tip osobe kojoj bi on njoj bio opsesija jer ju je napucao a nju nitko ne smije napucati..ona je samo bila očajna i pokušavala doći do njega na sve načine
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 21:47   #1459
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
ja mislim da ti je toliko odvrata uloga da ga nisi dobro škicnula..čojk je markantan...
Ma skloni mi tog Uzunlara izgleda kao stari napušeni hipi, nema veze uloga sa time, jednostavno to nije tip za moju Bihi. Bolji mi je izbor onaj bogati zaručnik od njene majke. Toga je trebala maznuti a majci ostaviti tu krepanu ribu od Adnana.

Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Kako ja volim ovu scenu. Tacno se vidi koliko se ona jadna ponadala, koliko je srecna...S druge strane koliko god se Behlul pretvarao da je srecan s Patkom, ovdje se vidi da je zeljan svoje Bihi
Ja sam nedavno spomenula da su to zadnji trenuci sreće za Bihter. Ovo u šumici kao da joj je vratilo nakratko nadu. Joj kako je bila sretna tada, dok je Behlul bio zbunjen. Patka i Adnan ništa nisu kužili ali Firdevs je odmah shvatila da se nešto dogodilo između B&B.

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
wallinajbolji izbor do sad, ali još nije to,to, ja bi nekog kao ovaj gospodin 51 godina
Ma znala sam ja da ćeš ti naći pravoga za Bihter. George Clooney ali tada ne bi bilo priče, jer bi Bihi poludjela za tim frajerom pa Behlula ne bi uopće šljivila ni 0%, pa makar joj se svaki dan našetavao u ručniku i sa golim torzom.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:04   #1460
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
pa ja se sjećam da joj na telefon srao da ga pusti na miru, kao što opet hoće..pa onda ona zadnji put, pa nakon uvjeravanja ajde ako je zadnji..al faca mu je bila ono čim je vidio tko ga zove..
..ona je samo bila očajna i pokušavala doći do njega na sve načine
nisam ni mislila da je ona tip od ega, egotrip..već mi je u tom trenu to bilo toliko kontradiktorno..
mislila sam da će do zadnjeg atoma snage dati sve da bude nasamo sa njime..i da neće ni u jednom trenu prokockati priliku za to..ono- kad se već toliko puta "ponizila" i povukla ga za rukav, onda može još i jednom..
ma u biti ne znam što sam mislila..
znam samo da mi je beskrajno žao..
nje..nakon ovih danas postavljenih scena ljuta sam na njega k'o pas..

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ovo u šumici kao da joj je vratilo nakratko nadu.
baš tako..
glupa nada..a opet bez nje nemožeš
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.