Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 10:58   #81
Ne znam, to pitaj sebe zasto si se osjecao prozvanim
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 11:11   #82
Quote:
marko3020 kaže: Pogledaj post
da ti samo znaš koliko sam ja zgodnih konobarica (doduše priglupih) zbario ne čineći ništa...
samo šutiš, ignoriraš, čitaš novine i piješ kavicu dok se ostala ekipa trudi nogama i rukama zbariti istu. kad skuži da su svi bezveze ona ulijeće tebi...
One...ulijecu?? A ti ne cinis nista?! hocked: Nemoguce, zene ne uletavaju. A muskarci se moraju trudit i jos k tome bit savrsen. Mora da si se zabunio

Jesi ti savrsen mozda?
I da, vec kad pitam, jesi sramezljiv?
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 11:13   #83
Quote:
amber_i kaže: Pogledaj post
20. Ljubljenje i maženje samo.
A ne cini ti se da ste malo prestari za natezanja takve vrste..? Pa ak vec imas 20 let, umjesto da ispijate tolike kave primi ga za ruku kad te doprati I samo reci 'dodji'. Inace ces zamrzit kavu.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 11:34   #84
Da, da, DOBRIČINA kako da ne

http://www.2knowmyself.com/why_being_mysterious_works
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 11:49   #85
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
One...ulijecu?? A ti ne cinis nista?! hocked: Nemoguce, zene ne uletavaju. A muskarci se moraju trudit i jos k tome bit savrsen. Mora da si se zabunio

Jesi ti savrsen mozda?
I da, vec kad pitam, jesi sramezljiv?
sebi da, ženama ni blizu...
sramežljiv? u mom kvartu cijepe protiv srama odmah u rodilištu...
__________________
piri ti vimpek!!
marko3020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 12:05   #86
.

Zadnje uređivanje hullu0847 : 22.07.2014. at 12:43.
hullu0847 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 12:23   #87
Quote:
hullu0847 kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu... barila sam se s jednim dečkom i onda je on u jednom trenutku postao sramežljiv šta, kako, zašto? do tad sve štimalo, ja se zagrijala... počeli mi njegovi frendovi bacat fore da je ovaj samozatajan, ovakav, onakav... on je znao proć kraj mene i pogledat me ispod obrva i nasmijati mi se (do tad smo svaki put stali, popričali, pozafrkavali se...) i mene to ohladilo, pogotovo nakon šta sam upoznala dečka koji je zapravo otvarao usta prilikom komunikacije i davao konkretne odgovore na moja pitanja. užasno me iscrpio odnos s tim "sramežljivkom" (još uvijek vjerujem da nije bio sramežljiv, nego je glumatao, samo ne znam zašto?! možda da me se lakše riješi )
Da sam žena i na tvom mjestu, ja se ne bi pitao zašto, nego bih to riješio sa "Čuj, ne seri, oš il neš? Ako ti neš ima ko oće."
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 12:26   #88
Quote:
hullu0847 kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu... užasno me iscrpio odnos s tim "sramežljivkom" (još uvijek vjerujem da nije bio sramežljiv, nego je glumatao, samo ne znam zašto?! možda da me se lakše riješi )
Bježi od takvih, samo jedu energiju
Reci mu nek ti se javi kad se sredi.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 14:09   #89
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Mene živciraju sramežljivi dečki, ka neke curice su. Instant turn off, na to se može palit samo neka klinka.
Zapravo, jasno je zasto zene vole lose decke.

Iako naravno nema garancije da je sramezljiv ujedno i dobar, oni koji su velike galamdzije uvijek privlace paznju, pa samim time izgledaju interesantni, odasilju auru da je i zivot pokraj njih zanimljiviji, vazniji, bolji.

To naravno moze biti istina, ali i ne mora. U svakom slucaju, losi decki su losi s razlogom. Ali to zapravo nije lose, mislim, da izvjesni tipovi zena (jeste vecina zena, ali ima i onih koje to ne preferiraju) imaju sklonost takvim karakterima. Svaka ptica svojem jatu leti. Svi mi dobijemo ono sto trebamo, ne ono sto zelimo.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 14:30   #90
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
Zapravo, jasno je zasto zene vole lose decke.
Kaki su ti to?

Jesu to oni što pljačkaju kioske, ili oni što varaju, ili korumpirani premijeri, ili samo oni koji nisu sramežljivi?
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 14:59   #91
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
Zapravo, jasno je zasto zene vole lose decke.

Iako naravno nema garancije da je sramezljiv ujedno i dobar, oni koji su velike galamdzije uvijek privlace paznju, pa samim time izgledaju interesantni, odasilju auru da je i zivot pokraj njih zanimljiviji, vazniji, bolji.

