Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 13:30   #41
Bio sam dvije godine u vezi i zivio sam s curom, prestala me dozivljavati kao decka i pocela me dozivljavati kao cimera, prestao sam je i fizicki privlaciti. Vidio sam da se cudno ponasa, inzisitrao i onda mi je sve rekla i rekla kako je dva mjeseca plakala cesto zatvorena u kupaoni i sl jer joj je bilo zao ostaviti me zato sto sam po njenom "najbolji dečko na svijetu" ali su nam se neka razmišljana počela razilaziti, kao i pogledi na život i bilo je tu jos nekih sitnica. Bilo mi je jako teško kada mi je to rekla ali nisam joj zamjerio niti trunku jer znam da treba imati muda to reci osobi koja ti skida zvijezde sa neba JA sam naravno bio u kurcu, u depri i sve sto ide nakon prekida ali nije mi zao sto je to napravila, zao mi je samo sto je dva mjeseca trpila i bila tuzna jer kad tad bi to puknulo a ovako se bzvz ona mucila kada sam mogao samo ja xD Iskreno mu priznaj i reci da ti je zao, tj vidit ce on da ti je zao i to je to. Sto dulje cekas, to ce ti biti gore.

Ako mislis da je samo izgled i nista drugo, onda ga probaj nagovorit da vjezba ili da se promjeni a opet mu mozes reci u cemu je problem pa ce mozda i sam reci da ce se promjeniti. Uglavnom nemoj sutit i trpit, nije vrijedno!

sretno
Voldemort77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:30   #42
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Newsflash za tebe: Jebes ti vezu gdje nakon VEC nakon 2 godine se smanji seksualna privlacnost.
Jebeš ti veze... ne... jebeš ti ljude koji ne znaju kako normalan odnos funkcionira, da ima amplitude, čim toliko ne vlaži, toliko ne diže, odnos se baca u recycle bin.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:35   #43
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Jebeš ti veze... ne... jebeš ti ljude koji ne znaju kako normalan odnos funkcionira, da ima amplitude, čim toliko ne vlaži, toliko ne diže, odnos se baca u recycle bin.
Problem je kada amplituda više nikad ne postigne uzlaznu putanju.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 13:40   #44
Quote:
vitorog kaže: Pogledaj post
Pitao sam je to iz drugih razloga. Al kad si se već uključio: je, to je ta fora. Trebali bi pričati u braku kad budu imali 40 godina?



.
Ne sa 40 ali ne nuzno ni sa njezinih 25,ali u ti si u pravu vise nego ja,no mislim da brak pogotovo sada nebi trebalo potencirati..
Art26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 15:22   #45
Quote:
Voldemort77 kaže: Pogledaj post
Bio sam dvije godine u vezi i zivio sam s curom, prestala me dozivljavati kao decka i pocela me dozivljavati kao cimera, prestao sam je i fizicki privlaciti. Vidio sam da se cudno ponasa, inzisitrao i onda mi je sve rekla i rekla kako je dva mjeseca plakala cesto zatvorena u kupaoni i sl jer joj je bilo zao ostaviti me zato sto sam po njenom "najbolji dečko na svijetu" ali su nam se neka razmišljana počela razilaziti, kao i pogledi na život i bilo je tu jos nekih sitnica. Bilo mi je jako teško kada mi je to rekla ali nisam joj zamjerio niti trunku jer znam da treba imati muda to reci osobi koja ti skida zvijezde sa neba JA sam naravno bio u kurcu, u depri i sve sto ide nakon prekida ali nije mi zao sto je to napravila, zao mi je samo sto je dva mjeseca trpila i bila tuzna jer kad tad bi to puknulo a ovako se bzvz ona mucila kada sam mogao samo ja xD Iskreno mu priznaj i reci da ti je zao, tj vidit ce on da ti je zao i to je to. Sto dulje cekas, to ce ti biti gore.

Ako mislis da je samo izgled i nista drugo, onda ga probaj nagovorit da vjezba ili da se promjeni a opet mu mozes reci u cemu je problem pa ce mozda i sam reci da ce se promjeniti. Uglavnom nemoj sutit i trpit, nije vrijedno!

sretno
aha najbolji decko na svijetu voli te itd sve imaju istu spiku jedu govna sve su one iste
kome uopce treba ta njihova ljubav i da nekog vole?
ne mogu si sa njom ni guzicu obrisat
nije im vise zgodan,a na sta bi one sve licine da nema šminke
ali glavno da je decko predobar sve naj naj i onda ga ostave
joj tko jos pusi te fore
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 16:02   #46
cujem li ja to ogorcenje u tonu pisanja?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 16:09   #47
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ja mislim da se cesto to dogodi radi zatvorenosti u seksu. dogodilo bi se i sa najljepsim muskarcem jer ljudi pred sebe ne stavljaju izazove, ne usude se otkriti sami sebe pa ponavljaju iste stvari dok im ne dosadi.

kada seksualnost ima uzlaznu putanju vjecita zaljubljenost je realnost, a sa vjecitom zaljubljenoscu dolazi i sretna i dobra veza.

kada ljudi sazriju i kad se seksualno potpuno predaju i otvore tih problema vise nema.

nadalje, zenska seksualnost je po prirodi sebicna i okrenuta prema samoj sebi za razliku od muske. zenu u duzoj vezi ne pali tvrdi kurac sam po sebi vec ju pali to sto je ona uzrok erekciji.
moja zena nekad ne nosi gace ispod suknje pa mi to saopci i pali je to sto zna da sam ja radi toga uznemiren. ponekad ode na posao u seksi rublju ispod poslovne odjece pa se osjeca zastrasujuce seksi samoj sebi. salje mi mms-ove sa wc-a i rajca samu sebe na taj nacin, a seks nakon takvog dana bude zestok i mastovit.
vazno je i da predigra ne traje samo netom prije seksa, predigra traje od zadnjeg orgazma.

puno smo radili na tome i ona je od anorgazmicne zene koja voli seks u mraku, u dva osnovna polozaja (nije voljela cak ni to) dosla do napaljenice koja skvirta, koja voli donje rublje, koja obozava igracke..., koja se igra i koja shvaca koliko je seksualnost vazna za dobar partnerski zivot.
Moram se složiti s ovom tvrdnjom jer sam sličnu stvar i doživio. Usprkos svom mom trudu da na neki način obogatimo naš seksualni život,moja,od nedavno bivša draga, jednostavno nije imala želje ni volje da isprobamo bilo što novo.Vremenom je to preraslo u određenu frustraciju koja je nakon toga rezultirala da mi više nije seksualno napeta ni privlačna.
Usprkos svom mom trudu da promijenim postojeće stanje kod nje jednostavno nije bilo nikakve reakcije .
BrandyMexico is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 17:03   #48
Quote:
BlackAndYello kaže: Pogledaj post
nije im vise zgodan,a na sta bi one sve licine da nema šminke
pa ne znam sad baš
ja u životu nisam kap šminke na sebe stavila, what you see is what you get

šminka opterećuje ženu, smatra se ružnom bez nje
i slažem se da tu muškarci prednjače, njihov izgled je iskreniji, ajmo to tako reći

no, nije na nama da sudimo zašto je netko nekome prestao biti privlačan
bilo bi super kad bi mogli upravljati svojim nagonima
u najboljem slučaju ih potiskujemo, a znamo kako to završi
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 19:47   #49
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Dragi ljudi, tipkam u srijedu ujutro, znak da nešto zbilja ne valja
Naime, sinoć sam još jednom zatekla sebe kako zamišljam da sam negdje drugdje dok se ševimo, ujutro sam okrenula glavu kad me htio poljubiti.
Zajedno smo već dvije godine, životi su nam isprepleteni i sretni smo.
ALI, on me više ne privlači fizički.
Tješim sebe da je samo faza, inače sam osoba koja je malo mušičava protiv svoje volje.
Osjećam se ogavno jer mi takva površna stvar prijeti vezi, nikad nisam bila ona koja traži zgodne.
Moj sadašnji dečko nije zgodan objektivno, ali meni je bio.
Sve do sada...
Što reći samoj sebi, pokušavati objasniti i čekati ili prihvatiti da je biologija pobijedila?
Hočeš novost..Ona mene više ne privlači ni ja nju...
Join the club..
Arjen Bluitden is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 20:57   #50
A neznam šta bi ti rekla..ja sam bila u istoj situaciji u kakvoj si ti i jako me mučilo. Za mene tu više nije bilo kruha. ALI!
Ono što mi je dugo trebalo je priznati samoj sebi da on više meni nije napet i da sa njim više ne želim spavati. Ohladila sam se do krajnje granice. Nazad više nije bilo. Nisam ga voljela. Ono što mogu reći iz svoje kože, tu na bolje povratka nema. Može biti samo gore. Budi iskrena prema samoj sebi a onda prema njemu. Jer, to što ti se događa nije tvoja krivnja, a možda ni njegova, a možda je. Nekad je teško naći odgovornu osobu za to.
Nema goreg od sexa sa osobom koja te više ne privlači

Jednostavno, što god on da je uradio, skinuo se i gol se uvukao pod plahtu, moje tijelo nije reagiralo na njega.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:28   #51
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Dragi ljudi, tipkam u srijedu ujutro, znak da nešto zbilja ne valja
Naime, sinoć sam još jednom zatekla sebe kako zamišljam da sam negdje drugdje dok se ševimo, ujutro sam okrenula glavu kad me htio poljubiti.
Zajedno smo već dvije godine, životi su nam isprepleteni i sretni smo.
ALI, on me više ne privlači fizički.
Tješim sebe da je samo faza, inače sam osoba koja je malo mušičava protiv svoje volje.
Osjećam se ogavno jer mi takva površna stvar prijeti vezi, nikad nisam bila ona koja traži zgodne.
Moj sadašnji dečko nije zgodan objektivno, ali meni je bio.
Sve do sada...
Što reći samoj sebi, pokušavati objasniti i čekati ili prihvatiti da je biologija pobijedila?
pričekaj, ako je veza jaka, proći će.

I da, možda da porazgovaraš s njim o tome i krenete se zajedno baviti nekim sportom? Možda se iznenadiš kad vidiš koliko je jači (ili bi trebao biti) od tebe, pa se opet zaljubiš u njegovu...muškost...ahh
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:45   #52
Quote:
satisamba kaže: Pogledaj post
pričekaj, ako je veza jaka, proći će.

I da, možda da porazgovaraš s njim o tome i krenete se zajedno baviti nekim sportom? Možda se iznenadiš kad vidiš koliko je jači (ili bi trebao biti) od tebe, pa se opet zaljubiš u njegovu...muškost...ahh





Dobro zvuči. I eto ti romantike
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:50   #53
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
[/U]

Dobro zvuči. I eto ti romantike
Naravno. Ali i...



__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 23:23   #54
Hm... mogla bih ti o ovome pisat satima ...
Nažalost ništa lijepo... krene to tako s manjkom fizičke privlačnosti. Ako si maštovita onda možeš zatvoriti oči i biti s bilo kim. Nakon toga slijedi , grižnja savjest... nije to zaslužio. On ti kaže ... bila si odlična...ti si misliš i taj i taj (ti dodaj ime) je bio odličan...
Guraš tako neko vrijeme...govoriš si da ga voliš ...da je to normalno...proći će....
I onda nakon nekoliko godina skužiš ...da ti njega ne voliš ...ne onako kako bi trebala. Ali životi su vam isprepleteni .... imate temelje....i tako jedno vuče drugom , drugo trećem a tebe sve ovo skupa vuče u očaj. A godine ti idu....

Zato ti ja kažem iz iskustva, ne spašavaj to...nemoj misliti da ćeš udajom nešto promjeniti... ni udaja...ni djete....ništa!
Nažalost ili na tvoju sreći jer si to otkrila na vrijeme.... niste jedno za drugo.. riješi to i nastavi živjet život bez glume
Sretno!
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 23:26   #55
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Hm... mogla bih ti o ovome pisat satima ...
Nažalost ništa lijepo... krene to tako s manjkom fizičke privlačnosti. Ako si maštovita onda možeš zatvoriti oči i biti s bilo kim. Nakon toga slijedi , grižnja savjest... nije to zaslužio. On ti kaže ... bila si odlična...ti si misliš i taj i taj (ri dodaj ime) je bio odličan...
Guraš tako neko vrijeme...govoriš si da ga voliš ...da je to normalno...proći će....
I onda nakon nekoliko godina skužiš ...da ti njega ne voliš ...ne onako kako bi trebala. Ali životi su vam isprpleteni .... imate temelje....i tako jedno vuče drugom , drugo trećem a tebe sve ovo skupa vuče u očaj. A godine ti idu....

Zato ti ja kažem iz iskustva, ne spašavaj to...nemoj misliti da ćeš udajom nešto promjeniti... ni udaja...ni djete....ništa!
Nažalost ili na tvoju sreći jer si to otkrila na vrijeme.... niste jedno za drugo.. riješi to i nastavi živjet život bez glume
Sretno!
a poznato je da su ljudi bas poput vesmasina, jedna iz serije je ista kao i sve druge, da imaju iste specifikacije i kvarove te istu proceduru servisiranja.

jedna od opcija je da autorica zamjeni glavnog glumca, a da zaplet i kraj opet budu isti. ja predlazem da se opusti i nek se jos malo potrudi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 23:52   #56
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Hm... mogla bih ti o ovome pisat satima ...
Nažalost ništa lijepo... krene to tako s manjkom fizičke privlačnosti.

...
A jadne.

Krene to davno prije, s nedostatkom svijesti što je ljubav, što je veza, što je poštovanje prema partneru.

Onda se hirovito ide iz veze u vezu, a prekida se zbog pizdarija.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 23:52   #57
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
a poznato je da su ljudi bas poput vesmasina, jedna iz serije je ista kao i sve druge, da imaju iste specifikacije i kvarove te istu proceduru servisiranja.

jedna od opcija je da autorica zamjeni glavnog glumca, a da zaplet i kraj opet budu isti. ja predlazem da se opusti i nek se jos malo potrudi.
Ma naravno da nisu... ali kao što je napisala otvorila je temu u sri ujutro... znači ozbiljno je
Mislim da nju to ne drži dva dana a niti dva tjedna ti očito traje neko vrijeme. Kao što sam i napisala boriš se sa tim i stavljaš ružičate naočale . Ta volite se sve vam je isprepleteno... i onda se začahuriš i uzmeš to kao normalno...
Gle.ne mora to biti tako ...pitala je ..sve što je rekla rekla bih i ja ...a mislim da sam poprilično otvorena i maštovita u sexu. Kad moraš misliti konstantno na neke druge ljude...e onda ti džaba i dečko i isprepletenostbi veza. Glumiti je jako teško.
Možda sam ja fulala i nemam veze s temom..mene je to sustiglo nakon puno godina ali eto ipak me stiglo...
Sad je puno teže i kompliciranije
Ali nije tema ni o meni tako da zaboravimo
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 23:58   #58
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
A jadne.

Krene to davno prije, s nedostatkom svijesti što je ljubav, što je veza, što je poštovanje prema partneru.

Onda se hirovito ide iz veze u vezu, a prekida se zbog pizdarija.
Mhmmm nakon 17 godina vjernosti samo jednoj osobi ..ti mi reci da ne znam što je poštovanje ,veza i ljubav.
Fizička ne privlačnost nije pizdarija..da joj se gadi kad je poljubi nije pizdarija ..
Ok,ne mislimo isto..i dobro je da ne mislimo
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 00:03   #59
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Mhmmm nakon 17 godina vjernosti samo jednoj osobi ..ti mi reci da ne znam što je poštovanje ,veza i ljubav.
Fizička ne privlačnost nije pizdarija..da joj se gadi kad je poljubi nije pizdarija ..đ
Ok,ne mislimo isto..i dobro je da ne mislimo
Nakon što čovjek pročita ovakva "razmišljanja", koji muškarac može biti toliko lud da planira išta dugoročno, da ne spominjem brak? Zdrav razum nalaže kratkoročno iskorištavanje ili spavanje s jednim okom otvorenim i davanjem noge u guzicu na prvi povod.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 00:08   #60
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ma naravno da nisu... ali kao što je napisala otvorila je temu u sri ujutro... znači ozbiljno je
Mislim da nju to ne drži dva dana a niti dva tjedna ti očito traje neko vrijeme. Kao što sam i napisala boriš se sa tim i stavljaš ružičate naočale . Ta volite se sve vam je isprepleteno... i onda se začahuriš i uzmeš to kao normalno...
Gle.ne mora to biti tako ...pitala je ..sve što je rekla rekla bih i ja ...a mislim da sam poprilično otvorena i maštovita u sexu. Kad moraš misliti konstantno na neke druge ljude...e onda ti džaba i dečko i isprepletenostbi veza. Glumiti je jako teško.
Možda sam ja fulala i nemam veze s temom..mene je to sustiglo nakon puno godina ali eto ipak me stiglo...
Sad je puno teže i kompliciranije
Ali nije tema ni o meni tako da zaboravimo
ti isto imas trenutno takav problem?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger