Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 09:54   #21
Vi'š,ja nekako mislim da je tvoj dečko napravio grešku u koracima.
Da je išao na kartu iznenađenja i odvezao te negdje i dobro napalio naguzila bi mu se sama.
Ovako te samo dao u razmišljanje,a on ziher ne bude jebuckao ispod propupale jabuke.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:58   #22
Pa dobro i mene to nekak asocira na mlađe dane, plaže, šumice, jarun, uzme se dekica i bira lokacija.
Tad mi je to bilo tak uzbudljivo, sad baš i nisam luda za tim, neda mi se ni po autu gužvati više...
Ovisi od osobe do osobe, možda se dečko nije iživio baš pa mu je to neki vrhunski doživljaj
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:04   #23
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nekako mi se cini da se ti zelis predstaviti kao silno ozbiljna pa ovo opisujes kao 'rade to deca'.

Jesi probala na otvorenom u zadnje vrijeme? Kako znas da ti se sa njim nece svidjeti?
Hm... ne, uopće nisam htjela reći da sam ja sad odrasla i ozbiljna pa da je takvo ponašanje djetinjasto.
Čini mi se da je kod mlađih to češće, u tom smislu su slobodniji i opušteniji. Nego netko tko cijeli život živi u gradiću, tamo je završio školu, radi i većina ga pozna i eto, prvo mi je palo na pamet da će nas netko vidjeti (nekome ne bi smetalo, meni bome bi).

Nisam probala u zadnje vrijeme, i nije mi skroz odbojna pomisao na to ali kao što sam rekla već se vidim kako se okrećem i virim da li netko nailazi a time bi pokvarila sve i njemu i sebi.

A planirati tri dana da negdje odemo malo dalje i sve organiziramo tako da bi trebalo biti savršeno, sve u svrhu da bi se poseksali na otvorenom mi je malo previše organiziranja
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:11   #24
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Hm... ne, uopće nisam htjela reći da sam ja sad odrasla i ozbiljna pa da je takvo ponašanje djetinjasto.
Čini mi se da je kod mlađih to češće, u tom smislu su slobodniji i opušteniji. Nego netko tko cijeli život živi u gradiću, tamo je završio školu, radi i većina ga pozna i eto, prvo mi je palo na pamet da će nas netko vidjeti (nekome ne bi smetalo, meni bome bi).

Nisam probala u zadnje vrijeme, i nije mi skroz odbojna pomisao na to ali kao što sam rekla već se vidim kako se okrećem i virim da li netko nailazi a time bi pokvarila sve i njemu i sebi.

A planirati tri dana da negdje odemo malo dalje i sve organiziramo tako da bi trebalo biti savršeno, sve u svrhu da bi se poseksali na otvorenom mi je malo previše organiziranja

Da, nije to nesto vrijedno organizirati. Koja je to samo siiiiilnaaaa organizacija...i za sto....samo za....ono....sex....malo neuobicajeni....i mozda malo romantike.

Duso, ja se nadam da ti je i dragi tako trom i introvertan kao i ti inace ce vam veza trajati koliko i cigareta koju idem upravo zapalit
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:13   #25
Quote:
Simple Fille kaže: Pogledaj post
Vi'š,ja nekako mislim da je tvoj dečko napravio grešku u koracima.
Da je išao na kartu iznenađenja i odvezao te negdje i dobro napalio naguzila bi mu se sama.
Ovako te samo dao u razmišljanje,a on ziher ne bude jebuckao ispod propupale jabuke.
Haha, da možda bi mu to bolje uspjelo.


I da, previše razmišljanja u ovom slučaju ne donosi povoljne rezultate za njega zasad
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:20   #26
[QUOTE=Trika;39001911]Haha, da možda bi mu to bolje uspjelo.


I da, previše razmišljanja u ovom slučaju ne donosi povoljne rezultate za njega zasad [/QUO

Zašto moraš razmišljat o tome?? Od toliko razmišljanja već ste se mogli posexat na otvorenom....pa nije te pitao tko zna šta.....samo se zaželio sexa na otvorenom, nije ništa strašno u tome.....
....btw.. ako ovako odbijaš njegove ne komplicirane molbe ubrzo bi si mogao lako naći zamjenu
policajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:22   #27
odite u drugi grad (selo, izletište) gdje te ne poznaju i prepusti se
malo ti njega iznenadi, nemoj mu unaprijed reći što ti je plan.

p.s. bolji je eliksir mladosti seks na otvorenom nego botoks
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:23   #28
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post

Da, nije to nesto vrijedno organizirati. Koja je to samo siiiiilnaaaa organizacija...i za sto....samo za....ono....sex....malo neuobicajeni....i mozda malo romantike.

Duso, ja se nadam da ti je i dragi tako trom i introvertan kao i ti inace ce vam veza trajati koliko i cigareta koju idem upravo zapalit
Hvala na lijepim željama, dušo.
Kako bi bilo super da smo svi isti, spremni uvijek na sve, da svi iz prve odaberu odgovarajućeg partnera koji ima ista želje kao i mi tako da nikad ne probamo ništa drugačije i otkrijemo nove stvari bla bla bla....

Nisam rekla da nikad nisam probala, niti da ne želim uopće ali sad mi je malo drugačije i da, previše razmišljam nepotrebno. Tu se slažem.
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:31   #29
cuj ako je on izrazio zelju, ti barem odredi bojiste.... i nadji negdje na otvorenom gdje ti pase.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:37   #30
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Hvala na lijepim željama, dušo.
Kako bi bilo super da smo svi isti, spremni uvijek na sve, da svi iz prve odaberu odgovarajućeg partnera koji ima ista želje kao i mi tako da nikad ne probamo ništa drugačije i otkrijemo nove stvari bla bla bla....

Nisam rekla da nikad nisam probala, niti da ne želim uopće ali sad mi je malo drugačije i da, previše razmišljam nepotrebno. Tu se slažem.
Ljudi se ne prestanu igrati zato jer su ostarili nego ostare zato sto su se prestali igrati.

Zapamti to
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:39   #31
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Ljudi se ne prestanu igrati zato jer su ostarili nego ostare zato sto su se prestali igrati.

Zapamti to
navuklo mi osmijeh preko cijele face
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:45   #32
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Nisam rekla da nikad nisam probala, niti da ne želim uopće ali sad mi je malo drugačije i da, previše razmišljam nepotrebno. Tu se slažem.
Kao prvo, nisi konzerva, normalno je da su ti neke stvari manje drage i privlačne. I ja sam svojedobno znala prakticirati seks na otvorenom, ali s vremenom mi je intima postala daleko ugodnija, tako da sad ni ja vjerojatno ne bih skakala od oduševljenja da mi se predloži tako nešto. Stare kosti, mekan madrac i to.

Međutim, zašto ti ne bi probala iznenaditi njega: dolazi toplije vrijeme, sigurno ćete se u jednom trenutku naći negdje vani u zelenilu (dobra je ideja suknjice bez gaćica ispod), prišmajhlaj mu se par puta i nema straha da će vas netko vidjeti, bit će brzo gotovo.
Hatsepsut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 10:47   #33
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
navuklo mi osmijeh preko cijele face
i meni, po tome još sam mladić.........
freddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:09   #34
Pa dobro...
Ja sam mislila da to nije tako strašno što nisam oduševljena idejom, tj. da je to razlog za ljutnju. Ali po ovome što pišete izgleda da i nije toliko nevažno
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:17   #35
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Pa dobro...
Ja sam mislila da to nije tako strašno što nisam oduševljena idejom, tj. da je to razlog za ljutnju. Ali po ovome što pišete izgleda da i nije toliko nevažno
ja cak mislim da njega ne svrbi sto ti ga ne mece vani, nego cinjenica da mu ti ne pokazujes van kuce da ga zelis nego si vjerojatno dama po PSu (a za doma ne znam )

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:22   #36
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja cak mislim da njega ne svrbi sto ti ga ne mece vani, nego cinjenica da mu ti ne pokazujes van kuce da ga zelis nego si vjerojatno dama po PSu (a za doma ne znam )

Ma kakva dama.... obično razmaženo derište
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:22   #37
Quote:
Simple Fille kaže: Pogledaj post
Vi'š,ja nekako mislim da je tvoj dečko napravio grešku u koracima.
Da je išao na kartu iznenađenja i odvezao te negdje i dobro napalio naguzila bi mu se sama.
Ovako te samo dao u razmišljanje,a on ziher ne bude jebuckao ispod propupale jabuke.
Definitivno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:27   #38
Quote:
Trika kaže: Pogledaj post
Ma kakva dama.... obično razmaženo derište
sto god bila, zapamti da i muskarci (jako) vole i trebaju vidjet da bi ih druga strana potrosila kao sto nasi penzici odrade penziju.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:42   #39
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
sto god bila, zapamti da i muskarci (jako) vole i trebaju vidjet da bi ih druga strana potrosila kao sto nasi penzici odrade penziju.
Naravno, slažem se.
Tu se radi samo o jednoj stvari, nije da nam je cijeli odnos takav da kad on nešto predloži ja filozofiram i razmišljam tjednima.
Kad sam napisala da sam konzerva to je bila samo šala. Ali u nekim stvarima sam se promijenila
Trika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 11:48   #40
[QUOTE=Simple Fille;39001704]Vi'š,ja nekako mislim da je tvoj dečko napravio grešku u koracima.
Da je išao na kartu iznenađenja i odvezao te negdje i dobro napalio naguzila bi mu se sama.


potpisujem definitivno, to se tak dela.Mene jednom moja uvatila u šumici prevdvečer a snijeg do koljena a bogme i zima bila.
Nisam se bunil ama baš ništa...
freddie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger