Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2016., 01:07   #161
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Ne znam na koju temu staviti, pa sam odabrao ovu, jednostavno moram s nekim podijeliti današnji događaj s nekim.

Sjednem u vlaku, ispred jebački zgodne ženske(maksimalno 35 god), odmah desno od ulaza u vagon. Ona je leđima bila okrenuta svim ostalim sjedalima i sjedila uz prozor. Pored nas, na drugoj klupi neki lik okrenut kao ona, čita novine.. Haljina, najlonke, zakopčan sako, vidi se da ima veće sise, crna kosa, skladna, jebozovna faca, jebozovna cijela ona. Ne možeš ne pogledati je, nasmijem se ja, nasmije se ona. Nekih desetak minuta drkam nešto po mobitelu, ali obavezno mi oko zaluta na nju i u tom jednom trenutku vidim da ženska širi noge. WTF? Šta da radim? Ne mogu ne gledat, trudim se ne gledat. Pogledam je u oči, ona se smije i grize usnicu. Meni neugodno. Stavi svoju torbu do desne noge i lijevu nogu podigne na mali podest gdje je radijator ispod prozora. Pogledam je opet. Ova spusti pogled prema dole, ukazujući mi da gledam. Lagano podiže suknju(samostojeće s halterima ) i počinje se dirat po gaćicama. Ovo se ne događa. Srce mi tuče 260 o/min, kurac mi se digo. Ženska razmaknula gaćice i počela prstenjačit pičku, gore prekrasan buš borić. Ja crven ko rak, ne znam šta točno trebam napraviti, usmjerim pogled prema kurcu, ona se počne smijat, vidi da hoće hlače razderat. Pogledam je, ona jezikom s nutarnje strane obraza aludira na pušenje i lijevom rukom otkopča skao. Mene je skoro šlag strefio. Dekolte, sise čvrsta četvorka. Šutimo. Ja ni riječi, ona ni riječi. Prihvatio igru. Trajalo otprilike 10 min sve skupa, u zadnjim minutama se zacrvenila, pretpostavljam da je svršila. Nasmijala se, namignula, dignula i izašla van iz vlaka. Kakva luđakinja.

Jel tko doživio išta slično?
Znači ovo je odlično!
Ženska ima muda, samopouzdanja i totalno je vođena time šta ju napaljuje i jebeš mi sve zavidim joj na tome. Moram priznat da bih voljela imat toliko odvažnosti da to mogu napravit.
Svi ljudi vole neke pomalo čudne stvari, ali rijetki su ti, pogotovo žene, koje će ovako nešto napravit.
riiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 01:18   #162
Priča je dobra, ali brijem da je ipak samo priča. Po opisu mi djeluje kao da se autor priče vozio u tzv. konzervi na međugradskoj ruti, a ona je gotovo uvijek puna, čak i prepuna.

Zato mi priÄŤa djeluje malo nevjerojatno. MoĹľda se varam, i ako se varam, moje isprike, ali ja se nikad nisam uspio voziti u polupraznoj "konzervi", bez obzira na vozni red.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:02   #163
Ja sam znala potrefiti ogromnu gužvu u vlaku gdje su ljudi morali stanicu prije krenuti do vrata, a znalo se i desiti da je dovoljno prazno da možeš nešto takvo izvesti.
Naravno da je moguće da je priča izmišljena, ali ne čini mi se uopće nemoguće
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:20   #164
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ja sam znala potrefiti ogromnu gužvu u vlaku gdje su ljudi morali stanicu prije krenuti do vrata, a znalo se i desiti da je dovoljno prazno da možeš nešto takvo izvesti.
Naravno da je moguće da je priča izmišljena, ali ne čini mi se uopće nemoguće
U kupeu sa zatvorenim zastorima lako moguće...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:24   #165
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
U kupeu sa zatvorenim zastorima lako moguće...
tako je, tamo možeš svašta
ali ako nema gužve, možeš i u ostalim dijelovima vlaka
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:35   #166
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
tako je, tamo možeš svašta
ali ako nema gužve, možeš i u ostalim dijelovima vlaka
Ti si kao neka napaljena fantasy egzibicionistica...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:40   #167
samo komentiram što sve (ne)možeš raditi u vlaku
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:54   #168
Mislim da je priča iz vlaka potpuno izmišljena, vidi se da je plod maštarije ali netko ima smisla za pisanje.

Inače, ja sam među ženama koje vole sex izvan stana, napaljivanje, koliko se gdje može... Mislim da sex doma nije nikad uzbudljiv kao sex vani...

Volim izaći negdje s dečkom bez gaćica, kada on zna kakvo je stanje, a drugi ne, kada me u kafiću ili bilo gdje u gužvi može malo dirati i napaljivati... i točno kako je netko na početku teme rekao sex s haljinom i bez gaćica se može lako bilo gdje desiti... čak i oralni .

Volim i ta lagana napaljivanja vani pred sex koji ćemo imati u stanu...
Volim kad mi partner kaže šta ga uzbuđuje...
aprilka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:27   #169
Quote:
aprilka1 kaže: Pogledaj post
Mislim da je priča iz vlaka potpuno izmišljena, vidi se da je plod maštarije ali netko ima smisla za pisanje.

Inače, ja sam među ženama koje vole sex izvan stana, napaljivanje, koliko se gdje može... Mislim da sex doma nije nikad uzbudljiv kao sex vani...

