Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2014., 00:16   #101
Ja ne znam, koji dio je sarkazam?
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 00:22   #102
Quote:
Art26 kaže: Pogledaj post
Ja sam odmah shvatio sarkazam ali sve si upropastila danas na trgu Bana
Jest, jako mi je neugodno zbog toga. Shvatit ću ako mi se više nikada ne želiš javiti

Quote:
wildfire kaže: Pogledaj post
Ovo je 'jedna od' tema u kojoj moras hodati kao po jajima da te se krivo ne shvati. a ti si bas odlucila zgnjeciti sva jaja

Htjela sam vidjeti koliko daleko zapravo mogu ići, a da mi se i dalje vjeruje kako ozbiljno mislim to o čemu pričam. Nažalost, gore je nego što sam mislila
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 00:28   #103
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Ja ne znam, koji dio je sarkazam?
Paa, prakticki od prvog njezinog posta mozes nanjusiti sarkazam. ali da, tesko je ako ne upratis osobu od samog pocetka na nekim drugim temama pa ne znas neke njezine stavove i razmisljanja. i mene bi zavarala da je 'ne vidjam' tu i tamo.

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Htjela sam vidjeti koliko daleko zapravo mogu ići, a da mi se i dalje vjeruje kako ozbiljno mislim to o čemu pričam. Nažalost, gore je nego što sam mislila

Eksperiment ti se obio o glavu.
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 00:38   #104
Quote:
wildfire kaže: Pogledaj post
Paa, prakticki od prvog njezinog posta mozes nanjusiti sarkazam. ali da, tesko je ako ne upratis osobu od samog pocetka na nekim drugim temama pa ne znas neke njezine stavove i razmisljanja. i mene bi zavarala da je 'ne vidjam' tu i tamo.

Eksperiment ti se obio o glavu.
Jest, priča je sasvim konzistentna i dobro argumentirana.
Srećom, oni koji me znaju svjesni su da to nije moje stvarno mišljenje. Sačuvaj bože

A pratiš me po drugim temama? Imam vlastitog stalkera?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 00:40   #105
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
A pratiš me po drugim temama? Imam vlastitog stalkera?


...na chatu.. dugo me nije bilo pa si me vec i zaboravila

__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 00:45   #106
Quote:
wildfire kaže: Pogledaj post


...na chatu.. dugo me nije bilo pa si me vec i zaboravila

A ne, ne.. ne zaboravljam
Znam da se viđamo na chatu, ali to ne smatram pravom temom

Ja mislila da me pratiš po temama
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 00:54   #107
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
A ne, ne.. ne zaboravljam
Znam da se viđamo na chatu, ali to ne smatram pravom temom

Ja mislila da me pratiš po temama

E tako vec da.

...nisi mi bas toliko zapela za oko u zadnje vrijeme i tako nisam na forumu, bez brige
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:01   #108
Quote:
wildfire kaže: Pogledaj post
E tako vec da.

...nisi mi bas toliko zapela za oko u zadnje vrijeme i tako nisam na forumu, bez brige
Hehe... sve ok. I ti si meni draga

I? Kako ti dijeliš troškove? Imaš olovku, mob, tablet? Koje je tvoje rješenje?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:05   #109
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Hehe... sve ok. I ti si meni draga

I? Kako ti dijeliš troškove? Imaš olovku, mob, tablet? Koje je tvoje rješenje?



Ja sam ti jedno skromno celjade, kod mene i olovka ima prolaz. dadoh svoje misljenje na samom pocetku teme.. od autorice koliko vidim ni traga ni glasa. Bit ce da su je prepali ovi silni odgovori koje nije zeljela cuti i koji se ne uklapaju u njezino razmisljanje.

--
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:13   #110
Quote:
wildfire kaže: Pogledaj post



Ja sam ti jedno skromno celjade, kod mene i olovka ima prolaz. dadoh svoje misljenje na samom pocetku teme.. od autorice koliko vidim ni traga ni glasa. Bit ce da su je prepali ovi silni odgovori koje nije zeljela cuti i koji se ne uklapaju u njezino razmisljanje.

