Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2012., 13:45   #81
Vidio sam ja jednog lika pri kaju ljeta kako iskače iz golfa 2 i trči ukrug onako u japankama, a noge zalivene zelenom tekućinom iz koje se puši
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 18:31   #82
b4

Quote:
Manson kaže: Pogledaj post
Ja sam na b4 mjenjo mali kiler,morala je cijela tabla ič van da se dođe do njega,sumljam da je i na b3 lakše doč do njega,a za tutorial
kako cu skinuti volan sa jastukom
mlatimudanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 19:10   #83
Fleksericom
Imaš iza ili kopće ili šarafe. Zakreni volan za 90 stupnjeva i zaviri iza pa ćeš skužiti

Našvrljano na Alcatelu X popu
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 01:47   #84
Pozz!

Ovako radi se o Passatu B3 ili ti ga 35i. Do prije neki dan je grijanje radilo, ali sam primjetio da se toplota vruceg zraka smanjivala. Naime ako sam stajao i auto u leru bilo znalo se ohladiti zrak do te mjere da sam morao gasiti grijanje jer bi pocelo puhati stvarno hladno, ukoliko bi se pokrenuo nekih par stotina metara opet vrelo.

Danas se vozam, ma ni cut, samo hladno puse iz onih otvora. Procitao sam temu od pocetka do kraja. Ovako, podavno mi je ispadala spuzva iz otvora za grijanje,sto sam ja zanemarivao. Ona dva mala ventilcica koja ulaze u cockpit su spojena onim gumenim cijevima i one su nevjerovatno vrele, tako da me cudi da ne dobijam vruc zrak. Cak sam i njih skidao te stavljao bakarne cijevi (skidao te ventile), ali opet nista. Ventilator, je li uredno radi, mada samo hladno puse.

Takodjer moram naglasiti, nekad prije par godina da je onaj prekidac riknuo gdje su brzine puhanja zraka, pa je u jednom trenutku radilo grijanje samo na 4.-ci. Neki jaran je to nesh pravio, pa sve rade, ali se sve nekako moraju traziti na pola.

Da li se sta moze napraviti u ovom zimskom periodu, a da ne moram razvaliti komplet enterijer auta?
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 11:46   #85
ajde ti prvo pogledaj da ti ne fali antifriza.
za ventilator, novi reostat ili prekidač i riješen problem.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 12:14   #86
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ajde ti prvo pogledaj da ti ne fali antifriza.
za ventilator, novi reostat ili prekidač i riješen problem.
Ma ne fali antifriza, provjereno nekoliko puta!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 12:14   #87
Gubiš rashladnu tekućinu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 12:27   #88
Klapna za regulaciju topli/hladni zrak je oblozena spuzvastim materijalom koji se nakon toliko godina jednostavno raspada ( otuda spuzva iz ventilacijskih otvora). Klapna je izbusena, odnosno, ima velike rupe na sebi, pa kad ode spuzva nema vise regulacije nego se topli zrak odmah mijesa sa hladnim izvana, pa nema niti grijanja. Najvjerojatnije ne fali antifriza. Jedini lijek je kompletno rastaviti unutrasnjost, doci do klapne i obloziti je nekakvim materijalom. Ja sam na Golfu 3 koristio tapison.
davx12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 12:51   #89
Nema šanse - klapna nema veze sa okretajima motora - a upravo to je napisao - da gas - krene grijenje. Sad više n ito ne pomaže.
Dakle 100% je do antifriza. Ili ga nema ili nema protoka kroz grijač kabine. Ako nema protoka onda je ili pumpa ili se začepio grijač kabine.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 13:02   #90
ili je vodena pumpa u kurcu pa ostvari nekakav protok tek kad podigne okretaje.
na leru ne pumpa skoro ništ pa se i grijač brzo ohladi.
al to je više onak, kad bi bilo....
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 13:09   #91
dobro, reci ti nama jeli ti temperatura motora uredu? Kazaljka stoji na pola ili se spusti. Da bar termostat isključimo iz igre.
Ovo s vodenom pumpom ima logike jer obično se auto dodatno zagrije stajanjem, a kod tebe je bolje u višoj turi.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 14:28   #92
Naravno da klapna nema veze sa okretajima motora! Tko je to uopce rekao? Ako su mu ispadali komadici spuzve problem je u klapni 100%. Kaze da je razina antifriza ok, znaci ne fali ga. Moze biti da je protok kroz kiler los ili ga nema, mada je napisao da su obje cijevi vruce. U svakom slucaju, klapna je "gola" i treba je ponovno obloziti. Odnosno, obje klapne.
davx12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 14:42   #93
ja rastavio na puntu I auto je sav devastiran
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 16:20   #94
Evo ovako. Mali update, danas sam skinuo onu prednju plastiku dosao do onog uredjaja gdje se steluje temperatura,brzina i ostalo, sve izgleda ok. Malo se vozao i hop krenu grijanje,ali kroz odredjeno vrijeme opet nestade. Primjetio sam tada da mi je temperatura skocila na preko 100 stepeni. Kada je temperatura visoka,nije bilo grijanja...
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 21:15   #95
onda ti je mali kiler zaštopan. Toplina crijeva često zna zavarati jer ako kroz kiler prolazi i malo vode obje cijevi će biti tople. Zato probaj ovako: kada je motor ugrijan okreni grijanje na max i ventilator na najjače pa onda pipaj odlazno crijevo s malog kilera. Ako je zaštopan velika količina zraka iz ventilatora na max brzini brzo će ga ohladiti, a time i povratno crijevo. Znači mali kiler isprati, a ako je jako zaštopan trebaš kupiti novi
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 21:24   #96
Pozz svima.
Imam Clia 2, 1,2 16v 2006. Auto mi gubi antifriz i mokar je ispod nogu. Vjerujem da se radi o hladnjaku kabine. Zanima me da li se on može promjeniti bez raskapanja cijele kabine i ako ne, koliko taj popravak može koštati za Clia? Majstor kaže da za te popravke s raskapanjem mi mogu uzeti do 1000kn za ruke + hladnjak kabine cca 300kn. Da li je to previše za taj auto?
BallsBuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 22:41   #97
nije clio ali je frenki, pug106, cijela ploča van da se promjeni kilerčić, ostavio to meštru da uradi.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 22:49   #98
Ček malo - šta nije na tim prometalima problem O-ring na mjestu di cijev ulazi u grijač kabine?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 23:27   #99
Prije 4 godine sam na Puntu mijenjao taj kiler. Mislim da me koštalo 1300 kn i cijelu kabinu su raskopali.
Jamozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2020., 23:43   #100
Kako zamijeniti hladnjak kabine (kiler grijanja)?

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ček malo - šta nije na tim prometalima problem O-ring na mjestu di cijev ulazi u grijač kabine?


Jok . Grijač je ko na g II . Cijevi izlaze u motorni prostor . Ako će curit na spoju radi o ringa neće curit u kabinu .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.