Volim izaći negdje s dečkom bez gaćica, kada on zna kakvo je stanje, a drugi ne, kada me u kafiću ili bilo gdje u gužvi može malo dirati i napaljivati... i točno kako je netko na početku teme rekao sex s haljinom i bez gaćica se može lako bilo gdje desiti... čak i oralni .

Volim i ta lagana napaljivanja vani pred sex koji ćemo imati u stanu...
Volim kad mi partner kaže šta ga uzbuđuje...
da zbilja voliš takve stvari bi znala da je ova priča jako lako moguća
riiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:41   #170
Quote:
riiva kaže: Pogledaj post
da zbilja voliš takve stvari bi znala da je ova priča jako lako moguća
Šanse da se nađe takva ženska, prazan odljeka, i tip koji joj odgovra? Nikakve.

Da idem s dečkom to napraviti, bilo bi izvodivo.
aprilka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 13:48   #171
pa tko je rekao da je to njoj prvi put i da joj je odmah ''uspjelo''?
možda je vrebala priliku tjednima
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:12   #172
Quote:
aprilka1 kaže: Pogledaj post
Mislim da je priča iz vlaka potpuno izmišljena, vidi se da je plod maštarije ali netko ima smisla za pisanje.

Inače, ja sam među ženama koje vole sex izvan stana, napaljivanje, koliko se gdje može... Mislim da sex doma nije nikad uzbudljiv kao sex vani...

Volim izaći negdje s dečkom bez gaćica, kada on zna kakvo je stanje, a drugi ne, kada me u kafiću ili bilo gdje u gužvi može malo dirati i napaljivati... i točno kako je netko na početku teme rekao sex s haljinom i bez gaćica se može lako bilo gdje desiti... čak i oralni .

Volim i ta lagana napaljivanja vani pred sex koji ćemo imati u stanu...
Volim kad mi partner kaže šta ga uzbuđuje...
Jebiga, što si više otkirven to veća uzbuđenost.
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 17:16   #173
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
možda je vrebala priliku tjednima
Dečko bi trebao zahvaliti planetima što su se poklopili pa joj se baš tada ukazala prilika... umjesto da tu glumi žrtvu
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:45   #174
Tu na nekoj temi , mislim o kavalirima , tako nešto
Sam se ispovjedio , kako sam par puta bludio u vlaku :klap: pa su me proglasili minhauzenom

Ima u tim i takvim vlakovima nešto erotično , ono giba se , vidi se krajolik , to je inspiriralo i neke pisce novela u nekim drugim smjerovima :klap:

A ima i ono kad odrasli ljudi imaju skuuuppee male replike željeznice i igraju se ozbiljno s vlakičima :klap:

Mislim da ono klepetanje u vlaku :ta dam , ta dam , tu dum tu dum - nabrijava neke receptore za bludilište
Bed je kaj ovi novi električni nemaju tu priču
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 21:59   #175
Hvala što mislite da imam talenta za pisanje prije svega, a što se tiče ovog događaja - od volje vam, tako je nebitno je li mislite da se stvarno desilo ili pak ne. Takvih luđakinja definitivno ima.

Što se mene i mojih odabranica tiče, karali smo se na dosta nekonvencionalnih mjesta, a jedna od njih su: u restoranskoj kuhinji, na balkonu usred bijela dana, na plaži (i po danu i po noći), po nečijim rendom brodovima(po noći), na čamcu usred bijla dana na rijeci Kupi, na dasci za surfanje, u wc-ima u Avenue Mallu, West Gateu i Areni(po danu), u kupaonama studentskih domova SR, Šara i Lašćina, jako puno puta su mi pušile za vrijeme vožnje na autocesti i po državnim cestama, nekoliko puta smo se karali na državnim cestama Zagreb - Jastrebarsko i Zagreb - Samobor, Zadar - Bibinje van auta(po noći), na Sljemenu, u šatoru u auto-kampovima(i po danu i po noći), na prozoru se jebemo skoro pa redovito, bivša mi je izdrkala i popušila za vrijeme popodnevne smjene na šanku u birtiji u kojoj je radila kao studentica(nije bilo ljudi i bila je zima), na vidikovcu(po noći, zbilja poseban doživljaj), uglavno...ima toga.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 11:15   #176
Bas imam zelju u vlaku..
Samo sam na kolodvoru..
Dva put..
Dirali se..on je sjedio ja mu drkala..
Svrsio u hlace ..a bake i djedeki gledaju sto se zacrvenio..

Volim sex na javnim mjestima.
Zadnje mi bilo izmedju dva kamiona u jedan popodne..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 11:57   #177
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Bas imam zelju u vlaku..
Samo sam na kolodvoru..
Dva put..
Dirali se..on je sjedio ja mu drkala..
Svrsio u hlace ..a bake i djedeki gledaju sto se zacrvenio..

Volim sex na javnim mjestima.
Zadnje mi bilo izmedju dva kamiona u jedan popodne..
Voliš kad netko gleda, ili te samo pali pomisao da te netko gleda? Aj, zanemarit ćemo gerijatriju.
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 16:11   #178
ne zelim da me netko gleda..vise taj osjecaj da nisam u 4zida,da je priroda i slicno. Sad i jesam u toj situaciji,posto sam u bolnici,jedini izbor je vani,sumica,iza zgrade uprave koja ide u C oblik pa zaklanja
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 13:26   #179
Sex u prirodi je napaljiv,jako...do sada,u autu,na autu (haubi) a snijeg pada,najludje na puteljku koji vodi na plazu,a drugi dan skuzim zmijicu....brrrrr dobro da je nisam dan prije vidio...
lektrik67 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger