Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Djevojke, dali bi ste dijevcu od +20 dali šanse
Da 126 70.00%
Ne 54 30.00%
Glasovatelji: 180. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2014., 12:07   #21
Quote:
tears of joy kaže: Pogledaj post
Ne mislim da bi ju ugušilo ali ne mogu zamisliti da netko do tih godina nije bio u prilici povezati se i sa jednom nekih mjesec dana (u tom razdoblju većina žena ipak želi seks).

Evo, ja se ne družim ni sa kakvim barbikama i kenovima lovašima pa znam samo 2 osobe koje se do sada nisu seksale.
I ne bih ih nikome preporučila jer se u njima nakupilo toliko gorčine i mržnje, neprilagođenosti i netolerancije da bi samo sjebali svog budućeg partnera.

E, sad je bitanje jel prije bila kokoš ili jaje... Jesu li bili odbijani zato jer su čudni ili su postali čudni jer su odbijani...

Autoru predlažem da umjesto što računa statistiku, pogleda koji je problem kod njega (posebno ako je u ranim 20-ima jer se masu moje ekipe tek tada seksalo i to je skroz ok) i pokuša ga riješiti pa će doći i trebe sam od sebe
A imaš i ljude koji ne skupljaju nikakvu gorčinu, nego samo imaju neki problem, koji riješe kad dobiju poštenu priliku za to.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:16   #22
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Nisu svi nerdovi sa naočalama ružni.
Ja sam živi primjer.
Stari, i ružni se seksaju.
Ja npr volim geekove ali nerdove ne jer su mi njihove manire totalno starački pičkaste. Obično im mame kupuju cipele u šimeckog a hlače i majice u nekoj trikotaži.
Ne gledam ljude po odjeći već me smeta što bez obzira što zarađuju 15.000 programirajući, oni nemaju izgrađeni stav ni o čemu, pa ni o tome šta stavljaju na sebe svaki dan.
ovo gore pišem iz iskustva s jednim također lijepim nerdom
Izgradi sebe i iz nerda lako postaneš geek, oni su sexy pa neće više bit problema s junfom
tears of joy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:22   #23
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
A imaš i ljude koji ne skupljaju nikakvu gorčinu, nego samo imaju neki problem, koji riješe kad dobiju poštenu priliku za to.
Ma svi mi imamo neki problem s kojim ulazimo u vezu. Ja prva.
Al ovisi kakav je to problem. Ponavljam, kad god pišem na nekoj temi, pokušavam pisati iz vlastitog i iskustva ljudi koji me okružuju.
Al rado ću promijeniti mišljenje ako navedete neke probleme s kojima smatram da bih se mogla nositi
Ponavljam, nije cilj samo jebati jer za to moš platiti kurvu i prestaneš bit nevin. Za kvalitetnu vezu prvo sam moraš postati kvalitetna osoba.

Autoru teme ne želim sudbinu jednog poznanika koji je bio prvi put sa ženom s 35 i oženio ju jer je smatrao da je i to za njega ogroman uspjeh pa je sad njezin psić i bankomat.
tears of joy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:25   #24
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Nisu svi nerdovi sa naočalama ružni.
Ja sam živi primjer.
ako si ovo ti na avataru, i got some bad news for you.
Cypress Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:34   #25
Quote:
Cypress Hill kaže: Pogledaj post
ako si ovo ti na avataru, i got some bad news for you.
Ma sigurno ima i gorih vijesti od te tvoje. Samo pucaj, danas mi ništa nemože pokvariti dan.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:37   #26
Nije lako muškarcima što se tiče ovih stvari.

Prvo moraš imati izgled i šarm kako bi nekoga privukao, pa onda imati privlačnu osobnost kada se malo bolje upoznate, pa ako dođete do "one" faze, ona skuži da imaš maleni "ponos" onda postoji mogućnost da sve ode k vragu i završiš kao post na "da li biste bili s likom koji ima mali racku".
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:51   #27
Da sve to stoji ali ovdje su u pitanju bitnije stvari od sexa.
A opet i za to je bitno iskustvo, treba znati kako poljubiti nekoga, kada je pravi trenutak za zagrljaj ili lagani dodir, kako birati riječi i ponašati se, a za sve to bitno je iskustvo. Neznam za druge ali ja kad imam prilike uživo razgovarati sa curama pažljivo kalkuliram što ću reći, kako i kamo ću gledati, pazim na veći razmak i bojim se da je ne uvrijedim greškom jer bi stvorio pogrešnu sliku o sebi a sve na temelju neiskustva.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 12:55   #28
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da sve to stoji ali ovdje su u pitanju bitnije stvari od sexa.
A opet i za to je bitno iskustvo, treba znati kako poljubiti nekoga, kada je pravi trenutak za zagrljaj ili lagani dodir, kako birati riječi i ponašati se, a za sve to bitno je iskustvo. Neznam za druge ali ja kad imam prilike uživo razgovarati sa curama pažljivo kalkuliram što ću reći, kako i kamo ću gledati, pazim na veći razmak i bojim se da je ne uvrijedim greškom jer bi stvorio pogrešnu sliku o sebi a sve na temelju neiskustva.
nekada treba skociti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:01   #29
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nekada treba skociti.
Skočio sam par puta u srednjoj pa sam dobio po nosu, od tada više nisam siguran.
Ali polako se sve vraća u normalno stanje samo bi želio malo ubrzati proces jer godine idu. Kažu da su 20te najljepše godine, pa neka budu i meni.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:08   #30
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Ne znam za druge ali ja kad imam prilike uživo razgovarati sa curama pažljivo kalkuliram što ću reći, kako i kamo ću gledati, pazim na veći razmak i bojim se da je ne uvrijedim greškom jer bi stvorio pogrešnu sliku o sebi a sve na temelju neiskustva.
Body language je vrlo bitna stvar na pocetku, i mislim da ga svi tumacimo onako kako izgleda ukoiko nismo svjesni razloga za isti. Ona na osnovu napisanog moze pomisliti da je drzis na distanci, da ti se ne dopada dovoljno, blabla. Mislim da je najbolje da onoj koja ti se jako svidja odmah kazes da nemas iskustva ove vrste. Ukoliko ce te zbog toga stigmatizirati, ni ne treba ti. A ako ne, opusticete se oboje sto je win-win situacija.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:17   #31
Baš, ponekad je najbolje ići na čisto, šanse su 50:50 ali ako ide ide, ako ne naići će i druga, no najveći problem su mi upravo te prilike, lako je nekome tko živi u gradu sa puno ljudi i ima vremena izlaziti i družiti se sa ljudima, teško je nama kak ti u pripizdini sa populacijom starosjedioca.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:17   #32
Autore, nađi neku koja je isto kao i ti neiskusna. Veća je šansa da će ti takva dati priliku.

Što se tiče iskusnih žena, one znaju kakva je vrijednost i zadovoljstvo imati nekog tko dobro ševi, ali dat će ti priliku one kojima seks nije na listi prioriteta.
__________________
.
Lady Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:22   #33
Quote:
Lady Anne kaže: Pogledaj post
Autore, nađi neku koja je isto kao i ti neiskusna. Veća je šansa da će ti takva dati priliku.

