Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2010., 01:32   #201
Mislim da jako teeeeeško, trebalo bi jaaaaako puno razgovora proć između partnera da bi se ponovno rodila veza. Ali onda bi to bilo ono "vječno" jer vraćanje staroj ljubavi je znak iskrene ljubavi, barem po meni.
__________________
Da se nadovežem..
Morinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 11:55   #202
Isusa ti, nisam znala da netko tko ima samo 28 godina može biti ovoliko očajan.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 12:03   #203
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Isusa ti, nisam znala da netko tko ima samo 28 godina može biti ovoliko očajan.


ne znas ti mnogo. inace kako si mi?



jel se diras?sta imas na sebi?
suv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 12:05   #204
Quote:
suv kaže: Pogledaj post
ne znas ti mnogo. inace kako si mi?



jel se diras?sta imas na sebi?
Rasparanu trenerku i bijele, pamučne gaće na rupe.

Budalo.

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 17:11   #205
hehehe...stari fora si..hahaha--a inace malena-nemam razloga za ocaj-imam hvala bogu sve sto mi treba..a covjek uvjek zeli vise ili najbolje za sebe-mada nisam siguran da si toliko dubokoumna da to shvatis...
drazen1202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 18:04   #206
Quote:
ricava22 kaže: Pogledaj post
probaj, javi joj se nemas sta izgubit....nemoj da se jednog dana u grobu okreces zato sta nisi proba

e kad bi se bar meni jedan javia....
bas tako

sto je rekao jedan forumas kroz cicke do....

salu na stranu ali zasto ne pokusati?
pipim007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 18:36   #207
Pa di si Draženeee, pa takvog tražim cijeli živoot ( još ako si zgodan i nemaš više od 33 god...:-))) Uf ja sam nedavno prekinula sa dečkom, iz sličnih razloga....Dosta sam pedantna, radišna, volim kuhati, a sve mi je to uzaludno kada te neke ženske radosti tu i tamo ne mogu podjeliti sa drugom polovicom i kada to nitko ne cijeni. A joj, svi smo se mi u životu po par puta opekli, podrijavajući stare veze ( ali da je tada bila dobra tada ne bi bila prošla veza? kaj ne? Znači OČI širom otvorene drži ( i uši,hehe) i doći će ta prava.
 
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 21:07   #208
Evo za cure jedan NORMALN momak kolko san uspija prokuzit momak je skroz super, trazi normalnu osobu sa kojon se moze vezat, nema je namjeru varat i oce brak... Pa zar svaka cura nemasta o tome, bar tako pise u svin ostalin temama
-dali postoji savrsen momak
-zasto se muskarci boje obaveza
-ja bi normalnog muskog
i.t.d da neduzin, i sada kad naleti jedan koji bi odgovara, normalan je ima posa, auto, stan,ali sada njima nevalja sta bi on da mu zena malo pocisti po kuci, a da i on tu pomaze!!!

evo ovo ti je primjer koliko cure nemaju pojma sta oce, samo da prostis SER*!!!
f@ust is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 22:43   #209
kratko i jasno- NE!
juicyjabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 23:44   #210
stara ljubav.. to je ko da ides citat knjigu kojoj znas kraj..
starfucker_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 04:37   #211
e kolega fauste-svaka ti cast na postu-istina ovo je forum ljudi imaju razlicita misljenja -naravno ne volimo svi isto-ali hebemu miša ipak se trebaju znat jedne osnovne stvari,navike-pa to je neki kucni odgoj-ja priznajem da volim malo birat-svatko ima neki svoj ukus..jer npr..hebes neku rumenu sa zdravu curu s naprimjer sela--koja zna sta su pravje vrijednosti,cistila bi i kuhala i tako to...ako npr nije fizicki privlacna i to je pizdarija--ali ono neka normala odmjerenost u svemu bi bila ok-iako istina-cure su dosta neodlucne-naravno nitko ne zeli uletit u nesto..bzvz..ali ipak tko ne riskira ne profitira..a i neko iskustvo godine sluze da bi mogli procijeniti neke stvari uz recimo sesto culo koje ja ocito neam..hehe..ia sto se tice stare ljubavi--bas me iznenadjuje kolko je ljudi reklo vise ne u odnosu za da inace komentari su vam super i bas me znaju nasmijat
drazen1202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 14:34   #212
Quote:
drazen1202 kaže: Pogledaj post
e kolega fauste-svaka ti cast na postu-istina ovo je forum ljudi imaju razlicita misljenja -naravno ne volimo svi isto-ali hebemu miša ipak se trebaju znat jedne osnovne stvari,navike-pa to je neki kucni odgoj-ja priznajem da volim malo birat-svatko ima neki svoj ukus..jer npr..hebes neku rumenu sa zdravu curu s naprimjer sela--koja zna sta su pravje vrijednosti,cistila bi i kuhala i tako to...ako npr nije fizicki privlacna i to je pizdarija--ali ono neka normala odmjerenost u svemu bi bila ok-iako istina-cure su dosta neodlucne-naravno nitko ne zeli uletit u nesto..bzvz..ali ipak tko ne riskira ne profitira..a i neko iskustvo godine sluze da bi mogli procijeniti neke stvari uz recimo sesto culo koje ja ocito neam..hehe..ia sto se tice stare ljubavi--bas me iznenadjuje kolko je ljudi reklo vise ne u odnosu za da inace komentari su vam super i bas me znaju nasmijat
Ti bi da ti draga nakon manikure noktiju ode u štalu muzti kravu, razbacuje đubre po vinogradu ... Ti ne biraš ti izmišljaš
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 18:05   #213
hehe...nepoznas me pa mi nemozes sudit-da si vidio bar dijelic mog zivota-shvatio bi..tak da...ne trazim nemoguce u biti uopce ne trazim ..kad naleti,naleti...
drazen1202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 18:10   #214
Imas moj odgovor na slicnoj temi na US pa procitaj....
Happy&Fresh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 08:50   #215
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
jebga stari
meni idu na živce muški koji imaju preko 20, ne znaju skuhati, oprat veš, speglat, usisat nego samo gledaju tv, opsjednuti svojim mamama, opsjednuti kako ce ici na cugu i pusti pola kutije cigara uz tu cugu i po cijele dane ici s frendovima. Doma gledat kak cura kuha rucak, pere sudje posprema stan dok on gleda TV, igra igrice...e jebes takvu musku osobu, odjebat to po kratkom postupku.


i da, treba otic na selo, tamo su pravi dečki, lijepi, zdravi, visoki, ne zovu mamu da im priredi šta će obuć, znaju cijenit žene, znaju raditi po kući, znaju promijenit ulje u autu, pogotovo ako si ti prema njemu i vise nego dobra...


To što opisuješ je muškarac a ne neka ljeniguza....
On topić: treba dat prilku novim stvarima
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:49   #216
obnova veze upitno

bivsi trazi povratak, ...da, da....veza je trajala 4 god prekid prije 4 mjeseca
volim ga ali ne onim intezitetom kao prije, uz to da napomenem da me prevario sa jednom curom jer me htjeo brzinski zaboraviti
sada tu curu ima na facebooku! sto raditi u takvoj situaciji ako ipak odlucim obnoviti vezu???? trebam li tolerirati da ju ima u prijateljima??i da se mozda povremeno cuju??? nadam se da se i ne nalaze....ili trebam zahtjevati da prekine svaki kontakt sa takvima??hvala...
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:52   #217
nemoj obnoviti vezu. ionak će te opet prevariti.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:53   #218
Nije mi jasno kako te je prevario jer te je htio zaboravit???
__________________
sound...vocal...
tulipancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:57   #219
Quote:
tulipancica kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako te je prevario jer te je htio zaboravit???
cuj ...prekinuli smo...htjeo je brzinski naci nekoga jer je kontao da ce se mzda zaljbiti i da ce ta biti bolja od mene, i da ce tako mene sto prije zaboraviti kuzis...
da bi na kraju samo jednom bio s njom i otkantao ju kako kaze...rekao joj da ne zeli nista s njom i javio se meni....hm....sexa nije bilo bar tako kaze...iako ja osobno ne vjerujem....!ipak ima 27 godina...pa nisu se samo ljubakali valjda
znam da nije pametno da obnavljam vezu uopce ali samo pitam...ako se ipak odlucim trebam li tolerirati da ju ima na facebooku i u mobitelu.....joj stvarno ne znam kako cu povratit povjerenje stalno cu biti u strahu da ce ponovo zabrijat s njom i da ce se cut
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 12:58   #220
Quote:
zelimsamoreci kaže: Pogledaj post
cuj ...prekinuli smo...htjeo je brzinski naci nekoga jer je kontao da ce se mzda zaljbiti i da ce ta biti bolja od mene, i da ce tako mene sto prije zaboraviti kuzis...
da bi na kraju samo jednom bio s njom i otkantao ju kako kaze...rekao joj da ne zeli nista s njom i javio se meni....hm....sexa nije bilo bar tako kaze...iako ja osobno ne vjerujem....!ipak ima 27 godina...pa nisu se samo ljubakali valjda
znam da nije pametno da obnavljam vezu uopce ali samo pitam...ako se ipak odlucim trebam li tolerirati da ju ima na facebooku i u mobitelu.....joj stvarno ne znam kako cu povratit povjerenje stalno cu biti u strahu da ce ponovo zabrijat s njom i da ce se cut
kako te bona mogo prevariti ako ste prije toga prekinuli
malo ti logika losa
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger