Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2014., 06:19   #6021
Ma tu se riješenje ne nazire niti ultrazvukom,pa svakim danom sve dublje samo tonemo ka titanik, bez proizvodnje nema budučnosti dugoročne,pa na pdf. politici gledam onu listu izdataka i mirovina, pa to nikake logike nema,partizanki mirovina,maltene više negoli braniteljskih, a biće da su sa dvije godine bombe rokali,a neki su čak iz maternice nerođeni još nadobudno pucali ,pa to je za popizditi...i tako jedno po 25 točaka sa pun kuki izdataka ,koje ni sami objasniti ne znaju...
žaccko is offline  
Old 02.03.2014., 09:18   #6022
Iza kulisa nogometne predstave. Ako stignete, pogledajte!
http://www.hrt.hr/enz/zdravo-drustvo/228283/
rebus55 is offline  
Old 03.03.2014., 21:25   #6023
Ma koji teletabisi, i ova dva brabonjka s voditeljem se slažu kako su navijači izmanipulirani od 91 god. pa nadalje, što u dom. rat i ostale stvari, pa brate mili tko če te u rat natjerati ako ti ne želiš ići ?...a ovi prvi lik u crvenom je samo taka legenda, jer je imal pauzicu od dvije godine zbog depresije (cura ga ostavila...).
žaccko is offline  
Old 04.03.2014., 15:55   #6024
http://www.index.hr/lajk/thumbnail.a....jpg&width=618

čovik objasnia zagonetku kompletne politike u jednoj jedinoj rečenici

blago ljudima koji navijaju za jedne, druge, treće ili pete u politici, a pogotovo svim radikalnim, ideološkim, ultra, sve znaju o politici i imaju jasan i tvrd stav, navijačima...
razumin ljude koji ipak vole svoju zemlju ili svoj grad ili pokrajinu, znam da stvarno to moze neko volit, tetovirat i to sve, al ovi znalci i politički navijači kojima im je vrhunac u životu kad mogu glasat svako 4 godine, šta veća pripizdina, to veći znalci, više im je važna politika i političari, sve znaju, imaju svoju stranu i jebeno navijaju

mrzim državu, da sam se kojim slučajem boria za ovo 90-tih ubia bi se...
ko ovo ne razumi, tek kad kad ga izravno i najbahatije moguće osobno opljačkaju ili nekako drukčije ogule svatiće...
ne vidim ko mi je je trenutno veci neprijatelj u zivotu od takozvane drzave, njenih takozvanih ministarstava i tih nepoznatih ljudi koji takozvano rade u ime te države.. dabogda ih čečeni makli i osvojili i zabili im svima čečenske zastave u guzice i na zgrade. koga boli kurac koja se zastava vijori kad te taj direktno pljačka i još mu ne možeš ništa... pametniji i oni koji su mogli, su se davno makli... narod, more, planine i to sve je ok, al nigdi takve đubradi koja to sve vodi, a ni glupih ljudi koji to sve podrzavaju i drze na zivotu.
narodu s desna i liva bacaju kosti da se glođu, pa glasaju i onda ih opet biraju.. bace im takmičenje u nebitnim temama, moš samo gledat koji se više opterećuju, koji više navijaju, koji su žešći, zadrtiji i gluplji
štabulja is offline  
Old 04.03.2014., 21:34   #6025
http://i.imgur.com/EzNUrKR.jpg
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 05.03.2014., 11:36   #6026
Quote:
štabulja kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/lajk/thumbnail.a....jpg&width=618

čovik objasnia zagonetku kompletne politike u jednoj jedinoj rečenici

blago ljudima koji navijaju za jedne, druge, treće ili pete u politici, a pogotovo svim radikalnim, ideološkim, ultra, sve znaju o politici i imaju jasan i tvrd stav, navijačima...
razumin ljude koji ipak vole svoju zemlju ili svoj grad ili pokrajinu, znam da stvarno to moze neko volit, tetovirat i to sve, al ovi znalci i politički navijači kojima im je vrhunac u životu kad mogu glasat svako 4 godine, šta veća pripizdina, to veći znalci, više im je važna politika i političari, sve znaju, imaju svoju stranu i jebeno navijaju

mrzim državu, da sam se kojim slučajem boria za ovo 90-tih ubia bi se...
ko ovo ne razumi, tek kad kad ga izravno i najbahatije moguće osobno opljačkaju ili nekako drukčije ogule svatiće...
ne vidim ko mi je je trenutno veci neprijatelj u zivotu od takozvane drzave, njenih takozvanih ministarstava i tih nepoznatih ljudi koji takozvano rade u ime te države.. dabogda ih čečeni makli i osvojili i zabili im svima čečenske zastave u guzice i na zgrade. koga boli kurac koja se zastava vijori kad te taj direktno pljačka i još mu ne možeš ništa... pametniji i oni koji su mogli, su se davno makli... narod, more, planine i to sve je ok, al nigdi takve đubradi koja to sve vodi, a ni glupih ljudi koji to sve podrzavaju i drze na zivotu.
narodu s desna i liva bacaju kosti da se glođu, pa glasaju i onda ih opet biraju.. bace im takmičenje u nebitnim temama, moš samo gledat koji se više opterećuju, koji više navijaju, koji su žešći, zadrtiji i gluplji


Što manja država, to sretniji ljudi. Samo naš narod to nikako da shvati.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 05.03.2014., 11:37   #6027
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
Ključni problem ove države je masa uhljeba, neradnika i stranačkog šljama koji krvavo financiramo mi iz realnog sektora. I naravno političari koji su cijeli sustav tako podesili.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 05.03.2014., 20:21   #6028
http://www.youtube.com/watch?v=9y6Ou...layer_embedded
Ja mislin da ne postoje veci klauni od srba
__________________
ULTRAS LIBERI
Autostoper is offline  
Old 06.03.2014., 17:58   #6029
nakon sto za 2 mandata nije stigao da obiđe mostar ili hrvate iz hercegovine te dok su mu mnogi zamjerali sto je mnogo vremena provodio u sarajevu kod prijatelja i patriota bosne i hercegovine evo njega napokon u mostaru....naravno na istočnoj strani



dobio je jasnu poruku uoči sutrašnjeg posjeta
__________________
svi hrvatine a svaki skace ka klokan cim cuje cecu il' neki hit turbo folka
ultras-harlem is offline  
Old 06.03.2014., 18:55   #6030
Quote:
Autostoper kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=9y6Ou...layer_embedded
Ja mislin da ne postoje veci klauni od srba
evo stigla pomoć ,sad su rusi sigurni
4&8 is offline  
Old 16.03.2014., 22:16   #6031
"Intervju sa fra Daliborom Milasom, franjevcem i kolumnistom u novom broju donosi novina 7Dnevno. Mladi hercegovački franjevac se ponovno otvoreno osvrnuo na trenutno stanje u društvu i politici, kritizirajući pojave ali i nositelje istih, među kojima i "sicilijanski" način funkcioniranja HDZ BiH"

jedan vrlo realan i zanimljiv tekst,a kao opaska na nedavne rasprave na ovom forumu vezano za trenutnu politicku situaciju u Mostaru,i cijeloj BiH..

inače za one koji neznaju fra Dalibor Milas je jako poznat među mladim mostarcima i veliki broj njih uvažava njegovo mišljenje i okuplja se na njegovim susretima
__________________
svi hrvatine a svaki skace ka klokan cim cuje cecu il' neki hit turbo folka
ultras-harlem is offline  
Old 18.03.2014., 11:43   #6032
Mukte s obzirom da pišeš kolumne očekujem da napišeš odgovor ovom idiotu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...ja/734313.aspx
JustOnPaper is offline  
Old 24.03.2014., 20:51   #6033
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Ključni problem ove države je masa uhljeba, neradnika i stranačkog šljama koji krvavo financiramo mi iz realnog sektora. I naravno političari koji su cijeli sustav tako podesili.
zivio realni sektor
zivio

http://www.forum.tm/vijesti/dizajner...besplatno-1647
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Old 24.10.2014., 15:18   #6034
o politici nastavite ovdje
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 24.10.2014., 16:09   #6035
Quote:
štabulja kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/lajk/thumbnail.a....jpg&width=618

čovik objasnia zagonetku kompletne politike u jednoj jedinoj rečenici

blago ljudima koji navijaju za jedne, druge, treće ili pete u politici, a pogotovo svim radikalnim, ideološkim, ultra, sve znaju o politici i imaju jasan i tvrd stav, navijačima...
razumin ljude koji ipak vole svoju zemlju ili svoj grad ili pokrajinu, znam da stvarno to moze neko volit, tetovirat i to sve, al ovi znalci i politički navijači kojima im je vrhunac u životu kad mogu glasat svako 4 godine, šta veća pripizdina, to veći znalci, više im je važna politika i političari, sve znaju, imaju svoju stranu i jebeno navijaju

mrzim državu, da sam se kojim slučajem boria za ovo 90-tih ubia bi se...
ko ovo ne razumi, tek kad kad ga izravno i najbahatije moguće osobno opljačkaju ili nekako drukčije ogule svatiće...

ne vidim ko mi je je trenutno veci neprijatelj u zivotu od takozvane drzave, njenih takozvanih ministarstava i tih nepoznatih ljudi koji takozvano rade u ime te države.. dabogda ih čečeni makli i osvojili i zabili im svima čečenske zastave u guzice i na zgrade. koga boli kurac koja se zastava vijori kad te taj direktno pljačka i još mu ne možeš ništa... pametniji i oni koji su mogli, su se davno makli... narod, more, planine i to sve je ok, al nigdi takve đubradi koja to sve vodi, a ni glupih ljudi koji to sve podrzavaju i drze na zivotu.
narodu s desna i liva bacaju kosti da se glođu, pa glasaju i onda ih opet biraju.. bace im takmičenje u nebitnim temama, moš samo gledat koji se više opterećuju, koji više navijaju, koji su žešći, zadrtiji i gluplji
tu se slažem s tobom, ali ja uvijek volim da pobjede moji, a moji su "crni".

https://www.youtube.com/watch?v=srLT40O8Tts
stinapradidova is offline  
Old 27.10.2014., 23:09   #6036
Josipovićeva iznenađujućeva izjava za Financial Times.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...vo/780079.aspx
JustOnPaper is offline  
Old 27.10.2014., 23:50   #6037
ako mi ko moze ukratko napisat sta tocno sada branitelji traze.Pokusavam sto manje pratit tuzne hrvatske price al eto,od ove se nemoze pobic.
JWR is offline  
Old 28.10.2014., 00:37   #6038
nisan ni ja upucen al san nacua da ni ne znaju ni oni...
__________________
Oni navijaju za bilu boju, a nose crne majice
BSD is offline  
Old 28.10.2014., 00:40   #6039
Quote:
JWR kaže: Pogledaj post
ako mi ko moze ukratko napisat sta tocno sada branitelji traze.Pokusavam sto manje pratit tuzne hrvatske price al eto,od ove se nemoze pobic.
Ostavke ministra Predraga Matića, njegove zamjenice Vesne Nađ i pomoćnika Bojana Glavaševića.

"Razloga za njihovu smjenu je 500 tisuća. U zadnje tri godine Ministarstvo branitelja na čelu s ministrom Matićem, zamjenicom Nađ i pomoćnikom Glavaševićem nije ništa napravilo za braniteljsku populaciju, stradalnike Domovinskog rata i članove njihovih obitelji" - predsjednik Udruge stopostotnih HRVI-a Đuro Glogoški.
ruddy fox is offline  
Old 28.10.2014., 11:27   #6040
Quote:
ruddy fox kaže: Pogledaj post
Ostavke ministra Predraga Matića, njegove zamjenice Vesne Nađ i pomoćnika Bojana Glavaševića.

"Razloga za njihovu smjenu je 500 tisuća. U zadnje tri godine Ministarstvo branitelja na čelu s ministrom Matićem, zamjenicom Nađ i pomoćnikom Glavaševićem nije ništa napravilo za braniteljsku populaciju, stradalnike Domovinskog rata i članove njihovih obitelji" - predsjednik Udruge stopostotnih HRVI-a Đuro Glogoški.
Aha,znaci jos jedan put izmanipulirani od hdz-a.O boze dragi.Cim vidim onog Klema kako ih "vodi" pozelim im sve najgore,a zapravo mi ih je samo zaj.Svi ig jebu u mozak

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk 2
JWR is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.