Što se tiče iskusnih žena, one znaju kakva je vrijednost i zadovoljstvo imati nekog tko dobro ševi, ali dat će ti priliku one kojima seks nije na listi prioriteta.
Da sam naišao na neku neiskusnu bi, ali nailazim uglavnom na one koje su vec bile u vezi, a i sve su onako zgodne svaka na svoj naćin nema naš ružnih.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:25   #34
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da sve to stoji ali ovdje su u pitanju bitnije stvari od sexa.
A opet i za to je bitno iskustvo, treba znati kako poljubiti nekoga, kada je pravi trenutak za zagrljaj ili lagani dodir, kako birati riječi i ponašati se, a za sve to bitno je iskustvo. Neznam za druge ali ja kad imam prilike uživo razgovarati sa curama pažljivo kalkuliram što ću reći, kako i kamo ću gledati, pazim na veći razmak i bojim se da je ne uvrijedim greškom jer bi stvorio pogrešnu sliku o sebi a sve na temelju neiskustva.
Kao što ti je već napisala AZ, body language. Mnoge stvari, geste, kretnje... možeš im naučiti značenje, ako već ne možeš protumačiti sam. Svatko ima npr. svoj intimni prostor kojemu je granica najčešće oko 50cm pa kad nekome uđeš u njegov prostor, vidiš po reakciji bježi li od tebe ili ti dozvoljava da joj priđeš. Važan je položaj ruku i nogu, geste i pogled. Ne vrludaj pogledom nego ju gledaj u oči, a možeš povremeno i u druge dijelove tijela i neka to slobodno primjeti jer ona radi to isto. Kao što si ti pogledao u njene sise tako je i ona pogledala što se naslućuje oko tvojeg šlica. I ne kalkuliraj nego budi opušten i otvoren. Kalkuliranje je znak opreza i osjeti se.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:35   #35
bih, kada bih imala vremena. Svakome treba pružiti priliku hehe
Nightsilver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:36   #36
Pa ak se sve stvari poklope, definitivno bih mogla bit s tak nekim u vezi.

Npr. ako mi odgovara njegov karakter, super se slažemo, ugodno mi je u njegovom društvu, uz to mi je zgodan i sexy - dakle sve ono kaj i inače svaka ženskica hoće od svog muškarca - uopće mi ne bi smetalo da je neiskusan u sexu. Pa to se bar lako riješi...

Quote:
MadAce kaže: Pogledaj post
Jedno je anketa i forum, a što ako se u stvarnom životu susretnete s muškarcem koji vam se na prvi pogled svidi, a shvatite da je djevac?
Ako je ispod prosijeka što se tiče izgleda, povučen, onda se to razumije.
Ako je zgodan, onda ima neki mentalni problem.
Na molim te, zašto bi imap mentalni problem?
Možda jednostavno na sex gleda kao na nešto puno više od nagona i jednostavno čeka onu pravu za svoj prvi put.....

Šta sad, ak ne mijenja ženske ko čarape odmah je poremećen.... Hello!
Bresqica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:47   #37
Quote:
Bresqica kaže: Pogledaj post
Šta sad, ak ne mijenja ženske ko čarape odmah je poremećen.... Hello!
ovaj, ... da prostis, taj hoda bos cijeli zivot. pored voljnih carapa, natikaca i ostalog, najvjerojatnije.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:54   #38
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Mislim da sve nas najviše mući kolike su nam šanse kod djevojaka s obzirom na stanje u kojem se nalazimo kao djevci. Smatram da makar neka spoznaja o većoj mogućnosti prilika može pomoći u podizanju samopouzdanja i motivaciji za promjenom i pokretanjem sebe u boljem smjeru.

Ovdje želim izbaciti sve ostale varijable tipa izgleda i slično, znači zanima me samo kako gledate na taj pojam ne iskustva, koliko je vama bitno kod muškarca od +20 godina da ima iskustva u ljubavi i sexu.
Znam da ima različitih ljudi i nisu svi istog mišljenja, nekima je to turn off, nekima je to cool no ovdje je glavno pitanje u kojem omjeru.


@Moderatori, nadam se da sam ispravno otvorio temu. Ako imate kakve primjedbe slobodno mi se obratite...
Prihvaćam osobu onakvu kakva je. Ako je djevac iskustvo ne znači apsolutno ništa. Seks je prirodna stvar i ne trebaš ju naučiti da bi ju znao raditi, a ljudi upravo suprotno misle. Bitno je opustiti se. Bila bih sa djevcem.
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:54   #39
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a sta ako te zajebe pa ti ne kaze?
nemreš to skrit, vidi se iz aviona
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 13:58   #40
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Da sam naišao na neku neiskusnu bi, ali nailazim uglavnom na one koje su vec bile u vezi, a i sve su onako zgodne svaka na svoj naćin nema naš ružnih.
Nemoj komplicirati stvar, nemoras reci da si djevac i rijesena stvar. A to kak ce ispati nije bitno, ima iskusnih muskaraca kojima se nedigne ona stvar kad treba ili svrse unutar dvije minute. Pa je takav seks s takvim muskarcima jos gori nego s nevinima.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger