Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 15:32   #21
živahna

Quote:
ivana333 kaže: Pogledaj post
Dragi moji forumaši..što da vam pametno kažem..ukratko nova sam na forumu ..i ako budem trebala instrukcije u korištenju foruma....nadam se da ćete biti ljubazni i srdačni......želim da vas pitam... da li je preko foruma moguće pronaći curu za druženje u smislu izlazaka u klubove, kazališta, kina, koncerte....shopping..ili jednostavno kavicu poslije posla...pitate se zašto Vas to pitam...zato što sam nova u zagrebu...pronašla sam si posao spakirala kofere i doselila se......da skratim priču tražim novu frendicu...kakva bi on trebala da bude?....slična meni..a ja sam solo..imam 32 god..VSS....volim izlaziti u klubove, na koncerte, volim ići u kina, kazališta, surfati netom, čitati knjige, šetati.... ako postoji cura sličnih ili identičnih interesa neka mi ostavi mail na forumu ili pošalje poruku....biti će mi zadovoljstvo .....moram napomenuti da sam heteroseksualno orijentirana...da ne bi netko stekao krivi dojam...puno Vas volim i pozdravljam..sve na forumu...
bok i meni trebaju instrukcije u korištenju foruma, tražim frendicu za koncerte i sl. kako si i sam napisala iako imam 51 godinu nisam stari metuzalem pa ako se hoćeš sa mnom družiti javi se, ali ne znam kako možemo stupiti u direktan kontakt
živahna is offline  
Old 23.11.2009., 17:03   #22
živahna gospođo, obratite, molim, pozornost na godinu koje je napisan post na kojeg replyjate...
just Sandy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.