Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 11:44   #21
Najbitnije je to da li ti njega voliš?
Da životi su vam isprepleteni sretni ste ali tu se može raditi i samo o navici.
Ako ga više ne voliš trebala bi to prekinuti.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:46   #22
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
25 godina imam, on 27.
Pustit ću sada neka malo prođe, možda je samo faza.
Izbor nas je učinio manijacima i stalno želimo još, trgamo za još.
Baš se gadim sama sebi sada.
Hjoj pa ne moras se tako kaznjavati,pa nisi ti kriva za ovo,nije niti on,nitko to ne moze planirati a i iznenadi puno ljudi,ja ih znam cak i previse,neki od njih su mi rekli a neki nisu ni morali,jako se dobro primjecuje..

Sve su to veze stare mahom 5 i vise godina..sto god odlucila,izuzetno si mlada a niti on nije star nista ne propada zivot ide dalje,gledaj samo na to da je tvoja sreca najbitnija jer se o tebi radi,nitko ti ne smije biti na vaznijem mjestu od tebe same
Art26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:50   #23
Vi ste već u lijepim godinama. Jel ikad pričate o braku?
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:51   #24
Quote:
vitorog kaže: Pogledaj post
Vi ste već u lijepim godinama. Jel ikad pričate o braku?
Aha to je ona fora otprije jedno 50tak godina kad su vec stari cura i decko
Art26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 11:54   #25
Da, možda je to nekad i najpametnije. Udaš se za nekoga kako bi preduhtrio vlastite misli i moguća premišljanja.
Možda bi i mogla to, ali da odemo negdje živjeti u samoću i da zaboravim na sve mogućnosti i ostane mi on kao jedina.
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:04   #26
Ljudi u dužim vezama sigurno pričaju o braku ali čovjek se može sto puta predomisliti. Ono što si nekad mislio da želiš sad možda više ne želiš.
Zašto bi se prisiljavala na nešto što više nije to. Nema gore nego kad legneš kraj osobe koju voliš i izjeda te osjećaj da to nije to.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:05   #27
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Da, možda je to nekad i najpametnije. Udaš se za nekoga kako bi preduhtrio vlastite misli i moguća premišljanja.
Možda bi i mogla to, ali da odemo negdje živjeti u samoću i da zaboravim na sve mogućnosti i ostane mi on kao jedina.
Ajde, ne drami

Presla si iz ljubavnicke u prijateljsku fazu. Da bi romantican odnos funkcionirao potrebno je oboje.
On tebe vise ne privlaci i bok. Nisi radi toga losa osoba.

Inace preferiram i preporucujem iskrenost...no...mozda bas i nije najbolja opcija da mu kao razlog prekida kazes: vise me nimalo ne privlacis kao muskarac.
Sve ovisi kako stoji s egom.

Bilo kako bilo, to bu zavrsilo tako da ce on bit povrijeden, nesretan a ti zalosna i tuzna. I ne treba bjezati od toga i pokusati to izbjeci jerbo je nemoguce. To su normalne emocije i prezivjet ce te
Prekidi su zaj*** stvar
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:17   #28
Jebateled, ne mogu virovat što čitam. Ona jedna voli momka ali joj nije seksualno napet i planira prekinit. Druga je prekinila s momkom iako je znala da je najbolji na svitu i da takvoga neće nać.

Interesantno je da nemaju snage bit đubrad do kraja već mole Boga da se dogodi neko čudo s kojim bi taj otpisani nestao iz njihovog života. Eh, osjećaj krivnje je zajebana stvar, a da probate zabadanjem glave u pijesak, ko nojevi?

Newsflash za vas, nezrela stvorenja: isto vas čeka u svakoj vezi i svakom braku, doći će do smanjene privlačnosti kad-tad. Pametni baziraju svoje veze na nečem drugom, a ne na fizičkoj privlačnosti i famoznoj "kemiji".

Karma je zajebana što se tiče žena i privlačnosti, brzo uvene cvijet mladosti, brže nego kod muškaraca, a muškarci koji razmišljaju isto kao i vi vas odbace i traže mlađe. Pamet u glavu, cijenite prave stvari, da ne bi pod stare dane trčale za bilo kojim muškarcem koji bi bio voljan biti s vama.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:24   #29
Što znači voljet nekoga?
Voljet činjenicu da on voli tebe. Mislim, ako nema fizičke privlačnosti, što preostaje?
Ovo je pitanje za ekipu koja smatra da je ovo što je predstavila autorica teme strašan čin.
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:46   #30
Mislim da ako je doslo do toga da u srednjim dvadesetima nema privlacnosti,nece je s vremenom pogotovo biti,kako za koga ali to je jako bitna stavka.
Art26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:48   #31
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Baš se gadim sama sebi sada.
Uopće mi nije jasno što izvodiš. Pa nije ljubav obaveza, zaboga.

Ne voliš ga više i šlus.

Malo si me zbunila s uvodnim postom u kojem si rekla da ste sretni i da ga voliš.

Niste sretni. Ako ti nisi sretna, onda ni vi niste sretni. Idi dalje.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:53   #32
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Moj sadašnji dečko nije zgodan objektivno, ali meni je bio.
Sve do sada...
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Iako sam mu nedavno malo dala do znanja da se fizički zapustio. Jer da, zapustio se.
Ovo je ključno, dragi forumaši, obratite pozornost. Znači nije zgodan objektivno, i još se zapustio(i to u 27-oj godini, što bi bilo da ima 40)... Mogu samo zamislit na što zapravo liči poznavajući žensku suptilnost, grdobina jedna, a ona okrivila sebe.

Svakom se u vezi dogodi da intezitet kemije opadne, i najprekrasnijim stvorenjima, ali da nemos poljubit nekog, e onda taj mora bit nasukana grdobina. lol
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:53   #33
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Uopće mi nije jasno što izvodiš. Pa nije ljubav obaveza, zaboga.

Ne voliš ga više i šlus.

Malo si me zbunila s uvodnim postom u kojem si rekla da ste sretni i da ga voliš.

Niste sretni. Ako ti nisi sretna, onda ni vi niste sretni. Idi dalje.
Oprez s ovakvim savjetima. Tudjim kurcem po gloginjama ovo ono
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:01   #34
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Što znači voljet nekoga?
Voljet činjenicu da on voli tebe. Mislim, ako nema fizičke privlačnosti, što preostaje?
Ovo je pitanje za ekipu koja smatra da je ovo što je predstavila autorica teme strašan čin.
Stvarno, što preostaje? Ništa, ako je odnos plitak ko fizička privlačnost.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:09   #35
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post

Newsflash za vas, nezrela stvorenja: isto vas čeka u svakoj vezi i svakom braku, doći će do smanjene privlačnosti kad-tad. Pametni baziraju svoje veze na nečem drugom, a ne na fizičkoj privlačnosti i famoznoj "kemiji".
Newsflash za tebe: Jebes ti vezu gdje nakon VEC nakon 2 godine se smanji seksualna privlacnost.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:15   #36
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Newsflash za tebe: Jebes ti vezu gdje nakon VEC nakon 2 godine se smanji seksualna privlacnost.
Moj je stav sada da se ta privlačnost zapravo ne bi trebala smanjivati, samo što ima perioda kada nije izražena kao prioritetna. Što je zapravo normalno, jer ne bismo mogli funkcionirati da hodamo kao napaljeni mulci cijeli život. Ali seksualna privlačnost prema partneru mi je sada periodično jača nego ikad, a ne da se smanjuje. Prije je možda bila konstantna, ali daleko slabija nego sada kada sam u elementu.
Naravno da u početku veze samo o tome razmišljaš i na to se svodi veza, nema problema i partnera gledaš samo kroz šarenu prizmu, ali nije istina da se privlačnost i zaljubljenost gube s godinama.
Potpisala bih flatoosa.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:24   #37
Da se nadopunim i poopćim: ne radi se o ljubavi, niti o fizičkoj privlačnosti, nazovimo to pravim imenom. Hir.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:26   #38
Ja mislim da moja žena za jedno 40 g neće biti privlačna, ono imat će nekih 65g. Susjeda od kojih 30g će mi izgledat puno bolje od nje, e sad, kaj bi trebali svi ostavit onda jedni druge ili šta?
Kužim ako se tijekom vremena izgubilo osim privlačnosti i sve ostalo, ono odnos više nije ko nekad, nema smijeha, nema sreće, monotonija, upitna ljubav, pa ajd idemo prekinut i svak na svoju stranu. A sad privlačnost? hm tu bi trebalo razmislit malo.
Svi mi muževi koji smo imali trudnice doma znamo koliko su privlačne kad hormoni podivljaju ,kad višak vode se zadržava u tijelu i sve ostalo, kaj smo ih trebali tad ostavit? Ono ,čuj draga ovih par dana mi nisi privlačna baš, aj ti fino rodi, javi se za 4-5 mjeseci kad vratiš staru formu pa ćemo opet bit skupa.
Malo si razmislite prije nego nekaj napišete.
novi nik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:29   #39
Quote:
Art26 kaže: Pogledaj post
Aha to je ona fora otprije jedno 50tak godina kad su vec stari cura i decko
Pitao sam je to iz drugih razloga. Al kad si se već uključio: je, to je ta fora. Trebali bi pričati u braku kad budu imali 40 godina?

Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Da, možda je to nekad i najpametnije. Udaš se za nekoga kako bi preduhtrio vlastite misli i moguća premišljanja.
Možda bi i mogla to, ali da odemo negdje živjeti u samoću i da zaboravim na sve mogućnosti i ostane mi on kao jedina.
Nije najpametnije, sad ti je kasno za brak s njim kad nema ni seksualne privlačnosti ni ljubavi.
Drugi put pametnije, da ti se ne bi dogodilo što ti je napisao ovaj Splićanin Pipi. Vama vrijeme brže ide nego muškarcima, a što ti napraviš dečku (a nemaš izbora, što drugo možeš kad ga ne voliš), tako vrlo lako tebi netko može napraviti kad se najmanje tome nadaš i da te jednostavno zamijeni sa mlađom i boljom.

Tvoj pravi problem je kako si došla u tu situaciju. Kad to skužiš, dalje u životu vjerojatno budeš imala više sreće.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:29   #40
Onda mi objasni zašto trebamo partnere kad duhovnu povezanost možemo ostvariti s roditeljima, prijateljima i rodbinom? Što čini razliku osim seksualne privlačnosti?
To da želiš dijete jednog dana, a s bratom ga ne smiješ imati jer je izopačeno?
Slažem se da privlačnst nije dovoljna, ali je ključna.



Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Stvarno, što preostaje? Ništa, ako je odnos plitak ko fizička privlačnost.
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger