Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2008., 22:35   #21
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
i na repki ih ima dosta, neidem baš na repku, al tu i tam kad odem redovno budu, čak su bili na onoj tekmi t-com hnla(dinamo+2-3 igrača) protiv bayern munchena
..i naravno imamo svoje okupljalište u zg, kiwi...
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 23:09   #22
da ,kiwi..nije vam trebalo ono zadnji put na izraelu,par ljudi se napilo ,razbili par boca,lupali po kontenjerima,pijana posla,došla murja,stjerala sve u kafić,još su nas naganjali po cijelom kvartu...
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 23:27   #23
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
da ,kiwi..nije vam trebalo ono zadnji put na izraelu,par ljudi se napilo ,razbili par boca,lupali po kontenjerima,pijana posla,došla murja,stjerala sve u kafić,još su nas naganjali po cijelom kvartu...
...a bio sam tamo, a jebiga tako bude svaki put i sad su nas izgleda odlučili dotjerat u red
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 01:16   #24
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
ako ništa, onda je najbolji pokazatelj taj da u vinkovcima nema torcide vinkovci ili bbb vinkovci... Samo Ultras i Cibalia!!!
Neznam kolko ti godina imaš, ali znam po pričama od starog kako je bilo nekada, u onoj državi, kada se išlo u Beograd. Krene njih jedno 300 vlakom iz zagreba, do Vinkovaca ih bude 400, poslije vinkovaca bude 1000!
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 11:14   #25
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Neznam kolko ti godina imaš, ali znam po pričama od starog kako je bilo nekada, u onoj državi, kada se išlo u Beograd. Krene njih jedno 300 vlakom iz zagreba, do Vinkovaca ih bude 400, poslije vinkovaca bude 1000!
Jebiga, bez da ti on nešto kaže... jednostavno je Dinamo Zagreb značio nešto više onda...
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 13:29   #26
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Neznam kolko ti godina imaš, ali znam po pričama od starog kako je bilo nekada, u onoj državi, kada se išlo u Beograd. Krene njih jedno 300 vlakom iz zagreba, do Vinkovaca ih bude 400, poslije vinkovaca bude 1000!
naravno, tako je bilo 80-ih... znaš kako se kaže: bila su drukčija vremena, no navijalo se i za hajduk na ovim prostorima
...no danas osim cibalije i repke nema ničeg drugog...
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:35   #27
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
naravno, tako je bilo 80-ih... znaš kako se kaže: bila su drukčija vremena, no navijalo se i za hajduk na ovim prostorima
...no danas osim cibalije i repke nema ničeg drugog...
Support your local football club. Unatoč nekim sranjima koja sam imao dole kod vas, meni definitivno najdraža (ak se to uopće može reći) skupina u Hrvatskoj, poslije moje.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 23:54   #28
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
naravno, tako je bilo 80-ih... znaš kako se kaže: bila su drukčija vremena, no navijalo se i za hajduk na ovim prostorima
...no danas osim cibalije i repke nema ničeg drugog...
tješi se, Dinamo Vinkovci živi vječno
od kad rivalitet sa Županjom i zbog čega? može isto pitanje i za Osijek iako znam otprilike...
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 10:43   #29
ma navijački staljingrad bre, ti Vinkovci
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 13:59   #30
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
ako ništa, onda je najbolji pokazatelj taj da u vinkovcima nema torcide vinkovci ili bbb vinkovci... Samo Ultras i Cibalia!!!
no comment
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 16:40   #31
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
no comment
...pa jebote jesi ikad igdje vidio transparent Torcida Vinkovci ili BBB Vinkovci, ali zato postoji BBB Koprivnica, Torcida Zagreb i sl.
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 19:11   #32
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
...pa jebote jesi ikad igdje vidio transparent Torcida Vinkovci ili BBB Vinkovci, ali zato postoji BBB Koprivnica, Torcida Zagreb i sl.
imaš pojedinaca u Vinkovcima koji su za Dinamo ili Torcidu. Znam iz priča za jednog momka iz Novog Sela koji se deklarira kao torcidaš, dosta puta je dobivao batina a zadnji put je završio u bolnici jer se pogrešno sumnjalo na njega da nam je grafite prešarao.

Transparent ''Torcida Vinkovci'' još nisam vidio ali zato postoji ''Dinamo Vinkovci'':

http://i32.tinypic.com/15wm5iw.jpg

Mislim da iza tog transparenta stoji jedan debil, nema ekipe.
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 19:35   #33
torcida vinkovci..
http://img233.imageshack.us/img233/5...2691990nl1.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/193/bbbknin1tl6.jpg
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:18   #34
... to nije ništa organizirano, to je samo par momaka koji 'jako' vole ajduka...
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:46   #35
ja navijam za hajduk i znam da postoji jos par momaka koji su iz vinkovaca i navijaju za hajduk ali nam je glupo pravit transparent jer nas ima oko desetak a za nas je to malo da pravimo transparent a i ne zelimo provocirat da nas ima vise onda bi pravili transparent ........a ono za transparent dinamo vinkovci znam dva lika kad sam iso u zg na tekmu oni isli u dinamovim dresovima mislim da su iz vrtnog naselja ili novog sela......a ultrasi su po meni 4. grupa u hrv. isred kohorte i funcuta pozz
tin_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:10   #36
@ dr. van Nostrand
nisi mi odgovorio na pitanje odakle i od kada točno rivalitet sa Županjom i Osijekom? (više me zanima Županja, Osijek otprilike znamo)
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:31   #37
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
@ dr. van Nostrand
nisi mi odgovorio na pitanje odakle i od kada točno rivalitet sa Županjom i Osijekom? (više me zanima Županja, Osijek otprilike znamo)
Županja
Osijek
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:39   #38
nebi baš reka rivalitet..ultras krnjaš u županji

http://img152.imageshack.us/img152/4...panja01dt6.jpg
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:43   #39
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
nebi baš reka rivalitet..ultras krnjaš u županji

http://img152.imageshack.us/img152/4...panja01dt6.jpg
...dva su kluba bratska! aluirajući na transparente bbb i torca županja jedan do drugoga...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 23:44   #40
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
Županja
prije par mjeseci sam bio u Vinkovcima i pričao s jednim čovjekom iz Županje koji je radio na jednoj kući u to vrijeme u Vinkulji i on mi je rekao kak su njegovi svi hajdukovci i kak u okolici grada i u Županji svi mrze Vinkovčane i Ultrase, jer su "bahati" i "glume najjače" i još mi je napomenuo da su Županjci imali prvu loptu u RH za razliku od Vinkovaca

Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
...dva su kluba bratska! aluirajući na transparente bbb i torca županja jedan do drugoga...
imaš ti kaj protiv?
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.