To naravno moze biti istina, ali i ne mora. U svakom slucaju, losi decki su losi s razlogom. Ali to zapravo nije lose, mislim, da izvjesni tipovi zena (jeste vecina zena, ali ima i onih koje to ne preferiraju) imaju sklonost takvim karakterima. Svaka ptica svojem jatu leti. Svi mi dobijemo ono sto trebamo, ne ono sto zelimo.
..iiii eto ga dame i gospodo nama još jedan u nizu savršeno logičkih razmišljanja

zasigurno ako ne vole sramežljive, mora da vole zločeste. Mislim, logički je. Ili - ili. I čitava filozofija oko uvjereno ispravne logike
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.

Zadnje uređivanje satisamba : 22.07.2014. at 15:06.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:23   #92
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Mislim, logički je. Ili - ili.


Ako se pozivas na neku karakteristiku u nekom kontekstu, onda svakako da njena suprotnost biva promatrana u suprotnom kontekstu. To jeste logicno.

Recimo ovaj primjer: Volim dobre decke. Logicno to znaci takoder i da: Ne volis lose decke. I sve u tom stilu.

Makar, moram priznati da sam cesto naletio na izjave pojedinh zena koje nisu bile nimalo logicne, a one su tvrdile da jesu, pa samim time, empiricno zakljucujem da zenska logika nije ista muskoj logici.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:30   #93
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
Recimo ovaj primjer: Volim dobre decke. Logicno to znaci takoder i da: Ne volis lose decke. I sve u tom stilu.

Makar, moram priznati da sam cesto naletio na izjave pojedinh zena koje nisu bile nimalo logicne, a one su tvrdile da jesu, pa samim time, empiricno zakljucujem da zenska logika nije ista muskoj logici.
Naravno da nije. Zato si dokazao da je tvoja logika apsolutno vrijedna i kao predstavniku muškog roda, divim ti se. Logički, jedna izjava automatski isključuje drugu. Ne znam kako sam mogla tako glupo razmišljati do sada.

Inače žene, da znate za ubuduće vrijedi slijedeća logika:
suprotno od sramežljivo = zločesto.
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:46   #94
Quote:
amber_i kaže: Pogledaj post
I prošli vikend smo se napokon vidjeli u gradu, sve je bilo normalno, odmah me pozdravio (ali distancirano, pružio mi je ruku da se rukujemo )
Nije ni sramežljiv, ni nesposoban, ni ne znam kaj... nego mu se ne sviđaš. Muškarci žele jebat, to im je prirodni instinkt. Ako su već sramežljivi, sigurno će krenuti u akciju ako žena pokaže inicijativu i zainteresiranost. Ukoliko su i oni zainteresirani, naravno.
On nije, samo mu godi tvoja pažnja.

Quote:
lamye kaže: Pogledaj post
Predložila sam jednom, rekao je da tad ne može jer ima trening, i ja sam rekla neka on izabere dan jer sam ja slobodna svaki dan (barem do odlaska na more, no to je tek 20.8.). Ne želim navaljivati (ja imam 24, on 20), pa sam se povukla, no on sad još više piše.
Kaj sad raditi?
Lik vjerojatno ima žensku "za prek tjedna" a ti si mu vikend cura. I ne bi htio da se vas dvije upoznate, jel'.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 16:03   #95
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
... empiricno zakljucujem da zenska logika nije ista muskoj logici.
Muška je logika logika razuma, a ženska logika osjećaja. Kemija.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 16:07   #96
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Inače žene, da znate za ubuduće vrijedi slijedeća logika:
suprotno od sramežljivo = zločesto.
Što bi bilo na drugom kraju spektra od sramežljivog? Nije otvorenost i komunikativnost već nasrtljivost, razmetljivost, samohvala, zabadalo u tuđe poslove, prisiljavanje i zlostavljanje drugih.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 17:02   #97
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Što bi bilo na drugom kraju spektra od sramežljivog? Nije otvorenost i komunikativnost već nasrtljivost, razmetljivost, samohvala, zabadalo u tuđe poslove, prisiljavanje i zlostavljanje drugih.
A zašto ne otvorenost i komunikativnost?
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 21:40   #98
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
A zašto ne otvorenost i komunikativnost?
Jer je na sredini.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 22:07   #99
Naravno Popij Pipi, sramežljivi su ljudi dobri (jer si eto kojim slučajem upravo ti sramežljiv pa zastupaš interese svojeg KS-a), dok su svi ostali koji nisu sramežljivi, pravi rufijani.

Ofkors, ti znaš da te sada ide :fejspalmčinadonebainatrag:
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 22:12   #100
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
Naravno Popij Pipi, sramežljivi su ljudi dobri (jer si eto kojim slučajem upravo ti sramežljiv pa zastupaš interese svojeg KS-a), dok su svi ostali koji nisu sramežljivi, pravi rufijani.

Ofkors, ti znaš da te sada ide :fejspalmčinadonebainatrag:
Mislio je na drugom kraju spektra .... tek kasnije sam skužila da je to napisao.
Između je otvorenost i komunikativnost ali krajnost je napadljivost , itd....
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger