Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2009., 17:28   #1
DIK Telenovela

Evo nove teme,,nadam se da just Sandy je neće izbrisati .
Ova tema je slična kao "Nastavi priču",samo što ovdje ide malo duži tekst.

Pravila:
Kada napišete epizodu,na kraj stavite tri tačke,da bi drugi forumaš mogao nastaviti tu epizodu.

Svaki post mora imati naslov,1.epizoda,druga,itd.

Uloge mogu biti forumaši,npr,r.kO,ana kralj,adiam...itd

Pošto ne pišete,ja ću početi:Velika kuća,negdje u Majamiju.Na stolici sjedi ana kralj.Odjednom,žustro preko stepenica,trči njen rođak r.kO,i javlja joj da su joj ubili sestru adiam...

Zadnje uređivanje melin : 30.06.2009. at 18:16.
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:21   #2
ana kralj: (zapanjenoj kraljici od šoka ispadne cigara iz ruke) što li je se to dogodilo princezi adiam
r.kO: žao mi je kraljice al republikanci su je opet upucali
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:23   #3
ana kralj: kada se to dogodilo??
r.kO:jučer...
ana kralj: i ja tek sada saznajem??

(plače u velikim količinama)
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:26   #4
r.kO: oprostite mi vaša visosti (duboko se nakloni) prokleti izdajnici su prerezali sve linije
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:28   #5
Meline,*ebo te odmah hoćeš da me koknu u prvoj epizodi

U taj čas ulazi gradski na vrata i izgovara neočekivanu vijest koja sve iznenadi;
Adiam je viđena živa u šumama Amazone.Otela je Melina banda i traži veliku lovu
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:30   #6
ana kralj: ah gradski, hvala nebesima na toj divnoj vijesti! što trebamo učiniti?
gradski: traže golemu lovu i ja ne znam kako ćemo to izvesti, ti si skoro bankrotirala od svih muških kurvi koje dovodiš...

ana kralj zašuti zapanjena ljepotom gradskog na predivnom majamijskom suncu
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:37   #7
r.kO: opet gledaš ovog gradskog... sestra ti oteta a ti tako
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:40   #8
ana kralj: bar nije mrtva. imamo vremena i imam prave ljude koji će mi pomoći u ovome.

ana kralj uzima telefon u svoje njegovane ručice, okrene broj i stavi ga na svoje dijamantnom naušnicom ukrašeno uho.

ana kralj: slušaj, trebam uslugu...
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:44   #9
Ana kralj:...Prokleta,povuci sve svoje veze i ispitaj kako stvari stoje

i dalje nastavlja;Znaš da imam bogatog dedu,ali je on škrt i ne bi dao ni dolara jer nas mrzi,a uz to je i oženjen puno mlađom ženom kojoj misli ostaviti gotovo cijelo nasljedstvo.Da se bar možemo dokopati nasljedstva
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:54   #10
prokleta: hoću, hoću vaša visosti... (poklopi rukon mobitel i šapne dvojici ljubavnika koji je ljube u krevetu) strpite se malo, kraljica je na telefonu
ana kralj: što si to rekla?
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 19:57   #11
prokleta: ehm, ništa
ana kralj: tako se sa mnom ne priča!
prokleta: naravno, ispričavam se, dovest ću najbolje odvjetnike i pokušati doći do nasljedstva, a vi do tada možete kontaktirati melinovu bandu i pregovarati.
ana kralj: bar nešto pametno od tebe
prokleta: doviđenja, kraljice.

ana kralj poklopi slušalicu, drsko, bez pozdrava, kako samo njoj to priliči.

r.kO: i, koji je plan?
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:09   #12
gradski: čekaj, imam ideju!

Gradski pogleda anu kralj i r.kO sa velikim seksi osmijehom i munjevitom brzinom poseže u džep za svojim mobitelom.

gradski: perice, jesi to ti?
perica: nego tko je nego ja, ej! reci srećo
gradski: gle, ana kralj je u totalnoj banani, oteli su adiam, njezinu sestru! a pa, ja sam mislio, znaš, pošto si ti radila obdukciju Michaela Jacksona i puna si love, možeš li pozajmiti?
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:12   #13
perica: ma aj, dobro su me platili pa imam... rec samo, kolko ti treba?
gradski: auhm, ne znam, nitko ni riječi da bi reko o količini... ano sredi to!
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:13   #14
kmeeeeeee... izbrisa sam post
ovo je tribalo ić u sredinu

ana kralj: hm... vidjeti ćemo što prokleta može učinit imaš li ti šta love? u ovoj situaciji je svaki pesos dragocjen
r.kO: žao mi je kraljice al prodaja kokaina u sjedinjenim državama je pala za više od 20 posto
ana kralj: (zabrinuto se uhvati za čelo i uzdahne)ah ta recesija... uništit će me
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:23   #15
Quote:
-perica- kaže: Pogledaj post
perica: ma aj, dobro su me platili pa imam... rec samo, kolko ti treba?
gradski: auhm, ne znam, nitko ni riječi da bi reko o količini... ano sredi to!

ana kralj: (sebi u bradu, a telefon u ruci [zove melina]) sada ćemo vidjeti tko se s kime igra
melin: koliko ti je trebalo
ana kralj: slušaj gade! dosta mi je tvojih hirova i opsjednutosti sa mnom! dosta mi je! moraš prihvatiti da je između nas gotovo! adiam nema ništa s tim!
melin: ohohoh, vidim, mišljenje ti se promijenilo otprije 5 mjeseci, a tako smo lijepo uživali...
ana kralj: ne radi se o tome sada
melin: a vidiš, moram ti priznati, volio sam te, ali ti nikako nisi mogla ostati vjerna. mislio sam s tobom osnovati obitelj, dovraga i bestraga! ()

ana kralj zapanjena sluša njegove riječi...

melin: prekasno je sada. da je bar tvoja sestrica borbena kao ti, bilo bi zabavno...
ana kralj: koliko tražiš?
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:31   #16
melin ne tražim ništa,tražim da se vratiš meni
ana kralj (koluta očima,i pomišlja kako ga može iskoristit) Ahhh,dušo,ja te još volim...Vratit ću ti se! (lažni plač)
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:34   #17
(prekid poziva)
r.kO: nećeš mu se valjda stvarno vratit, nisi valjda tolko bolesna
ana kralj: hahah, naravno da ne, samo ću ga iskoristit, uostalom za što sam drugo sposobna ^^
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:38   #18
gradski: nisam znao da si i s njim bila
ana kralj: daj ne budi dijete (sjedi na kožnom kauču, s martinijem u desnoj ruci, a lijevom mrsi svoju dugačku prekrasnu plavu kosu...) uostalom, što je najgore što se može dogoditi? seks?

gradski prevrće očima

gradski: ništa, nazovi ga kad smisliš što ćeš, ja moram ići kod perice, reći joj kakva je situacija

 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 20:54   #19
ana kralj: ne brini, bok

gradski odlazi, ana kralj još uvijek sjedi na raskošnom kauču u otmjenoj kući, dok joj se pogled lagano susreće sa r.kO.

ana kralj: što?
r.kO: znaš, mislim da ovo neće dobro proći
ana kralj:
r.kO: slušaj, znaš kakav je melin, ne odustaje, rođakinja si mi i volim te i želim ti samo najbolje, ali znaš kakav je on
ana kralj: da, a ti znaš kakva sam ja evo što ću učiniti...
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 21:01   #20
[B]ana ždral[/B kada melin dođe,pozvat ću ga da popije samnom piće,a u to piće ću staviti otrov za pacove,i kada to popije,umrijeće za sekundu,a ja ću mu ukrast pare i auto
r.kOa šta će biti s njegovim ružama?
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.