Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2013., 17:15   #41
Quote:
budha 1980 kaže: Pogledaj post
zivija fasizam!
zivija komunizam!
smrt neoliberalnoj gubi!
Dobro da si nam to poručio preko Toshibe spojene ne T-com.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Old 11.10.2013., 17:35   #42
[QUOTE=Mukte Kavga;47140747]Dobro da si nam to poručio preko Toshibe spojene ne T-com.[/QUO.
klanjaj se ovozemaljskim bogovima i misli kako si sposoban, dok god ti to omogucavaju sadasnja pravila igre, ali kolo srece se okrece...
budha 1980 is offline  
Old 11.10.2013., 17:50   #43
Quote:
klanac kaže: Pogledaj post
Koja je to bolesna ideologija da su siromašni sami krivi za svoje stanje.Ideologija koja u čovjeku vidi životinje i gdje su ljudi kao u hranidbenom lancu gdje ranjeni bolesni nemaju šanse preživjeti.Mukte nije hrv amerika gdje postoji jedna skupina koja ima priliku raditi ali radije živi od socijalne pomoći iako ne kažem da i u hrv ne posoje takvi.Ja npr radim u školi i kolega mi je doslovno gladan iako je završio faks jer mu je žena ostala bez posla a on sa 5 tisuća kn nemre prehranit svoje troje djece i plaćat kredit za stan.To je vrijedan i pametan čovjek i nije neki uhljeb.Jebote jel ti kužis koliko si se bribližio mamićevoj ideologiji hranidbenog lanca jer snalažljivost smatraš kriterij za uspjeh.
Pa poslova nema zbog visokih poreza.

Država previše krade od privatnog sektora i poduzetnika baš zato da bi omogućavala ljudima ''siguran život'' kroz besplatno zdravstvo, školstvo, socijalnu pomoć i to.

Događa se to da je cijena rada preskupa, a finalni proizvod preskup na svjetskom tržištu.

Poduzeća ne mogu prodati taj proizvod pa se zatvaraju, a kad se poduzeća zatvore posla nema,
Ti ljudi onda ljudi završe na socijalnoj pomoći, pa se opet počinje još više krasti od privatnog sektora i tako u krug.
JustOnPaper is offline  
Old 11.10.2013., 17:59   #44
Quote:
JustinPapar kaže: Pogledaj post
Pa poslova nema zbog visokih poreza.

Država previše krade od privatnog sektora i poduzetnika baš zato da bi omogućavala ljudima ''siguran život'' kroz besplatno zdravstvo, školstvo, socijalnu pomoć i to.

Događa se to da je cijena rada preskupa, a finalni proizvod preskup na svjetskom tržištu.

Poduzeća ne mogu prodati taj proizvod pa se zatvaraju, a kad se poduzeća zatvore posla nema,
Ti ljudi onda ljudi završe na socijalnoj pomoći, pa se opet počinje još više krasti od privatnog sektora i tako u krug.
da li si klon od mukte kavge, ili samo pak "vazelin kompic"?
budha 1980 is offline  
Old 11.10.2013., 18:16   #45
Quote:
budha 1980 kaže: Pogledaj post
da li si klon od mukte kavge, ili samo pak "vazelin kompic"?
S čovjekom se slažem u pogledu političkih i ekonomskih stavova, no postoji milijun tema u kojima bih se posvađao s njime.
JustOnPaper is offline  
Old 11.10.2013., 18:22   #46
Quote:
JustinPapar kaže: Pogledaj post
S čovjekom se slažem u pogledu političkih i ekonomskih stavova, no postoji milijun tema u kojima bih se posvađao s njime.
dizete mi tlak, ali eto lipo se nadopunjujete. zivila ljubav!
budha 1980 is offline  
Old 11.10.2013., 19:06   #47
Dečki sve ste izokrenuli, svjetska kriza je krenula iz vama obožavanih mmf i drugih centara koji koji zagovaraju privatiziraj školstvo zdravsvo daj sve u ruke privatnog kapitala jer kapital je bog.a kapital traži samo jedno da se svake godine množi nisam neki salonski antiglobalist niti ljevičar smatram da je ovo kriza morala, da je pohlepa pokretač kapitala, da tu nema dugoručne sreće
klanac is offline  
Old 11.10.2013., 20:19   #48
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Djeca socijalizma. Crvendaći. Komunjare. Djeca parazita i paraziti.

Najbolja izreka ikad je da nije sramota bit siromašan, sramota je to ne pokušat promijenit.

A naša sirotinja (čast izuzecima) spada upravo u tu kategoriju.

Imam masu primjera gdje su ljudi iz ničega stvorili nešto. Gdje su radili sve kako bi uspjeli. A ima masu primjera gdje su se ljudi rodili siromašni i cijeli život samo kmečali i žicali. Pomaganjem takvima, samo im činite medvjeđu uslugu.
A šta je sa onim ljudima koje su banke izbacile na ulicu, iako su uredno vraćali rate kredita? Šta, da se malo opasaju bombama pa raznesu banku? Nabijem na kurac tebe i sve "poduzetnike" poput tebe.
__________________
But you're still the one pool
Where I'd happily drown
Wustenfuchs is offline  
Old 11.10.2013., 21:01   #49
Quote:
Apostol12 kaže: Pogledaj post
ako je itko spreman pomoć pogotovo u takvim stavrima onda je sigurno to On.
Zato sad još jednom pročitaj Mukteov post.
i? tko čita? ti ili ja?
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Što se čite humanitarnih sranja, ona su mi oduvijek išla na kurac..
Za sirotinju smatram da je uglavnom sama kriva za svoje stanje i fakat vrlo malo suosjećam s njima.


mukte, pobogu, što ti bi?
izjaviti ovo u današnje vrijeme, kada sivilo vlada, nema osmijeha na licima ljudi..noći se provode u zabrinutosti za sutra, ljudi se vrte u začaranom krugu bespomoćnosti i brige, što ti je?
vremena su kada je zaista teško iz ničega napraviti/stvoriti nešto..
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Najbolja izreka ikad je da nije sramota bit siromašan, sramota je to ne pokušat promijenit.
uz svu simpatičnost koju gajim prema tebi, počeo si ga itekako s*ati, da ti tak' moram reći..
TheProvense is offline  
Old 11.10.2013., 21:48   #50
Quote:
Nervozni Sinus kaže: Pogledaj post
Imaš komentar svoga pulena na ovoj temi koji glasi:

Ako im je hladno nek zapale Vladu pa se griju na leševima političara.

a vidim da si i brisao komentare normalnih ljudi, ali bitno je da si ovaj proser ostavio!

Prijatelju, ako im je hladno kaže lik?

A njemu je fino i toplo sa iMAC laptopom iz udobnog doma proseravat ovakva govna? i onda još držat nekakve moralne prodike o društvu u kojem živimo...

na dalje piše i članke koje je svatko normalan davno prožvakao...

najlakše je srat i onda iz pozadine gledat kako se netko drugi bori za njegove ciljeve, dabi koračao priko leševa i pokupija zasluge, jad i bijeda...

ajde i ovo sada pobriši...

pokretačici teme, molim da mi se javi na PM da pomognem ljudima.
moj komentar se odnosi na sve kretenske odgovore, bez obzira od koga dolazili. ako to do sada nisi skuzio...
046
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Old 11.10.2013., 21:55   #51
malo se previse odlutalo od teme pa kljucamo. vozdra!!
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.