--
Lijepo od tebe, ti si prava žemska
Da, teško se suočiti kad se tvoje mišljenje ne poklapa s većinom. Mislim da autorica kontemplira o našim odgovorima. Ili negdje sjedi i jede večeru koju će dragi platiti
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 01:13   #111
Moja bivša je bila relativno ok. Ja sam htio uvijek platiti račun, al mi ona nije dala to. Voljela je da i taj trošak dijelimo, tak da bi ponekad ja platil, ponekad ona. Kažem, ja sam uvijek htio platiti, al bi mi ona gurnula novce u ruku i rekla nek s tim platim. U biti, ako se dobro sjećam, nikad nije sama platila naš izlazak, večeru ili nekaj trećeg. Kad bi ona htjela platiti samo je meni gurnula novce i rekla mi neka platim. Sad, dal je to zbog okoline ili nečeg drugog, ne bi znal. Kako god bilo, našli bi se uvijek negdje na sredini.
__________________
Pozitivaaaaaaaaaaaaaaaa... :)))))
markdeejay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 08:11   #112
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Htjela sam vidjeti koliko daleko zapravo mogu ići, a da mi se i dalje vjeruje kako ozbiljno mislim to o čemu pričam. Nažalost, gore je nego što sam mislila
A čuj, pročitao sam ovdje i gluplje i društveno opasnije stavove od ovog tvog sarkastičnog, pa mi nije bilo teško pretpostaviti da i ti misliš ozbiljno. To mi se u momentu činilo kao realnija opcija.

Ako je u 21. stoljeću moguće misliti da seksualno aktivne žene trebaju zavidjeti onima koje se čuvaju za brak, ili da seksualnost nije bitan dio osobnosti, ili da je svaka kava koju zajedno popiju osoba muškog i osoba ženskog spola zapravo poziv na seks, osim ako je netko u priči ružniji od Franje Tuđmana.....Onda stvarno ne vidim zašto ti ne bi mislila da se tvoj budući muž, osim s kurcem mora roditi i s American Express karticom i s već ispisanom punomoći za korištenje bankovnog računa, na tvoje ime.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:36   #113
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
A čuj, pročitao sam ovdje i gluplje i društveno opasnije stavove od ovog tvog sarkastičnog, pa mi nije bilo teško pretpostaviti da i ti misliš ozbiljno. To mi se u momentu činilo kao realnija opcija.

Ako je u 21. stoljeću moguće misliti da seksualno aktivne žene trebaju zavidjeti onima koje se čuvaju za brak, ili da seksualnost nije bitan dio osobnosti, ili da je svaka kava koju zajedno popiju osoba muškog i osoba ženskog spola zapravo poziv na seks, osim ako je netko u priči ružniji od Franje Tuđmana.....Onda stvarno ne vidim zašto ti ne bi mislila da se tvoj budući muž, osim s kurcem mora roditi i s American Express karticom i s već ispisanom punomoći za korištenje bankovnog računa, na tvoje ime.
Imaš potpuno pravo, ovdje se stvarno svašta može pročitati. Meni je osobno takav stav totalno apsurdan da kad mi netko ispriča priču kao što je ona u prvom postu, pomislim da se netko sprda sa mnom. Ne mogu jednostavno pojmiti da tako nešto može biti ozbiljno.

E vidiš, ovo ću iskoristiti da napišem oglas
Ne, zapravo, cijeli ovaj odlomak ću si staviti u potpis

Da, ima popriličan broj tema i rasprava koje mi ne drže vodu, bar ne u mom svijetu, ali toleriram da netko ima drugačije mišljenje. Kao što kažu, svaki lonac nađe poklopac.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 16:07   #114
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Imaš potpuno pravo, ovdje se stvarno svašta može pročitati. Meni je osobno takav stav totalno apsurdan da kad mi netko ispriča priču kao što je ona u prvom postu, pomislim da se netko sprda sa mnom. Ne mogu jednostavno pojmiti da tako nešto može biti ozbiljno.

E vidiš, ovo ću iskoristiti da napišem oglas
Ne, zapravo, cijeli ovaj odlomak ću si staviti u potpis

Da, ima popriličan broj tema i rasprava koje mi ne drže vodu, bar ne u mom svijetu, ali toleriram da netko ima drugačije mišljenje. Kao što kažu, svaki lonac nađe poklopac.
Vjerojatno je i bio neki troll. Ali ako misliš da nema takvih žena, grdo se varaš
scorpiotail is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 16:22   #115
Quote:
scorpiotail kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je i bio neki troll. Ali ako misliš da nema takvih žena, grdo se varaš
Što je najgore, znam hrpu muškaraca koji su mi na moju konstataciju da dečko i ja plaćamo podjednako, te da on još nema svoj auto, sugerirali da prekinem to i nađem si "boljeg".
button mushroom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 17:00   #116
Quote:
scorpiotail kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je i bio neki troll. Ali ako misliš da nema takvih žena, grdo se varaš
Ma znam da ima. Srećom, nisam u takvom okruženju. Nije u mom mentalnom sklopu.

Quote:
button mushroom kaže: Pogledaj post
Što je najgore, znam hrpu muškaraca koji su mi na moju konstataciju da dečko i ja plaćamo podjednako, te da on još nema svoj auto, sugerirali da prekinem to i nađem si "boljeg".
Plaćate pola i nema auto?
Da, krajnje je vrijeme da ga promijeniš za bolji model.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 17:26   #117
Quote:
markdeejay kaže: Pogledaj post
Kažem, ja sam uvijek htio platiti, al bi mi ona gurnula novce u ruku i rekla nek s tim platim. U biti, ako se dobro sjećam, nikad nije sama platila naš izlazak, večeru ili nekaj trećeg. Kad bi ona htjela platiti samo je meni gurnula novce i rekla mi neka platim. Sad, dal je to zbog okoline ili nečeg drugog, ne bi znal. Kako god bilo, našli bi se uvijek negdje na sredini.
Evo jednoroga mi ako ja ovo razumin
Šta se bojala da će tebi pišica otpasti ako ona izvadi novčanik ispred konobara i plati račun
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 17:36   #118
Quote:
button mushroom kaže: Pogledaj post
Što je najgore, znam hrpu muškaraca koji su mi na moju konstataciju da dečko i ja plaćamo podjednako, te da on još nema svoj auto, sugerirali da prekinem to i nađem si "boljeg".
Ako si iz Hercegovine ili Imotskog izjava ima smisla. Ako nisi, vjerojatno je mislio na sebe kao na "boljeg", vidio bi njega kad počne keširati svojoj sponzoruši. Sigurno ima takvih, ali najčešće su to tatini sinčići koji nemaju pojma o vrijednosti novca i nisu ga sami zaradili. Ja sam prihvatio jednakost žena u svim segmentima, ako može raditi isti posao kao i ja, može bome i počastiti.
scorpiotail is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 11:26   #119
Ja sam platila prvu našu zajedničku večeru jer mi je par dana prije bio rođendan pa smo povodom toga izašli. Otišla sam do toaleta i usput platila, kad sam se vratila, on je bio sav crven () jer je zvao konobara da plati u međuvremenu, a ovaj mu rekao da mu je cura platila. Kaže da mu je to bilo prvi put u životu da cura plaća večeru.
Otad se navikao. On je radio, a ja sam još bila u srednjoj školi pa je ipak većinu plaćao, ja sam mu često kupovala čokolade i tako neke sitnice i ponekad počastila pićem, kad bih imala love Trenutno ne radi pa ne izlazimo previše, ali plaćamo ravnopravno, dogovorimo se, obično znamo tko kada ima novaca, razgovaramo, ako zovem ja na piće/pizzu/nešto onda i platim i to je (valjda) nekakav normalan odnos i odlično se osjećam u takvoj vezi Ne bi mi bilo ugodno da on sve plaća, ne volim biti parazit.

Nekako je još uvijek prisutan taj mentalitet da muško sve plaća (bar kod nas). Pa je ispočetka i teško dečka nagovoriti na dijeljenje računa ili obično tako cura mora bježati na WC da usput plati, drugačije ne bi uspjela Eto mi smo sad skoro dvije godine zajedno, otvoreni smo jedno prema drugom i razgovaramo, nema tabu tema između nas, ali nekako je o novcu teško pričati ispočetka, bar je meni tako bilo
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 11:28   #120
Ma plaća onaj tko trenutno može.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger