Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2018., 13:33   #1
Seo keyword i sto dalje

Pozdrav ja sam totalni pocetnik u ovom svijetu,mada sam procitao na stotine clanaka iskren sam svaki dan bar 10 clanaka.I tako imam web koji koristim za fotografije tutorijal i igre.Imam oko 20 clanaka na engleskom sa prosjekom od 310 do 500 rijeci.I nakon samo par dana vidim da su mi neke stranice tocnije post na prvoj stranici i prvi sajt i drugi,nekad za drugu kljucnu rijec 2,3 mjesto.
Mene sada briga dali trebam gurati i update taj post s vremenom da on ostane na toj poziciji ili napraviti slican post sa izmjenom.

Primjer imam oko 10 000 fotki,i napravio sam post o nacionalnim parkovima,a drugi post o slapovima u nacionalnim parkovima.
Kada upisete na eng jeziku on izbaci oba posta doslovno prelazim neke 10x puta posjecenije stranice nego moj osobni blog.

Pitanje za vas kako i gdje da gledam kljucne rijeci sa malo pretrazivanja da se tu izborim,i malo tezu konkurenciju kako to ide jer sam sve napisao,opisao i eto pojavilo se na prvoj strani par postova.

Recimo opisao sam tutorijal gdje staviti adsense oglase i kako,i nakon 2 dana upisem best placement ad dalje necu samo ce izbacit vam,meni izabaci 1 strana 2 stranica moja.Kako na koju foru moju izbaci iako imam mjesecno 400 500 posjeta trenutno,a druge su na stotine tisuca posjecenije.

I zadnje adsense zarada je minimalna 1eura dnevno ponekad tjedno ovisno sve,vecina posjeta je usa,eng,slov,poljska,austrija,irska,indija,brazil ne nisu bootovi,najmanja je hrvatska,bos,srbija jebga nezanima nas sve fotografija i slike hrvatske ......


Mene zanima kako i sto dalje gdje mogu nauciti malo vise o seo i kako trazit najbolji keyword.
Na seocheckup mi je sajt 81posto od 100,znaci minimalno greske imam.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2018., 11:57   #2
Prije bilo kakvog odgovora, možeš li obrisati history/cookies pa ponovo potražiti na Google-u svoju ključnu riječ? Pripazi da nisi prijavljen niti na jdnu Google uslugu, poput Gmail-a.

Da li ti se stranica i dalje pojavljuje za ključne riječi?
VincentVanGoat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2018., 12:45   #3
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako i sto dalje gdje mogu nauciti malo vise o seo i kako trazit najbolji keyword.
Imas jako puno stranica koje daju savjete kako poboljsati SEO. Najvaznije ti je da prvo sam sebi odredis da li zelis gurat samo organic SEO ili zelis investirati u bilo koji nacin oglasavanja i povecati promet tim putem. Ako zelis saznat malo vise o tome kako odluciti izmedu te dvije strategije mozes procitati clanak na https://morningscore.io/push-vs-pull...ng-case-study/

Dalje specificno za keyword trazi besplatne SEO alate ili one koji nude besplatni trial pa malo tamo prokopaj.
Nikkiminx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.